| велосипеди топ |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24.06.2014 21:55 

Сообщения: 26
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:14.06.2013
IOleg писал(а):
OZy писал(а):
IOleg писал(а):
В одному місці бачив сліди протекторів з логотипом КТМ. Що воно таке? може, союзнички готуються до зустрічі на Ельбі?

Ох, пане Олеже, здається мені, що і у цю суботу ніякої зустрічі не вийде! :sad: На п"ятницю передають сильну зливу! По світлині видно, що у Харківському і так не цукор, а як що у п"ятницю ще додасть, то робити там буде нічого! Звісно, як і на луках, та і у полях! :sad:

Маю надію на краще! (доречі, не все так жорстко, як на тій світлині, тридцять км проїхав за дві години, ровер більш-менш чистий) :smile:

Сподіваюсь поїдемо у суботу :twisted: незважаючи навіть на те, якщо у п'ятницю пройде дощ :kayak: PS ну а коли не буде згоди на цей маршрут, то вельмишановний пан Олег щось вигадає :roll:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 08:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
igorkot8 писал(а):
Сподіваюсь поїдемо у суботу :twisted: незважаючи навіть на те, якщо у п'ятницю пройде дощ :kayak: PS ну а коли не буде згоди на цей маршрут, то вельмишановний пан Олег щось вигадає :roll:

подивився вельмишановний вранці у віконце, а потому - в монітор, та й скотилася скупа чоловіча сльоза по його неголеній щоці.
Тобто, якщо все буде так, як вірішили метеорологи, тоді не буде Сковородинівки, бо виковирювати багнюку з ровера цікаво тільки перших 5, а для романтиків - 10 км., а потому, зазвичай, вбивають орга. :D
Отож, не хочу розчаровувати вельмишановне панство, але, здається, в суботу або нічого не буде, або будуть піски, звичайно, Великого та Малого бору, та ще, можливо, деякі (піду, поголю щоку, можливо, прийде надхнення) :cool:

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 11:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 181
Изображения: 0
Город: Харьков, Н.Дома
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:28.09.2012
Я навіть не уявляю, яке це страшне видовище: орг, з одною поголеною щокою, на брудному ровері, вкручує по калюжам у лісі. :crazy:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 21:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
сьогодні вирішив перевірити, чи вплинув вчорашній дощ на стан лісових доріг. Що казати - жесть почалась вже на луках, але відступати було нікуди, і я поїхав на поля - там було вже гірше. І відступати звідти, коли позаду кілометрів зо 5 - Караван, а попереду, кілометрів за 10 - Сіряки, було вже точно нікуди, як місцями и їхати. Та все ж я прорвався ціною неймовірних зусиль та вщент грязного ровера.
До чого це я? якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Щодо іншого - тут цікаво розповідали про якесь надзвичайно файне озеро в Андріївському борі. Маю намір з"їздити туди. Щоби це здійснити, стартувати треба о 4 ранку від перехрестя Свистунівської та Карачівського шосе. Може вийти десь під 200 км. Є бажаючі? якщо є - відписуйтесь.

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 22:47 

Сообщения: 26
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:14.06.2013
Цитата:
якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Google, rp5, sinoptik, gismeteo - всі як один у найближчі дні - віщають дощ :sad: Але багато разів було таке, що всі вони помилялись . Маю надію, що вони й тут зроблять помилку :D PS Чи будуть ще варіанти інших маршрутів окрім
Цитата:
надзвичайно файне озеро в Андріївському борі.
???


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 22:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
igorkot8 писал(а):
Цитата:
якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Google, rp5, sinoptik, gismeteo - всі як один у найближчі дні - віщають дощ :sad: Але багато разів було таке, що всі вони помилялись . Маю надію, що вони й тут зроблять помилку :D PS Чи будуть ще варіанти інших маршрутів окрім
Цитата:
надзвичайно файне озеро в Андріївському борі.
???

До того бору - Великий та Малий бір, Задонецький бір, Лиман, а ще Бишкини, ну і таке інше.

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.06.2014 00:29 

Сообщения: 195
Изображения: 0
Город: Харьков.Залютино.
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:05.09.2012
IOleg писал(а):
сьогодні вирішив перевірити, чи вплинув вчорашній дощ на стан лісових доріг. Що казати - жесть почалась вже на луках, але відступати було нікуди, і я поїхав на поля - там було вже гірше. І відступати звідти, коли позаду кілометрів зо 5 - Караван, а попереду, кілометрів за 10 - Сіряки, було вже точно нікуди, як місцями и їхати. Та все ж я прорвався ціною неймовірних зусиль та вщент грязного ровера.
До чого це я? якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Щодо іншого - тут цікаво розповідали про якесь надзвичайно файне озеро в Андріївському борі. Маю намір з"їздити туди. Щоби це здійснити, стартувати треба о 4 ранку від перехрестя Свистунівської та Карачівського шосе. Може вийти десь під 200 км. Є бажаючі? якщо є - відписуйтесь.

Если правильно понимаю,и озеро в той Андреевке,что я думаю то это озеро Лебяжье.Рыбалили на нем лет десять назад,ну ооочень много в те времена щуки там было. :D Кстати дороги в том бору-злющий песок.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.06.2014 06:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
HromoY писал(а):
Если правильно понимаю,и озеро в той Андреевке,что я думаю то это озеро Лебяжье.Рыбалили на нем лет десять назад,ну ооочень много в те времена щуки там было. :D Кстати дороги в том бору-злющий песок.

Так, є і Леб"яже озеро, але то поруч з Борисоглібськис бором, а Зимівне озеро саме в Андріївському, поруч з Червоним Донцем. :smile:

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.06.2014 09:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
Прогноз погоди робить цю покатушку неможливою. А плани на липень робить неможливим її перенесення.
Тому, в кого є бажання, запрошую
viewtopic.php?f=17&t=202394

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.153s | 24 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'