Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24.06.2014 21:55 

IOleg писал(а):
OZy писал(а):
IOleg писал(а):
В одному місці бачив сліди протекторів з логотипом КТМ. Що воно таке? може, союзнички готуються до зустрічі на Ельбі?

Ох, пане Олеже, здається мені, що і у цю суботу ніякої зустрічі не вийде! :sad: На п"ятницю передають сильну зливу! По світлині видно, що у Харківському і так не цукор, а як що у п"ятницю ще додасть, то робити там буде нічого! Звісно, як і на луках, та і у полях! :sad:

Маю надію на краще! (доречі, не все так жорстко, як на тій світлині, тридцять км проїхав за дві години, ровер більш-менш чистий) :smile:

Сподіваюсь поїдемо у суботу :twisted: незважаючи навіть на те, якщо у п'ятницю пройде дощ :kayak: PS ну а коли не буде згоди на цей маршрут, то вельмишановний пан Олег щось вигадає :roll:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 25.06.2014 08:14 

Изображения: 0
igorkot8 писал(а):
Сподіваюсь поїдемо у суботу :twisted: незважаючи навіть на те, якщо у п'ятницю пройде дощ :kayak: PS ну а коли не буде згоди на цей маршрут, то вельмишановний пан Олег щось вигадає :roll:

подивився вельмишановний вранці у віконце, а потому - в монітор, та й скотилася скупа чоловіча сльоза по його неголеній щоці.
Тобто, якщо все буде так, як вірішили метеорологи, тоді не буде Сковородинівки, бо виковирювати багнюку з ровера цікаво тільки перших 5, а для романтиків - 10 км., а потому, зазвичай, вбивають орга. :D
Отож, не хочу розчаровувати вельмишановне панство, але, здається, в суботу або нічого не буде, або будуть піски, звичайно, Великого та Малого бору, та ще, можливо, деякі (піду, поголю щоку, можливо, прийде надхнення) :cool:

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 25.06.2014 11:33 

Я навіть не уявляю, яке це страшне видовище: орг, з одною поголеною щокою, на брудному ровері, вкручує по калюжам у лісі. :crazy:

СообщениеДобавлено: 25.06.2014 21:47 

сьогодні вирішив перевірити, чи вплинув вчорашній дощ на стан лісових доріг. Що казати - жесть почалась вже на луках, але відступати було нікуди, і я поїхав на поля - там було вже гірше. І відступати звідти, коли позаду кілометрів зо 5 - Караван, а попереду, кілометрів за 10 - Сіряки, було вже точно нікуди, як місцями и їхати. Та все ж я прорвався ціною неймовірних зусиль та вщент грязного ровера.
До чого це я? якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Щодо іншого - тут цікаво розповідали про якесь надзвичайно файне озеро в Андріївському борі. Маю намір з"їздити туди. Щоби це здійснити, стартувати треба о 4 ранку від перехрестя Свистунівської та Карачівського шосе. Може вийти десь під 200 км. Є бажаючі? якщо є - відписуйтесь.

СообщениеДобавлено: 25.06.2014 22:47 

Цитата:
якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Google, rp5, sinoptik, gismeteo - всі як один у найближчі дні - віщають дощ :sad: Але багато разів було таке, що всі вони помилялись . Маю надію, що вони й тут зроблять помилку :D PS Чи будуть ще варіанти інших маршрутів окрім
Цитата:
надзвичайно файне озеро в Андріївському борі.
???

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 25.06.2014 22:53 

igorkot8 писал(а):
Цитата:
якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Google, rp5, sinoptik, gismeteo - всі як один у найближчі дні - віщають дощ :sad: Але багато разів було таке, що всі вони помилялись . Маю надію, що вони й тут зроблять помилку :D PS Чи будуть ще варіанти інших маршрутів окрім
Цитата:
надзвичайно файне озеро в Андріївському борі.
???

До того бору - Великий та Малий бір, Задонецький бір, Лиман, а ще Бишкини, ну і таке інше.

СообщениеДобавлено: 26.06.2014 00:29 

IOleg писал(а):
сьогодні вирішив перевірити, чи вплинув вчорашній дощ на стан лісових доріг. Що казати - жесть почалась вже на луках, але відступати було нікуди, і я поїхав на поля - там було вже гірше. І відступати звідти, коли позаду кілометрів зо 5 - Караван, а попереду, кілометрів за 10 - Сіряки, було вже точно нікуди, як місцями и їхати. Та все ж я прорвався ціною неймовірних зусиль та вщент грязного ровера.
До чого це я? якщо до суботи дощів не буде - поїдемо в Сковородинівку. Якщо будуть - або відміна, або інший маршрут.
Щодо іншого - тут цікаво розповідали про якесь надзвичайно файне озеро в Андріївському борі. Маю намір з"їздити туди. Щоби це здійснити, стартувати треба о 4 ранку від перехрестя Свистунівської та Карачівського шосе. Може вийти десь під 200 км. Є бажаючі? якщо є - відписуйтесь.

Если правильно понимаю,и озеро в той Андреевке,что я думаю то это озеро Лебяжье.Рыбалили на нем лет десять назад,ну ооочень много в те времена щуки там было. :D Кстати дороги в том бору-злющий песок.

СообщениеДобавлено: 26.06.2014 06:47 

HromoY писал(а):
Если правильно понимаю,и озеро в той Андреевке,что я думаю то это озеро Лебяжье.Рыбалили на нем лет десять назад,ну ооочень много в те времена щуки там было. :D Кстати дороги в том бору-злющий песок.

Так, є і Леб"яже озеро, але то поруч з Борисоглібськис бором, а Зимівне озеро саме в Андріївському, поруч з Червоним Донцем. :smile:

СообщениеДобавлено: 26.06.2014 09:56 

Прогноз погоди робить цю покатушку неможливою. А плани на липень робить неможливим її перенесення.
Тому, в кого є бажання, запрошую
viewtopic.php?f=17&t=202394

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce