ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/dir_tyres.htm |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 13.06.2018 23:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 5913
Город: Харьков; Киеff
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:26.07.2006
miflan писал(а):
Да ну какие могут быть санкции? Просто не получите медаль, чип, сертификат и т.п.

Ну.. Як що відбудеться ФК у назначений час, як що я прийму в ньому участь, як що з ранку зможу встати, то спробую впасти на хвіст.

_________________
Переходник для заправки тур.баллонов. Заправка баллонов.
Бесплатная доставка! Велофара типа "Сова" с линзами.
Забавный велосипедист - Фото, видео, забавные истории и всякие приколы связанные с велосипедами и велосипедистами.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.06.2018 23:33 

Сообщения: 6440
Изображения: 0
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:17.01.2011
supervisor писал(а):
miflan писал(а):
Да ну какие могут быть санкции? Просто не получите медаль, чип, сертификат и т.п.

Ну.. Як що відбудеться ФК у назначений час, як що я прийму в ньому участь, як що з ранку зможу встати, то спробую впасти на хвіст.

Дуже багато "Як що..."


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.06.2018 23:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 802
Город: Харьков, Салтовка
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2008
Viktory писал(а):
Ответьте мне на вопрос? кто быстрее лыжник или сноубордист?

Лыжник. В книге рекордов гиннеса это есть.
Лыжник - Мировой рекорд 250 км/ч.
Сноубордист - Мировой рекорд 201 км/ч.

_________________
Ты должен делать добро из зла, потому что его больше не из чего делать. (Р.П. Уорен)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 00:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 150
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:19.05.2017
koldyn писал(а):
Viktory писал(а):
Ответьте мне на вопрос? кто быстрее лыжник или сноубордист?

Лыжник. В книге рекордов гиннеса это есть.
Лыжник - Мировой рекорд 250 км/ч.
Сноубордист - Мировой рекорд 201 км/ч.

Первые лыжи были обнаружены 4 тысячи лет назад, доска появилась максимум 50 лет назад....

_________________
Чем быстрее ты крутишь педали, тем скорее ты сможешь отдохнуть!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 00:34 

Сообщения: 81
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.02.2014
Viktory писал(а):
bl@ckM@N писал(а):
Миша писал(а):
а Одесская сколько стоит?

Одеська розкручена, це вже, як бренд))
Та, мабуть, хтось з одеситів перекочував сюди, щоб тут з повітря гроші робити :oops:

Сумнівна контора: де звіт із змагань "Цар Гори", які вони 10-го числа на Бажанова проводили хотіли проводити?
Марафонці про не дуже якісну організацію забігу писали..А головне, як вчасно з’явилася реклама :twisted: Коли вони людям плани в травні пересрали, за 12 днів повідомивши про відміну перенесення гонки.. Чоловік 20 внески забрали, от і реклама в хід пішла ...
Чому ж її не запускали весною, коли реєстрація коштувала 475 грн,. а хто встиг, зимою зарегались ще дешевше..
І взагалі, на більшості велосоток, максимальна ціна - за тиждень, два до гонки ., раніше - дешевше... Але ж, йопт, у нас крута організація, та мегазручний маршрут,,, все повинно бути на рівні :facepalm:
То, може , внесете трохи конкретики: в чому виявляється крутість організації , порівняно з іншими гонками, і остаточний трек маршруту коли буде доступний ??


Про крутість організації, якось не дуже корректно звучить. Робимо все. щоб задовольнити участників і чітко все організувати

Сам розумію , що не коректно.., але моє запитання коректне рівно настільки, як і текст на сайті ОРга. Заходиш на сайт, щоб глянути маршрут, рель’єф.., і т.д, а тобі прямо з першої сторінки починають сипати пилюку в очі красивими шаблонними фразочками "крута організація" і все інше тро-ло-ло :eek:
Прошу вибачення за мою французьку, але це більше схоже на розвод лохів, ніж на організацію спортивного дійства.

Цитата:
Можу викласти трек, який зараз в процесі узгодження. але чи правильно це? не думаю.

А чи правильно робити промо, рекламу,, встановлювати завищені ціни(порівняно з аналогічними заходами) , реєструвати людей, якщо все ще й досі на етапі узгодження ???
Де гарантія, що не буде такого фейлу, як в травні ?

Цитата:
І так, я не являюсь головним організатором Велосотки, запрошена до співпраці на партнерських умовах саме тому, що 6 років організовувала Велодень та інші масові міські заходи.

Я розумію, і поважаю Вас, як Орга ,, велике вам Дякую!, раніше відвідував Велодні,, все подобалось..., але ж ... зараз Ви допомагаєте цим партнерам продавати кота в мішку.

Цитата:
І так кожен має право на свої сумніви. непрйняття чогось і кінцевий вибір.

Це само собою,, але логіка примушує задуматись, якщо питань більше ніж відповідей.
Читаю зараз регламент ,,, і питань ще більше. Оформлю їх окремим постом.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 00:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
koldyn писал(а):
Viktory писал(а):
Ответьте мне на вопрос? кто быстрее лыжник или сноубордист?

Лыжник. В книге рекордов гиннеса это есть.
Лыжник - Мировой рекорд 250 км/ч.
Сноубордист - Мировой рекорд 201 км/ч.


ну. вот вам и ответ. шоссейник быстрее проедет сотку, чем МТБешник))

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 01:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
bl@ckM@N
Цитата:
Цитата:
Можу викласти трек, який зараз в процесі узгодження. але чи правильно це? не думаю.

А чи правильно робити промо, рекламу,, встановлювати завищені ціни(порівняно з аналогічними заходами) , реєструвати людей, якщо все ще й досі на етапі узгодження ???
Де гарантія, що не буде такого фейлу, як в травні ?


Якщо я почну вам зараз розказувати, коли я отримала узгодження маршруту цьогорічного ВД, то в вас волосся встане дибки. Але по секрету))) 18 травня. враховуючи, що ВД був 20го.
Отже це не аргумент.

Цитата:
Я розумію, і поважаю Вас, як Орга ,, велике вам Дякую!, раніше відвідував Велодні,, все подобалось..., але ж ... зараз Ви допомагаєте цим партнерам продавати кота в мішку.

Дякую і вам, любий орг перш за все витримує таку шалену нагрузку саме за підтримки відвідувачів і їх щиру вдячність і розуміння.
Я рідко (ба , майже ніколи) роблю те в що не вірю. Я перестала бачити себе на Велодні, тому більше в мому виконанні його не буду.
Саме тому погодилась на партнерство з новою командою. Мені хочеться щоб в Харкові пройшла Велосотка. ЇЇ всі давно чекали. Ймовірність першого бліна комом є, але хто від цього застрахований?
Зверніть увагу. я нікого не агітую і не кидаюсь пафосними словами. Але звикла відповідально відноситись до того. за що берусь, тому пояснюю своє бачення.
У всіх є час подумати і зважити. Інформація про проведення буде з"являтись по мірі узгодження.
Повірте. це все дуже складни процес. Інколи навіть моя команда не завжди знає з якими труднощами стикається головний орг.
Але тоді що? не проводити нічого, не набивати собі шишки? обмежитись покатушками?
мабуть все таки треба братись і щось робити, досвід нам в поміч, а потенційним участникам толерантності і розуміння)))

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 01:51 

Сообщения: 81
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.02.2014
bl@ckM@N писал(а):
Читаю зараз регламент ,,, і питань ще більше. Оформлю їх окремим постом.


Цитати з регламенту:
Цитата:
• Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров'я під час і після їх закінчення;
• Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію змагань;
• Кожен учасник змагань (зареєстрований на 54 км і більше) повинен обов’язково мати медичну довідку (обов’язково) або страховий поліс (за бажанням) на час проведення змагань;
• Організатор змагань не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник змагань поніс під час проведення змагань;
• Організатор змагань не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника змагань після проведення змагань;


Виходячи з даної логіки, запитання: кому і для чого потрібен отой папірець із штампом? Який сенс розводити бюрократію?
Якщо я правильно зрозумів, то у випадку падіння, ДТП , що спричинив, наприклад, серцевий напад і т.д мої дії і наслідки під час гонки ніяк не відрізнятимуться від того, якби я просто їхав сам по дорозі і втрапив у якусь пригоду. В чому суть довідки? , І так, абсолютно здорових людей не буває.

Читаємо далі : умови допуску.

Цитата:
Допуск учасників до змагань здійснюється за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника:
• Роздрукований та підписаний стартовий лист (Стартовий лист доступний в особистому кабінеті або у поштовій скриньці після успішної оплати)
• Посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх учасників);
Для громадян України:
• Оригінал медичної довідки з печаткою органу, установи, підписом і печаткою лікаря спортивної медицини, в якій має бути зазначено, що учасник допущений до змагання, страховий поліс, ліцензію ФТУ та ліцензію ФВУ.


Тут довідка і поліс вже через кому. Так і чи або ?
Якщо поліс - за бажанням, а не обов’язково, то чому він вказаний в умовах допуску ?

Ну , а на десерт Орги прям добили ліцензіями :facepalm:
Що таке ФТУ - федерація тенісу України? :D
В принципі, капітан Очевидність мені підказує правильну відповідь,, але це ж регламент, офіційний документ, повинно все бути розписано.
А взагалі, після першого прочитання цензурні слова закінчуються.
Реєстрацію - купи, довідку - купи (сумніваюсь, що хтось реально буде вистоювати лікарняні черги), так ще й ліцензію купи ( чи як її ще отримати ?)
Далеко не всі більш імениті та популярні гонки в Україні виставляють такі списки...

Питання до оргів: а чи не забагато вимог, як для першої Велосотки ??

Адже це суперечить деяким пунктам мети проведення із цього ж регламенту:
Цитата:
Велогонка IRON WAY Velothone Kharkiv (далі – Змагання) проводяться з метою:
• популяризації та пропаганди велосипедних масових заходів в Україні;
залучення населення до проведення активного дозвілля;
• пропаганди здорового способу життя;
• розвитку масового спорту;
• стимулювання росту спортивних досягнень у широких масах населення України.


Широкі маси населення за ліцензіями і довідками не ганяються,, тому згадується банальна фраза :

будьте простіше,і люди до вас потягнуться :smile:


Последний раз редактировалось bl@ckM@N 14.06.2018 02:16, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 02:06 

Сообщения: 81
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.02.2014
Viktory писал(а):
Дякую і вам, любий орг перш за все витримує таку шалену нагрузку саме за підтримки відвідувачів і їх щиру вдячність і розуміння.
Я рідко (ба , майже ніколи) роблю те в що не вірю. Я перестала бачити себе на Велодні, тому більше в мому виконанні його не буду.
Саме тому погодилась на партнерство з новою командою. Мені хочеться щоб в Харкові пройшла Велосотка. ЇЇ всі давно чекали. Ймовірність першого бліна комом є, але хто від цього застрахований?
Зверніть увагу. я нікого не агітую і не кидаюсь пафосними словами. Але звикла відповідально відноситись до того. за що берусь, тому пояснюю своє бачення.
У всіх є час подумати і зважити. Інформація про проведення буде з"являтись по мірі узгодження.
Повірте. це все дуже складни процес. Інколи навіть моя команда не завжди знає з якими труднощами стикається головний орг.
Але тоді що? не проводити нічого, не набивати собі шишки? обмежитись покатушками?
мабуть все таки треба братись і щось робити, досвід нам в поміч, а потенційним участникам толерантності і розуміння)))


Дякую за адекватну відповідь.
Так час подумати є,,, але на даному етапі чим далі в ліс, тим більше дров думка про те, щоб скасувати реєстрацію і відвідати восени якусь іншу Велосотку, зараз їх багато розвелось .якось так :sad:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 07:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 150
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:19.05.2017
Viktory писал(а):
koldyn писал(а):
Viktory писал(а):
Ответьте мне на вопрос? кто быстрее лыжник или сноубордист?

Лыжник. В книге рекордов гиннеса это есть.
Лыжник - Мировой рекорд 250 км/ч.
Сноубордист - Мировой рекорд 201 км/ч.


ну. вот вам и ответ. шоссейник быстрее проедет сотку, чем МТБешник))

А вот это вообще не факт! Едет не велек, а человек! И на аналогичных мероприятиях это было неоднократно доказано. Другое дело что шоссер не уважает МТБэшника и не приветствует его на дороге, вот это факт с которым думаю многие согласятся!!! И это вдвойне прискорбно, особенно в контексте того, что цена за регистрацию одинакова для любых типов велосипедов и их водителей...

_________________
Чем быстрее ты крутишь педали, тем скорее ты сможешь отдохнуть!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 09:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 802
Город: Харьков, Салтовка
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2008
Marmilad писал(а):
Первые лыжи были обнаружены 4 тысячи лет назад, доска появилась максимум 50 лет назад....

Ога. ) И фуфлыжникам понадобилось 4к лет для установки рекорда, а бордеры справились меньше чем за 50 лет. :D Лыжи практичнее типа, доска по кайфу! :roll: Сноуборд форева! :Bravo:

_________________
Ты должен делать добро из зла, потому что его больше не из чего делать. (Р.П. Уорен)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 10:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 359
Изображения: 0
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.04.2016
supervisor писал(а):
А якщо на хвіст пелотону впасти без реєстрації?


На Одесскую Велосотку так ездит пол Харькова :D

_________________
Истинное назначение моего путешествия - это не место на карте, а новый взгляд на жизнь... Группа https://vk.com/prostotravell


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 10:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Marmilad писал(а):
Другое дело что шоссер не уважает МТБэшника и не приветствует его на дороге, вот это факт с которым думаю многие согласятся!!!


Ты ж сам говорил - "Едет не велек, а человек!" Точно так же и не здоровается, человек. От велика, на котором он едет это никак не зависит. :wink:

А что касается мероприятия - на мой взгляд ( при всем уважении к организаторам), в таком формате, оно достаточно бессмысленно. Спортсменам, без рейтинга и призового фонда не особо интересно ( с таким же успехом можно проехать тренировку за бесплатно), а массовым ( для желающих потусить и попробовать свои возможности) оно не будет из за высокого (в данной ситуации) стартового взноса.
Тут, уж извините, как в известном анекдоте - либо, снять крест, либо, одеть штаны.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 10:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
bl@ckM@N писал(а):
Viktory писал(а):
Дякую і вам, любий орг перш за все витримує таку шалену нагрузку саме за підтримки відвідувачів і їх щиру вдячність і розуміння.
Я рідко (ба , майже ніколи) роблю те в що не вірю. Я перестала бачити себе на Велодні, тому більше в мому виконанні його не буду.
Саме тому погодилась на партнерство з новою командою. Мені хочеться щоб в Харкові пройшла Велосотка. ЇЇ всі давно чекали. Ймовірність першого бліна комом є, але хто від цього застрахований?
Зверніть увагу. я нікого не агітую і не кидаюсь пафосними словами. Але звикла відповідально відноситись до того. за що берусь, тому пояснюю своє бачення.
У всіх є час подумати і зважити. Інформація про проведення буде з"являтись по мірі узгодження.
Повірте. це все дуже складни процес. Інколи навіть моя команда не завжди знає з якими труднощами стикається головний орг.
Але тоді що? не проводити нічого, не набивати собі шишки? обмежитись покатушками?
мабуть все таки треба братись і щось робити, досвід нам в поміч, а потенційним участникам толерантності і розуміння)))


Дякую за адекватну відповідь.
Так час подумати є,,, але на даному етапі чим далі в ліс, тим більше дров думка про те, щоб скасувати реєстрацію і відвідати восени якусь іншу Велосотку, зараз їх багато розвелось .якось так :sad:


я поважаю вибір кожного за велінням серця - сама так роблю. Ця тема - не агітка.
В нас нема цілі набити кількість учасників (вона буде обмежена), тим більше, що маршрут буде закольцований. бо область не дає згоду на перекриття.
Ця тема інформаційна для тих, кому можливо буде цікаво пройти досвід в Харкові. а на інші ресурси він не ходить, або не має можливості відвідати інше місто.

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.06.2018 10:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
Marmilad писал(а):
Viktory писал(а):
koldyn писал(а):
Viktory писал(а):
Ответьте мне на вопрос? кто быстрее лыжник или сноубордист?

Лыжник. В книге рекордов гиннеса это есть.
Лыжник - Мировой рекорд 250 км/ч.
Сноубордист - Мировой рекорд 201 км/ч.


ну. вот вам и ответ. шоссейник быстрее проедет сотку, чем МТБешник))

А вот это вообще не факт! Едет не велек, а человек! И на аналогичных мероприятиях это было неоднократно доказано. Другое дело что шоссер не уважает МТБэшника и не приветствует его на дороге, вот это факт с которым думаю многие согласятся!!! И это вдвойне прискорбно, особенно в контексте того, что цена за регистрацию одинакова для любых типов велосипедов и их водителей...


Да, ну перестаньте. Это . как надуманная проблема между автомобилистом и велосипедистом.
Есть социальная проблема общества в целом. И не важно кто на чем ездит. Хам - всегда будет хамом. а нормальный человек - нормальным. Не надо далеко ходить - возьмите наш форум))))

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.148s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'