Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Вопрос по каретке
СообщениеДобавлено: 06.01.2014 18:24 

Lancer777 писал(а):
может кто-то разбирал уже, подскажите, какая длина вала каретки на велосипеде Сannondale trail6 2011?

Я хочу использовать только большую звезду на системе и попробовать поставить каретку покороче, к примеру, 107 или 110 мм.

длина вала каретки 122,5 мм.

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения: Re: Вопрос по каретке
СообщениеДобавлено: 06.01.2014 21:38 

formazon писал(а):
Ну, тот-же Octalink и холлоутеч без 2 повыносливее и полегче чем квадрат. Лучше, конечно Hollowtech 2. Хотя-бы Deore для начала.

Був Деор, ну система наче норм, але 51-ша каретка пішла спати після сезону. Ну все звичайно як має бути - болото, часте миття ровера, але все ж. Наразі взяв 70-ту, хлопці порадили, от сьогодні катнув, атмосферно так, певне розберу з цікавості, яка доля підшипників, заодно і нормального мастила наб'ю.

До речі, коли після смерті каретки запитався на місцевих форумах що б порадили для природного середовища мого Маленького Бегемотика,
PlusOdyn писал(а):
Маю я 590-ту шиманіську систему, була там каретка, але біда із нею - вода+ грунт всередині, шатуни не крутилися. Траплялося що і води по втулки, а на Маленькому Бегемотику майже кожен виїзд не асфальтом закінчувалася відмиванням, це додатково ситуацію ускладнило.

Микола от радить квадрат, мов невбієнна, але оскільки я часом маю настрій із бордюрів не з'їжджати, думаю шатуни мінятиму постійно. Крім того, це знову ж таки додаткові гроші на перехід.
Наразі труба в якості осі мені до душі припала, тому щось холловтеч-лайк цікавить. А на перспективу можна й інших виробників.

Зараз вирішення бачу в купівлі нової SM-BB51, захищені підшипники до старої пошукаю, але все ж.

то один наче толковий (ну я не знаю його особисто) катальщик радить:
_p@nika_ писал(а):
ВВ-51 погоди не зроблять, навіть ВВ-70... мені на сезон ледве вистачає...
якщо хочеш надійну - то візьми під квадрат якісну, типу шимано 56 і вище, а якщо хочеш легшу - то окталінк з пустотілими шатунами і каретку типу BB-ES51

Але ж інша сторона умовно невбієнних картриджних кареток - після "стрибання" треба нові шатуни, ну квадрат точно (авторитетні для мене в тому люди так стверджують, сам не використовував і не горю бажанням), окталінк хз, у мене із картриджних була на першому ровері ісіс, що схоже, але як на мене краще (конструктив видаєтсья досконалішим), я правда тоді майже не перестрибував перешкоди (банніки, інше шатунонавантажене), але все ж, то і після ~3,5 к, жодних питань до шатунів, хіба сам картридж дещо вібрує при крученні - ну це норм, плавав.
Чи я таки помиляюся?

shoppage  personalpage P