ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| veliki.com.ua/dir_kids_bikes.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 02.02.2016 22:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
real SIMON писал(а):
romm писал(а):

Карбон з алю погано співживається , велика різниця електропотенціала . Може виникнути корозія . В такому випадку радять між карбоном і алюмінієвим сплавом давати шар склотканини .



:shock: А як в такому разі існують алюкарбонові рами, карбонові підсиділи у алю рамах, карбонові рулі в алю виносах, алю закладні в карборамах? Карбон не просто намотується на алю - він клеїться на смолу, яка є діелектриком. Навіщо там склотканина? Це, мабуть, чергова історія про літол з алюмінієм. :D

Звичайно існують , тілько часто чуєм історії про "закипання" підсиділів . Смоли в карбоні приблизно 10 відсотків . Ви ніколи не пробували поміряти опір нефарбованого карбону ? Близько 0 . А знаєте що буває коли карбонова модель літака пролітає між проводами леп ? Часто запалює дугу і згорає .
Склотканина - ізолятор . І це тільки один з можливих способів . І це не літол з алюмінієм . Вас ніхто не заставляє в щось повірити , ви вільні поступати як вам заманеться .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2016 10:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
romm писал(а):
Звичайно існують , тілько часто чуєм історії про "закипання" підсиділів . Смоли в карбоні приблизно 10 відсотків . Ви ніколи не пробували поміряти опір нефарбованого карбону ? Близько 0 . А знаєте що буває коли карбонова модель літака пролітає між проводами леп ? Часто запалює дугу і згорає .
Склотканина - ізолятор . І це тільки один з можливих способів . І це не літол з алюмінієм . Вас ніхто не заставляє в щось повірити , ви вільні поступати як вам заманеться .


Для корозії крім карбону і алюмінію потрібна вода. В підсидільну трубу вода потрапити може, а між алю вставкою в карбоновій рамі і карбоном ні. А навіть якщо і потрапить якимось чином, то після закінчення води припиниться і корозія.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2016 10:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Навіть якщо додати води й катати виключно быля потужних ЛЕП, здається мені, нічого не вийде. Підсиділи з карбону усі покрашені - краска є діелектриком і як "закипання" підсиділу може бути слідством електролітичної корозії не зрозуміло. Здається, все набагато простіше - використання фрікційної пасти, та солі які залишаються всередині від висихання потрапившої води. З тим же успіхом може застрягнути підсиділ з будь якогоіншого матеріалу. При ремонті алю рам за допомогою карбону, він наклеюється на смолу, яка є ізоляційним шаром, потім місто ремонту фарбується (і, мабуть,звичайною, а не токопровідною фарбою :wink: ). Перепрошую, але якось картинка не складається...
А ще, чомусь згадав алюмінієвий креслярський олівець (звісно, з графітовим стрижнем). Йому вже років двадцять п'ять, постійно контактує з руками (там електроліт набагато кращій за воду) - чому він досі не перетворився на купку радіоактивного попілу оксіда алюмінію...

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2016 11:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
real SIMON писал(а):
Навіть якщо додати води й катати виключно быля потужних ЛЕП, здається мені, нічого не вийде. Підсиділи з карбону усі покрашені - краска є діелектриком і як "закипання" підсиділу може бути слідством електролітичної корозії не зрозуміло. Здається, все набагато простіше - використання фрікційної пасти, та солі які залишаються всередині від висихання потрапившої води.

ЛЕП для електрохімічної корозії не потрібні. З власного досвіду - після чищення алю підсиділа від окислу на його поверхні залишились поглиблення - це саме сліди корозії. Рама всередині не фарбована (хоча в мене вся рама "наждакована" :) )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 12:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
real SIMON писал(а):
При ремонті алю рам за допомогою карбону, він наклеюється на смолу, яка є ізоляційним шаром, потім місто ремонту фарбується (і, мабуть,звичайною, а не токопровідною фарбою :wink: ). Перепрошую, але якось картинка не складається...
А ще, чомусь згадав алюмінієвий креслярський олівець (звісно, з графітовим стрижнем). Йому вже років двадцять п'ять, постійно контактує з руками (там електроліт набагато кращій за воду) - чому він досі не перетворився на купку радіоактивного попілу оксіда алюмінію...

Це ви знаєте чи так думаєте ? Не професійно класти шар смоли на фарбу на алю рамі . Лишній шар з незрозумілою адгезією не збільшують міцність , а шар смоли при експлуатації буде тріскати при знакоперемінних навантаженнях , а по капілярах тріщин насмокчется вода (трісне смола- трісне і покриваюча фарба) . В карбоні смоли має бути мінімум , масив смоли тримає навантаження набагато гірше карбону .
А про алюміній , на дахах попадаються непокриті антени в гарному стані і попадаються такі , що вже в стані порошку мають окремі елементи . Часто корозія виникає в місці постійного контакту з іншими металами .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:24 

Сообщения: 20
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:20.01.2016
Народ, вы меня пугаете. Я купил свой первый велосипед Кэнондэйл траэл7. 29 рама. я не спец, просто хотел себе вел, для парков, города и области на выходных. Вел новый с документами. Я что могу себе шею на нём свернуть???


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Новичокк писал(а):
Я что могу себе шею на нём свернуть???

Ймовірність така є незалежно від марки велосипеда.
Шолом придбали?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:37 

Сообщения: 20
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:20.01.2016
еще нет. проехал от магазина домой пару км и повесил на стенку.
пока есть только фара, пристёжка, перчатки и мультиключ. Вот весной буду экипироваться.
а есть рекоммендации? Буду признателен.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 540
Город: Полтава
Пол: Муж
Зарегистрирован:12.10.2009
@noxin писал(а):
Новичокк писал(а):
Я что могу себе шею на нём свернуть???

Ймовірність така є незалежно від марки велосипеда.
Шолом придбали?

У нас один велосипедист несколько лет назад сломал ключицу - упал с дивана.

_________________
Адаптер для ПЕТ пляшки для встановлення безкамерки(Відео)
Украдены Cannondale Trail 29ER SL1 и Focus Burrito carbon


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 3921
Город: Sed.lg.ua
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:04.08.2015
Новичокк писал(а):
Вот весной буду экипироваться.
а есть рекоммендации? Буду признателен.


аха, вот viewtopic.php?f=19&t=299990#p1618872

_________________
Мне пофиг, кто какие стенки из какого материала будет откладывать. (с)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:57 

Сообщения: 20
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:20.01.2016
Спасибо. Подойду к вопросу ответственно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 140
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:31.08.2013
Новичокк писал(а):
Народ, вы меня пугаете. Я купил свой первый велосипед Кэнондэйл траэл7. 29 рама. я не спец, просто хотел себе вел, для парков, города и области на выходных. Вел новый с документами. Я что могу себе шею на нём свернуть???

Хороший велосипед для новичка. Если покупали в Велопланете, заезжайте на бесплатный тех.осмотр с доками после обкатывания (200-400 км).
Обязательно купить шлем, если будете покупать в каких-то магазинах, то лучше весной, на полках будет больше ассортимент.
Не сильно увлекайтесь с тросиком, т.к велы в Харькове воруют еще как. Для защиты хороши дорогие модели OnGuard или каленые цепи, которые продают тут на форуме.

_________________
Cannondale in Ukraine
Electra in Ukraine
Pride bikes


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:20 

Сообщения: 20
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:20.01.2016
Да, покупал в Велопланете.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:23 

Сообщения: 20
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:20.01.2016
Про воровство я в курсе. На трос особо не надеюсь. Буду стараться не оставлять его и всё. А какие шлемы лучше? Котелки или велосипедные?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 859
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.08.2011
За трос сразу можете забыть. На счет шлема это сугубо индивидуально, главное его наличие. А насчет рам, чтоб они служили долго, их нужно использовать по назначению. Если это кантрийная рама, то и катать на ней нужно кантри, а не дропать и так далее.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.147s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'