Continental - Покрышки и камеры. Гарантия качества 1 год !!!

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 02.02.2016 22:35 

real SIMON писал(а):
romm писал(а):

Карбон з алю погано співживається , велика різниця електропотенціала . Може виникнути корозія . В такому випадку радять між карбоном і алюмінієвим сплавом давати шар склотканини .

:shock: А як в такому разі існують алюкарбонові рами, карбонові підсиділи у алю рамах, карбонові рулі в алю виносах, алю закладні в карборамах? Карбон не просто намотується на алю - він клеїться на смолу, яка є діелектриком. Навіщо там склотканина? Це, мабуть, чергова історія про літол з алюмінієм. :D

Звичайно існують , тілько часто чуєм історії про "закипання" підсиділів . Смоли в карбоні приблизно 10 відсотків . Ви ніколи не пробували поміряти опір нефарбованого карбону ? Близько 0 . А знаєте що буває коли карбонова модель літака пролітає між проводами леп ? Часто запалює дугу і згорає .
Склотканина - ізолятор . І це тільки один з можливих способів . І це не літол з алюмінієм . Вас ніхто не заставляє в щось повірити , ви вільні поступати як вам заманеться .

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.02.2016 10:22 

romm писал(а):
Звичайно існують , тілько часто чуєм історії про "закипання" підсиділів . Смоли в карбоні приблизно 10 відсотків . Ви ніколи не пробували поміряти опір нефарбованого карбону ? Близько 0 . А знаєте що буває коли карбонова модель літака пролітає між проводами леп ? Часто запалює дугу і згорає .
Склотканина - ізолятор . І це тільки один з можливих способів . І це не літол з алюмінієм . Вас ніхто не заставляє в щось повірити , ви вільні поступати як вам заманеться .

Для корозії крім карбону і алюмінію потрібна вода. В підсидільну трубу вода потрапити може, а між алю вставкою в карбоновій рамі і карбоном ні. А навіть якщо і потрапить якимось чином, то після закінчення води припиниться і корозія.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.02.2016 10:47 

Изображения: 35
Навіть якщо додати води й катати виключно быля потужних ЛЕП, здається мені, нічого не вийде. Підсиділи з карбону усі покрашені - краска є діелектриком і як "закипання" підсиділу може бути слідством електролітичної корозії не зрозуміло. Здається, все набагато простіше - використання фрікційної пасти, та солі які залишаються всередині від висихання потрапившої води. З тим же успіхом може застрягнути підсиділ з будь якогоіншого матеріалу. При ремонті алю рам за допомогою карбону, він наклеюється на смолу, яка є ізоляційним шаром, потім місто ремонту фарбується (і, мабуть,звичайною, а не токопровідною фарбою :wink: ). Перепрошую, але якось картинка не складається...
А ще, чомусь згадав алюмінієвий креслярський олівець (звісно, з графітовим стрижнем). Йому вже років двадцять п'ять, постійно контактує з руками (там електроліт набагато кращій за воду) - чому він досі не перетворився на купку радіоактивного попілу оксіда алюмінію...

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 03.02.2016 11:13 

real SIMON писал(а):
Навіть якщо додати води й катати виключно быля потужних ЛЕП, здається мені, нічого не вийде. Підсиділи з карбону усі покрашені - краска є діелектриком і як "закипання" підсиділу може бути слідством електролітичної корозії не зрозуміло. Здається, все набагато простіше - використання фрікційної пасти, та солі які залишаються всередині від висихання потрапившої води.

ЛЕП для електрохімічної корозії не потрібні. З власного досвіду - після чищення алю підсиділа від окислу на його поверхні залишились поглиблення - це саме сліди корозії. Рама всередині не фарбована (хоча в мене вся рама "наждакована" :) )

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 12:39 

real SIMON писал(а):
При ремонті алю рам за допомогою карбону, він наклеюється на смолу, яка є ізоляційним шаром, потім місто ремонту фарбується (і, мабуть,звичайною, а не токопровідною фарбою :wink: ). Перепрошую, але якось картинка не складається...
А ще, чомусь згадав алюмінієвий креслярський олівець (звісно, з графітовим стрижнем). Йому вже років двадцять п'ять, постійно контактує з руками (там електроліт набагато кращій за воду) - чому він досі не перетворився на купку радіоактивного попілу оксіда алюмінію...

Це ви знаєте чи так думаєте ? Не професійно класти шар смоли на фарбу на алю рамі . Лишній шар з незрозумілою адгезією не збільшують міцність , а шар смоли при експлуатації буде тріскати при знакоперемінних навантаженнях , а по капілярах тріщин насмокчется вода (трісне смола- трісне і покриваюча фарба) . В карбоні смоли має бути мінімум , масив смоли тримає навантаження набагато гірше карбону .
А про алюміній , на дахах попадаються непокриті антени в гарному стані і попадаються такі , що вже в стані порошку мають окремі елементи . Часто корозія виникає в місці постійного контакту з іншими металами .

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:24 

Народ, вы меня пугаете. Я купил свой первый велосипед Кэнондэйл траэл7. 29 рама. я не спец, просто хотел себе вел, для парков, города и области на выходных. Вел новый с документами. Я что могу себе шею на нём свернуть???

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:28 

Новичокк писал(а):
Я что могу себе шею на нём свернуть???

Ймовірність така є незалежно від марки велосипеда.
Шолом придбали?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:37 

еще нет. проехал от магазина домой пару км и повесил на стенку.
пока есть только фара, пристёжка, перчатки и мультиключ. Вот весной буду экипироваться.
а есть рекоммендации? Буду признателен.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:47 

@noxin писал(а):
Новичокк писал(а):
Я что могу себе шею на нём свернуть???

Ймовірність така є незалежно від марки велосипеда.
Шолом придбали?

У нас один велосипедист несколько лет назад сломал ключицу - упал с дивана.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:52 

Новичокк писал(а):
Вот весной буду экипироваться.
а есть рекоммендации? Буду признателен.

аха, вот viewtopic.php?f=19&t=299990#p1618872

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 14:57 

Спасибо. Подойду к вопросу ответственно.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:18 

Новичокк писал(а):
Народ, вы меня пугаете. Я купил свой первый велосипед Кэнондэйл траэл7. 29 рама. я не спец, просто хотел себе вел, для парков, города и области на выходных. Вел новый с документами. Я что могу себе шею на нём свернуть???

Хороший велосипед для новичка. Если покупали в Велопланете, заезжайте на бесплатный тех.осмотр с доками после обкатывания (200-400 км).
Обязательно купить шлем, если будете покупать в каких-то магазинах, то лучше весной, на полках будет больше ассортимент.
Не сильно увлекайтесь с тросиком, т.к велы в Харькове воруют еще как. Для защиты хороши дорогие модели OnGuard или каленые цепи, которые продают тут на форуме.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:20 

Да, покупал в Велопланете.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:23 

Про воровство я в курсе. На трос особо не надеюсь. Буду стараться не оставлять его и всё. А какие шлемы лучше? Котелки или велосипедные?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 05.02.2016 15:30 

За трос сразу можете забыть. На счет шлема это сугубо индивидуально, главное его наличие. А насчет рам, чтоб они служили долго, их нужно использовать по назначению. Если это кантрийная рама, то и катать на ней нужно кантри, а не дропать и так далее.

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, Bce  След.