ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велосипед недорогий |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01.02.2019 20:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Сьогодні знову розбирав вилку свого велосипеда (знімав штани).
Після описаного вище обслуговування вилка ще пройшла 23 ткм.
Чому вирішив розібрати? Склалося враження, що в штанах є надлишок масла, вилка при максимальному стисненні починала "цвіркати".
Може виникнути підозра, що це не мастило, а вода якось туди потрапила, ось і цвіркає.. Так ні, хочу запевни ти, це не вода, це таки вилкове мастило. Я туди його доливав за допомогою медичного шприця..:) Так, так.. саме доливав..

Дійшов я до такого шляхом потурання лінощам.. Оскільки робити ТО вилці кожну 1ткм мені не хотілось, я їздити потрібно цілорічно кожен день, я подумав, що цілком пристойно можна поповнювати запас олії в поролонові кільця за допомогою медичного шприця. Голка якраз загострена так, що нею можна легко проникнути попри гумовий ущільнювач аж до поролонового кільця. Ось я цим і скористався. Кожну тисячу встромляв так голку і впорскував туди 2 см3 вилкової оливи. Так тривало до грудня місяця минулого року. В грудні я почув цвіркання. Випробував вилку на діапазон стискання. При стисканні вилки десь до 70 % робочого ходу різко зростав опір стисканню і чув характерний звук, подібний до цвіркання. Значить я вже перелив " куті меду", тобто масла в штанях є стільки, що у нього топиться чи то демфер, чи повітряна пружина.. Треба зливати, подумав я..

Сьогодні випало трохи вільного часу і хорошої погоди, щоб "зняти штани".
Злив оливу: злилось більше 170 см3.. З лівої штанини витекло в два рази менше по об'єму. З лівої штанини витекло чисте червоного кольору, з правої - було декілька крапель води і олива була сірого кольору. Передбачаю, що колір став сірим через стирання тефлонового шару з ноги в районі сальника. Тефлон в районі башингів візуально не спрацьований зовсім.

Помив поролонові кільця у бензині, прополоскав двічі бензином ноги. Витер все на сухо, просочив поролонові кільця оливою і зібрав вилку.
Оливи спецом у ноги не заливав перед збіркою, а вже у зібрану вилку за допомогою медичного сприця долив у камери поролонових кілець по 4 см3 вилкової оливи. Більше за один раз не впорскується..:)
Планую ще завтра доповнити оливи і в майбутньому довести об'єм впорскнутої оливи у кожній нозі до 50-60 см3. Це, за моїм спостереження, максимальна кількість оливи, при якій ще не обмежується робочий хід цієї вилки. В подальшому відновлювати насиченість поролонових кілець планую банальним перевертанням велосипеда, цей метод я вже випробував, він цілком задовільно працює.

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2019 16:45 

Сообщения: 2609
Изображения: 35
Город: Харьков ХГ
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.05.2012
Voyutichi
А вы ничего не перепутали с порядком цифр?
Если верить тому, что написано то в левой ноге
было примерно 60 мм. а в правой 120 мм. масла.
Странно как сальники не по выстреливали.
В штанах масла должно быть максимум 20 кубиков.
Если стиль езды такой, что масло не попадает на
ноги, то переворачивайте вилку.
Не стирайте паралонки в бензине, им настанет писец.
В теплой мыльной водичке, прополоскать, высушить и
пропитать маслом.

_________________
Gary Fisher Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2019 23:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
за бензин дякую, не знав.

А з порядком цифр все вірно написав. Пропорцію оцінив по площі, яку зайняло мастило у бритванці, коли стекло. Сальники не пробували "стріляти".. Акурат 1 до 2. За кольором різнилося кардинально. В праву ногавицю я таки більше підливав мастила, бо нога має більші сліди зносу тефлону, якось думалось, що більша кількість мастила зменшить виробітку тефлону..:)
Щодо кількості мастила - я "ввімкнув" лічильник кубиків.. Поки що впорскнув тільки по 4 см3. Далі буде ще..

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2019 23:52 

Сообщения: 283
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.09.2011
Цитата:
масла в ноги залив по 20 см3
это вы по мануалу к вашей вилке заливали?
Если нет, то лучше раздобыть его например тут https://www.ridefox.com/fox17/help.php?m=bike&t=tuningtips


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2019 10:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Zeka
дякую!, точної назви своєї вилки я не розшифрував, підозрюю що це вона

Изображение

Изображение

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.02.2019 12:23 

Сообщения: 283
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.09.2011
Цитата:
масла в ноги залив по 20 см3
а на картинке вами вышеприведенной написано 30 см3.
По приведенной мною ссылке можно совершить SEARCH FOR YOUR PRODUCT INFO по 4 digit code либо Serial number и точно определить модель, дабы лить не что и сколько попало и облегчить этим страдания вилки.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.02.2019 20:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Дякую, власне пошук за ID і вивів мене на 150 можливих вилок..
20 см3 залив "на око", тих відсутніх 10 см3 я компенсував через місяць.. Та ї великої різниці між 20 і 30см3 при моїй їзді не повинно бути для вилки.

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.02.2019 21:59 

Сообщения: 2609
Изображения: 35
Город: Харьков ХГ
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.05.2012
Voyutichi
У меня такая же, только 26", и там действительно 20сс.
Давно не листал мануалы фоксы. Там вообще всё интересно,
до 2013 лить 10вт зелёное, после 2013 лить 20вт золотое,
и самое интересное написали, что это новое масло для новых
сальников и паралонок от СКФ, нужно еще это учесть.

_________________
Gary Fisher Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.02.2019 22:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
KubikV
я лию червоне, нема можливості згідно мануалів..
Якщо вилка проїздить 100 ткм на червоному, то на золотому може на 1 ткм більше, що мені не принципово..:)
до речі, спостереження: спроба долити мастила після стоянки 24 год не увінчалася успіхом - камери були повними. Проїхав 20 км. в Праву штанину ввійшло 2 см3, в ліву - 1 см3. Це свідчить, що права нога стерлася більше, що і візуально видно.
Ось на рахунок перевертання вилки - думаю, що це не панацея. Бо, щоб був очікуваний ефект насичення поролонових камер - штанами потрібно рухати, як при їзді, і досить тривалий час. Це моє спостереження. Планую просто що 100 км доливати по 1 см3, при досягненні 50 см3 - зливати оливу і знову так по колу.

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.04.2020 12:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
В кого э проставка в негативку для зменшення ходу в старі рокчпоки?
Колись вийняв, щоб отримати найбільший хід. Зараз треба менше - не можу знайти ту проставку.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.07.2020 13:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 31
Город: Запорожье
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:29.02.2016
Коллеги, добрый день. Вчера решил сделать ТО вилке RS Recon RL Solo Air 2018 и, перевернув вилку, опешил - ушел в закат винт крепления штока воздушной пружины к штанам (левая нога, нижний торец). Подскажите пожалуйста, где можно взять такой же? Может выточить? Не хотелось бы колхозить.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2020 12:46 

Сообщения: 283
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.09.2011
Судя по этому https://hollandbikeshop.com/images/gen. ... _rev_a.pdf мануалу там болт и две шайбы должны быть.
Изображение
Также стоит проверить остаток масла в штанине, небось повытекло все.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2020 13:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 31
Город: Запорожье
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:29.02.2016
Да, всё верно. Вот где приобрести :unknown: ? Пойду на выходных метизы смотреть.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.03.2021 17:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Немає в кого часом пластикової проставки в негативку для зменшення ходу від рокчпоку?
Свою колись подарував, а тепер от треба.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.03.2021 22:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 2297
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
Есть два вида обслуживания вилок "Lower leg servicing" & "Full Servicing". вы не делаете ни то ни другое. разобрать и поменять масло - это не сервис. это скучноделие! от нехер делать знимаетесь непойми чем. вот вилка не так чвыркает :lol: . Есть тут спецы по чвырканью? как правильно? чвак ил чвык? :twisted: . ну реально ? есть видео по сервисингу. и в КАЖДОМ видео от любой фирмы, меняют не только масло, но и ВСЕ резинки и сальники. Моют спецрастворами. и разбирают и собирают специнструментом. Делайте все по сервис-видео. а не занимайтесь чемпопало. :yes:

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.318s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'