| https://veliki.com.ua/dir_cardio-machines.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 21:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
red xb3 писал(а):
Третее видео не вызывает восторга. Скорее наоборот. При плотности трафика на наших дорогах у него шансов на жизнь немного остается.

А ведь на третьем видео - единственный способ срочно затормозить для идеологически правильного фикса. В вашем списке был фикс? Был.
viewtopic.php?f=19&t=394831#p1896880
Вот вам и намек на ответ. Нету на свете универсальных критериев. Des einen Freud - des anderen Leid. Одному радость - другому гадость.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 23:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
andr писал(а):
Просто примеры без оценок (натурально, тут надо практиковаться).

Я, можливо, здамся грубим, але маю переконання, що фікс - це нездорове збочення заради... стилю? У мене виникають асоціації із "низькими пріорами", що лежачого поліцейського переїхати не можуть.
Штучні обмеження, незручності та небезпека, що люди цілеспрямовано створюю собі самі.
Простота та мінімалізм в термінальній стадії? Фрівіл та передні бряки на синглі не надто ускладнюють конструкцію, але роблять ровер абсолютно адекватно юзабельним.

phpBB [video]

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2017 00:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Я думаю що топікстартер під словом фікс мав на увазі сінглспід , велосипед на одній передачі . Він може бути візуально схожий на фікс . Навряд чи люба людина з першого разу безпечно покатається на фіксі (в розуміні фіксерів , бо в офіційному розумінні велосипед має мати загальноприйнятне гальмо) .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2017 00:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
romm писал(а):
Я думаю що топікстартер під словом фікс мав на увазі сінглспід , велосипед на одній передачі . Він може бути візуально схожий на фікс .

Тоді мало сенсу відділяти його від шосейника. На шосейникові теж можна скрізь їхати на одній передачі, не перемикаючи. Передатне число - як у синглспіда, себто на власний розсуд. Отож шосейником неважко моделювати сингл, якщо потягне до одної швидкості.
Фікс істотно відрізняється від них. У половині режимів він поводиться інакше.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2017 22:06 

Сообщения: 496
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:23.03.2017
Топікстартер мав на увазі велосипед саме з однією передачею. Будь то хоч старенька "Україна". Це треба було вказати спочатку, але вилетіло з голови. Щодо фікса, як ТЗ, то тут дещо двояке враження. Підібрати передачу і спокійно катати як завгодно - це класно, але сильно обмежує можливості велосипеду. В моєму розумінні, це як в жовтні йти в похід на тиждень і не брати туалетний папір, бо займає місце і має свою вагу. Та й лопухи, ще може не всі засохли... (для уточнення - під папером можна розуміти як нормальгі гальма, так і самі передачі).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.164s | 19 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'