ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| электровелосипеды скидки |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24.12.2017 20:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Я дозрів до дискової механіки, збираюся днями брати Avid BB7 (варіант для MTB), поки тривають розпродажі. Зараз продається два однакових на вигляд варіанти: старіша модель (та, що з повним кодом 00.5016...), і новіша модель, зразка 2017 року, з повним кодом 00.5018..., зовнішньо абсолютно така сама, але дорожча. От мені й цікаво: чистий маркетинг, чи вони там щось поліпшили (чи погіршили, що теж може бути :)) реально.
Ось нові: https://www.bike-discount.de/en/buy/avi ... ake-622934
А це старі: https://www.bike-discount.de/en/buy/avi ... rear-47989
Скоріш за все, братиму старі (їх на bike-components і ще десь можна зараз з ротором G2 й усіма кріпленнями та колодками взяти дешевше, ніж нову модель "голу"), але подумав, що спробую з'ясувати, раптом хтось щось скаже таке хороше про нову модель, що назбираю грошей і на неї :).
Поки нічого не нагуглив ні в форумах, ніде. Подумав, що хто ремонтує, той уже щось може знати про зміни в "нутрощах". Запитав кількох знайомих класних київських веломеханіків; ніхто з них не бачив нових BB7, щоб порівняти.
Буду дуже вдячний за будь-яку безпосередню інформацію.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 11:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Як на мій погляд, то різниці (крім п'яти центів у вартості :D ) нема зовсім. Мабуть ті центи для тих, хто хоче " з нової колекції...". Може є сенс звернути увагу на ось це https://www.trpcycling.com/product/spyke/ , там обидві колодки рухомі. Скажу чесно, ніколи їх особисто не використовував (нажаль, не було нагоди), але конструкція мені дуже до вподоби.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 15:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
real SIMON писал(а):
Як на мій погляд, то різниці (крім п'яти центів у вартості :D ) нема зовсім. Мабуть ті центи для тих, хто хоче " з нової колекції...".
Якби було п'ять центів, я б тут не питав :).

00.5016.166.010 (11A BB7 MTB FR/RR 160 IS 160G2CS Disc Brake BB7 MTB Graphite, CPS (Includes 160mm G2CS Rotor,Rotor Bolts, CPS Bolts, 0IS & 20IS Brackets)):
BD 44,45 євро при рекомендованій роздрібній 71,43;
bike24 40,25 євро;
BC 39,45 євро, або 75,59 євро за пару.
(Ротор(и) й адаптер(и) в комплекті.)

00.5018.097.005 (AM BB7 MTB FR/RR Disc Brake BB7 MTB Graphite, CPS (Rotor/Bracket sold separately)):
BD 44,50 євро при рекомендованій роздрібній 80,67
bike24 37,73 євро
BC 37,77 євро.
(Ротора й адаптера немає.)

Тобто стара модель з ротором (і адаптером IS на PM) коштує в практиці інтернет-лавок приблизно так само (а у срамівських рекомендованих цінах на цілих 9 євро менше), ніж нова "гола" (тільки каліпер).
Цитата:
Може є сенс звернути увагу на ось це https://www.trpcycling.com/product/spyke/ , там обидві колодки рухомі. Скажу чесно, ніколи їх особисто не використовував (нажаль, не було нагоди), але конструкція мені дуже до вподоби.
Дякую, про ці двопоршневі знаю, але там ціна суттєво вища.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 17:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Максим Козуб писал(а):
Дякую, про ці двопоршневі знаю, але там ціна суттєво вища.

$60 за пару або $70 за повний кіт з роторами на Алі :)

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 19:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
d.lus писал(а):
Максим Козуб писал(а):
Дякую, про ці двопоршневі знаю, але там ціна суттєво вища.

$60 за пару або $70 за повний кіт з роторами на Алі :)
Скоріш за все, копія.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 19:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Максим Козуб писал(а):
Якби було п'ять центів, я б тут не питав :).


Максиме, перепрошую, але по посиланням у стартпості різниця дійсно п'ять центів... :unknown:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 19:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
real SIMON писал(а):
Максиме, перепрошую, але по посиланням у стартпості різниця дійсно п'ять центів... :unknown:
Так подивіться ж уважно, що в комплекті. Там, перепрошую, чорним по білому написано, що одна модель з ротором і адаптером, а до другої (нової) ротор треба купувати окремо. Тому _на однаковий комплект_ (а не на голий каліпер) різниця не п'ять центів.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2017 20:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Максим Козуб писал(а):
Якби було п'ять центів, я б тут не питав.

Коли ті гальма настільки однакові на вигляд - найімовірніше, вони не відрізняються й за рештою властивостей. Було б інакше - виробник би всіляко вистромляв цей науковий прорив з усіх мегафонів.

Ми ставимося до виробників так, наче вони зобов'язані виправдати кожний цент у ціні. Проте технічна різниця між різновартісними моделями часто дорівнює нулеві. Відомий приклад - педалі Shimano PD-M540 та PD-M770. Друга модель з написом Deore XT десь удвічі дорожча за першу, вони вифарбувані по-різному, однак абсолютно ідентичні за конструкцією, формою, усіма вимірами та матеріалами (я зумисне скрізь їх передряпав ззовні та зсередини на предмет твердості). Та коли кажеш це знайомим - мало хто вірить, усі підозрюють "Шимано" у якійсь геніально замаскованій людяності. І за фінансової змоги народ миттю, без вагань купує PD-M770.
Чесно кажучи, прикладів такого штибу повно. У кожному з нас сидить висока й чиста віра в те, що ціна - це не фантазії маркетингового відділу, а виключно сума інженерних вмінь, вкладених у деталь. Ця віра, я б сказав, справді шкідлива. Якщо її задушити, буде менше вагань, витрат та більше часу для якихось корисних прожектів.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 00:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
andr писал(а):
Ми ставимося до виробників так, наче вони зобов'язані виправдати кожний цент у ціні. Проте технічна різниця між різновартісними моделями часто дорівнює нулеві.
З цим абсолютно згоден. Але далі Ви, за всієї моєї до Вас поваги, обрали приклад, як на мене, не зовсім вдалий.
Цитата:
Друга модель з написом Deore XT десь удвічі дорожча за першу, вони вифарбувані по-різному, однак абсолютно ідентичні за конструкцією, формою, усіма вимірами та матеріалами (я зумисне скрізь їх передряпав ззовні та зсередини на предмет твердості).
Вони не просто "вифарбувані по-різному". Осьовий блок для перших: https://www.sjscycles.co.uk/pedals-clea ... y45e98020/. Осьовий блок для других: https://www.sjscycles.co.uk/pedals-clea ... y45u98020/. Так, вони конструктивно сумісні між собою, але видно, що покриття різне, і _теоретично_ вони можуть мати різну міцність, стійкість поверхні до подряпин тощо. Я не кажу, що це дійсно так, але принаймні видно: частини _в чомусь_ різні.
Крім того, 770-ті, за офіційними даними, на два грами легші. Тому може бути, що десь у осьовому блоці, або в бічній частині з написом, матеріали таки різні.
Врешті-решт, на 770-х написано "XT". Я не кажу, що це (або будь-що з перелічених відмінностей) важливо для мене чи для Вас. Але це можна розглядати як ті зовнішні "понти", за які хтось готовий заплатити. І при тому, що в плані інженерних умінь _цей_ пункт точно нічого не значить, я бачу в ньому принаймні _реально втілені у виробі_ "фантазії маркетингового відділу", за які виробник править вищу ціну. Ще раз: я б її не платив, але можу пояснити, _за що саме_ її можуть бути готовими платити ті, хто купує PD-M770.
У даному ж разі навіть відмінностей у кольорі тощо між двома моделями гальм на фото не видно. І я теж схилявся б до того, що
Цитата:
Коли ті гальма настільки однакові на вигляд - найімовірніше, вони не відрізняються й за рештою властивостей.
Але сподівався, що, може, відгукнеться хтось (механіки тощо), хто тримав у руках обидві моделі й щось міг помітити.
До речі, згадав ще дещо про педалі. Наскільки пам'ятаю, у Wellgo деякі моделі існують у двох модифікаціях: на промах і на підшипниках ковзання. При цьому зовні педалі абсолютно однакові (ну, напис десь різний).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 00:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Максим Козуб писал(а):
Але далі Ви, за всієї моєї до Вас поваги, обрали приклад, як на мене, не зовсім вдалий.
Цитата:
Друга модель з написом Deore XT десь удвічі дорожча за першу, вони вифарбувані по-різному, однак абсолютно ідентичні за конструкцією, формою, усіма вимірами та матеріалами (я зумисне скрізь їх передряпав ззовні та зсередини на предмет твердості).
Вони не просто "вифарбувані по-різному". Осьовий блок для перших: https://www.sjscycles.co.uk/pedals-clea ... y45e98020/. Осьовий блок для других: https://www.sjscycles.co.uk/pedals-clea ... y45u98020/. Так, вони конструктивно сумісні між собою, але видно, що покриття різне, і _теоретично_ вони можуть мати різну міцність, стійкість поверхні до подряпин тощо.

Ідентичні, ідентичні. То їх несамохіть по-різному розфарбували, підмальовуючи фото на комп'ютері. Я ж кажу, міряв і порівнював твердість в усіх досяжних місцях. Досвід теж доводить просто-таки видатний ресурс у підшипників PD-M540. Вчасно масти та регулюй - і вони після 50 000 км крутяться так само, як після 3 000. Якщо я таки помилився й PD-M770 десь ще твердіші - трохи незрозуміло, нащо фірмі "Шимано" цей передоз. Хіба з любові до чистого мистецтва. Коли так - там погані маркетологи.
Я вам ще дещо скажу. У мене є менш відомі PD-M959, так вони теж абсолютно нічим не відрізняються від PD-M540, крім забарвлення, головок гвинтів та потрійної ціни. Всередині повна подібність не лише за твердістю, а й за кольорами. Пробігли вони у мене приблизно стільки ж, скільки й M540 (біля 50 000 тис. км), і ведуть себе так само: підшипники живі, зносилися зовнішні замкові пластини, я їх замінив.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 00:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 1359
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:28.01.2010
Максим Козуб писал(а):
d.lus писал(а):
Максим Козуб писал(а):
Дякую, про ці двопоршневі знаю, але там ціна суттєво вища.

$60 за пару або $70 за повний кіт з роторами на Алі :)
Скоріш за все, копія.

Максиме, хотів би спитати: Тобто на AliExpress продають підробки? Краще купляти на Bike-discount? Чи є якийсь рейтинг торгових інтернет-майданчиків?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 00:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Максим Козуб писал(а):
У даному ж разі навіть відмінностей у кольорі тощо між двома моделями гальм на фото не видно.


Коли б вони змінили колір, то вже б точно на сайті писали про
Цитата:
Потужність, керованість і вражаюче гарний вигляд. Це історія з абсолютно новими BB7S гірськими механічними дисковими гальмами від Avid.

Це оновлення на добре розвиненій BB7 Mountain включає нове обладнання з нержавіючої сталі та чітке чорне анодування, яке змушує їх виглядати так само швидко, як ви відчуєте.

Саме це вони й написали про BB7S :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 00:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Мандрівник писал(а):
Максиме, хотів би спитати: Тобто на AliExpress продають підробки? Краще купляти на Bike-discount? Чи є якийсь рейтинг торгових інтернет-майданчиків?

TRP - то є хто? Tektro ж? ;)
Tektro розташовані у Тайвані, мають своє представництво і, певен, виробництво у Китаї... Цілком логічно, що вартість на Алі буде меншою за ті ж БК чи Б24, які, як мінімум, вимушені витримувати MSRP.

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Последний раз редактировалось d.lus 26.12.2017 00:57, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 00:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Максим Козуб писал(а):
Так подивіться ж уважно, що в комплекті. Там, перепрошую, чорним по білому написано, що одна модель з ротором і адаптером, а до другої (нової) ротор треба купувати окремо. Тому _на однаковий комплект_ (а не на голий каліпер) різниця не п'ять центів.


Роздивився текст уважніше - дійсно одне з гальм в комплекті з ротором G2 :oops: Тоді питання вирішується автоматично на користь саме цієї пропозиціі. Через те що залізяччя зайвий рік полежало на полиці, гальмівні властивості наврячи погіршились. А якщо вірити малюнку, то до нього ще й ключик досить непоганий дають бонусом... :roll:


Роздивляючись гальма побачив ось це https://www.bike-discount.de/en/buy/avid-ball-bearing-7-mtb-s-disc-brake-622932 . Цікаво, з чого воно зроблено, бо важить на 127 грамів легше... :shock:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 01:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
real SIMON писал(а):

Роздивляючись гальма побачив ось це https://www.bike-discount.de/en/buy/avid-ball-bearing-7-mtb-s-disc-brake-622932 . Цікаво, з чого воно зроблено, бо важить на 127 грамів легше... :shock:


Різниця тільки в кольорі і болтиках з нержавіючої сталі.
Один важили голий каліпер, інший - ні
https://www.sram.com/avid/products/bb7-mountain-mechanical-disc-brake#sm.00045agqx12lffmlywj1qai7onixy
Цитата:
Weight 329 grams (160mm rotor; front post mount)

https://www.sram.com/avid/products/bb7-mountain-s-mechanical-disc-brake#sm.00045agqx12lffmlywj1qai7onixy
Цитата:
Weight 197g, Caliper Only


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.189s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'