ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| насос для велосипеда |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 01:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
:D Дурять, скотиняки.... :evil:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 02:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
d.lus писал(а):
TRP - то є хто? Tektro ж? ;)
Так (принаймні, якщо ніхто нікого не перекупив тощо). З http://road.cc/content/feature/82915-di ... lls-us-why: "TRP is the high-end division of Tektro, the initials originally standing for Tektro Racing Products – although the name is now just TRP. Essentially, Tektro products tend to be mass market while TRP are more exclusive, high-performance components".
Цитата:
Tektro розташовані у Тайвані, мають своє представництво і, певен, виробництво у Китаї... Цілком логічно, що вартість на Алі буде меншою за ті ж БК чи Б24, які, як мінімум, вимушені витримувати MSRP.
Давайте розбиратися з логікою.
Буде сама Tektro продавати ці свої гальма за такою ціною? Ні, звичайно, не буде.
Буде хтось із тих, хто купує їх у Tektro, продавати їх за такою ціною? Ні, не буде. Я не думаю, що у Tektro в дилерському каналі така маржа, щоб реально було продавати вдвічі дешевше від MSRP.
Тоді хто і що за цією ціною продає на Алі?
Варіант № 1. Завод, який робить ці гальма для Tektro, сам продає (ну або якісь його партнери тощо) на Алі точнісінько такі самі гальма, зроблені з таким самим контролем якості, незаконно використовуючи в даному разі марку Tektro.
Тоді якість, звичайно, така сама, але той, хто це продає, вкрав у Tektro їхній прибуток. Я не куплю, бо не хотів би купувати у тих, хто краде.
Варіант № 2. Завод, який робить ці гальма для Tektro, сам продає (ну або якісь його партнери тощо) на Алі нібито такі самі гальма, незаконно використовуючи в даному разі марку Tektro, причому це відбраковка з того, що робилося для Tektro, або гальма зроблено за тими самими кресленнями, але з трохи іншого металу тощо. Я не куплю, бо див. варіант № 1 плюс якість незрозуміла.
Варіант № 3. Хтось розумний та хитрий на іншому китайському заводі повністю "передрав" конструкцію гальм і став їх робити, продаючи під маркою Tektro. Я не куплю, бо див. варіанти № 1 і № 2, плюс якість іще більш непередбачувана.
Мабуть, можливі й ще якісь варіанти, але всі вони будуть близькі до наведених.

Я не знаю, який з варіантів насправді має місце, але оскільки в жодному з наведених варіантів я б таке не купив, то й не знаючи конкретики, все одно не куплю.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 02:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Мандрівник писал(а):
Максиме, хотів би спитати: Тобто на AliExpress продають підробки?
Щось справжнє. Щось підроблене. Я в попередньому повідомленні постарався розписати, як я бачу ситуацію з конкретними гальмами.
Сам, звичайно, стараюся знайти, де дешевше (я взагалі не перший рік перебуваю в режимі жорсткої економії), але в даному разі не бачу, як може виникнути ситуація, коли ці гальма коштували б так дешево і при цьому _тільки на Алі_, і при цьому були б чесними.
Цитата:
Чи є якийсь рейтинг торгових інтернет-майданчиків?
Ну, якихось розгорнутих рейтингів я не бачив. Сам за останній рік купував по одному разу з доставкою до Києва на Chain Reaction Cycles і Wiggle, плюс один раз дещо невеличке на Bike-Discount і одночасно на Bike24 з доставкою того й іншого на готельну адресу в Німеччині, де була у справах моя колега і привезла мені до Києва те, що їй туди прийшло. Загалом враження було нормальне від усіх магазинів. На CRC була плутанина з протектором нової модифікації на фото покришок на сайті і старої на реальних покришках, після чого вони мені оперативно повернули гроші, вибачилися й залишили мені покришки. (Я цю історію, в результаті якої у мене безкоштовно з'явилася пара Schwalbe Smart Sam, десь на форумах описував :).) Якщо цікавлять якісь подробиці щодо процесу спілкування з магазинами тощо, питайте, постараюся відповісти, але краще, мабуть, окремо, не в цій темі.


Последний раз редактировалось Максим Козуб 26.12.2017 02:44, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 02:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 1359
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:28.01.2010
Максим Козуб, d.lus, щиро дякую за відповіді і дискусію :good:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 10:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Максим Козуб писал(а):
Давайте розбиратися з логікою.
Буде сама Tektro продавати ці свої гальма за такою ціною? Ні, звичайно, не буде.

Давайте.
Сама Тектро навряд буде. Хоча я б і цього не виключав - продукт для внутрішнього ринку за "внутрішньою" ціною.
Мене абсолютно не дивує маржа/ націнка у 150-200%. Нема там чому коштувати таких грошей, як за них просять у європейських магазинах. Хоча, це ж стосується і BB7. Маю переконання, що реальна собівартість каліпера TRP Spyke/ Spyre на виході з заводу ~ 10 євро.
Ми дивуємось шаленим знижкам у реальні 50%, але ж вони не беруться з повітря. Ціну давно диктує не стільки ринок, скільки маркетинг та конкуренти.
Є однопоршневий BB7, що дещо дешевший. Є двопоршневий Rever MTN1, що дорожчий, але має в комплекті ручку. От вам і MSRP, продиктована конкурентами та така, що немає нічого спільного з вартістю виробництва.

Нас не дивує різниця в ціні глобальних версій Xiaomi, Huawei чи Lenovo в Китаї та у нас/ в Європі, але дивує різниця ціни китайської залізяки :)

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 11:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Максим Козуб писал(а):
Давайте розбиратися з логікою.
Буде сама Tektro продавати ці свої гальма за такою ціною? Ні, звичайно, не буде.
Буде хтось із тих, хто купує їх у Tektro, продавати їх за такою ціною? Ні, не буде. Я не думаю, що у Tektro в дилерському каналі така маржа, щоб реально було продавати вдвічі дешевше від MSRP.
Тоді хто і що за цією ціною продає на Алі?
Варіант № 1...
Варіант № 2...
Варіант № 3...
Мабуть, можливі й ще якісь варіанти, але всі вони будуть близькі до наведених.

Я не знаю, який з варіантів насправді має місце, але оскільки в жодному з наведених варіантів я б таке не купив, то й не знаючи конкретики, все одно не куплю.


4 Виробники велосипедів зливають залишки OEM продуктів. На наступний рік вони вже законтрактували нові обсяги, клієнти не хочуть бачити на велосипедах старі компоненти. Дехто пише, що саме так з'являються на БК фоксовські вилки нижче 50 % MSRP.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 11:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
d.lus писал(а):
Сама Тектро навряд буде. Хоча я б і цього не виключав - продукт для внутрішнього ринку за "внутрішньою" ціною.
Мене абсолютно не дивує маржа/ націнка у 150-200%. Нема там чому коштувати таких грошей, як за них просять у європейських магазинах. Хоча, це ж стосується і BB7. Маю переконання, що реальна собівартість каліпера TRP Spyke/ Spyre на виході з заводу ~ 10 євро.
Ви, здається, неуважно прочитали. Я писав про маржу _в каналі_, а не про собівартість виробництва. Собівартість виробництва може бути взагалі 2 євро, але при цьому ціна від Tektro на вході до європейських та американських дистрибів, дилерів тощо, впевнений, суттєво більша, ніж 10 чи 20. І за таких умов Tektro не буде на китайському ринку продавати товар, який досить легко пересилати за кордон, — причому ще й товар, який у неї позиціонується для верхнього сегмента, — сильно дешево, бо цим вона зруйнувала б свій європейський та американський канал. Я, повірте, достатньо багато знаю про те, як працює маркетинг та ціноутворення в деяких інших галузях (де більша частина товарів також виробляється в Китаї чи на Тайвані), щоб приблизно розуміти границі можливого. Особливо в поєднанні зі знанням про те, що дискові гальма (різних моделей та виробників) копіюють, і що такі копії досить активно продаються, в тому числі й на "Аліекспрес". (До речі, згадав, як буквально позавчора дзвонив людині, яка тут,, на ХТ, давно продає BB7 десь по 55 євро за пару. Питаю: не копія? Відповідь: "Ну, здається, ні; я у цього китайського продавця беру їх давно, на вигляд дуже якісні, але гарантувати нічого не можу".)
Знаєте, була колись така історія про броунівський рух. Ейнштейна запитали: "То, значить, може бути так, що в якийсь момент молекули стола почнуть випадково рухатися всі в одному напрямку, передадуть свій імпульс стакану, що стоїть на столі, й стакан підстрибне на сантиметр?". Ейнштейн відповів: "Теоретично це можливо, але якби я побачив, що стакан на столі раптом підстрибнув на сантиметр без жодних додаткових зовнішніх впливів, я б вирішив, що з набагато вищою ймовірністю у мене сталася галюцінація" :).
Цитата:
Ми дивуємось шаленим знижкам у реальні 50%, але ж вони не беруться з повітря. Ціну давно диктує не стільки ринок, скільки маркетинг та конкуренти.
Перечитайте своє останнє речення :). Конкуренти — теж складова ринку. Дивно, що доводиться це пояснювати людині, яка розмірковує про ціноутворення.
Цитата:
Є однопоршневий BB7, що дещо дешевший. Є двопоршневий Rever MTN1, що дорожчий, але має в комплекті ручку. От вам і MSRP, продиктована конкурентами та така, що немає нічого спільного з вартістю виробництва.
Вище вже писав: до _(собі)вартості виробництва_ все це взагалі не має жодного відношення.
Цитата:
Нас не дивує різниця в ціні глобальних версій Xiaomi, Huawei чи Lenovo в Китаї та у нас/ в Європі, але дивує різниця ціни китайської залізяки :)
До речі, багато китайських телефонів уже, виявляється, не так і вигідно замовляти з Китаю, бо на гарантовано справжній товар (а не "репліки" незрозумілого походження) ціна з урахуванням усієї логістики, заморочок з можливим ремонтом тощо виявляється не аж такою привабливою.

Втім, це все вже не стосується цієї теми. У мене було абсолютно конкретне питання: чи порівнював хтось "наживо" Avid BB7 моделі 2017 року з попереднім варіантом. Поки що, наскільки розумію, ніхто. Якщо сьогодні ніхто не відгукнеться з конкретикою, замовлятиму на BC стару модель.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 11:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
@noxin писал(а):
4 Виробники велосипедів зливають залишки OEM продуктів. На наступний рік вони вже законтрактували нові обсяги, клієнти не хочуть бачити на велосипедах старі компоненти. Дехто пише, що саме так з'являються на БК фоксовські вилки нижче 50 % MSRP.
Зливають саме на Алі, й саме через китайських продавців компонентів?.. (Там у деяких пропозиціях TRP Spyke та TRP Spyre зазначено, хто продає.) Ну, теоретично можливо, але чому тоді ці пропозиції не з'являються на тих-таки bike-components? Див. вище про броунівський рух :).


Последний раз редактировалось Максим Козуб 26.12.2017 14:16, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 13:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Я нікого ні в чому не переконую, але теж трошки знаю різницю між собівартістю, вартістю "для дистриб'ютора", "для магазину" та ціною для покупця (щоправда, продукції з Німеччини).
І ці цифри дуже різні :)

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 13:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Максим Козуб писал(а):
Ну, теоретично можливо, але чому тоді ці пропозиції не з'являються на тих-таки bike-components? Див. вище про броунівський рух :).


Цитата:
Бро́унівський рух — невпорядкований, хаотичний рух частинки під дією нерівномірних ударів молекул речовини з різних сторін в розчинах.


Тобто для броунівського руху потрібна достатня кількість часток.

На аліекспрес за запитом trp spyke 8 пропозицій. З них 2 це колодки, і дві від одного продавця - тобто 5 пропозицій від окремих магазинів. Імхо, їх навіть менше 5 (тобто там ще є афільовані). Всього в них мабуть кілька сот каліперів. Чи достатньо їх для броунівського руху?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 14:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
@noxin писал(а):
На аліекспрес за запитом trp spyke 8 пропозицій. З них 2 це колодки, і дві від одного продавця - тобто 5 пропозицій від окремих магазинів. Імхо, їх навіть менше 5 (тобто там ще є афільовані). Всього в них мабуть кілька сот каліперів. Чи достатньо їх для броунівського руху?
Ви не зрозуміли, про що моя аналогія. Я не про кількість для статистики. Просто те, що ті кілька пропозицій "типу TRP" на Аліекспрес за дуже низькою ціною виявляться не "лівими", не відбракованими, не зробленими на тому ж заводі без відома TRP, не репліками тощо, а справжніми, якісними гальмами TRP, настільки ж малоймовірне (з урахуванням усіх тих чинників, про які я писав), як і те, що триліони молекул в якийсь момент почнуть рухатися в одному напрямку.
Втім, це окрема тема; пропоную _тут_ це обговорення завершити, в ньому, здається, всі вже висловили свої позиції, а основного питання цієї теми воно вже не стосується абсолютно :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 19:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Можливо, модератор виділить в окрему тему. Бо досить цікаво - чому ми довіряємо одним он-лайн магазинам і не довіряємо іншим. Пропозиція на алі з 50 % дисконтом від MSRP викликають підозру, а на БК все ок.
Останнім часом на алі суттєво посили боротьбу з порушенням прав інтелектуальної власності та підробками. Пропали підробні фокси по 5 копійок, а магазини з одягом відмовляються наносити на велоформу лого відомих виробників.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 22:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
@noxin да вот Максим Козуб отказывается покупать дешевле, чтоб не обанкротить Тектро. В распродажах спортмастера или драйвспорта он тоже, видимо, принципиально не игрец)

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 22:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Aleksei Dmytren не зовсім так. Купуються BB7 за приблизно 50 % MSRP на Bike-Discount, але пропозиція trp spyke також за приблизно 50 % MSRP на алі визнається як неприйнятна. Цікавий механізм прийняття рішень -якась апріорна оцінка довіри до сайту.

ПС MSRP за AVID це Maximum Suggested Retail Price, тобто максимальна рекомендована роздрібна ціна


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.12.2017 22:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Aleksei Dmytren писал(а):
@noxin да вот Максим Козуб отказывается покупать дешевле, чтоб не обанкротить Тектро. В распродажах спортмастера или драйвспорта он тоже, видимо, принципиально не игрец)
Алексей, да создайте уже отдельную тему и обсуждайте там сам с собой свои дурацкие предположения...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.180s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'