ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купити рюкзаки |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01.08.2018 12:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
вы щас меня сподвигнете снова мультибар (сиречь бабочку) поставить. а ведь это лениво и уже было.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 01.08.2018 13:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
aidaho писал(а):
godspeed,
Шах и мат:

Цепью! Цепью приковали юсиаи окаянные!

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 01.08.2018 13:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
godspeed
:ROFL:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 01.08.2018 14:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 2500
Город: Судак
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2010
Это барана пристёгивать, пока хозяин в магазине.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.08.2018 15:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
d.lus писал(а):
reach 424
ETT 600
seattube 508
винос 80мм, невеличкий райзер


етт 600 -для шосера це часто максимальний розмір рами . Який же у вас ріст ? Думаю 183 . Для такого радять максимум 560 (якщо пропорції стандартні) .
В мене було на кросовому перевернуте обрізане шосейне кермо (хвз)(на виступах були гальмівні ручки з манетками) .Саме зручне і комфортне кермо , не боявся на ньому катати з любих гірок .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.08.2018 11:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Панове, ого ви наговорили тут за кілька днів! )))

Aleksei Dmytren писал(а):
Девайс резким переходом от 32 на 22 миллиметра вызвал у меня зубовный скрежет.

Виключно естетикою? Бо "інженерних" протипоказань я не дуже бачу в такому рішенні. Хіба що перехід більш різкий, ніж у палок.

godspeed писал(а):
Там ведь ключевое слово "по городу" :smile: Если не ставить низко (аэродинамично) то зачем вообще? Нафига сдалась аэродинамическая посадка если тыркаться по светофорам? Какой и в чём от неё будет выигрыш? Я вот к этому веду, а не в принципе против аэродинамики. Как раз аэродинамика это хорошо, но всему своё место.

На данный момент в теме прозвучали два аргумента за баран в городе - много хватов и узкий. А действительно-ли используются все три хвата на постоянной основе? У меня есть подозрение что на самом деле только один. И действительно-ли люди прошивают пробки с таким миллиметражем что дополнительные 5 см на сторону играют роль? Серьёзно?

От так. Якби це був суто шосер дял довгих "спокійних" поїздок хорошою дорогою - тут питань нема.
А місто + легке бездоріжжя (типу зрізати пісчано-грунтовими доріжками)... Може через брак досвіду, але я не дуже бачу де тут хапатися за нижній хват.

А от що мені банальний Гугл сказав на запито "NY bike courier". В жодному разі я не берусь себе порівнювати з тими хлопцями, але у них, мені здається, кермо заточено як раз під місто. в переважній більшості таки "палки"... Якщо й барани, то чи не всі на фото з верхнім чи "пістолетним" хватом.

Не можу сказати, що 600мм кермо колись було для мене обмеженням. Міліметри від дзеркал автомобілів я не рахую. Інстинкт самосбереження якось втримує :)

Aleksei Dmytren писал(а):
Ну ок, убедительно. Для города я себе сильно давно хочу боран...Без дуалов, естественно.

Тобто все розташувати на верхній палці барана?


aidaho писал(а):
Шах и мат:

АаААА!!!! Зручно йому, мабуть)))

romm писал(а):
етт 600 -для шосера це часто максимальний розмір рами . Який же у вас ріст ? Думаю 183 . Для такого радять максимум 560 (якщо пропорції стандартні) .
В мене було на кросовому перевернуте обрізане шосейне кермо (хвз)(на виступах були гальмівні ручки з манетками) .Саме зручне і комфортне кермо , не боявся на ньому катати з любих гірок .

Це саме через те, що "для барана витягнетсья посадка?
Зріст десь 181-182. Це фреймсет Apollo Trace 30 у ростовці 20". От і вилізли ті самі 50мм...

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.08.2018 11:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Цитата:
Виключно естетикою?
не только лишь. но почему-то и здесь на форуме и в прочих вело местах есть фотки сломанных барашков и прочих рулей. и большинство из них имеют резкие очертания.
Цитата:
Тобто все розташувати
нет, с торм ручками, но мтб манетками.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.08.2018 15:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Aleksei Dmytren писал(а):
не только лишь. но почему-то и здесь на форуме и в прочих вело местах есть фотки сломанных барашков и прочих рулей. и большинство из них имеют резкие очертания.

Це, в принципі, логічно. Найслабкіше місце - різка зміна форми, розміру тощо. Питання лиш в тому, на скільки воно слабке. Ну а це - лише дослідним шляхом :(

Aleksei Dmytren писал(а):
нет, с торм ручками, но мтб манетками.

От і я про то думав для проби: Тектровські ручки, механічні каліпери...
Але б десь дял початку знайти в оренду на кілька годин щось з бараном.

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.08.2018 15:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 447
Город: Кропивницький
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:12.10.2015
d.lus,не обов'язково в оренду, приїдьте на якусь покатушку, у вас там їх вистачає, так спробуєте навіть кілька варіантів.

_________________
2015' 4670-16' 4490 -17' 5445 -18' 5524 19' 7250 2020' 7601 км 2021' 3442км
Scott CX Comp '2012
Bianchi Celeste Puro 2002 8.42kg
Scott Araphahoe '1996


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.08.2018 17:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 2500
Город: Судак
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2010
d.lus писал(а):
А місто + легке бездоріжжя (типу зрізати пісчано-грунтовими доріжками)... Може через брак досвіду, але я не дуже бачу де тут хапатися за нижній хват.

Взагалі то на грунті я на дропах. Там більше контролю і менше трясе.

Все-таки мільйон фото з тур-де-франс сформували абсолютно нереалістичне уявлення про те, чим є баран, і як з ним їздити.

d.lus писал(а):
Зріст десь 181-182. Це фреймсет Apollo Trace 30 у ростовці 20". От і вилізли ті самі 50мм...

Кожний звісно має свої вподобання.
Для орієнтиру: два гібрида, що я переробляв, мали ETT 580 та 565.
Перший мав штир без сітбеку, зараз сітбек, винос 120, але дуже малий річ руля: ~65.
Це вже після того, як я споганив велосипед для асфальтних поїзденьок. Його друга ітерація "для всього", з виносом 110, була ідеальною.
Зросту в мені 188 см, і особисто я, на 600 як біла людина не сяду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.08.2018 16:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Alonso Forgotten писал(а):
d.lus,не обов'язково в оренду, приїдьте на якусь покатушку, у вас там їх вистачає, так спробуєте навіть кілька варіантів.

Я свого роду... інтроверт, не дуже в темі місцевих покатеньок і не маю місцевих велодрузів... Тож, простіше в оренду.
У прокатах купа МТБ та гібридів на палках і жодного на барані поки не знайшов :(

aidaho писал(а):
Взагалі то на грунті я на дропах. Там більше контролю і менше трясе.
Все-таки мільйон фото з тур-де-франс сформували абсолютно нереалістичне уявлення про те, чим є баран, і як з ним їздити.

Хмммм....
Ніколи не захоплювався і не вивчав ці фото бо ніколи навіть в теорії не співставляв себе із "суто шосером".

aidaho писал(а):
Кожний звісно має свої вподобання.
Для орієнтиру: два гібрида, що я переробляв, мали ETT 580 та 565.
Перший мав штир без сітбеку, зараз сітбек, винос 120, але дуже малий річ руля: ~65.
Це вже після того, як я споганив велосипед для асфальтних поїзденьок. Його друга ітерація "для всього", з виносом 110, була ідеальною.
Зросту в мені 188 см, і особисто я, на 600 як біла людина не сяду.

Ну от маю зараз фактично ЕТТ 590 (щойно поміряв по центрах), сітбек 15мм та винос 80мм з 600мм палкою-райзером (невеличким). І мені комфортно.
На коротших кокпітах у мене відчуття стиснутості.

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.11.2018 20:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Таки довелось трохи поколесити на барані.
Коротко: в місті вузька палка зручніша.

Розгорнуто. За щасливою випадковістю, байк виявився мого розміру, а власник люб'язно дозволив змінити налаштування сідла під себе та поставити топталки замість контактів бо я не маю шосейних капців.
Про перемикання нічого казати не буду бо то справа звички - кожне перемикання вимагало у мене з півсекунди на подумати що куди натиснути та де його намацати )))
Поки була рівна дорога з не надто щільним трафіком, на дуалах було добре, гальм з положення "на дуалах" вистачало.
Однак, більш щільний трафік та ускладнені дорожні розв'язки почали вимагати крутіння головою, агресивніших руху, маневрів та гальмування. Активно крутити головою з дуалів було відверто важче, різкі маневри складніші (хоча вужче кермо має свої беззаперечні плюси), гальм почало не вистачати (звикнувши до гідри, хоча й на 160мм роторах). Якщо схопитися за дропи задля сильнішого хвату гальм, стає краще, але вертіти головою мені стало ще складніше і ще більше активізувалося "водійське третє око". Кілька разів воно допомагало ))
В дропах було відчуття "я валю на всі гроші", але мені ставало незручно (питання гнучкості та звички, я гадаю. Ну і таки треба скинути кілограм 5 ваги :) ). Звикнувши до такого положення на рівній трасі я чудово розумію переваги дропів. Але не вмісті.

Бровки - куди ж без них. Посадка на плоскій частині барана мені не сподобалась - надто стискається грудна клітина, дихати некомфортно і до гальм надто далеко - тож, була відкинута. Висмикуючи переднє колесо за дуали, я не зміг позбутися відчуття "коли вони відірвуться", а купляти власнику нову 11-швидкісну Ультегру в мої плани не входило, тож довелось не надто захоплюватись, тим-паче, що це не так зручно, як з палкою. Рух парком та тротуарами подібний до руху в трафіку - хіба що ніхто на тебе не наїде, але безліч людей, що нікуди не дивляться та несамовитих дітей також вимагають різких маневрів та гальмувань.

З твердим грунтом не склалось - там сніг та лід (на дорогах сухо) ))

Як це не кумедно, з бараном з'являлось відчуття "превосходства" над іншими велосипедистами. Мовляв, ви - прості смертні на палці, а я - пацан на барані! Подібне відчуття у мене з'являлось на дорозі в чорному тонованому Land Cruiser 200 :D

Отже, незважаючи на зручніше, ніж на палці, положення рук на дуалах та явні переваги на рівній дорозі (на жаль, до серйозного спуску доїхати можливості не було), баран в місті для мене виявився цікавим досвідом, але незручним і дещо небезпечним (через "обмежену оглядовість").
Виходить, такий собі компроміс: або дещо зручніше (але все-одно в одному положенні рук - на дуалах з теоретичною можливістю колись на кілька секунд впасти в дропи) при довшому коммьютінгу, але гірші гальмування та маневреність, або трохи менш зручно на палці, але з миттєвим доступом до кращих гальм (так, я знаю, що є шосейна гідра, але вона коштує дурних грошей).
Крім того, маю підозру, що ріжки можуть забезпечити подібне до "на дуалах" положення рук.

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.11.2018 20:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
d.lus
дякую

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.11.2018 20:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
d.lus
на обідних гальмах містом не маю проблем нестачі зусилля. На двух шосерах (краби), двух недонайнерах (ві та канті) та одному 26 (ві). На усіх впевнено робится стоппі та/або йдуть в юз колеса. При цьому на шосе зовсім не топова оборудка Тектро/105, але з нормальними колодками.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.11.2018 21:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Aleksei Dmytren, можливо то, знов таки, справа звички до певного рівня зусилля, звикнувши до гідро-Діора.
Мені було якось не так (які саме гальма там стояли я якось не подивився).

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.193s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'