ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купити велосипед в інтернет магазині |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11.02.2019 11:46 

Сообщения: 64
Город: Кропивницький
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:02.01.2013
Друзі, хотів би поділитися з вами своїм досвідом експлуатації антипрокольної рідини Slime. Сподіваюся, це буде вам корисно.

Отже, Slime. Одразу зазначу, що він буває для камер і для безкамерного використання. Це різня продукти, я використовував той, що для камер. Досить цікава і неоднозначна це штука виявилася. Якщо розтерти між пальцями краплю герметика, то окрім малесеньких, розміром з макове зерно гумових кульок, залишаться такі собі тонесенькі шерстинки. От завдяки цим наповнювачам він і працює. Тобто, він просто забиває ними прокол, при цьому, затвердіння при контакті з повітрям, як у латексних герметиках, не відбувається (він на водній основі). Це означає те, що повітря не стравлюватиметься, але і пробита камера не заклеїться. У моєму випадку герметик постійно сочився через прокол у камері і покришці. Прокол був маленький, дістав щось схоже на взуттєвий гвіздочок. Рідини виходило дуже мало, але все ж виходило. Експлуатації велосипеда це жодним чином не заважало і не напрягало, але факт має місце бути. Що було б у випадку більш серйозного пошкодження? Правильно, виходила б більша кількість герметику. Можливо, справа у камері, хоча вона у мене доволі якісна. Покришки стоять теж досить хороші - wtb beeline.

Отже, для тих, хто категорично не любить клеїти камери, Slime не дуже підходить. Його використання передбачає, що ви у випадку проколу без проблем доїдете додому, і вже вдома або заклеїте камеру, або кататимете далі з зеленими патьоками на покришці.

Серед плюсів хочу відзначити те, що він дійсно працює і дозволяє в процесі катання ігнорувати проколи.

Ще одним із плюсів є те, що в процедурі заклейки камери не потрібно шукати місце проколу – Slime сам його покаже. Отже, відпадає необхідність знімати колесо і повністю розбортовувати покришку. Знайшли мокре місце на покришці, спустили колесо, підбортували трішки щоб витягти частину камери, заклеїли і вуаля.

Якщо ж колючка залишилася в покришці, то, цілком імовірно, і герметик не витікатиме, тож і клеїти не буде потреби. Ви просто не знатимете про прокол.

А ще, він довго не висихає, тож може працювати без проблем кілька років. Не відбувається також відчутного розбалансування коліс. Воно прослідковується лише одразу після залиття герметику. Кілька хвилин крутіння і Slime рівномірно розтікається по камері.

Серед мінусів, окрім того, що він не заклеює прокол, а лише блокує його, відзначу збільшення ваги колеса. Тобто тієї частини вела, яка якраз має бути максимально легкою. Це в районі 100 грамів (на одну камеру треба максимально 118 мілілітрів, одна пляшка розрахована на 2 колеса, є фасовка і на чотири й більше). В купі з вагою камери, навіть лайтової, для любителів полегшувати байки це вже неприйнятно. Продаються ще камери фірми Slime вже з залитим герметиком.

Герметик без проблем можна закачати лише в камери з автоніпелем, він же Шредер, з Престою і Данлопом треба колхозити (знаю, що роблять надріз на камері, вводять герметик, потім заклеюють). Продаються ще камери під Престу фірми Slime вже з залитим герметиком. Вага, я так розумію, у них теж не маленька.


Вложения:
1201092901_w640_h640_cid103438_pid721264204-a29a40cc.jpg
1201092901_w640_h640_cid103438_pid721264204-a29a40cc.jpg [ 28.9 КБ | Просмотров: 2799 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.02.2019 12:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 1556
Город: Bad Tölz
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.02.2009
Цитата:
(знаю, що роблять надріз на камері, вводять герметик, потім заклеюють

ну че за бред? в престе (в 90%,, а то есть там тоже зомби) хоть и гемор выкручивать клапан, но реально

_________________
велик = удлинитель для тела


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.02.2019 12:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
alinn
Изображение

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.02.2019 12:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
А ще краще шредер юзати та не паритись.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.02.2019 12:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 1556
Город: Bad Tölz
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.02.2009
я именно и имел в виду невыкручиваемые-зомби

_________________
велик = удлинитель для тела


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.02.2019 22:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 153
Город: никополь
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:22.11.2012
я продаю этот герметик уже больше двух лет, по поводу веса - 120 мл это почти 160 грамм. заливать в престу не так тяжело как об этом говорят - нужен опыт и ничего надрезать не надо.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.02.2019 09:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
я користуюсь цим герметиком, вже по інерції.. Два роки тому купив, камери ще до тепер їздять..
Що виявилось: герметик більш-менш тримає при низькому тиску в камері, тобто до 2 атмосфер. Якщо коло накачане на більший тиск - герметик видується, навіть через малесеньку дірку і тиск різко падатиме до 2 атм або нижче, в залежності від величини дірки. це перевірено практикою.
Заважає приклеювати латку, треба ретельно витіснити весь герметик з-під місця клейки, майже до сухого.
Недавно колесо почало спускати повітря, зняв камеру і перевірив на наявність проколу. Проколу не виявив. Підозрюю якусь латку, яка відклеїлась, але дірка не позначилась герметиком..

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.02.2019 21:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
пс. як на зло згадав про камери.. Спустило заднє колесо. Там також залитий герметик, скільки його там залишилося після 2 років - не відомо, але від (герметик) таки допік мене..
Спустило через ніпель (вже потім вияснив).
Спробував підкачати в дорозі, так ось, не з міг пальцями відкрутити гайку клапану. Прийшлося їхати на передньому колесі залишок дороги. Приїхавши, я таки відкрутив ту гайку клапану плоскогубцями. Виявилось, що вся конструкція клапану в цьому герметику, але вже засохлому. Напевне в останню підкачку камери ці сухі соплі якось криво встали під клапан і з часом цей клапан втратив герметичність. Мало того, ці сухі соплі так заклинили різь, що прийшлося застосувати силу, щоб відкрутити гайку клапану і сам клапан. Слава клапану, що він є з'ємний, а якщо б він був інтегрований в ніпель - тоді нічим я б його не очистив від засохлого герметика..

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.02.2019 23:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 611
Изображения: 34
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:28.06.2012
Герметик норм, но вот за 2 сезона спустило вдруг колесо через нипель - совсем как описал Voyutichi, с той разницей, что не в пути. Подкачал, снимаю головку насоса - и колесо снова спускает с характерным свистом. Выкрутил клапан (с огромным усилием) - а он от герметика (гермет на водной основе вроде как) полностью потерял работоспособность - поржавел (окислился) и перестал работать. Но в следующий сезон - камеры под замену и снова залью гермет, так как на практике выручал...

_________________
Chernobyl Trip 2015 | Back to Chornobyl 2020


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.02.2019 01:11 

Сообщения: 660
Изображения: 1
Город: Одесса
Пол: Муж
Зарегистрирован:29.12.2012
Пользуюсь этим герметиком год, но достаточно интенсивно, на электрических велосипедах. Они сами по себе тяжелее, да ещё и снимать колёса на много сложнее, потому вопрос антипрокола стоял очень остро.
Герметик, который продается в бутылках гуще, чем тот герметик, который заливают в вело мастерских "из канистры", при равной цене нет смысла экономить. Разбавляют его в мастерской или плохо взболтали при заправке сказать не могу.
Разные камеры по разному держат прокол. Китайская нонейм универсальная 17.5"- 19" не держала в обще. Если камера натягивается на обод, а ещё и сильно раздувается внутри покрышки, то после прокола даже маленькое отверстие растягивается до большого, и пока камера не сдуется хотя бы до половины, герметик отверстие не заткнёт.
Потому камера должна четко соответствовать покрышке как по диаметру, так и по ширине. У именитых производителей есть камеры не только разной ширины, но и разной толщины стенки. Закономерно, что самая толстая камера герметизируется лучше всего.
Как и писали выше, место прокола легко обнаружить по следам зелёнки, она легко стирается влажной салфеткой, а затем заклеивается латкой без проблем.
Заявлено, что герметик держит проколы длинной до 5 мм, реально работает до 3мм, если больше, камера сдувается до 0.5 - 1кгс/см2, велик теряет управляемость но этого достаточно, чтоб безопасно остановиться. Накачать вновь камеру с таким проколом мне не удалось.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.02.2019 01:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
vintik
из канистры он вроде как "для авто" идет.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.02.2019 09:56 

Сообщения: 660
Изображения: 1
Город: Одесса
Пол: Муж
Зарегистрирован:29.12.2012
Значит действительно в магазине развели, из бутылки консистенция как манная каша, из магазина - как кисель, разница ощущается даже при прощупывании через камеру.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.02.2019 12:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Можливо він при їзді розбовтується в колесі до більш рідкого стану.
В камерах cst с герметом він реально дуже густий, але коли потім з часом дістаєш камеру - рідкіший набагато.



пс - беру камери cst вже з герметом. Вони вдвічі дешевші, навіть трохи більше, ніж слаймівські чи окремо маскис + окремо слайм, але пречудово працюють. Після першого проколу, що потребує заклейки чи просто на початку року я їх міняю - це дозволяє уникати проблем з латками, що відлітають від гермету, чи окисленого клапану. Цього року 3шт на 300грн, не варте воно того, щоб паритись десь в єбєнях, коли клей латки роз'їсть та вона відлетить.
При цьому одна порізана задубілим фліпером = пішла на смітник виключно з-за моїх лінощів та дебілізму, тож не рахується. Дві інші прокололись, здулись, але я їх так і не клеїв, лише провернув покриху й накачав.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2019 10:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
Товариство. За шо купив, за те і продаю.
Може мені повезло з якісттю партії, або що...але...
Позаторік в 2017му навесну купив Слайм для камер (не для безкамерки) і залив його, у нові камери. Увесь 17й їздив чималенько, а в 18му із серпня місяця і посьосьо байк стояв на приколі. Камери не спустили. А вчора кинувся у мене в передній покришці з того року чотири великі колючки стирчать. І якось колесо так стало, що всі вони зверху. Ну, думаю, капець - це герметик знизу застиг (стіки байк стояв), і треба буде купувати і камери нові і герметик. А дзузьки! Вийняв колючки, тільки прокрутив колесо дірками вниз - лічені секунди і дірки затягнулися! Підкачав колесо, трохи краплин повилізало з дірок і все! Вчора після цього проїхав десь кілометрів із двадцять - камери не спускають!
Такшо, якщо хто шукає що б такого залити - раджу придивитись до цього герметика.

_________________
TREK 8000 Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.03.2019 12:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Це нормально - в нього термін вживання 2-3 роки, ще йводою можна розводити як загустіє... і з камери в камеру переливати.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.150s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'