| Formula велосипеды |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 14:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Взагалі, досить цікава ситуація. Серед певних верств велосуспільства поширився міф про комфортність грейвелів та їх універсальність щодо МТВ та шосейних велосипедів. Тіпа, ось до цього хібашо циклокрос був універсальнішим компромісом (ну, вони так вважали), а тепер є зручний, комфортний та універсальний грейвел для кожного хто до цього боявся щось собі там натрудити або натерти.

І то тільки на тих на страшних-престрашних шосейних велосипедах є проблеми з шиєю, руками, ногами, спиною, коліньми, дупкою та стопами. Трактор просто не їде і "накату нема", ну за виключенням найнера на 2х6. А грейвел це таке плюшеве й затишне, майже як домашнє крісло з пледиком клітчастим. Хто ж це їм таку дурню у голову заніс, га?...

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 19:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 147
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:21.09.2018
а что не так с универсальностью гравийника?
за комфорт помолчу - на грунтах комфорта меньше, чем на мтб с нормальной вилкой...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 19:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Gavri1a писал(а):
а что не так с универсальностью гравийника?
за комфорт помолчу - на грунтах комфорта меньше, чем на мтб с нормальной вилкой...


Як і з усім універсальним - або не існує, або гірше у кожному зі сценаріїв. На шосе класичний шосейник швидше, у горах гірський краще, у багнюці живуть циклокроси і нікого до себе не пускають, тури краще з турінгом. Про байкпакінг не треба - так можна на кожному велосипеді, хоч на "Десні" складаній.
Це не сітібайк, згодні? Гравійник - це не про комфорт було з початку, гравійні перегони жеж. До маркетингових спроб пхати його в усі усюди щоб грошей заробить на "зелений - то новий чорний". Тобто, це спеціалізований велосипед (не більше комфорту ніж в адвенчер-шосейника, який хоч і з розслабленою гео - але ж шосейником лишається). Тому треба ростовку, всаджуватись, сідло-підсиділ-винос-руль-ручки-обмотка-повнапрограма, ще й фізо. А деякі люди його як якийсь гібрид сприймають з канапою та блекджеком. Купив - і їдеш-їдеш-їдеш, ой-вєй чого ж руки болять?! Бо реклама.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 19:57 

Сообщения: 1567
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Как же вас печет то...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 00:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 11243
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
А вас?

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 02:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 147
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:21.09.2018
vmail писал(а):
Як і з усім універсальним - або не існує, або гірше у кожному зі сценаріїв. На шосе класичний шосейник швидше, у горах гірський краще, у багнюці живуть циклокроси і нікого до себе не пускають, тури краще з турінгом. Про байкпакінг не треба - так можна на кожному велосипеді, хоч на "Десні" складаній.
Це не сітібайк, згодні? Гравійник - це не про комфорт було з початку, гравійні перегони жеж. До маркетингових спроб пхати його в усі усюди щоб грошей заробить на "зелений - то новий чорний". Тобто, це спеціалізований велосипед (не більше комфорту ніж в адвенчер-шосейника, який хоч і з розслабленою гео - але ж шосейником лишається). Тому треба ростовку, всаджуватись, сідло-підсиділ-винос-руль-ручки-обмотка-повнапрограма, ще й фізо. А деякі люди його як якийсь гібрид сприймають з канапою та блекджеком. Купив - і їдеш-їдеш-їдеш, ой-вєй чого ж руки болять?! Бо реклама.

универсальное не может быть лучше... может вы просто не понимаете смысл этого слова)

тогда скажите, на чем лучше ехать по шоссе, на гравийнике или на мтб?
на чем будет лучше ехать по грунтам, на шоссере или на гравийнике?
я еще не встречал владельца гравийника, который бы его воспринимал как замену шоссера для асфальта или замену мтб для грунтов...
но зато от теоретиков постоянно такое слышу.
так может проблема непонимания не во владельцах гравийников, а в хейтерах, которые не могут понять зачем этот вел нужен?)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 06:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:30.12.2018
Gavri1a
так объясни.

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 07:46 

Сообщения: 1567
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Aleksei Dmytren писал(а):
А вас?

А я катаю на гравеле уже 2 месяца без двух дней, прошел 1200км


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 09:06 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Catz писал(а):
Aleksei Dmytren писал(а):
А вас?

А я катаю на гравеле уже 2 месяца без двух дней, прошел 1200км


А это много?))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 11:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 147
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:21.09.2018
Supinator
что именно?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 11:37 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
Catz писал(а):
Aleksei Dmytren писал(а):
А вас?

А я катаю на гравеле уже 2 месяца без двух дней, прошел 1200км

Надеюсь по гравию, Вы же не будете катать асфальтом и использовать велосипед не по назначению.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 11:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
:D Вот щас жестоко прям :D

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 11:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 766
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:07.06.2015
Yamato88 писал(а):
Вы же не будете катать асфальтом и использовать велосипед не по назначению.

Посмотрите в окно - все так делают :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 12:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Маю таке спостереження що на гравелах їздять по часто шосе ті які раніше використовували мтб . В сенсі , я тепер ніби шосейний , але і не зовсім відірвався від нешосе .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.09.2020 13:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Gavri1a писал(а):
vmail писал(а):
Як і з усім універсальним - або не існує, або гірше у кожному зі сценаріїв. На шосе класичний шосейник швидше, у горах гірський краще, у багнюці живуть циклокроси і нікого до себе не пускають, тури краще з турінгом. Про байкпакінг не треба - так можна на кожному велосипеді, хоч на "Десні" складаній.
Це не сітібайк, згодні? Гравійник - це не про комфорт було з початку, гравійні перегони жеж. До маркетингових спроб пхати його в усі усюди щоб грошей заробить на "зелений - то новий чорний". Тобто, це спеціалізований велосипед (не більше комфорту ніж в адвенчер-шосейника, який хоч і з розслабленою гео - але ж шосейником лишається). Тому треба ростовку, всаджуватись, сідло-підсиділ-винос-руль-ручки-обмотка-повнапрограма, ще й фізо. А деякі люди його як якийсь гібрид сприймають з канапою та блекджеком. Купив - і їдеш-їдеш-їдеш, ой-вєй чого ж руки болять?! Бо реклама.

универсальное не может быть лучше... может вы просто не понимаете смысл этого слова)

тогда скажите, на чем лучше ехать по шоссе, на гравийнике или на мтб?
на чем будет лучше ехать по грунтам, на шоссере или на гравийнике?
я еще не встречал владельца гравийника, который бы его воспринимал как замену шоссера для асфальта или замену мтб для грунтов...
но зато от теоретиков постоянно такое слышу.
так может проблема непонимания не во владельцах гравийников, а в хейтерах, которые не могут понять зачем этот вел нужен?)))


Звісно шо не розумію. Звідки мені? Але ж:

1. Я писав про уявну універсальність щодо а)шосе та б)МТВ
2. Як саме їхати по шосе і на якому саме сетапі? На яку відстань? На якій гумі? Яке саме "шосе" за якістю? Може і на МТВ поїхав би. А ви б страждали, "аби тільки на гравійнику"?
3. По яких саме "грунтах"? Гравій? Глина? Сипуха? Пісок? Ліс з корінням? Каміння? По твердому грунту без колій та коріння я б поїхав на шосейнику.
4. Я ще не зустрічав на цьому форумі володаря гравийника, який їздить на ньому по гравію. Зате тут ті хто їздять на гравійнику по місту, по шосе та по грунтам. Ви - ні?
5. Зібрав собі подібне до гравійника, "коли це ще не було мейнстрімом". Мені виявилось ні до чого. Це не тому що я хейтер, це тому що я не теоретик і знаю як і де я катаю.
6. Проблема нерозуміння саме в вас, бо ви з мого спічю про те, що гравійник не більше і не менше як велосипед до конкретного досить спортивного сценарію і потребує не меншої праці у правильному виборі, по доробці та підстройці під себе як і кожний інший не-сітібайк (хоча й вони потребують, але ж менше), бо не має ідеального пристосування до конкретної людини "з коробки", вивели те що я теоретик та хейтер грейвелів. Може вам взяти пару уроків з розуміння сенсу друкованого тексту?
7. Нащо гравійник - я розумію, це не біном Ньютона. А от чи розуміють це ті хто купив гравійник та катає містом, або купив найнер і розповідає про його швидкість по кар'єрам надзвичайну маючи 8км/ч середньої - тут я маю певні сумніви.

Що поробиш, не всі такі розумні як ви. Теоретики, як на "Десні" два рочки малими катались - так і тягнемо той досвід усюди. Хейтери, знову ж. Ретрогради та лудіти на фоні руху за грейвели у кожну хату. Обіцяю виправитись. Але не обіцяю купити грейвел, якщо він не буде мені потрібен. Краще ще одну сталеву раму собі в колекцію. Вони, на відміну від, тільки рідшають та дорожчають.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.194s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'