| велосипеды распродажа скидки |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11.12.2023 04:25 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
andr писал(а):
У цих двох втулок однакові функції (зачеп - вільний хід - ножне гальмування), проте вони зовсім не однакові за будовою. На першому з ваших фото від 5 грудня ви тримаєте в руці разом з лінійкою корпус втулки типу "торпедо". А втулка, яку ви заспицювали, - це "черв'ячний" тип (так їх називають у тутешніх краях). Всередині ці типи втулок дуже несхожі між собою.
Не особливо ясно, функціонально схожі, конструктивно різняться, але цікаво. Фото акуратні.
andr писал(а):
На кінці осі у черв'ячних втулках традиційно не роблять квадрат. Навіть Shimano. Можливо, такі патентні умови, а може, просто не дотумкали. Квадрат можна вирізати самому - шліфмашинкою чи напильником.
Ші-ма-но! Звучить як якісь слова із, знову ж таки, якоїсь, тупої японіської пісні (жартую). Чував я таку марку велосипедів, у мене є ще спортивний велосипед, із товстими колесами, не високий, колись придбав за 1к гривнів, там щось є "Шімано", якщо не помиляюсь — але велосипед "покоцаний" після падіння давним-давно, руль кривий, гальма майже не працюють, та і їздити на ньому важко, які там торби тягати...
Коротше у мене три велосипеда які потрібно відремонтувати: власне мій "Славутич", спортивний та материн (вона правда не їздить на ньому, ослабла сильно, вік, хвороби, проте...)
Із "Славутичом" наче зрозуміло, переспицював — тепер діло за механізмом кручення педалів. Із материним взагалі нічого не зрозуміло, там одна зірочка на задньому колесі але декілька швидкостей! Самі шестерні всередині "стакану" видно, воно чомусь перестало перемикати швидкості і тепер на максимальній постійно, тобто на гору не покрутиш, пів дороги у містечко стою а не сиджу — велотренажер, ну його таке...
Спортивний — також погано, не перемикається, гальма не працюють майже (вони там не гумові, а колодки біля центру колес). Але кат із ними, займемося краще "Славутичом"!

Изображение

Який ключ потрібно придбати, щоб відкручувати/закручувати такі гайки (по центру)? А то коли був у містечку, ми із продавцем поспішали, й один одного не зрозуміли, я їй говорю "Потрібно трубчатий ключ щоб відкрутити центральну гайку каретки", а вона мені якусь шайтан-шайбу дає...

Изображение

Що потрібно купити для видалення декількох ланок даного "цепка"? У мене немає майже ніяких інструментів вдома (і ніякого авто-мото транспорту відповідно), велосипеди їздили по двадцять+ років, не ламалися особливо, принаймні такого адського ремонту не потребували.

Изображение

Що дістати і як відремонтувати таку педаль? Воно правда вже років п'ять так, я колись намагався відремонтувати, нічого не вийшло, дуже не зручно, важко крутиться.

І останнє, але дуже важливе: як розкрутити центральну каретку із педалями та прибрати адський "люфт"?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.12.2023 19:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Frostysh писал(а):
Який ключ потрібно придбати, щоб відкручувати/закручувати такі гайки (по центру)?
Скоріш за все, потрібен свічний ключ на 14 мм. Вони бувають різного вигляду, та принцип один. Зміряйте розмір тої гайки (там може бути як гайка, так і болт) хоча б лінійкою й купіть потрібний свічний ключ.
https://www.google.com/search?q=%D1%81% ... =881&dpr=1
Щоб відокремити шатун, треба знімач.
https://www.google.com/search?q=%D0%B7% ... UA993UA993



Цитата:
Що потрібно купити для видалення декількох ланок даного "цепка"?
Вижимку ланцюга.
https://www.google.com/search?q=%D0%B2% ... UA993UA993



Цитата:
Що дістати і як відремонтувати таку педаль? Воно правда вже років п'ять так, я колись намагався відремонтувати, нічого не вийшло, дуже не зручно, важко крутиться.
Свічний ключ на 12 з тонкою стінкою (щоб вліз у корпус педалі). Найкраще буде поїхати до майстра та уважно спостерегти, як він регулює люфт у педалі. Можна проглянути відео.
https://www.youtube.com/watch?v=34EARjDSdIE
Там усе дуже просто, проте процес треба побачити. Надалі робитимете самі.



Цитата:
І останнє, але дуже важливе: як розкрутити центральну каретку із педалями та прибрати адський "люфт"?
Зніміть шатуни, витріть грязюку з кареткового вузла й сфотографуйте. Треба зрозуміти, регульована у вас каретка чи ні. Якщо нерегульована - зняти (знімач я покажу) та замінити новою.
Усі перелічені знімачі можна купити на звичайному базарі. Як правило, вони недорогі і є у кожному селищі райцентрового штибу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.12.2023 21:43 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
andr писал(а):
Скоріш за все, потрібен свічний ключ на 14 мм. Вони бувають різного вигляду, та принцип один. Зміряйте розмір тої гайки (там може бути як гайка, так і болт) хоча б лінійкою й купіть потрібний свічний ключ.
https://www.google.com/search?q=%D1%81% ... =881&dpr=1
Щоб відокремити шатун, треба знімач.
https://www.google.com/search?q=%D0%B7% ... UA993UA993
Дякуюумсь! Куплю декілька, на 12, 13, 14, і 15, надіюсь вони не дорогі.
andr писал(а):
Вижимку ланцюга.
https://www.google.com/search?q=%D0%B2% ... UA993UA993
Свічний ключ на 12 з тонкою стінкою (щоб вліз у корпус педалі). Найкраще буде поїхати до майстра та уважно спостерегти, як він регулює люфт у педалі. Можна проглянути відео.
https://www.youtube.com/watch?v=34EARjDSdIE
Там усе дуже просто, проте процес треба побачити. Надалі робитимете самі.
Розтане, можна, але:

1) Майстер у містечку (є й у селі, а просити нікого не хочу, моя відлюдник доволі);

2) Їду я в містечко на велосипеді;

3) Майстер забере велосипед — все, транспорту немає, доведеться когось просити їхати назад, а тоді знову... Повертаємося до пункту №1, якось так. Плюс гроші...
andr писал(а):
Зніміть шатуни, витріть грязюку з кареткового вузла й сфотографуйте. Треба зрозуміти, регульована у вас каретка чи ні. Якщо нерегульована - зняти (знімач я покажу) та замінити новою.
Усі перелічені знімачі можна купити на звичайному базарі. Як правило, вони недорогі і є у кожному селищі райцентрового штибу.
Спробую! У мене не село район-центр, у мене село 500 чоловік +/-, а сам мешкаю на краю села, пристойна ізоляція. Із першим велосипедом зрозуміло, але потрібно ще два підремонтувати, а буде як із гальмами, коли треба, як-раз тоді й нема...
Моїй матері, колись давно, подарували прекрасний велосипед, коли вона вже не змогла їздити на тому що гальма ремонтувалися, через хвороби та старість — ну не новий, а хто-хна скільки на ньому їздили до того, правда не суть важливо.

Изображение

Изображение

Але після заміни (мною), гумової задньої покришки, у самокатки перестали перемикатися швидкості (всього три наче, й їх майже не перемикав, а мати взагалі), а що гірше — застрягло на самій більшій, тобто воно дуже тяжко їде.

Изображение

А ось власне штука, де перемикаються шестерні, воно все всередині — розкручувати на сліпу, не хочу, можу зламати щось. Потрібно це якось виправити!
Мій спортивний велосипед пережив доволі погане падіння, разом із велосипедистом, який зламав передні зуби, та доволі сильно забився (хоча ваш попереджав що кататися йому на моєму велосипеді — ідея погана від слова "краще не треба", як завше ніхто не слухав).

Изображение

Велосипед непоганий, тільки низькуватий для мене (купив колись за 1к грн, бо його придбали одній дівчині, а по факту він просто стояв весь час і ніхто на ньому не їздив, продали як подарунок, насправді воно набагато дорожче коштує). Використовую літом, у суху погоду, для поїздки у містечко якщо не потрібно везти сумок. На жаль після падіння сталося наступне, по перше руль став кривий, та з'явився великий люфт керма. По друге зламалася перемикання швидкостей. Дуже погано перемикає, а іноді зовсім не працює. Дуже погано працюють гальма!

Изображение

Изображение

Изображение

Потрібно: виправити руль, зремонтувати гальма, якось покращити перемикання швидкостей. Чи зможу я це все зробити сам та без проблем?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.12.2023 18:34 

Сообщения: 163
Город: Україна
Пол: Муж
Зарегистрирован:28.07.2020
Якщо немає ключів (а їх потрібно багато різних)то краще йти до місцевого майстра .Ардіс скоріш за все має колеса 24д . і розрахований на дітей і підлітків ,велосипед з передачами (планетарка)налаштовується доволі просто і все є в інтернеті але планетарці потрібне елементарне ТО ,розібрати помити соляркою ,помазати літолом можливо поміняти підшипники ,вони без догляду перетворюються на мотлох . Потрібно також знати що запчастини зараз дуже сильно подорожчали.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.12.2023 01:17 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
Ардіс "Славутич" мій, здається, 26 дюймів колеса, приблизно 63 см діаметр ободу. Поки-що вдалося розібрати до наступного рівня, педаль що погано працює відкрутити не можу, ключ просто сковзає по шарніру.

Изображение

Зате вдалося відкрутити центральну каретку з одного боку, із іншого не можу, немає трубчатого ключа, відкручу як дістану. Через що такий жахливий люфт, не ясно...

Изображение

Випадково знайшов дві педалі, і згадав, колись давно, мабуть років п'ятнадцять назад, не пам'ятаю, я намагався змінити педаль, та здається довбав по тій божевільній велосипедній конструкції молотком, звідси і люфт міг з'явитися. Але як його виправити... І чомусь педалі не поставив, видно вони не підходять.

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.364s | 19 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'