| балаклава купить в украине |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21.11.2023 19:28 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
Проблема: при нажатии на педальный тормоз, колесо почти не замедляется и слышится щелчок.

Мои попытки ремонта: купил новый тормозной барабан вместе с колодками, заменил, не помогло. Розжал немного полукольцо которое соединяет эти глупые тормозные колодки, не помогло, все тоже. Пробовал зажимать механизм втулки, приближая тормозные эти штуки к механизму звездочки — не помогло, велосипед при езде начал скрипеть ужасно и тяжко крутить.

П. С. Велосипед конче потрібний для поїздок до райцентру (15км), без гальм згори-на-гору, навантаженому, дуже погано.

П. С. С. Заранее благодарен за ответы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.11.2023 21:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 2295
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
Frostysh писал(а):
Проблема: при нажатии на педальный тормоз, колесо почти не замедляется и слышится щелчок.

Мои попытки ремонта: купил новый тормозной барабан вместе с колодками, заменил, не помогло. Розжал немного полукольцо которое соединяет эти глупые тормозные колодки, не помогло, все тоже. Пробовал зажимать механизм втулки, приближая тормозные эти штуки к механизму звездочки — не помогло, велосипед при езде начал скрипеть ужасно и тяжко крутить.

П. С. Велосипед конче потрібний для поїздок до райцентру (15км), без гальм згори-на-гору, навантаженому, дуже погано.

П. С. С. Заранее благодарен за ответы.


Тут все написано. я так думаю шо виноваты латунные усики разжимного спераратора. чуток подогнуть. делали так всегда- помогало. либо замена втулки

http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=76&t=16180

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.11.2023 18:40 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
XTRыч писал(а):
Тут все написано.
Нет конечно, ничо там нету, по крайней мере для человека который не разбирается в устройстве этих вело-штук.
Вот фотографии составных частей велосипеда, точней задней его части.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Как и говорилось, я купил новый тормозной "барабан" и после неудачного результата, разогнул полу-кольцо на нем, но это ничего не помогло. По моему эти колодки, которые должны упираться во внутреннею стенку полого цилиндра центра колеса, туда просто не упираются из-за износа этой самой внутренней поверхности.

Изображение

Я не особо понимаю принцип работы, но если там не будет трение, ничо работать тоже не будет.
— Что там еще надо разогнуть?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.11.2023 22:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 2295
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
выработка стакана дикая на фото. похоже надо менять сам стакан

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.11.2023 13:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 17286
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
Тут же надо качественно чистить от смазки трущиеся части? Это было сделано?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.11.2023 14:00 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
XTRыч писал(а):
похоже надо менять сам стакан
Мля, біда не приходить одна... Я без понятия как его менять, но по-идее будет дешевле чем колесо сменить, и этот стакан поменьше колеса, удобней будет доставать.
Миша писал(а):
Тут же надо качественно чистить от смазки трущиеся части? Это было сделано?
Не совсем, я просто сначала заправил туда смазки, когда начинал ремонт, потом понял свою ошибку, протер тряпкой. Еще протру, но не думаю что это поможет. Кстати, было розтиснуто полукольцо скрепливающее тормозные колодки насколько это у меня получилось.

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.11.2023 17:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 2295
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
ви все правильно зробили. все потрібно змастити. те шо я бачу це знос самого стакана втулки. у вас є поблизу веломайстерня чи магазин?

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.11.2023 18:09 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
XTRыч писал(а):
все потрібно змастити
Змастити поверхню дотику гальмівних колодок та "стакану"? Тертя впаде, а там навпаки воно потрібно.
XTRыч писал(а):
те шо я бачу це знос самого стакана втулки
Сам в шоці, як воно зносилося, це велосипед моєї старої матері, вона звичайно вже не їздить на ньому, років десять назад купили нове колесо заднє, і я почав на ньому їздити.
XTRыч писал(а):
у вас є поблизу веломайстерня чи магазин
Нима конечно. Я живу на краю села, за 15 кеме від найближчого містечка, пристойна ізоляція. Звичайно сусіди, але люди як ваш покірний слуга — не соціальні. Тому на велосипеді "Україна Славутич":

— Отремонтировать тормоза, которые не работают;

— Отремонтировать "каретку" с педалями, где одна та самая педаль просто иногда отваливается при езде, очень плохо, еще и "люфт" адский, это еще будет миссия, сложней этих тупых тормозов;

— Отремонтировать ось переднего колеса, едва получилось его раскрутил, с большим трудом, без нужных ключей, как а оттуда выпали шарики-подшипники, еле собрал, я не думал что они там без "держателя", хотя держатель мог в "ноль" стереться, колесу наверное 20+ лет, ни разу не разбиралось-ремонтировалось, а наездило много...

После это я обрету возможность ездить в мистечко за продуктами, ибо магазин в селе закрылся, и тем более старая мать, я и бабка переболели этим проклятым, ужасным, адским "корона-болезней", вакцинироватся никто не хочет кроме меня — поэтому пускать мать в село не могу, еще опять заболеет, надо либо кого-то просить купить продукты, либо ехать самому — вот почему мне так нужен велосипед с багажником! А оно, сабака, сламалось вообще не вовремя...
:velo3:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.11.2023 16:54 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
Смыл смазку мылом да водой — не помогло. Решил взять проблему радикально — поеду в городок без тормозов, куплю там этот адский артефакт под названием "втулка со стаканом". Смотрел в глобальной информационной сети — там есть "стаканы" со схожим диаметром, но они короче на пару сантиметров. Пипец... Чую в магазинах реального мира ситуация будет не лучше.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.11.2023 16:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Купіть комплектну справну втулку, розспицюйте колесо та зберіть його з новою втулкою. Прекрасну втулку чеського виробництва Velosteel можна знайти на OLX менш ніж за 500 грн. Як спицювати, розказано в інеті у багатьох місцях. Нагуглити легко.
Раптом колесо вийде кривувате - їздити все одно можна. Колись заскочите до майстра, він підрівняє.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2023 18:00 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
andr писал(а):
Купіть комплектну справну втулку, розспицюйте колесо та зберіть його з новою втулкою. Прекрасну втулку чеського виробництва Velosteel можна знайти на OLX менш ніж за 500 грн. Як спицювати, розказано в інеті у багатьох місцях. Нагуглити легко.
Раптом колесо вийде кривувате - їздити все одно можна. Колись заскочите до майстра, він підрівняє.
Придбав, воно здається коротше за те що інстальоване у моїй самокацті, уявлення не маю чи буде працювати чи ні, як заміниться. "Розпицюйте" це добре, але ваш покірний слуга ніколи цього не робив, і якщо чесно уявлення не маю, але колесо розібрав, буду щось викручувати...
Ні, як купив якусь "BAOSHIHUA", коротше щось невимовне, при цьому 30км по ожеледиці пройшов, впав із велосипеду коли намагався їхати — аж квакнув, добре що вдягнутий був в безліч "шмоток", загалом ще раз впевнився що в армії мені буде дуже погано із таким то здоров'ям та болячками, й краще допомагати старій матері та бабці вдома.
Пипець, а там ще ланцюго-цепок якось натягнути, центральну каретку відремонтувати, там люфт нереальний і педалі бува відпадають під час їзди, "зі всім", приклеєна ізолентою.

Я не думв із цим шайтан-велосипедом буде стільки мороки...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.12.2023 23:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Frostysh писал(а):
Придбав, воно здається коротше за те що інстальоване у моїй самокацті, уявлення не маю чи буде працювати чи ні, як заміниться.
Що саме коротше? Корпус втулки? Вісь втулки? І бажано б знати, яка довжина у всіх тих деталей. Зміряйте, якщо можна, хоча б лінійкою. А краще штангенциркулем.



Цитата:
"Розпицюйте" це добре, але ваш покірний слуга ніколи цього не робив, і якщо чесно уявлення не маю, але колесо розібрав, буду щось викручувати.
Читайте (хоч би й через автоперекладача); прочитали пункт - виконуйте.
https://www.sheldonbrown.com/wheelbuild ... reparation

Усе поступово й без поспіху. Вам потрібен лише спицевий ключ. Зробіть його з обойми від підшипника чи купіть на базарі.
https://velodetali.com.ua/ua/p553707622 ... uglyj.html

Інші інструменти (truing stand та dish stick) не обов'язкові. Вам треба, аби хоч якось їхало, і без них можна обійтися. Пізніше, за нагоди, віддасте майстрові, він дорівняє.
Часу на перший раз піде немало, проте сама праця зовсім не складна.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.12.2023 14:06 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
andr писал(а):
Усе поступово й без поспіху. Вам потрібен лише спицевий ключ. Зробіть його з обойми від підшипника чи купіть на базарі.
Я "переспицював" перед тим як прочитав, дивився на переднє колесо. Коротший "стакан", десь на сантиметр-півтора. Чи може бути вигнутий обід колеса із причини неправильного прикручування тих клятих спиць, або по причині коротшої "втулки" ніж була? Бо щось воно сильно "вісімкою", чи то мені здається, чи то після падіння нещодавнього я не помітив... Щиток на заднє колесо не зміг прикрутити (бо "вісімка"), й на додачу кріплення на щиток закоротке. Це все така тупизна... :facepalm:
Фото згодом.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.12.2023 00:48 

Сообщения: 11
Город: Село
Пол: Не указан
Возраст: 33
Зарегистрирован:21.11.2023
Порівняння довжини пустих циліндрів, як видно на дещо ракурсно-викривленому зображенні, старий циліндр від 13 см до 21-го см на лінійці, а новий від 21-го до 27, приблизно. Тобто різниця значуща.

Изображение

Порівняння внутрішнього діаметру, поставив старий циліндр на новий. Очевидно що новий має менший внутрішній діаметр.

Изображение

Зрозуміло також що нову вісь робили рагулі у плані практики, які ніколи її не крутили руками. Тому-що на новій вісі немає "уквадратнення", це видно у верхній частині фото, тобто неможливо міцно затиснути плоскогубцями бо просто пошкодиться різьба! Довелося відкручувати гайку збоку гальмівного плеча із допомогою молотка, руками не осилив...

Изображение

Інстальована нова втулка в обід із допомогою спиць.

Изображение

Їхати знову скоро за продуктами, а проблеми зараз: колесо "вісімкою", лютий люфт вісі та не прилягання захисту від абразиву до пустого циліндра, збоку гальмівного плеча. Зате гальма працюють!
:evil:

Продовження

— Люфт вісі та проміжок між захистом збоку гальмівного плеча й пустим циліндром прибрав із допомогою повної розбірки втулки, та зміни порядку її збірки назад.
Потрібно спочатку вставити гальмівний "барабан" із колодками, а тоді, притримуючи той барабан рукою, щоб воно не рухалося, вкрутити зірочку із циліндром зі змієподібною різьбою, інакше, при вкручуванні барабану гальмівного, колодки гальм, замість того щоб бути на діаметрально-протилежних позиціях, зліплюються в одну гальмівну колоду, через це розтисний, зрізаний конус, не може стати на стандартне місце, хоча при цьому все працює і велосипед їде та гальмує.

Як виправити "вісімку" на задньому колесі велосипеду?

1) Перевернути велосипед, зафіксувати палець (на рамі наприклад).

2) Крутячи колесо зрозуміти із якого боку вигин має меншу протяжність, (не повторюйте помилок вашого покірного слуги, почати виправляти обід зі сторони більшої протяжності викривлення).

3) Визначити приблизний центр дуги викривлення, та приблизні межі початку нормальної кривизни відповідно.

4) Використовуючи спице-ключ або плоскогубці (із плоскогубцями ідея не дуже, перевірено на моєму досвіді, тому-що метал м'який, на закрутках спиць, пошкоджується), почати затягувати центральну спицю викривлення, що протилежна опуклості.
Уявіть обід як полоску, поділену вздовж на дві рівні частини, по центру відповідно. Спиці які протилежні викривленню будуть знаходитися на половині впуклості.

5) "Підтягнувши" вищезазначену спицю, дві ближні до неї (ці спиці на стороні випуклості, на протилежній тобто), трішки "попускаємо". Повторюємо процедуру у межах викривлення. Майте на увазі, по центру потрібно найбільше підтягувати спиці (і відповідно попускати), на кінцях викривлення — мінімально (інакше створите ще один вигин, як помилково зробив це я).
Наскільки підтягувати/попускати спиці? — Залежить від викривлення та натягу конкретної ділянки. Якщо спиця яка підтягується, важко крутиться — потрібно попустити ближні — головне не перестаратися, і не вкручувати занадто далеко, у моєму випадку спиці в центрі викривлення підтягувались на півтора-два оберти, а спиці які потрібно було попускати, до моменту коли видно що вони вже трішки легше крутяться.
Не забуваємо що спиця на кінці доволі гостра — і власне "вкручується" у гумову камеру колеса, тобто у резинку яка під нею чи що там. Якщо вкрутити занадто багато, при їзді на накачаному колесі, по ямах, можна легко зробити зайву діру в камері.

Таким чином мені вдалося прибрати 90% великої "вісімки" на задньому колесі свого велосипеду. Тепер залишилось тільки щиток на заднє колесо із нагального ремонту (не враховуючи каретку відремонтувати, та вкоротити ланцюг), звичайно придбані в продавця, кріплення для заднього щитка абсолютно не підходять — воно просто коротше, заміниться іржавою проволокою, але щось повинно вийти.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.12.2023 23:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Frostysh писал(а):
Порівняння довжини пустих циліндрів, як видно на дещо ракурсно-викривленому зображенні, старий циліндр від 13 см до 21-го см на лінійці, а новий від 21-го до 27, приблизно. Тобто різниця значуща.
...
Порівняння внутрішнього діаметру, поставив старий циліндр на новий. Очевидно що новий має менший внутрішній діаметр.
У цих двох втулок однакові функції (зачеп - вільний хід - ножне гальмування), проте вони зовсім не однакові за будовою. На першому з ваших фото від 5 грудня ви тримаєте в руці разом з лінійкою корпус втулки типу "торпедо". А втулка, яку ви заспицювали, - це "черв'ячний" тип (так їх називають у тутешніх краях). Всередині ці типи втулок дуже несхожі між собою.

Изображение


Изображение


Деякі деталі ваших втулок можуть трохи не збігатися з тими, що на цих картинках, проте основне зрозуміло: внутрішня будова "торпедо" та "черв'ячки" принципово різна. Тому різняться й розміри корпусів.



Цитата:
На новій вісі немає "уквадратнення", це видно у верхній частині фото, тобто неможливо міцно затиснути плоскогубцями бо просто пошкодиться різьба! Довелося відкручувати гайку збоку гальмівного плеча із допомогою молотка, руками не осилив.
На кінці осі у черв'ячних втулках традиційно не роблять квадрат. Навіть Shimano. Можливо, такі патентні умови, а може, просто не дотумкали. Квадрат можна вирізати самому - шліфмашинкою чи напильником.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.315s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'