| https://veliki.com.ua/dir_rukzak.htm |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 21:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 82
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:13.08.2014
Вирішив тут написати свою історію дебелоїдного апгрейда, чи як його краще назвати у пошуках кращого байка, чи просто завіхріння мозгу.

Ітак почалося ще у далекому 1981 році коли батьки подарували 1 байк - це був ГНОМ-3, потім був "Зайчик"(1984 рік), потім "Ерелюкас-8" (1991) - сперли колесо через неділю після придбання, потім стояв в підвалі 21 рік поки не підняв його з підземелля , відремонтував і віддав матусі на дачу їздити, у 1993 році подарили мені "Аїст" поїздив я на ньому 2 роки на дачу (1993-1995 рр. ) і забив на байки до 2011 року, після велоаварії, яка трапилася у 1995 році - вризавля на швидкості у інший байк, вина була іншого учасника руху - був п яний. І тут і почалося....перед тим , як почну далі оповідати, скажу так в дитинстві не було чи багато часу на байк, чи щось інше заважало, але наздогнало воно мене аж у 2011 році коли вже було 33 роки))). Висновок: що не отимував у дитинстві, то обов'язково наздогонеш в зрілому віці.

Ітак проходив я біля магазину байків у 2011 році і вирішив зайти туди, поцікавитися, що воно, да як. Ну і вирішив взяти простий хартейл ТРЕК ВАХУ 2011 року новий, у байках на той період часу взагалі не торопав. Проїздив я на ньому до осіні 2011 року, при чому стімко заболів хворобою ацкого апрейду, як скажений спочатку змінив трансмісію всю на "Шимано Деоре", потім зміним вилку на "рок шокс ТОРА" 90-130мм, потім вилку на "ФОКС ФЛОАТ РЛ" 100 мм, купив легкі колеса "Фулкрмум ред метал 3" , гальма "СРАМ АВІД Р" і нарешті вирішив не мілочитися і змінити раму на карбонову СКОТТ СКАЛЕ 15.

ДАЛІ таргани більше почали битися в моєму некчемному котільці , купив трансмісію шимано "ХТ", підсиділ, винос, руль "Річі ВЦС", сідло "Селе італія СЛР" і почував себе як супер пупер поц, лаври так і сяяли. Вийшов зовсім новий байк вагою біля 10кг.

Вся ця катавасія з апгрейдами відбулася з травня по вересень 2011 року але хвороба на цьому не закінчилася. Восени 2011 року вирішив брати участь у змаганнях МТБ, але поїхав за 2 дня до змагань потренуватися на трасі і вийшов з кабіни з некислої горки, литів метрів 3 униз, поки не вивернув суглоба плічевого з плічевої сумки, на цьому змагання закінчилися)))), далі була зима, купив "швабре айс скіпер про", їздив взимку все майже влаштовувало у байку, але скоро почалася весна і знайомий мене почав підначувати купити карбопідвіс, тут таракани ще більше почали гризти некчемну голову, продовження буде....


Вложения:
23052012535.jpg
23052012535.jpg [ 584.26 КБ | Просмотров: 3374 ]
Snap3.jpg
Snap3.jpg [ 290.44 КБ | Просмотров: 3374 ]
4.jpg
4.jpg [ 83.82 КБ | Просмотров: 3374 ]
DSC05150.jpg
DSC05150.jpg [ 83.58 КБ | Просмотров: 3374 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 21:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 82
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:13.08.2014
Розповідь продовжується, внаслідок сильного впливу на мозок високих технологій карбонобудування, яка підксилювалася гуркітом в одно вухо користі підвіса та в інше вухо навідомого почуття, що це дуже комфортно, було вирішено придбати раму скот спарк 30 2007 року, вага 1,850 кг, у травні 2012 року. Зрозуміло, що всі зап частини були взяті с хартейла скот скейл 15 2008 року, ще приводом придбання підвіса було дискомфорт в області хребта. Ітак вийшов такий агрегат, фото додається, вага була 10,4 кг на безкамерці. Це була ракета ще та, на грунтах можна було видавати на гора 35 км/год без болі, відверто кажучи дуже жалію, що продав цей агрегат. З абрейдів було тільки перехід на безкамерку та покри швабре рейсінг ральф та неопренові грипси.

Можна сказати, що тут і треба було зупинитися, якби не внутрішнє его, яке хотіло ще більшого, що може бути краще за байк, не кидайте в мене каміння, для сімії це автомобіль. Прийшлося збирати кошти, на новий, так как в планах б/у авто не входило, прийшлося продати байка (серпень 2012 року), щоб вистачило на авто. Скажу це була помилка і так вистачало бабла, але жадність фраєра згубила... скот продається у Харків , кінець фільму.

Після придбання іномарки, мозок був виключений стосовно байкоманії, але зрозуміло не надовго. Через місяць з'явилася ломка страшна , щось потрібно було робити пришлося піднатужитися на роботі заробити копійку ну і спустити її на байк, зрозуміло що на карбопідвіс грошей зайвих не було , прийшлось брати попростіше, але марка скот це сила, тому не став змінювати традиціям, купив у 2012 році у грудні скот спар 60 2012 року з пробігом до 400 км. І все до нічого, якби не відчуття , а вони не підводили, байк був значно тяжіліший ранішнього аж 13,1 кг, поїздив я на ньому 1 міс і продав у надії шось купити полегче та покраще в компонентах , лазив на п2к на знайшов скоріше всього палений спеш стампджамер ФСР 2007 року, да був він старий, що мої двері, але вага та навістка , а головне ціна зіграли своє у січні 2013 року був куплений спеш трейловий байк

Головне, що в ньому подобалося це технічні спуски та не можу знайти такого слова на українській мові "ковырялово", для себе зрозумів , що не в вазі може бути щастя, хоча він і важив всього 12 ,1 кг і це люміній!!! проїздив я на ньому аж до квітня 2013 року і знову хотілося полегше та швидше, спеш продається і знаходиться карбоновий "канондейл РАШ" 2007 року , одна нога для пафоса, вага була у нього більша чим у стампа аж 12,9 кг хоче геометрія була всеж таки більш засточена на вручення, ну головне був він подубитий. Були проскоки цепка, треба було міняти всю трансмісію, що в плани не входило
поїздив на ньому до червня 2013 року і вирішив купити щось полегче типу хартейлу, такий собі даунсайз. Кадейл продається і купляється бюджетний байк "деус" 2006року, виробництво Англії. Скажу змінив тільки вилку там тому, що була там регідка і видбивало руки нормально так, а в решіт не поганий байк , можно було б і залишити, але це вже була хвороба, коли не можна було зупинитися хочухочухочу ще...., потрібно булоб лягати у психлікарню, але ніхто з родичів не дзвонив до неї, ну а мені воно і не потрібно було. :(

Дейвес звісно був проданий і знов захотіли таргани карбоподвіс, життя тоді ще не навчило , що потрібно брати нові байки і під свої запити, тобто в моєму випадку потрібно було легке брати по вазі, карбон карбону різнь, не весь карбон легкий, але тоді я ще не знав цього, знайшов на просторах СЛАНДО байк карбопідвіс "ЖТ марафон" 2010 року, крадений мабуть, о ще такого живопису у мене не було у стойлі, треба брати, скажені таргани, хай їм грець, ладно беру, ЖТ приїхав, вага була 12,5 у нього , скажу так колишній його хазяїн намагався зробити з трейлбайка щвидкісний спорнтивний підвіс, щось у нього вдалося, але головна проблема булі - це його рама з амортом який не лочився і не було навідь пропедалу, жопіто і все))))) Да ще тріснута була вона в районі піра, вже потім догледив. Вирішив відправляти гарборукам на пайку, зробили вони вчасно і швидко, поїздив я на ньому до січня 2014 року. ну потім замітив ще одну тріщину в рамі і вирішив продавати, погана карма, як не крути.

Далі буде ще весиліше, думав все зупинюсь треба взяти новий байк і крапка, вже домовився що беру трек суперфлай найнер 29 2014 року типа модно , але хартейл в мої плани якось не входив, ще був варіант взяти нового скота геніуса 930 2013 року, але тоді відговорили мене його брати, так як великі ходи для рівнини це фейк, поліз знову у пошуки. Знайшов спеш епік 2007 року, знову на тіж граблі, що давній байк, але це епік "йошкін кіт" треба брати, хвороба прогресувала. Взяв і прогадав так як знову убитий міняв і цепок і касету і зірки , скажу так підвіса там мало більше хартейла комфорту маловато було. Ех хай йому грець продав, головне вилка талас з ходом 100-140 на епікі це фейкт також ще той був.

Потім купив у квітні 2014 "скота спортстера Р6" 2007 року ні риба ні мясо 14 кг, але що подобалося , що 28 колеса катять з горки давив під 56 км/год з розрахунком 48/11 і по трасі було зручно їхати. Замінив тільки вилку на амортизаційну сантур якийсь на 28 вилок нормальних дуже мало.
Продав і нього, чого не влаштував, а х.. його знає хворому це тяжко пояснити)))) Думав в черговий раз, що зупинюсь, але байконаркоманія прогресувала, потрібна була вища доза. Його вдалося продати навіть з прибутком))) горе бізнесмен.

Далі у червні 2014 року був куплен трек 8000 2011 року, гарна конячка, замінив тільки ободи на ЗТР крест, але щось там скрипіло в рамі видно вже скоро було їх кірдик, йшла на злом, до мене видно їздив товстун, так як ободи було ендурові. поїздив я на ньому до грудня 2014 року і обміняв на підвіс скот геніус 60 2011 року, фото викладу піздніше, так як ліміт вже файлів, на ньому і зупинився, змінив вже руля, виноса, поставив рокрінг, середню зірку змінив на більшу 36, поставив дропник і засопкоювач ципка, поки що таргани побігли з мого мозку, мабуть криза їх налякала чи майбутній 13 байк як число не дуже, в решіті решт зупинився я на 12 байку. По швидкості немає її там, хоча ковирялово, трейли це його стихія, що мені і подобається - може це і є ідеальний байк для мене.... 8) життя покаже.

п.с. для читачя скажу наступне не гоніться за апгрейдами в пошуках сферічного вакума, його немає, а беріть одразу той байк, який буде відповідати вашим умовам його експлуатації, компоненти можна міняти , але після їх руйнування та вихідну з строю. І точно треба 100 разів поміркувати коли міняйте байк. Зараз в сучаних умовах економічної кризи не розжинешся, але в майбутьому все може бути. Бажаю зваженого підходу до вибору!!!

фото останній байків двох скину піздніше.


Вложения:
2.jpg
2.jpg [ 93.27 КБ | Просмотров: 3371 ]
2.jpg
2.jpg [ 83.69 КБ | Просмотров: 3371 ]
7.jpg
7.jpg [ 91.82 КБ | Просмотров: 3371 ]
6.jpg
6.jpg [ 90.66 КБ | Просмотров: 3371 ]
даус.jpg
даус.jpg [ 91.63 КБ | Просмотров: 3371 ]
ЖТ1.jpg
ЖТ1.jpg [ 79.34 КБ | Просмотров: 3371 ]
епик.jpg
епик.jpg [ 83.42 КБ | Просмотров: 3371 ]
скот спортер.jpg
скот спортер.jpg [ 86.38 КБ | Просмотров: 3371 ]
Iтрек80009.jpg
Iтрек80009.jpg [ 79.56 КБ | Просмотров: 3371 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 21:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 82
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:13.08.2014
і нарешті останній 12 байк, на цьому поки що усе.


Вложения:
скот ген609.jpg
скот ген609.jpg [ 87.9 КБ | Просмотров: 3369 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 23:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
:shock:
Можно устраиваться испытателем, я на втором десятке моделей сбился со счета.
Как вы их все запомнили?

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 23:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 82
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:13.08.2014
не можу точно сказати як їх запам’ятав, але вони мене запам’ятали це точно))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.03.2015 00:06 

Сообщения: 63
Город: Одесса
Пол: Муж
Зарегистрирован:09.07.2012
и все же вернулся к скоту! сам гоняю на спарке уже 3-й год, менять на что либо иное вобще не хочется, отличное сочетание скорости, веса и комфорта.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.03.2015 07:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 82
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:13.08.2014
згоден краще спарка мабуть і немає серед підвісів нічого, так зараз на скоту - це ж сила


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.09.2017 07:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 82
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:13.08.2014
обновлю темку 13 вел


Вложения:
1.jpg
1.jpg [ 815.9 КБ | Просмотров: 2745 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.09.2017 09:54 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Тут все просто, ідеал можна знайти тілки в порівнянні, коли є з чим порівнювати, тоді і можна шукати щось краще. Не думав що таке колись напишу, але ровер починається з правильно підібраної рами, а далі то вже конструктор, а коли хочется щось нове спробувати то можна і раму поміняти.
Канон классний, тільки чого він не "каліка", трохи роспиши, шо і як він до тебе потрапив, які відчуття з їзди. На початку року на місцевій барахолці висів хороший двухпідвіс Канон 26", перероблений під 27,5", відповідно і колеса стояли 27,5, трохи шкодую що не купив. І в сусіда свого часу в підвалі стояв Канон, не знаю що за модель але замикання вилки в ньому було електричне, тоді для мене то являлось якоюсь космічною технологією (ну і зараз такою залишається).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.09.2017 16:46 

Сообщения: 207
Город: Sumy
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:12.09.2014
,потрапив з Івано франківська


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 20:13 

Сообщения: 207
Город: Sumy
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:12.09.2014
Опять,14-ый


Вложения:
IMG_20180106_2110.jpg
IMG_20180106_2110.jpg [ 77.14 КБ | Просмотров: 2466 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.02.2018 12:18 

Сообщения: 207
Город: Sumy
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:12.09.2014
скот - це ж сила


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 27.02.2018 00:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 292
Изображения: 4
Город: полярная звезда
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:14.05.2010
как тебе Scott Genius ? какой из подвесов (рама) понравился больше ?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 16.03.2018 16:07 

Сообщения: 207
Город: Sumy
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:12.09.2014
Scott-Spark - ото діло !!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.169s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'