ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| триколісний велосипед для дорослих |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: CANYON Grand Canyon
СообщениеДобавлено: 30.05.2017 23:29 

Сообщения: 4
Город: Вараш
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:10.05.2017
Проїздивши 6 років на Bergamont Vitox 8.1 все частіше дивився в сторону найнерів. Випадково натрапив на об'яву про продаж Grand Canyon AL 6.9. Дана пропозиція мене влаштовувала але були опасіння що до розміру рами. Розмір М відповідно до таблиці розмірів на сайті підходить на зріст 172-182 см, мій зріст 180см все ніби в точку, але я чомусь вважав що мені потрібна більша рама. Велосипед пропонувався новим але без фірмових упаковки, насосу для вилки та динамометричного ключа для збирання. Надивишись, ще до пошуків велосипеда, відео з анбоксінгом та збиранням нових велосипедів цієї марки я по фото з об'яви бачив, що велосипед дійсно новий. Це я визначив з фірмових пакувальних липучок з поролоновими вставочками. Також в комплекті йшли кейс для інструменту, мастило для збирання руля та підсиділу, педалі та мануал товщиною 4 см. Отже придбав байк в стоковій комплектації:
https://www.canyon.com/en/mtb/grand-can ... l-6-9.html
Зібравши та поставивши педалі Wellgo mp 195 які юзав на попереньому байку підняв підсиділ до максимума подивитись чи не замала рама. Попробував сісти на байк та з полегшенням зрозумів, що як мінімум сідло під себе настрою, бо було зависоко, навіть дуже.

От же про враження. На сьогодняшній день проїхав близько 100 км.
З мінусів (в порівнянні з папєрєдніком):
1 аеродинаміка набагато гірша, виникають сильні шуми зі збільшенням швидкості.
2 гальма не такі ефективні як на 26х колесах

З плюсів
1. Суперовий накат
2. Робота повітряної вилки
3. Чітка робота трансмісії
4. Хоча тверде але зручне сидіння
5. Тримання траекторії в рихлих пісках або багнюках передньою покришкою
6. Тощо

Всім задоволення від райду.


Вложения:
111.jpg
111.jpg [ 831.99 КБ | Просмотров: 2110 ]
112.jpg
112.jpg [ 228.98 КБ | Просмотров: 2110 ]
113.jpg
113.jpg [ 439.23 КБ | Просмотров: 2110 ]
114.jpg
114.jpg [ 196.16 КБ | Просмотров: 2110 ]
115.jpg
115.jpg [ 194.66 КБ | Просмотров: 2110 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: CANYON Grand Canyon
СообщениеДобавлено: 31.05.2017 11:14 

Сообщения: 61
Город: Кировоград
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:06.04.2016
У меня тоже каньйон, только на ребе 15 года. Ростовка у них на сайте очень условная, у меня Л(182-192 по сайту производителя), при моем росте 185 см я понимаю, что ЕТТ в 61 см. мне не хватает. Есть вариант растянуть выносом, но куда уже длиннее ставить вынос?! Скорее всего это или мои особенности тела или же такая особенность посадки на каньйонах, т.к. по верхней трубе при стоянии на земле понимаю что ростовка моя. Вес рамы кстати 1600 грамм, что для 29 рамы в Л очень даже неплохой показатель, + кареточный узел очень жесткий, что говорит о накатистой раме, и да, на практике она едет.
По тормозах, тоже вначале были ватой, мои старые Тектро Драко 2 казались эффективнее 506 Шимано. НО после км.200-300 колодки притерлись и теперь стоп-кран.
Докупил второй комплект резины Хьюрикэйн 1.6. Скорость и накат существенно возросли.
Из апгрейдов, уже заменил руль на карбон(особой разницы не заметил), а в планах заменить колеса на более легкие. Стоковые Мавики 2050 грамм. В общем они накатисты, но не жесткие. Спицы кстати просели после натяжки за 300 - 400 км + краска какая-то, короче каким-то образом не то что обод, а и со спиц слезает краска.
Велосипед сбалансирован и качественно собран, что отметили даже в мастерской.
В целом велом очень доволен.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 31.05.2017 22:43.
 Заголовок сообщения: Re: CANYON Grand Canyon
СообщениеДобавлено: 31.05.2017 22:44 

Сообщения: 4
Город: Вараш
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:10.05.2017
Kainman Дякую за попередження про натяжку спиць, перевірю згодом. На рахунок гальм діло напевно не в якості конкретних марок, а в тому, що колеса 29ті. Задні гальма в моєму велосипеді були непрокачані, усунув прокачкою. Замітив і плюс в даній кобінації (29in плюс гідравліка перед180 зад160) не так страшно користуватись передніми гальмами. Розмір рами був для мене найтяжчий вибір. Як раз розмір верхньої труби (при розмірі рами м) був більший в наступної моделі 7.9 в якої і реба і рама витягнутіша, та пропонувався лише Grand Canyon AL6.9 в розмірі м. Про свій вибір не шкодую, ще навіть винос не перевертав, поки так прикатую.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.131s | 22 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'