Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 14.11.2011 21:20 

Купив собі Specialized Hardrock 2011!
Ось такий: (синенький)
http://extremstyle.ua/catalogs/13656/t44870/
Покрышки: Specialized Fast Trak LK Sport, 26x2.0" .
Седло: Specialized XC, Body Geometry, 143mm width .
Подседельный штырь: Alloy two bolt, 12.5mm offset, micro adjust, 30.9mm .
Колеса: Alex HR 26", alloy double wall, pinned, 32h .
Переключатель задний: SRAM X.4 8sp Midcage .
Переключатель передний: Shimano Altus, 34.9mm clamp .
Тормоза: "V" brake, alloy linear pull, 1pc. pad .
Манетки: SRAM X.3 7sp trigger .
Амортизатор: .
Вилка: SR Suntour SF11-XCT-V3-P-26 .
Рама: Specialized A1 Premium Aluminum .

Сьогодні проїхав проспект тракторобудівників туди-сюди і трохи катнувся "на сторону" - просто супер! М'яко йде, ростовка 23 - в самий раз (зріст 183 см), сідло комфортне (для жорстого катання), гума - взагалі перевершила всі очікування, перемикачі-трігери на диво непогані (хоча гріпшифт все одно краще), гальма достатньо плавні, гальмують передбачувано, можна відчувати гальмівне зусилля точно.
Дуже точно і легко перемикається задній срем 4.0, передній шимановський не дуже - треба звикати, "дотискати" ручку трігера... не розумію, чому не ставити все обладнання перемикачів від одного виробника? невже срем 4.0 передній чимось гірший за шимано альтус..
З недоліків .. а що тут скажеш? Все на свої гроші (враховуючи сезонну знижку, так все значно краще за свої 3300 :-))
З конкурентів дивився у крамницях на Felt i Rockmashine. Не пригадую вже моделей (але в районі 4000-4400 грн з сезонною знижкою). Перший сподобався класною рамою, м'якою ходою.. в принципі все класно, от тільки мені sram обвіс значно більше подобається, особливо гріпшифт, а ці моделі тільки з шимано (передні асера, задні здається альтус). Рокмашини мають значно кращий обвіс (задні Діор, передні теж якісь перед діором), але трігери нагадують дизайном спідометр авто "победа", здоровенні і дебелі. Спробував проїхатись - рама дубова, взагалі не видно якихось слідів інженерної думки в плані гідроформінгу і ботування, хоча я не спец в цьому, але продавці підтвердили - рами примітивні, плюс тільки в обвісі трохи вищого за конкурентів рівня.
Спешелайзд порадував всім. Дизайн, рама, комплектація... бомба! Проїхався - зрозумів, це велосипед для мене. І дуже сподобались продавці в магазині Canyon (дилер Спешелайзд), все пояснили, показали, покатали.. Після цього навіть не думав про інші варіанти - за 30 хвилин після першого погляду на нього вже оформили гарантію, причепили спідометр, фари та інші дрібнички..

Думаю у майбутньому поставити гріпшифт sram 5.0 http://www.velostyle.com.ua/92254.html
а оскільки вони на 9 швидкостей, то доведеться міняти касету 7-ми швидкісну і перемикач срем 4.0 задній? Мабуть тоді і передній поміняю на sram 5.0..
Взагалі, велосипед мені потрібен для прогулянок, можливо подорожей, але без екстріму - я не буду стрибати на ньому :-)
Тож якщо порадите щось у плані модернізації - буду радий :smile:

shoppage  personalpage P  

Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 14.11.2011 22:36 

Изображения: 3
Поздравляю. У меня тоже аналогичный вел, только зеленый. Брал также в Каньоне месяцем раньше. Ощущения аналогичные, за исключением вилки (в силу комплекции нужна другая). Мне вплане тюнинга хочется заменить передний переключатель из-за тех же проблем, вместе с ним и систему.
Из нынешних улучшений: со старта поставил авторовские картриджные колодки. Дисковые уже и не хочется :smile: Попробуй - разницу ощутишь сразу. А контакты, вилку буду ставить летом

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 17.11.2011 03:40 

Извини конечно , но .....
Цитата:
23 - в самий раз (зріст 183 см)
мягко говоря удивляет :facepalm: . Это из той "оперы" - я тебя слепила из того что было . При таком росте нужно брать спеш даже не в 21 ростовке , а 19. А 23" это для жирафов за 2 метра. Ты же поотбиваешь себе всё "хозяйство" бедолага, а продавцы тебе банально впарили то , что было .Не конечно вел отличьный , но уже весной ты будешь скидывать его или искать значительно меньшую раму. Таких уродов-продавцов нужно за такое вообще казьнить. :evil:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 17.11.2011 11:11 

У меня такой же только с дисковыми тормозами. Рама 19, рост 178. Уже откатал больше 800 км с весны. Обожаю этот велосипед.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 17.11.2011 14:08 

у меня у товарища Specialized Hardrock 23 ростовки, он сам 190см роста и мучается.
Признается что прогнал при покупке, но пока ездит :smile:
Верхняя труба до паха не достаёт сантиметров 5, но посадка очень растянутая

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 17.11.2011 14:24 

-LEOPOLD- писал(а):
Извини конечно , но .....
Цитата:
23 - в самий раз (зріст 183 см)
мягко говоря удивляет :facepalm: . Это из той "оперы" - я тебя слепила из того что было . При таком росте нужно брать спеш даже не в 21 ростовке , а 19. А 23" это для жирафов за 2 метра. Ты же поотбиваешь себе всё "хозяйство" бедолага, а продавцы тебе банально впарили то , что было .Не конечно вел отличьный , но уже весной ты будешь скидывать его или искать значительно меньшую раму. Таких уродов-продавцов нужно за такое вообще казьнить. :evil:

Нормально абсолютно. Відкриваю паспорт і дивлюся як правильно вибрати зріст. Щоб при їзді нога повністю виправлялась по ходу педалі вниз, ну й інші параметри.. Все правильно. Ростовки були 23, 21, 17. Катався на 21 - нормально, але 23 - краще. Можу викласт скан паспорта на Спеш, як підбирати зріст вело, там все просто.
До цього у мене 18 велосипед був (та й досі є) - нереально малий. Скрюченим їздити не таке вже й задоволення... (при максимальному вильоті сідла все одно ногам тісно).
Головне, що справді дуже зручно. 30 км прокатав (за 1 заход, ще й у теплій тісній формі) - все ок! Враження саме від рами - дуже гарні, не знаю що ви там собі напридумували :smile:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 10.04.2012 20:03 

380 км за зиму відкатав. Все супер!
Правда, треба дуже обережно вибирати щитки, не всі підходять, але це вже деталі.
Велосипед дуже якісний, зручний, і за такі гроші - жодних питань.
Пройшов т/о в каньйоні - все гаразд, жодних питань.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 17.04.2012 16:16 

я на своём уже тысячи 2 км откатал :)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 21.04.2012 13:22 

Якраз вернувся з подорожі, пробіг вже 1 к :)
Що можна сказати... після 3-х денної поїздки по області з баулом та наплечником є декілька висновків:
1. Зрозумів, чому люди купують вилки за тисячу грн і більше. І чому вилки з еластомером (особливо Suntour XCT, яка йде в комплекті з моїм велом) не вважаються вилками.
Ясна річ, що за таку ціну на велосипед тут і не має бути серйозної вилки у комплекті, але для тих, хто крім міського асфальту практикуватиме крос-кантрі по області, а тим паче по Криму і Карпатам, просто життєво необхідно буде поставити хоча б Suntour XCR/RockShox XC28 або 30 або Dart/тощо. Це мінімум, щоб підчас подорожі з баулом вам не повідбивало руки об наш прекрасний, готовий до євро 2012 асфальт, а також по деяких грунтовках, де проїхав трактор і його слід об'їхати можливості немає. Також на стоковій вилці, їдучи на завантаженому велі по серйозному спуску, можна "зпіткнутись" об камінець або ямочку і улетіти нафіг. Щоб цього не сталось, треба вчіпитись в кермо руками так, щоб аж із гріпсів видавити стогін. Коротше, бережіть руки і нерви - купуйте якісну вилку для крос-кантрі.
2. Рама велосипеда. Якщо купити якісний тайванський багажник (для всіх універсальних багажників у спеша хардкор є відповідне місце установки, діло 5 хвилин), то ця рама майже ідеальна для КК!
Повісили на неї 80-літровий баул "Мираж", забитий повністю, і за 3 доби жодного разу він ні за що не зачепився, ідеально зафіксувався, і я ногами до нього жодного разу не дістав при їзді. І їхати дуже комфортно,посадка - якраз для їзди по прямій на велику відстань.. Коротше, для крос-кантрі Specialized Hardrock - машина супер.
3. Сідло. Воно класно виглядає, суперякісно зроблено, але для наших доріг (особливо для того-ж таки КК) треба м'яке. Сідло продам і куплю щось пом'якше, тут вже не до жартів, якби не "памперс" у шортах - відбити можна собі все нижче спини, особливо якщо їхати на велі кілька днів підряд.
4. Крила.
Купив спочатку суперові крила Author Scorpion, але відстань між рамою і заднім колесом надто маленька для них. Потім купив крила SKS (схожі на Скорп, тільки мають меншу площу і без спиць - такий собі полегшений варіант). Теж якось не дуже... коли на задньому колесі найменша "вісімка" , або хоча б натяк на неї - починає терти заднє колесо. Ну, така вже конструкція рами, все-таки велосипед цей рахується МТБ, а не КК, тож які тут претензії, на гірський такі крила не зобов'язані ставати. До речі, крила буду продавати за недорого :)
Куплю напевно відстібні крила Kelly's, хоча захист там слабкий, зато вони легкі і вже точно не дістануть до колеса.

Якщо ви не маєте можливості поміняти вилку на кращу (хоча той же ХСR на форумі за 600 грн можна купити), то можна поміняти гріпси - у комплекті йдуть дуже красиві, але жорсткуваті. Для ньрмальної вилки вони будуть супер, але зі стоковою... за 30 грн на Барабані є дуже м'які гріпси :)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.05.2012 00:11 

У меня рост 185 см, то я езжу на 19й ростовке. Чувствую себя комфортно. Я еще пойму 21 рост, но 23 это уже пахоотбивалка и тянучка за рулем.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.05.2012 18:31 

19 - для підлітків, як на мене :pioner: . Відкатав 1400 км, політ прекрасний. Кілька разів з різних причин злітав з велосипеда (в колію попав, зазівався і т.п.) - політ нормальний, встигав зістрибнути з велосипеда.
А на свій 18" Лідерфокс взагалі сідати не хочу - підгрібати ноги, згибати спину в три погибелі, руки....
Ті самі дороги, на яких катався на 18 рамі на середніх швидкостях і з трудом, тепер легко пролітаю на високих. Звісно, і форма краще, але.... зручність - наше все. Краще крейсер, ніж утлий човен! :wink:
п.с. якщо дивитись більш-менш безпристрасно, то тут можна було б і 21" раму брати на 185 см, але... особисто для мене це було б реально гірше. Ну а 19 - це взагалі велика помилка, співчуваю. Кататись на дитячому велосипеді - задоволення не з приємних (навіть якщо ти ще цього не зрозумів). Спробуй нормального розміру раму, катни на ній хоча б 100 км і все зрозумієш.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.05.2012 13:34 

Уважаемый. Что то я не понимаю вашей позиции. Судя по сказаному выше, гонцы, вроде того же Симахи, ездящие на 15х рамах дети? Или глупые люди, не разбирающиеся в велосипедах, и не понимающие как "реально удобней"?

shoppage  personalpage P