Convoy s2+2,8А 385грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.

Чи потрібний задній ліхтарик
Опрос закончился 23.06.2015 10:47
ні, я стелс 3%  3%  [ 5 ]
Kirill Yevtushenko, docerrr, fourEyes, 1barik1, mike.litoris
ні, в мене нема очей на потилиці 1%  1%  [ 2 ]
Kirill Yevtushenko, mike.litoris
ні, ПДР не вимагає 1%  1%  [ 2 ]
Kirill Yevtushenko, 1barik1
ні, це "мертвому припарка" 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
ні, доста катафота 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
ні, мене і без нього гарно видно 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
ні, в мене немає грошей на блималку 2%  2%  [ 3 ]
Kirill Yevtushenko, Sasha Chichikov
ні, щоб не відрізнятися 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
так, я розумний та обережний 83%  83%  [ 121 ]
Импульс, Maksym, LEX, Legion, papara2zi, zarka, DMan, Вячеслав Хлудеев, ST_Alex, INQVSTR, wklef, VAVAN, Gost, Catz, Mixer85, Tipocheg, Kirill Yevtushenko, biomechanoId, Евгений76, yusike_uk, Stiker, vovander84, vovka22, Textum, djfixx, Dima Fedyk, evilnhn, Liberstina, vox382, Donych, razorolog, allvasiliev, Western, Fishdragon, RTM, fourEyes, ens, Faxegio, fort13, Константин Семикрас, MRAK, radio-video, Revolution, deathDEN, HromoY, Gorobiyk, Л.С., DOOH, Космонавт, Bagira, Alex 990, transpulse, Lonely Wolf, sergei1964, Realist75, aidaho, Константин2609, Tanya Ladygina, skyboy, Kostua, Лолик, Ribak, Иван Драго, Толян Коханов, DartJaguar, Isidzukuri, orlexy, Limonadik, [STALKER], Andzhei, cropix, Bratach, St_I, dent, salveg, Sasha067, m@rlboro, Вишенк(), mohnatiy294, Hevding, Legolas, Chemodan, sweetest, Владислав Муравицький, ZAN, Младён, Igor Bobrov, Sniperik, ninzyaaaa, Bodya_CrimsonSky, watafaka, Евгений1990, Oleg Matviychuk, Ироида, podsolnuhparty, kuzja, Sergey Savenkov, yur_ko, foxdog, Step_Andr, PITyounger, Смыслов, MetaList, miflan, serg_yukon, turantino, Берс, pilip55, Diamondyara, korvin, iNischibrod, Zimmer753dfx, Watsoon, yuzer, Александр Карпенко, MacKlein, Crabe, Stas2014
так, бо інакше мене не пускають на покатушку злі орги 5%  5%  [ 8 ]
Kirill Yevtushenko, Stiker, IOleg, 7B7e7N7, m@rlboro, Толян Коханов, Смыслов
так, щоб не відрізятися 1%  1%  [ 1 ]
Horo
Всего голосов : 146
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 12:46 

IOleg писал(а):
ну я не знаю
"Для руху в темну пору доби і в
умовах недостатньої видимості на
велосипеді повинен бути встанов-
лений та увім кнений ліхтар (фара).
Фара дозволяє іншим учасникам руху
вчасно помітити велосипедиста, а са-
мому велосипедисту — бачити небез-
пеки й перешкоди на шляху.

Рекомендується також обладати ве-
лосипед ліхтарем (блимавкою) червоного кольору позаду — вас буде кра-
ще видно на дорозі."

А де таке написано? Бо в ПДР п. 6.2 закінчується словами "...ліхтар (фара)". Те, що далі, то, мабуть, просто коментар до цього пункту.

IOleg писал(а):
але ж ровер - то є саме "транспортний засіб", тому йому, згідно правил, не місце на узбіччі, хіба щось трапилось. :)

Ну чому ж не місце? Якщо немає пішоходів, то саме там йому і місце. Пішоходам не заважає, автомобілям теж, а п. 11.14 це прямо дозволяє.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 25.06.2014 15:41 

IOleg писал(а):
илья2020 писал(а):
IOleg писал(а):
илья2020 писал(а):
Вот имено поэтому и обязательна передняя фара. Велосипедист обычно едет так чтоб не мешать обгоняющим машинам, тобиш по обочине

можливо я помиляюся, але особисто для мене їздити по узбіччам не звично, бо для проїзду транспортних засобів є дорога (3.Велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — по крайній правій смузі проїзної час-
тини
, в один ряд (також можна їздити по узбіччю*, не заважаючи пішоходам). :smile:

Ага, зачит уточню:
обочина - это край дороги, к примеру на трассе это будет участок асфальта примерно где находиться линия разметки края дороги и немножко за ней,
там же и бывает ходят пешеходы.
А Вы уже пишете о тратуаре, по нему нежелательно ездить, разве что покататься со скоростью пешехода.

" Узбі́ччя — виділений
конструктивно або суцільною
лінією дорожньої розмітки
елемент автомобільної дороги,
який прилягає безпосередньо
до зовнішнього краю проїзної
частини , розташований з нею
на одному рівні та [b]не
призначений[b/] для руху
транспортних засобів .
але ж ровер - то є саме "транспортний засіб", тому йому, згідно правил, не місце на узбіччі, хіба щось трапилось. :)
" Тротуа́р (a pavement
( Великобританія ), sidewalk
( Канада, США), footpath
( Австралія , Ірландія , Індія ) —
елемент вулиці , призначений
для руху пішоходів, який
прилягає до проїзної частини
або відокремлений від неї
газоном ; може знаходитися як
нижче, вище, так і на одному
рівні з дорогою."
тобто тротуар - то не є узбіччя! хоча і на ньому, як і на узбіччі, роверу, як ТЗ, не місце. :)

:facepalm: все на средину дороги!!!! Больше нам нигде нельзя ездить.
Вот если не лазить в Википедию и не искать к чему бы придраться, а просто внимально прочитать мое сообщение и придставить себе край дороги по которому ездят велосипдисты (так называемую обочину, которая уже не есть впринципе дорогой и авто там не ездят, но еще и не есть тротуаром или в случае трасс кюветом) то все стает на свой места. А если и возникнут какието вопросы то я могу уточнить без проблем.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 25.06.2014 15:52 

Изображения: 0
илья2020
шановний, не треба фейспалмити :). Тема створена, аби розібратися з питаннями, щодо ліхтариків. Ви читаєте визначення узбічч та тротуарів та трактуєте їх по-своєму - це ваша справа. Але вдавати експерта серед таких як і ви форумчан не треба. Давайте обмежемося лише висказуваннями власних думок.

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 27.06.2014 15:33 

Скажу так - я їжджу із ввімкненим переднім ліхтарем у режимі поліцейського стробу та заднім червоним ліхтарем у режимі миготіння вдень. У темний час доби на обох ліхтарях вмикається постійне свічіння. Результат - усі пропускають, усі бачать, ніяких проблем з автівками не виникає. Ті хто зі мною їздять дуже здивовані що мене усі пропускають (я-то вже звик) - а пропускають бо БАЧАТЬ. Тому для себе питання потрібно світитися як новорічна ялинка чи ні я давно закрив.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 27.06.2014 15:51 

Вчора їхав по дуже вечірньому місту, і зустрів кілька велосипедистів без ліхтарів, але в шоломах, і зрозумів головну відмінність себе від них. Вони намагаються захистити голову у ймовірному ДТП, а я намагаюся цього ДТП взагалі уникнути. І по відгукам на цьому форумі видно, що кожен із нас досягає своєї мети - я вже забув коли потрапляв в якусь халепу, а опоненти розповідають як кожен з них не по одному разу перевірив свій шолом на міцність :D

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 27.06.2014 16:22 

Импульс писал(а):
Вчора їхав по дуже вечірньому місту, і зустрів кілька велосипедистів без ліхтарів, але в шоломах, і зрозумів головну відмінність себе від них. Вони намагаються захистити голову у ймовірному ДТП, а я намагаюся цього ДТП взагалі уникнути. І по відгукам на цьому форумі видно, що кожен із нас досягає своєї мети - я вже забув коли потрапляв в якусь халепу, а опоненти розповідають як кожен з них не по одному разу перевірив свій шолом на міцність :D

Кто мешает комбинировать обе меры защиты?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 27.06.2014 16:31 

Catz писал(а):
Кто мешает комбинировать обе меры защиты?

Я не знаю що їм заважає ліхтар почіпити. Може агресивно поширена на форумах думка, про неймовірну безпеку або навіть невмерущість якщо ти надів шолом? :D

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 27.06.2014 18:12 

Импульс писал(а):
Catz писал(а):
Може агресивно поширена на форумах думка, про неймовірну безпеку або навіть невмерущість якщо ти надів шолом? :D

По-моему "думка" уже у вас пошла полным ходом =)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 27.06.2014 18:51 

я лично фонарями пользуюсь

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 27.06.2014 19:06 

Изображения: 1
Питання чи потрібна задня фара не таке вже й очевидне. Звісно із наявною ввімкненою фарою райдера видно краще, аніж без неї, але із спецмаяком (як у даішників) на макітрі буде видно ще краще, а якщо райдер при цьому триматиме факел, то і зовсім буде чудово.
Звичацний правильний світловідбивач, світловідбивна краска нанесена на деталі байку роблять велосипедиста помітним на дорозі в світлі фар автовласників і без всяких ліхтарів на байку. І тут звісно виникає питання "а якщо фари у автовласника вимкнені". Звісно тоді він може і не побачити райдера. З цієї точки зору ніби-то фара і потрібна.
Але при цьому ми розглядаємо ситуацію виключну, не характерну для бульшості власників автомобілів.
Таким чином ми можемо виправдати носіння бронежилета кожного дня - "а якщо міліціянт нажереться і почне стріляти на вулиці", або так то хлопці взагалі не повинні працювати де-інде - "а якщо війна, а я втомився"...
Отже, як на мене треба розглядати потрібність задньої фари не з простоі точки зору "з нею беспечніше" (бо зі спецсигналом на башці ще в сто разів безпечніше), а по ДОЦІЛЬНОСТІ цього предмету, як засобу безпеки.
І ось коли вона дійсно працює:
1 В дощ, коли ніби-то і день, а чортьма видно
2 В туман
3 Коли велосипедист вїжає в сутінкову зону (з обох боків дороги посадка, наприклад)
4 В сутінках, коли у людини взагалі зір працює погано, а фари ще ранувато включати.

1Але тут є й інша сторона медалі. Зір людини має примху "настраюватись" на щось, і іншого не помічати. Так проїхало дві-три велосипедисти одіті мов папуги, та ще й з купою світлотехніки що ввімкнена, і звичайного велосипедиста водій вже не помітить, бо мізки вже закарбували що велосипедист, це щось, шо видно за три кілометри...
2 Інтенсивність світловоі техніки. Якщо спочатку проїде райдер з заднім ліхтарем, від світла якого в водія мало очі не вилізли, то велосипедиста зі звичацною моргалкою він може й не побачити.

Последний раз редактировалось Volod 01.07.2014 14:02, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеДобавлено: 10.07.2014 12:33 

Volod погоджуюсь с твоїми думками, додам тільки те, що у заднього ліхтаря є кілька переваг, порівняно з іншими засобами безпеки. Він коштує копійки, майже нічого не важить, і взагалі не заважає. Вважаючи це, а також те, що перераховані тобою чотири пункти - це не такі вже й рідкі ситуації, то я все ж роблю для себе висновок, що річ корисна.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 10.07.2014 13:10 

Изображения: 12
Список родственных тем можно расширить.
Нужен ли
- велошлем
- велоформа
- передний фонарь
- велоперчатки
- велоочки
- тормоза
- велопокрышки
- руль
- рама
et cetera...

СообщениеДобавлено: 29.07.2014 20:14 

Встряну вот со своими ЦУ, которые уверен уже были перечисленный в данной ветке (всю не читал так что звыняйте), по большей мере хотя бы, но не смотря на то что повторю чью-то мысль, то это будет ещё одним голосом за. )

Начну с того что если за рулём транспорта за вами едет адекватный человек, то увидит он вас в любом случае! Ямы на дорогах не имеют собственного освещения но тем не менее их объезжают или тормозят перед ними, не важно, суть в том что их видят.

Но к сожалению не все участники движения адекватные люди. И если совсем всё плохо то вам и стадионный прожектор не поможет.

Катафот и самый просто габаритный фонарь, считаю вполне верным решением, с той только разницей что катафот виден при попадании на него света, а фонарь видно если вы и с боку где нибудь, вне освещения фар. И даже самый просто габарит видно весьма далеко, особенно в полной темноте.

Всякие яркие и сверхъяркие габариты считаю категорически не уместными! ИМХО
Во первых в правилах и требованиях к транспортному средству есть чёткое указание по яркости габаритов (не помню цифр к сожалению) и том что они должны просто гореть, и это не просто так с потолка взято! Всем думаю не нравиться когда на встречу катит автомобиль с дальним светом, и велосипедистам и автомобилистам! А почему? Да всё по тому, что при наличии яркого света зрачёк глаза уменьшается реагируя на самый ярки источник света и кроме этого источника вы не видите ничего, причём ещё и некоторое время после его исчезновения! Так вот с габаритным фонарём высокой яркости таже картина только ещё хуже в силу 2-х причин! Встречный транспорт и вы движетесь на встречу друг-другу следовательно воздействие яркого света на вас минимально, в случае габарита ваше движение в одном направлении и время от момента когда свет вашего габарита начинает мешать сзади едущему и до момента когда он вас обгонит существенно увеличивается. Вторая причина что этот габаритный велофонарь в большинстве своём ещё и моргает! В итоге вы получаете примерно стробоскоп на дискотеке в красном исполнении и при движении! Комбинация ещё та!!!
Вобщем использование ярких габаритов мало того что нарушение правил, но ещё и не уважение к другим участникам движения. Это не считая того что благодаря всему выше перечисленному вы создаёте ещё и потенциально опасную ситуацию на дороге при которой вполне можете пострадать и вы сами! И вот теперь скажите где достоинства этих габаритов?! Особенно если добавить в рассмотрение их цену!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.07.2014 20:23 

Volod
По большей части согласен с вами с тем только уточнением что если трезво посмотреть то самый простой габаритный фонарь стоит копейки чтобы задумываться о его надобности исключительно в конкретных редких ситуациях. ;-)

З.Ы. "Война, а я устал" позабавило :D

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 01.08.2014 01:54 

koldyn писал(а):
Всякие яркие и сверхъяркие габариты считаю категорически не уместными! ИМХО

Что-то мне кажется, что даже самая яркая мигалка светит все равно слабее красного габарита авто и никак не должна слепить едущих сзади автомобилистов. Какая там мощность лампочки в габаритном огне? 20 Вт? А у яркой мигалки максимум светодиод на 0,5 Вт, да и то задействованный далеко не на всю катушку. Даже с учетом к.п.д. световой поток любой мигалки получается меньше, чем у автомобильного габарита.

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.