| велосипед Giant |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22.01.2016 23:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 3415
Изображения: 8
Город: Павлово Поле
Пол: Жен
Возраст: 56
Зарегистрирован:25.07.2007
Почему датчане ездят на велосипеде?
Читать полный текст...

_________________
Я существую вовсе не для того, чтобы чем-то поразить этот мир. Я существую для того, чтобы быть счастливым в этой жизни.


Девочки в ретро или леди на велосипеде


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 25.01.2016 21:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 703
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:08.11.2012
Отличная статья, непонятно только зачем было переводить. Большинству харьковчан как раз таки не помешает лишний раз прочитать текст на украинском.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 00:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 48
Город: Lviv, Ukraine
Пол: Не указан
Возраст: 64
Зарегистрирован:09.07.2014
...та у неї ментальність СОВКОВА !!!

_________________
здоровий глузд, поза чергою!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 01:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Misha Bodnarchyk писал(а):
...та у неї ментальність СОВКОВА !!!


Друже, а якщо я скажу що вона Ваша землячка зі Львова. Мабуть переклад був зроблен тому. що сайт в своеї більшості (як і Харків) російськомовний. Байдуже якою мовою ти розмовляєш - важливо, де твоя Батьківщина.

Импульс писал(а):
Большинству харьковчан как раз таки не помешает лишний раз прочитать текст на украинском.

Импульс, патріотизм не в мові якою розмовляєш, а в відчутті Батьківщини. Не треба штучно провокувати на політику, там де її немає.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 01:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
real SIMON :good: +1... але :wink: :D

______________________
Misha Bodnarchyk і до жінки б з повагою, не завадило :cool:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 01:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
:lol: Нема чого заперечити, але, якщо людина пише на російській "Большинству харьковчан как раз таки не помешает лишний раз прочитать текст на украинском", виходить та сама "гітара".

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 02:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 703
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:08.11.2012
Так так хлопці, давайте поміряємось чия українська довша :twisted:
А вообще real SIMON вы ошиблись, я ничего не провоцирую, я так мир изучаю - задаю вопросы когда мне что-то непонятно. Уж я не виноват, что вы во всём провокацию ищите)
Меня заинтересовало зачем Виктория (которая кстати на мой взгляд к никакой "совковости" отношения не имеет) потратила своё время, которого уверен ей и так не хватает, и сделала 100% ненужную работу)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 02:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
real SIMON писал(а):
:lol: Нема чого заперечити, але, якщо людина пише на російській "Большинству харьковчан как раз таки не помешает лишний раз прочитать текст на украинском", виходить та сама "гітара".

:D
Импульс, Ви занадто імпульсивні ... :fizra:
_______________________
ну, щоб нас п.Viktory не сварили :roll: , добавлю в тему, про Датчан: http://ecobeing.ru/articles/10-things-danes-do-while-biking/
україномовний аналог статті десь зник :unknown:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 10:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Импульс писал(а):
Так так хлопці, давайте поміряємось чия українська довша :twisted:
А вообще real SIMON вы ошиблись, я ничего не провоцирую, я так мир изучаю - задаю вопросы когда мне что-то непонятно. Уж я не виноват, что вы во всём провокацию ищите)
Меня заинтересовало зачем Виктория (которая кстати на мой взгляд к никакой "совковости" отношения не имеет) потратила своё время, которого уверен ей и так не хватает, и сделала 100% ненужную работу)


Не хотел обидеть (и провокаций не ищу :wink: ), просто "вопрос" тут же вызвал "адекватную"реакцию со стороны Misha Bodnarchyk (сомневаюсь, что он лично знаком с Викой). А поскольку народ сейчас излишне политизирован зачастую имеет активную жизненную позицию - налицо повод для срача политической дискуссии. Вот я и попытался пресечь ее развитие.
А вдруг, статья попала к ТС уже в переводе?... :shock:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 11:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 17278
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
Импульс писал(а):
Так так хлопці, давайте поміряємось чия українська довша :twisted:
А вообще real SIMON вы ошиблись, я ничего не провоцирую, я так мир изучаю - задаю вопросы когда мне что-то непонятно. Уж я не виноват, что вы во всём провокацию ищите)
Меня заинтересовало зачем Виктория (которая кстати на мой взгляд к никакой "совковости" отношения не имеет) потратила своё время, которого уверен ей и так не хватает, и сделала 100% ненужную работу)


Не стоит искать кошку там, где ее нет. Статьи переводятся пре перепосте для того, чтобы не быть дублем контента для гугла. А то забанит. Т.е. или текст надо переписать полностью своими словами или перевести. Иначе гугл этого очень не любит. Иногда текст меняем, иногда переводим. Никто вопросами языка не парится - у нас украиноязычного материала полно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 12:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 5991
Город: п.(г.т.?) Область Харьковская
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.07.2008
Маленький эксперимент. (Если хозяин Темы сочтёт моё данное сообщение неуместным, просьба его удалить, так как на данном форуме сам Автор сообщения почему-то не имеет возможности удалить его самостоятельно).

Прочитав дискуссию насчёт языка Новости и его перевода, решил провести меленький эксперимент: в свёрнутом виде - мой вариант обратного перевода статьи на язык оригинала :)
Зачем? Просто интересно, удалось ли мне правильно уловить исходные мысли статьи по её переводу на русский язык, а также удалось ли эти мысли передать своим собственным переводом.

Если кому-то, кто тоже прочитал "исходник" статьи на львовском сайте, не лень ответить - нормально ли у меня получился перевод? Хорошо ли, "плавно" ли читается, нормально ли воспринимается?

Щоденно майже все населення Данії сідає на велосипеди - десь 99 відсотків данців.

За певних обставин, данці, звичайно, колись опанували велосипеди вперше. Та з високою ймовірністю вони й надалі будуть ними користуватися - на відміну від мешканців інших заможних країн.

Чому?

Oslo Bicycle History

Відповідь на те, які обставини сприяють щоденному використанню велосипедного транспорту, можна знайти у звіті "Більше велосипедів - менше заторів на дорозі" національного велосипедного фонду Датського дорожнього управління та Данської федерації велосипедистів, який було створено за результатами опиту 25000 респондентів, учасників данської кампанії "Ровером на роботу" на протязі 2012-2014 років.

За результатами дослідження можна стверджувати, що наявність якісної інфраструктури є важливою, але недостатньою. Бо нескладно зрозуміти, що у подальших спробах популяризувати велорух, данським активістам нема вже чого побоюватись, за винятком власних страхів.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПЕРЕШКОДИ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТА

По-перше, велосипедисти-початківці мають вирішити суто практичні питання: "Яким шляхом їхати?", "Що можна вдягнути?". Ці індивідуальні перешкоди дуже суттєві для недосвідченого велосипедиста, який бажав би щоденно користуватися велотранспортом. Основні складності - самоідентифікація, небезпека та нездоланність.

Самоідентифікація - це те, як ви самі себе сприймаєте. Ненадійність є наслідком відсутності досвіду керування велосипедом та незнання Правил дорожнього руху. Нездоланність - внутрішнє небажання міняти повсякденний стиль життя. Але ці перешкоди - реальні, чи уявні - досить нескладно подолати. Ось декілька реальних прикладів, які добре працюють у Данії: велосипед має усвідомлюватись як повноцінний транспортний засіб. Надайте реальні рішення проблем, з якими стикаються велосипедисти-початківці: як зручно зберігати ровера у помешканні, який одяг найкраще підійде для повсякденної їзди, і таке інше. Підтримайте його перші спроби, та не кидайте напризволяще аж доки він не надбає потрібного досвіду. Визнайте, що транспортні звички та уподобання не є сталими на протязі життя, і будь-яке з них має як сильні сторони, так і недоліки. Автори дослідження щодо цього дають такі конкретні поради: (тут має бути таблиця).

ІНШІ ОБСТАВИНИ, ЯКІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

Безумовно, наявність якісної інфраструктури дуже важлива для заохочення використання велосипеду замість автомобіля для поїздок на невеликі відстані.

Але для збільшення велосипедного пасажиропотоку важливі і інші фактори. По-перше, велоінфраструктура має бути й справді якісною, аби велосипедисти не відчували себе у небезпеці. Відстані між помешканням, роботою та магазинами, в ідеальному випадку, мають бути невеликими та пролягати зручною для велоруху місцевістю. Респонденти опиту зазначали: якщо два, чи більше таких пунктів були б розташовані поруч, кампанія "Ровером на роботу" мала б кращі перспективи.

Виховання велосипедних уподобань: Данський досвід

Копенгаген: дівчата на роверах

На велосипеді Копенгагеном

Міська влада, роботодавці, різні підприємства та установи мають реальні можливості для сприяння популяризації велотранспорту. На додаток до поліпшення інфраструктури та створення стратегій розвитку велотранспорта, місцеві владні установи можуть здійснювати комунікаційні кампанії з підтримки користування велосипедом. Приватні компанії можуть надавати власну підтримку - через інвестування у велопарковки, або створюючи відповідні умови для своїх робітників-велосипедистів, розміщуючи станції з технічного обслуговування на території фірми, і таке інше.

Коли ведеться про комунікації та взаємодії, вирішальним моментом у заохоченні нових велосипедистів є спілкування на рівних, бо вони є такими ж велосипедистами, але поки що трохи менш досвідченими. Переконуйте їх, що їздити автівкою - абсолютно нормально, в той же час нагадуючи, що користування велосипедом також надає багато переваг. Акцентуйте увагу на чиннику соцілізації, цьому відчутті спільності, яке неодмінно виникає, коли ровером їдеш на роботу разом з великою групою однодумців.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 12:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
mocrosoft писал(а):
Если кому-то, кто тоже прочитал "исходник" статьи на львовском сайте, не лень ответить - нормально ли у меня получился перевод? Хорошо ли, "плавно" ли читается, нормально ли воспринимается?

Я не знаю, що Ви зробили з текстом, але його не реально читати :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 14:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 5991
Город: п.(г.т.?) Область Харьковская
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.07.2008
Бегущая Черепаха писал(а):
Я не знаю, що Ви зробили з текстом, але його не реально читати :D


Дякую за відгук. Виходить, що Автор оригіналу статті мав на увазі щось інше, що не дійшло до моєї свідомості :( Я лише спробував передати більш людською мовою трохи кострубатий (явно "машинний") переклад.
Ну не вийшло - то й не вийшло, хай йому грець.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 28.01.2016 22:10.
Причина: повідомлення носить істеричний та образливий характер
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28.01.2016 22:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 48
Город: Lviv, Ukraine
Пол: Не указан
Возраст: 64
Зарегистрирован:09.07.2014

_________________
здоровий глузд, поза чергою!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.122s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'