ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велосипед Corratec |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10.01.2017 23:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Сьогодні обкатав нові Smart Sam Performance 28x1,75", які спочатку купив, але в кінцевому підсумку вони для мене перетворилися на подарунок :). Розповідаю їхню історію.
Хотів завести собі колись такі покришки, у грудні побачив їх у розпродажі на CRC й замовив разом з кількома іншими товарами. Я знав, що Schwalbe недавно дещо змінила у цієї моделі покришок протектор: був HS367, з ромбовидними елементами, а став HS476, де елементи майже прямокутні, і в результаті більш виражена центральна доріжка. На ілюстрації на CRC (http://www.chainreactioncycles.com/ua/e ... prod155880) тоді був (і на загальній картинці, і при збільшенні) новий протектор, але задав там питання, чи саме такий варіант продають. За пару днів на питання ніхто не відповів; я вирішив не ризикувати, що покришки розкуплять, і зробив замовлення.
4 січня покришка приїхала, й виявилося, що покришки таки зі старим варіантом протектора. Я одразу поговорив у чаті з працівником підтримки CRC; він попросив мене надіслати фотографію отриманих покришок, що я й зробив. У листі чесно написав: розумію, що випадок "на грані". Покришки можна повернути, але на CRC написано, що при поверненні товару за пересилання платить покупець, крім тих випадків, коли йому помилково надіслали не той товар (wrong product), а тут можна сказати, що це та сама модель, хоч у ній щось і змінилося. З іншого ж боку, я, виходячи з картинки, сподівався отримати дещо інше, і тепер готовий до конструктивного обговорення, що можна зробити в цій ситуації.
Невдовзі отримав електронною поштою відповідь: мовляв, дуже перепрошуємо; перевіряємо, що у нас залишилося на складі, щоб більше такого не сталося; за результатами перевірки повідомимо, чи можемо замінити товар.
У кінцевому підсумку вчора отримав листа: на жаль, виявляється, що маємо лише старий варіант покришок, а не те, що було на сайті, а тому повертаємо Вам гроші за неправильні покришки з Вашого замовлення; самі ж покришки висилати нам не треба, вони Ваші.
Я, звичайно, подякував. Ну й подумав, що недаремно кажуть: важливо не тільки те, як фірми працюють у нормальних ситуаціях; не менш важливо, або навіть важливіше, те, як фірма поводиться з клієнтом, коли виявляється, що вона помилилася. Те, що зробили в Chain Reaction Cycles у цій ситуації, звичайно, дрібничка на тлі їхніх загальних обсягів. Але це може бути для багатьох, у тому числі й в Україні, гарним прикладом ставлення до клієнтів.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.01.2017 08:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
за доставку платили скільки? чи замовляли на 150$?

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.01.2017 10:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Voyutichi писал(а):
за доставку платили скільки?
Платив 12,99, але навіть з такою доставкою те, що я брав, було в сумі дешевше, ніж якби купував те саме в українських магазинах.
На 150 доларів не набрав. Багатьом друзям пропонував, вони думали, але так і не приєдналися, а сам зараз не в тому фінансовому стані. Крім того, коли я спочатку все ж таки думав, що ще взяти, щоб дійти до безплатної доставки, у мене в різних комбінаціях так чи інакше набігало забагато товарів з розпродажу, а на Чейні зараз додаткова 15-доларова знижка на суми від 125 доларів. І ця знижка враховується ще до того, як визначається вартість доставки. Тобто щоб не платити за доставку, мені довелося б купити ще більше, ніж на 150 :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.01.2017 15:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 2034
Изображения: 39
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.05.2012
Не было бы счастья, так несчастье помогло))
Всегда бы так.

_________________
Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.
Мандавошки - никого!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 00:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Максим Козуб писал(а):
Voyutichi писал(а):
за доставку платили скільки?
Платив 12,99,
ще одне уточнення: за кожну окремо покришку чи за дві вкупі заплачено 12,99 за доставку?

_________________
Критикувати відверту брехню й маячню потрібно завжди й скрізь, хоча б для того, щоб твоє мовчання не зарахували як згоду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 01:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 2126
Город: Харьков, Алексеевка
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:23.02.2008
Максим Козуб продай их, такие подарки приводят к потерям.

_________________
Ремонт велосипедов
Имеется ключик для разборки dt swiss 240s (Installation Tool Hugi 240S)
Cannondale Flash 3
Giant Anthem 3.5"
Cultima дорожник на планетарке Inter7 и роллерах.
Univega HT-510


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 01:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Vovan_G5 писал(а):
Максим Козуб продай их, такие подарки приводят к потерям.
1. Не помню, чтобы мы были на "ты".
2. Не вижу в своём первом сообщении вопросов или просьб о советах, что мне делать с этими покрышками.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 07:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 346
Изображения: 9
Город: киев
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:23.04.2015
Цитата:
Не помню, чтобы мы были на "ты".

все зарегистрированные на форуме автоматически становятся друзьями(вне зависимости от возраста).
"вы"-кать никто не будет.пора повзрослеть. :smile:

_________________
велосипед из дерева,carver


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 10:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Максим Козуб
да вас опасно трогать :D

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 11:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 2126
Город: Харьков, Алексеевка
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:23.02.2008
Максим Козуб писал(а):
2. Не вижу в своём первом сообщении вопросов или просьб о советах, что мне делать с этими покрышками.

Зачем тогда тут рекламой чайника заниматься, мы и так все знаем, что это отличная контора.
А ВЫ пишиТЕ блог где нибудь, там где не общаются люди, а лучше на чайнике отзыв оставьТЕ...

_________________
Ремонт велосипедов
Имеется ключик для разборки dt swiss 240s (Installation Tool Hugi 240S)
Cannondale Flash 3
Giant Anthem 3.5"
Cultima дорожник на планетарке Inter7 и роллерах.
Univega HT-510


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 11:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
bjjjjjik писал(а):
все зарегистрированные на форуме автоматически становятся друзьями(вне зависимости от возраста).
Это ваше личное мнение, довольно далёкое от реальной ситуации.
У меня, кстати, в офлайновой жизни есть друзья, с которыми мы годами были на "Вы".
Цитата:
"вы"-кать никто не будет.пора повзрослеть. :smile:
Не расписывайтесь за всех.
Мы с однополчанами, с которыми были на передовой, не со всеми на "ты". Нас с ними это устраивает. Догадайтесь, что услышите вы, если будете нас учить формам обращения.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 11:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Aleksei Dmytren писал(а):
Максим Козуб
да вас опасно трогать :D
Некоторым отдельно взятым людям — наверное, да :). С кем-то десятками лет и очно, и заочно общаемся, и в походы ходим, и т.д. А кого-то в первом же или втором разговоре пошлю в известном направлении открытым текстом. Как-то так.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 11:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Vovan_G5 писал(а):
Зачем тогда тут рекламой чайника заниматься, мы и так все знаем, что это отличная контора.
А ВЫ пишиТЕ блог где нибудь, там где не общаются люди, а лучше на чайнике отзыв оставьТЕ...
Это не реклама Чайника, это рассказ о не самой распространённой, хоть и не уникальной, ситуации.
А что и где мне писать, я буду решать сам (естественно, в рамках правил соответствующей площадки). Слава Богу, людей, с которыми нам взаимно интересно друг друга читать и чьё мнение по тем или иным вопросам нас взаимно интересует, хватает, в том числе и на ХТ, это я знаю точно.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 12:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 1984
Изображения: 14
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.09.2008
Мамадарагая! Отэтада!
Давно таких тут не было...

_________________
Без женщин жизнь скучна, без дураков - невыносима!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.01.2017 12:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 2034
Изображения: 39
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.05.2012
Максим Козуб писал(а):
bjjjjjik писал(а):
все зарегистрированные на форуме автоматически становятся друзьями(вне зависимости от возраста).
Это ваше личное мнение, довольно далёкое от реальной ситуации.
У меня, кстати, в офлайновой жизни есть друзья, с которыми мы годами были на "Вы".
Цитата:
"вы"-кать никто не будет.пора повзрослеть. :smile:
Не расписывайтесь за всех.
Мы с однополчанами, с которыми были на передовой, не со всеми на "ты". Нас с ними это устраивает. Догадайтесь, что услышите вы, если будете нас учить формам обращения.

Шановний це інтернет в якому є деякі неписані правила. Більшість не є один. Один не є більшість.
Масимум на Ви спікуються продавець-покупець.
Про передову то взагалі тут не доречно.

_________________
Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.
Мандавошки - никого!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.139s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'