| https://veliki.com.ua/dir_exercise-bikes.htm |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19.10.2022 01:23 

Сообщения: 10
Город: Виноградів
Пол: Муж
Возраст: 32
Зарегистрирован:04.08.2021
Доброго дня!

Шукаю майстра, що може провірити і виправити при необхідності сталеву раму(і можливо перепаяти одну перемичку на перах) і вилку старого шоссейника Bianchi. А також провести хороше фарбування.
Купив того року велосипед, на якому була ще рідна але обідрана краска.
З велосипеда вже було зрізано кріплення під передачі, розбитий підшипник рульової(який я до речі до сих пір не знайшов де купити(бо там якась не стандартна посадка на 1", стандартні чашки злегка більші чи менші, вже не памятаю, якщо хтось знає що то за стандарт, будь ласка дайте знати), не рідний винос та один обод, і подерте оригінальне сідло(теж шукаю хто би міг відновити, за адекватні гроші).
Я вже знайшов пару до рідного обода ambroiso durex, купив планетарку sram automatix, поставив тимчасово чорний підсиділ на більшу довжину, замінив, ще оригінальну, але повністю зїдену передню зірку на 54 зуба, на якесь avanti, поставив мтб педалі. І так я відкатав вже 2 роки, перший рік катав тільки під настрій, а цього року жінка забрала мій основний велосипед, і я почав їздити на ньому на роботу, ну і після декількох дощів він почав сильно ржавіти. Перемичка на нижньому пері вже на половину згнила, і стало питання про срочний ремонт та покраску, але не хочу красити балончиком, а вже зробити по людськи.
Рама ось така: https://www.serviziocorsa.com/en/Bianch ... 10-s-white
але передня вилка просто покрашена(без хрома).
Якщо хтось може порекомендувати провіреного майстра буду дуже вдячний. Якщо маєте якісь питання, або можете щось порекомендувати, не соромтеся писати, критику сприймаю нормально.

Всім удачі, бережіть себе!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 20.10.2022 08:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 2295
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
по людьски то бери порошок та пескоструй. ото буде навіки. та зсередини оброби антікором. перемичку тре робити самому а паяти у кондиционерщиків або холодильщиків. в ни є припой та горілки. а декалі зроби на добрій плівці та поклей. порошкова фарба є у кожному місті. тре загуглити. також приділи увагу фарбі "Канді". дуже глибокий як лінза металік. Дорожчий але красивий.

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.10.2022 15:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 1798
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:21.10.2007
Майстер по ремонту Іван Швидко (Київ) легко шукається в фейсбуці, а по фарбуванню Денис Иванов теж в фейсбуці(Київ).

_________________
Изображение
Изображение
Всё для сборки 29-ра viewtopic.php?f=44&t=48141


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.477s | 20 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'