| veliki.com.ua/dir_head-gear-balaclavas.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05.04.2023 10:49 

Сообщения: 25
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:12.05.2009
Mammut2
Дякую за участь. Нюанс. по нижній межі, для підйомів, мені більш ніж достатньо передавального числа, якщо використовувати передній сингл. А ось для асфальту синглу замало.

Цитата:
42 на 11 при нормальному каденсі це дуже швидко.

Моя швидкість 37-39 на цій передачі. І ноги не втомлюються від високого каденсу та коліна вдячно не болять.

Якщо я на перед поставлю зірку, скажімо, на 30, то співвідношення буде лише 2,72. Це дуже замало. Тому й шукаю варіант два спереду. 24-38 - найближче до моїх хотівок. Навіть якщо касета буде до 36 зірки, то співвідношення буде 0,66, що для мене більш ніж достатньо. При цьому на максимальній передачі співвідношення вже 3,45 (38-11), що вже практично дорівнює моєму нинішньому.

Власне, головне питання у мене так і залишається. При використанні передніх зірок 24-38 (модель шатуна L175мм 24-38T SHIMANO Deore FC-MT4100-2) чи можна використовувати передній перемикач Shimano FD-M4100, який в описі має: оптимізований під 26-36, макс. зірка 38Т, ємність!! 10. В моєму випадку, ємність буде 38-24 = 14. Як буде такий перемикач працювати із зірками 24-38?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.04.2023 13:56 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.08.2020
tifo писал(а):
30/11 це кіл 25-26 швидкість максимальна з адекватним каденсом
30-11 з каденсом 90 це 33 кмч. Це дуже швидко для МТБ, так їздять або гарні любителі або спортсмени. В мене середня і близько не 30 кмч по асфальту і у вас також


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.04.2023 13:59 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.08.2020
cezary писал(а):
Mammut2
Дякую за участь. Нюанс. по нижній межі, для підйомів, мені більш ніж достатньо передавального числа, якщо використовувати передній сингл. А ось для асфальту синглу замало.

Цитата:
42 на 11 при нормальному каденсі це дуже швидко.

Моя швидкість 37-39 на цій передачі. І ноги не втомлюються від високого каденсу та коліна вдячно не болять.

Якщо я на перед поставлю зірку, скажімо, на 30, то співвідношення буде лише 2,72. Це дуже замало. Тому й шукаю варіант два спереду. 24-38 - найближче до моїх хотівок. Навіть якщо касета буде до 36 зірки, то співвідношення буде 0,66, що для мене більш ніж достатньо. При цьому на максимальній передачі співвідношення вже 3,45 (38-11), що вже практично дорівнює моєму нинішньому.

Власне, головне питання у мене так і залишається. При використанні передніх зірок 24-38 (модель шатуна L175мм 24-38T SHIMANO Deore FC-MT4100-2) чи можна використовувати передній перемикач Shimano FD-M4100, який в описі має: оптимізований під 26-36, макс. зірка 38Т, ємність!! 10. В моєму випадку, ємність буде 38-24 = 14. Як буде такий перемикач працювати із зірками 24-38?


1 це каденс десь 70 якщо велокомп правильно настроєний по розміру колеса.
2 я без жартів кажу беріть сингл і передню зірку тут порахуєм яку. це не гори і не супер туризм по 5000 км автономки
3 всі технічні дані є на офіційному сайті Шимано і в каталогах є, але там досить довго все те шукати


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.04.2023 17:09 

Сообщения: 25
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:12.05.2009
Mammut2 спасибі, але питання не стоїть сингл чи не сингл. Мені, для моїх потреб, синглу буде недостатньо. Я хоч і не є велогонщиком-професіоналом, та й у аматорському класі не виблискую досягненнями, але в мене вже сформувалися власні потреби.
У мене є суто технічне питання, відповідь на яке поки що мені не вдаося знайти - як поводитиметься перемикач Shimano FD-M4100 із зірками 24-38? Або можливо є перемикач під зірки 24-38. На жаль, поки що я не знайшов відповідне. Ось і звернувся до спільноти знаців :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.04.2023 12:37 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.08.2020
cezary писал(а):
Mammut2 спасибі, але питання не стоїть сингл чи не сингл. Мені, для моїх потреб, синглу буде недостатньо. Я хоч і не є велогонщиком-професіоналом, та й у аматорському класі не виблискую досягненнями, але в мене вже сформувалися власні потреби.
У мене є суто технічне питання, відповідь на яке поки що мені не вдаося знайти - як поводитиметься перемикач Shimano FD-M4100 із зірками 24-38? Або можливо є перемикач під зірки 24-38. На жаль, поки що я не знайшов відповідне. Ось і звернувся до спільноти знаців :)
SHIMANO DEORE SIDE SWING Front Derailleur Direct Mount 2x10-speed Extra wide range with front double 36-26T https://bike.shimano.com/en-EU/product/ ... 100-D.html

оце беріть і все


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.06.2023 23:14 

Сообщения: 25
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:12.05.2009
Апгрейд відбувся. Болісно і складно, враховуючи мої невеликі знання в мат. частини. Поділюсь своїми враженнями після місяця-півтора експлуатації. Трансмісія побудована на деорівських компонентах під трансмісію 2-10. Касета Shimano CS-M4100 11-42, задній перемикач RD-M4120-SGS, передній перемикач знайшов потрібний Deore FD-M618 з ємністю 14Т. Передні зірки відповідно, на 24 та 38 зірок. Манетки серії 5100
Відразу скажу, що комплектом залишився задоволений, налаштувати було майже легко, довго не міг визначитися з кількістю ланок ланцюга – з таким діапазоном дуже великий розкид між мін та макс довжиною. Але налаштував, укоротив, усе працює.
Один недолік сплив при експлуатації, який випливає з моєї вимоги до передніх зірок. Перемикання передньої зірки різко змінює обертаючий момент. Більше, ніж звик. Але не критично.
Можу точно сказати, що передній перемикач під ємність 10Т не буде добре працювати із зірками 24-38, а точніше, думаю, зовсім не буде – не дозволить довжина рамки та перемичка між рамками.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2023 08:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
24/42 то перебір просто, тобі про це казали. Саме тому й трабли перемикач знайти були.

Але загалом провал "звичайний", на твоєму триплі такий же був. Ну різницю в 1-2-3% не рахуємо суттєвою.
Ті ж загалом 2 передачі задні.

Якщо при перемиканні такий провал є завеликим, перемикай одразу двома перемикачами - тобто зпереду зірку зкидаєш, позаду набираєш, ну й навпаки. Буде без провалу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2023 09:18 

Сообщения: 25
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:12.05.2009
tifo у мене 24-38. 24/42 дійсно забагато. Та й перемикачів передніх, я думаю, таких немає


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2023 10:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
я мав на увазі найнижчу передачу 24/42.
Тож можна було меншу зірку більшою зробити, 38/26 або 28, нічого не втратити по низах бо все одно воно зайве, але отримати менший провал між зірками. Ну або більшу велику зірку попереду, 40/28 наприклад.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2023 15:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 77
Изображения: 0
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:17.04.2020
Всем приветы!

Велознатоки, подскажите, пожалуйста, лучшие тормоза из механических Шимано

_________________
https://www.instagram.com/rodlandscape/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2023 22:38 

Сообщения: 25
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:12.05.2009
tifo
Можливо, так и зроблю, коли буду точно впевнений, що на низах буде зайве співвідношення 24-42.

Звертаюся до всіх.

Можливо, хтось може дати пораду, як якісно вибрати сідло. Це мій наступний крок апгрейду. Зараз у мене стокове сідло, яке більш-менш мене влаштовує. Але тільки якщо в сідлі я проводжу 2-3 години. Якщо більше, то вже з'являються не дуже приємні симптоми, найсильніші з них - оніміння в паху. Зрозуміло, я прочитав статті щодо правильного вибору сідла. Все зводиться до того, що поміряйте відстань між сідничними кісточками, а потім шуруйте в магазини та отримуйте кваліфіковану допомогу. Пункти 1 та 2 я виконав. Але, можливо, я не потрапив у такий магазин, який міг би виразно роз'яснити, чому потрібно вибрати сідло за 150 у.о. замість 30. В основному використані були слова, щось на кшталт "м'якше, легше, щільніше, технології" та інші маркетингові слівця. Так ось. Є у нас хтось, хто грамотно може допомогти порадою у виборі сідла та ще й не за всі гроші світу :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.189s | 25 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'