ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| Електро велосипеди |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 25.02.2016 11:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 89
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:09.10.2015
https://www.facebook.com/nonprofitrefuelingLPG/

Екологічний проект "Носи балон, не псуй ватрою природу"
Некомерційна заправка балонів газом. Ціна формується на основі вартості газу + вартість бензину що спалений при поїздці за газом.
поточна ціна - 15 грн. за будь який балон
Заправляти можна балони з різьбою (самі розповсюджені), а також цангові балони (дихлофоски)

Район ЗД моста на кн. Ольги. (там де їте потяг під мостом, а трамвай і машини по мосту)
Якщо нема можливості заправити на "вже" то домовляємось про передачу в місці де буде зручно обом, забирати повні балони зазвичай треба на Кульпарківській.
Правила заправки
- попередньо потрібно зателефонувати зранку в той день і домовитись про заправку
- приймаються балони без пошкоджень
- немає значення чи ви привезли пустий балон чи в ньому є газ, ціна однакова
- якщо клапан вашого балону "травить" то ви все одно оплачуєте заправку
- гроші потрібно привозити без здачі
- якщо ви дали більше грошей то ці кошти йдуть на розвиток проекту.
Якщо в Вас сталася халепа, і Ви виявили що ваш балон пустий прямо перед походом то є можливість здати пустий балон і відразу отримати повний. Ціна газу така сама як і за поточну заправку плюс бажано зробити внесок на розвиток обмінної бази балонів, внесок визначаєте самостійно.

Прокат балонів. Якщо Ви йдете в похід і вам потрібно більше балонів ніж ви маєте то можна взяти балон на прокат.
умови прокату:
- ціна прокату рівна поточній вартості заправки балона
- бажано зробити внесок на розвиток проекту, розмір визначаєте самі
- термін прокату оговорюється індивідуально, ціна від терміну не залежить
- завдаток за балон є рівним ціні нового балона, завдаток повертається після здачі балона
Правила прокату:
- взявши балон Ви просто ідете з ним в похід
- повернувшись з походу Ви сплачуєте вартість газу, і якщо маєте можливість робите внесок на розвиток.
- взятий балон потрібно повернути вчасно, якщо Ви прострочили терміни повернення без поважних причин то завдаток іде на купівлю нового балона
- якщо ви пошкодили балон то завдаток іде на купівлю нового балона
Якщо в Вас є зайві пусті балони прошу приносити їх мені для підтримки обмінного фонду.

http://zaplichnyk.blogspot.com/

_________________
Пізнавально про походи і спорядження на zaplichnyk.blogspot.com


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2018 21:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 318
Город: ЛЬвов
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.04.2010
Дорогий друже. це сьогодні я повісив твою інструкцію на гачок і поїхав не прощаючись. І мені хочеться, щоби ти зрозумів чому я так вчинив.
Я приїхав до тебе втретє. Першого разу я був неприємно вражений твоїм стилем спілкування. Деяким особам для підняття власної самооцінки вкрай треба когось принизити. І не просто принизити. А щоби людина стерпіла це приниженняа не послала тебе на х... Для цього іноді можна спокусити якимось халявним "Соціальним проектом" навіть і заправкою балонів. Ну на кшталт "тобі треба щось від мене - станеш в ту позу (будеш грати ту роль) в яку я скажу" і якщо хтось погоджується виступити таким "Хлопчиком для биття" для підвищення твоєї самооцінки, це і є справжньою розплатою за заправлені балони.
В перший раз на всі мої привітання і посмішки, намагання завести бесіду ти реагував, як суворий вчитель на учня-шмаркача. ( при тому, що я років на 10-15 старший, принаймі два роки назад мені було 49) Звісно, дуже швидко я припинив намагання налагодити контакт і відійшов в сторону, щоби не заважати. під кінець, в нас відбувся такий діалог
- 20 гривень за балон, так? - моя репліка.
- ви читали, що написано в моєму повідомленні ?
- ну да, читав.
- і що там було написано?
- ну то, вроді, 20 гривень.
- вроді!?
- ну... да? (Я відчув, що ти маєш мене за шмаркача, але було досить незручно ставити на місце людину, яка зробила мені послугу ніби-то за "дякую")
- вон бачите скриньку? покладіть туди. (І все це в мєнторскому, приказному тоні)
Коли я змушений був до тебе звернутися вдруге, я просто приїхав, привітався, віддав балони і відразу мовчки відійшов в сторону. Я відчував твоє незадоволення тим, що я не намагаюся контактувати і не даю можливості відігратися на мені. в кінці, коли я спитав, чи достатньо тої плати, як вказано в твоєму повідомленні на форумі, ти відповів, що це не заради грошей, а заради спілкування, а зі мною тобі не було цікаво, бо я не намагався знайти з тобою контакт. Тоді я нагадав, що минулого разу я намагався спілкуватися, але в тебе не було до того бажання.
Сьогодні я приїхав втретє... Звісно я пам'ятав досвід попередніх зустрічей, але сподівався, що мені вдасться ухилитися від "опускання" (від слова "опустити"). Не вдалося. Ти сунув в руку мені аркуш паперу і сказав: "Ви зараз прочитаєте оцю інструкцію і наступного разу, будь ласка, діяти так як там написано". (дослівно) Твій менторський тон і оце:"Ви зараз прочитаєте оцю інструкцію..." не змогло пом'якшити навіть загублене там "будь ласка".
Я начепив цю інструкцію на гак, який ти щойно повісив для балона, сів на ровер і не прощаючись поїхав геть.
Вибач, що зіпсув тобі папірчик. І зрозумій, що якщо ти хочеш знайти друзів, то не треба починати з того, щоби витирати об них свої черевики(в моральному сенсі). Хоча, може тобі саме такі і потрібні? Тоді краще чесно написати, що це і є плата за заправлені балони.
До речі, здається що я не один такий:
http://forum.beskyd.org/viewtopic.php?f ... a&start=15
Цитата:
Drusja
Новак
Повідомлень: 30
З нами з: Чет червня 02, 2011 12:38 am
Контактна інформація:
Контактна інформація користувача Drusja
Re:

Повідомлення Drusja » Сер липня 20, 2016 4:23 pm
VUVA писав:Зверталася моя дівчина щодо заправки балонів.
Не подумайте, не якась там блондинка чи хамка - культурна дівчинка, туристка, яка хотіла дізнатися ситуацію та під'їхати заправити з десяток балонів.

Ось її відгук про це некомерційне морочення голови і витрату нервів на спробу заправити газові балони.

«Не раджу звертатись до цього пана. Соціальні проекти це добре, але коли людина має бажання ними займатись. Натомість цей пан вважає, що всі, хто до нього дзвонять надто сильно його такого доброго напрягають.
Розумію, що людина робить це з вищих переконань (та й я в принципі хотіла заправити балоно не стільки задля економії, скільки з екологічних міркувань). Напрягати нікого не хотіла, звісно можу пристосуватись до чийогось графіку. Але...
Телефоную вперше, щоб домовитись про зустріч наперед - чую кидайте все і приїжджайте негайно. А як ні, то чого ви мені морочите голову телефонуючи наперед. Я в принципі фрілансер з вільним графіком, але ж і в мене є певні робочі зобов'язання.
Телефоную вдруге через день, вже готова навіть зірватись прямо зараз і їхати. "Якби ви зателефонували мені годину тому, то могли б вже заправити балони, а так я якраз сідаю в машину і їду. Буду в районі Любінської-Петлюри, а потім біля Політехніки". Кажу що я на Сихові і не зможу скоріш за все так швидко, як цей пан на машині, добратись до Любінської чи до політехніки, пропоную, що під'їду завтра, якщо він планує бути на місці. "Ви мені вже два рази дзвонили, тому давайте ви під'їдете сьогодні і я заправлю вам балони" (з інтонацією ловіть мене сьогодні і не морочте мені більше голову). Дякую за таку щедру пропозицію і прощаюсь.
Я звісно все розумію, але бігати по місту намагаючись виловити того, кому усе одно на проект (бо ж проект "соціальний", як ним можна перематись...), я бажання не маю. Якщо я кудись їду, то хочу мати впевненість, що зустріч відбудеться і що я не буду кататись Львовом просто так і витрачати час намарно. Тут за інтонацією пана я зрозуміла, що впевненості у мене точно нема, перестрінемось то перестрінемось, а ні то ловіть мене далі. Я також не екстрасенс, щоб відчути, що дзвонити треба було годину тому.
Рекомендую звертатись до цього пана тільки тим, хто має надто багато вільного часу та зайвих нервових клітин.
А вам пане - якщо вас цей проект робить таким нещасливим і так вам вже всі заважають - навіщо ви ним займатесь? Можливо ви будете щасливіші, якщо покините це все і не витрачатимете час інших намарно, даючи хибні надії.»

Особисто від мене: шановний, якщо вас так все це замахало і ви просто відсилаєте людей направо і наліво, а ще так по хамськи відноситеся до жінок, видаліть свої теми з форумів та соціальних мереж та не морочте людям голову своєю уявною заправкою балонів!



Повністю згоден з VUVA. З першої хвилини розмови відчувається небажання займатись заправкою, а також небажання про щось домовлятись щоб було зручно обом. Запис розмови і скрін СМС http://www.ex.ua/913732867518. Сидиш цілий день на роботі, чекаєш дзвінка - нема, а в кінці дня фраза "Не встигнете - значить не встигнете" - мене просто вбило.

P.S. Якщо за послугу береться оплата - це вже комерція і підприємницька діяльність, і не важливо чи це 100грн чи 10 чи 50коп. тому ні про яку некомерційну заправку мова йти не може. Якщо вона дійсно некомерційна - то ставиться скринька і при заправці туди вкладають хто скільки вважає за потрібне і відповідно вимахуємось як хочем.

P.P.S. А якщо все ж таки дійсно є бажання створити щось некомерційне і якісне, а не під настрій - то ось одна із схем: Шукається волонтер, або домовляється з будь яким магазином\майстернею чи тому подібним, які працюють у визначений час і просто складуть підписані балони в ящик. Ввечері чи зраненька (коли вже буде час) балони забираються, заправляються і відвозяться\відносяться назад, або при заборі наступної партії щоб порожняком не їздити. Відповідно є чіткий час і місце куди можна принести, і терміни (наприклад через день чи через три дні) можна забрати. Все чітко і прозоро, всі щасливі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 10.07.2018 23:00.
Причина: не та тема
СообщениеСообщение было удалено | 17.08.2018 08:36.
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.175s | 22 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'