| купить рюкзаки |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Примус ПТ - 3 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 22.01.2017 15:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Хочу поділитись про те, як я придбав примус «Мотор-Січ» ПТ- 3. Протягом останніх двох років я сплавлявся на двомісній байдарці Neris A – 450, робив це разом з онуком. Для приготування їжі використовував спиртову горілку «Татонка» і вона мене повністю влаштовувала.

Изображение
Протягом 5-денного походу, при режимі вільного використання спирту (звичайного харчового, чистого) ми вкладались у 0,8 л. Після повернення з походу додому ( в залежності від температури повітря і погоди під час сплаву ) певна кількість ще й залишалась.
Цього ж року ціна спирту у нас 95грн за літр. Тобто під час походу його згорить на: 95*0,8 = 76 грн. А враховуючи, що цьогорічний похід планується триваліший ніж 5 днів, а то і два походи, спалити доведеться не менше ніж 100 грн. Звичайно, що це дорого. І я вирішив придбати інший пальник для приготування їжі. Це мав бути газ або бензин. Довго вивчав це питання, перелопатив «ютуб», ознайомився з багатьма письмовими відгуками і вирішив придбати бензиновий примус. Зваживши інформацію, котру отримав, зупинився на примусі ПТ – 3 виробництва «Мотор-Січ». Знаючи про багато прикладів неохайного його виготовлення, все ж ризикнув, надіючись, що мені такий не дістанеться. Замовив і на третій день отримав. Приніс додому, розпакував і . . . з першого погляду зрозумів, що це заготовка для гуртка «Умілі руки».
Перше, що кинулось у вічі – це ручка регулятора потужності зігнута і знаходиться під кутом до металевої упаковки. Фото 1
Изображение
Коли ж розкрив цю упаковку то побачив, що у багатьох місцях фарби уже немає, а в одному місці вона взагалі відстала як плівка. А чому б і не відстати, коли метал під фарбою у більшості іржавий. Фото 2,3,4,5
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Наступний недолік – це зігнута форсунка. Її сопло направлене взагалі мимо отвору, куди мають подаватися пари бензину для спалювання, до того ж ще й задерте угору. Фото 6
Изображение
Дякуючи інтернету, я до подібного уже був готовий, що таке можливо, то ж узяв плоскогубці і почав рівняти. Вирівняв. Ніби усе відповідало так як має бути. Коли ж почав закривати упаковку, а вона не закривається. Проріз під регулятор потужності не співпадає з ним. Фото 7
Изображение
Приблизно 2 – 3 мм потрібно обрізати. ( Поки що цього не зробив, пізніше обріжу болгаркою). Тепер зрозумів чому він був зігнутий: упаковка інакше не закривалась.
Поки усував згадані недоліки, в багатьох місцях ще повідпадала фарба. Фото 8,9,10,11.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Вирішив, що трохи покористуюсь ним у такому вигляді, поки не відпаде все, що має відпасти. А після того зачищу і пофарбую. Уже цікавився, що в автомагазині у балончиках є точно така ж сіра фарба.
Далі почав розпалювати, робив усе по настанові з експлуатації. Пробний запуск був на кухні. Взяв одну таблетку сухого спирту, розділив пополам і підпалив одну для підігріву форсунки, а іншу для підігріву трубки, котра подає бензин. Коли спирт догорів запустив примус. І на щастя усе прекрасно запрацювало. До експлуатаційних характеристик претензій не маю, а от якість виробу оцінюйте самі.
Щодо ваги примуса на сайті пишуть 2,2кг інструкція повідомляє, що не більше, як 2,2, а фактично 1кг 680гр. Це краще ніж я надіявся. Тестів ніяких не робив, адже їх в інтернеті розміщено уже досить багато. А я чекаю сезону і вперед на воду. Там і відбудеться повне опробування цього примусу. Надіюсь, що не підведе.


Последний раз редактировалось Avo 23.01.2017 13:10, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 2 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 22.01.2017 20:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 2800
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.06.2005
Где вы покупаете спирт по такой цене? Я брал по 50 грн и сейчас планирую затариться по этой же цене.
Если не секрет, какой кухней (печка и посуда) пользуетесь? Для спиртовок это очень важно.
Интересно, что вы готовите за 5 дней.
Лично у меня на одну готовку (суп и чай) уходит порядка 150 г. медицинского спирта. Правда это при температуре ниже -5. И суп не из пакетика, а полномасштабный с зажаркой, картофелем и засыпкой.
Еще вопрос, вы сравнивали спиртовки разных производителей? Я татонку не пробовал, т.к. цена кусается. Вы ее еще не надумали продавать?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 2 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 22.01.2017 20:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Я по 90 еще летом покупал :sad: А бензин нельзя заменить спиртом? Я как вспомню, какой он ароматный.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 2 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 22.01.2017 20:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 2800
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.06.2005
http://spirttorg.prom.ua/p39035840-spir ... nskij.html
Может цены на сайте не поменяли?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 3 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 23.01.2017 12:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Tramp писал(а):
Где вы покупаете спирт по такой цене? Я брал по 50 грн и сейчас планирую затариться по этой же цене.
Если не секрет, какой кухней (печка и посуда) пользуетесь? Для спиртовок это очень важно.
Интересно, что вы готовите за 5 дней.
Лично у меня на одну готовку (суп и чай) уходит порядка 150 г. медицинского спирта. Правда это при температуре ниже -5. И суп не из пакетика, а полномасштабный с зажаркой, картофелем и засыпкой.
Еще вопрос, вы сравнивали спиртовки разных производителей? Я татонку не пробовал, т.к. цена кусается. Вы ее еще не надумали продавать?


Спирт я купляв на базарі з під поли також медичний. Користуюсь спиртівкою з 2012 року. Тоді здається спирт коштував 30 грн за літр. Витрати у мене були приблизно такі ж - 150 гр на добу (сніданок + вечеря). Правда у 2014 на озері Світязь у вітряну погоду при готуванні для чотирьох йшло до 300гр на добу. Порівняння своєї спиртівки з іншими не робив. Для приготування їжі користуюсь таким посудом фірми "Кемпінг" з 2013 року.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ємність чайника 0,8 літра, кастрюля 1,5 літра. Повний чайник закіпав через 8,5 - 12 хв залежно від умов.


Последний раз редактировалось Avo 23.01.2017 13:11, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 3 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 23.01.2017 13:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Aleksei Dmytren писал(а):
Я по 90 еще летом покупал :sad: А бензин нельзя заменить спиртом? Я как вспомню, какой он ароматный.

Десь читав, що у примуси Мотор-Січ також можна заливати і спирт і вони працюють. Можливо пізніше попробую. Але навіщо, коли є спиртівка. Примус куплявся для того, щоб відмовитись від спирту.


Последний раз редактировалось Avo 23.01.2017 13:12, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 2 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 23.01.2017 13:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 2800
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.06.2005
Да, похоже расход совпадает. Я использую Esbit или Trangia в зависимости от количества людей и поставленных задач.
Вложение:
esbit_cookset_CS2350WN_3_14-500x500.jpg
esbit_cookset_CS2350WN_3_14-500x500.jpg [ 26.78 КБ | Просмотров: 4620 ]
Вложение:
150254_fri[1470x849].jpg
150254_fri[1470x849].jpg [ 386.12 КБ | Просмотров: 4620 ]

Хотел попробовать в сравнении с Татонкой, но похоже нет смысла покупать новую горелку для поиграться. Если надумаете продавать горелку, то кликните.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 3 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 23.01.2017 13:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Вибачаюсь перед ТРАМПОМ за невірну інформацію. У мене китайська cпиртівка. Просто при викладені фото під руку попала Татонка. Я так і написав, не звертаючи увагу на фірму виробника, а лиш на конструкцію.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 3 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 23.01.2017 13:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 2800
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.06.2005
Тогда полностью все совпадает. :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 2 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 23.01.2017 13:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 3757
Город: Южный Урал
Пол: Муж
Возраст: 59
Зарегистрирован:17.04.2014
Aleksei Dmytren писал(а):
Я по 90 еще летом покупал :sad: А бензин нельзя заменить спиртом? Я как вспомню, какой он ароматный.


У спирта калорийность на килограмм теоретически в полтора раза меньше чем у бензина. А фактически - еще больше т.к. он всегда бывает несколько разбавленный против нормы. Т.е. для того же похода надо спирта брать в полтора раза больше по весу. Поэтому даже если использовать не автобензин а почти не пахнущий бензин для зажигалок по той же цене что и спирт - бензина уйдет на меньшую сумму.

_________________
Складной грузовоз: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=226335
Устройство задней втулки "Школьника": viewtopic.php?f=31&t=323801
Белорусский "Аист": viewtopic.php?f=31&t=338736


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Примус ПТ - 3 "Мотор-Січ"
СообщениеДобавлено: 23.01.2017 14:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Перед покупкою примуса, я переглянув декілька сайтів з подібним товаром. Так от його ціна в більшості випадків в межах 350 - 680 гривень. А фірмовий салон "Мотор-Січ" продає по 220. При нинішньому курсові долара, я думаю, що це дешево. Так от виникла думка - а чи не брак вони продають. Можливо у торгову мережу надіслані якісні і за нормальну ціну, а самі реалізовують брак, котрий залишився. Чомусь мені не віриться, щоб вони випускали такий неякісний товар. Навіщо ж тоді нести ці затрати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04.01.2019 21:32 

Сообщения: 19
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:12.06.2012
Мотор Сич делает все Примусы одинаково.... Одинаково паршиво... И не предусмотрены они для походов, особенно пеших... Как минимум вес у них такой что разве что в автомобиле возить...

_________________
Кто играет с динамитом, тот домой придет убитым...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.197s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'