ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/address.php?city=Кривой Рог |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеСообщение было удалено | 14.01.2017 09:57.
Причина: спам
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 27.12.2016 15:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 59
Город: Харьков
Пол: Не указан
Зарегистрирован:28.09.2016
человек выбирает рюкзак на 80 литров, бот советует купить ему школьный рюкзачок
вообще обленились, даже двух строк прочесть не могут


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 14.01.2017 10:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Maksym писал(а):
И сколько рюкзаки не выбирай - все-равно в конечном итоге берется Дойтер.
Хотя у нас с женой в семье четыре дойтеровских рюкзака (два походных и два для города, ПВД без ночёвки и т.д.), справедливости ради скажу, что встречал людей, которым дойтеровская спина не подошла. Кроме того, дойтеровские рюкзаки — не для легкоходов: мой Aircontact Pro 60+15 весит что-то около 3,2 кг. Другое дело, что я в нём и 25-26 кг полезной нагрузки в походах носил, и около 40 кг на фронте в нём же переносил, когда нужно было. Но по вышеизложенным причинам поостерёгся бы предлагать Deuter (как, собственно, и рюкзаки любой другой марки) всем. Всё вначале стоит пробовать на себе, а если заказывать удалённо рюкзак, который не испробован на собственной спине, стоит быть готовым к тому, что от него с немалой вероятностью придётся избавляться..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 14.01.2017 10:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
nickgo писал(а):
Перед покупкой походного рюкзака , обязательно их нужно мерять с весом 10-15 кг, под каждую спину - свой рюкзак.
Только 10 кг в большинстве случаев маловато будет, чтобы что-то понять (если речь не о легкоходах :)). В идеале грузить рюкзак в магазине стоит весом, близким к тому, который вы будете носить в походах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 15.01.2017 16:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
Та той хто вже мав рюкзаки, той і сам вибере собі за ті гроші що в нього є, а хто не мав, тому хоч грузи хоч не грузи - дзуськи він щось второпає. Це якщо його вєліколєпіє продавець снізойдьот с вєршин своєго вєлічія, та допоможе настроїти всі ремені, що як ти правильно кажешь, робиться з нагруженим рюкзаком, та ще й проявить чудеса тєрпімості і рєдкого благородства і зробить це в трьох-чорирьох різних моделях рюкзаків, тільки тоді в новачка щось в макітрі зажевріє... :tourist:

_________________
TREK 8000 Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 16.01.2017 16:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Volod писал(а):
Та той хто вже мав рюкзаки, той і сам вибере собі за ті гроші що в нього є, а хто не мав, тому хоч грузи хоч не грузи - дзуськи він щось второпає. Це якщо його вєліколєпіє продавець снізойдьот с вєршин своєго вєлічія, та допомож.е настроїти всі ремені, що як ти правильно кажешь, робиться з нагруженим рюкзаком, та ще й проявить чудеса тєрпімості і рєдкого благородства і зробить це в трьох-чорирьох різних моделях рюкзаків, тільки тоді в новачка щось в макітрі зажевріє... :tourist:
Для того, щоб вибрати, корисно мати інформацію для попереднього відбору. Бувають варіанти не тільки "мав" чи "не мав". Років десять тому я був у ситуації, коли весь мій попередній досвід був з "Єрмаками", абалаковськими рюкзаками тощо. І тоді я читав статті, подібні форуми тощо саме задля того, щоб знайти в магазинах і поміряти чотири-п'ять конкретних моделей.
До речі, принаймні в тих кількох нормальних магазинах спорядження, які я знаю та в яких щось купував у Києві, продавці, по-моєму, завжди готові допомогти й нормально поспілкуватися навколо якихось питань щодо спорядження, й допомога не сприймається як "чудеса тєрпімості і рєдкого благородства".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 10:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
Ну то що перед покупкою речі корисно про неї знати максимум це очевидно, а на рахунок
Цитата:
нормально поспілкуватися навколо якихось питань щодо спорядження, й допомога не сприймається як "чудеса тєрпімості і рєдкого благородства"

то схоже ми живемо в різних світах :D , хоча якщо купувати в магазині де самий дешевий рюкзак це вироб компанії Дойтер, то звісно там повинні щей й отс... каву запропонувати.

_________________
TREK 8000 Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 11:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Volod писал(а):
...схоже ми живемо в різних світах :D , хоча якщо купувати в магазині де самий дешевий рюкзак це вироб компанії Дойтер, то звісно там повинні щей й отс... каву запропонувати.
Ви буваєте в київських магазинах спорядження? Практично всі торгують різними рюкзаками, далеко не тільки дойтерівськими, які, ясна річ, одні з найдорожчих. Але ставлення, по-моєму, всюди (просто не хочу перераховувати п'ять-шість київських магазинів, де за останні роки щось купував) уважне; інше може бути хіба що рідкісними винятками. Прикро, якщо в Запоріжжі ситуація сильно відрізняється; можу хіба що поспівчувати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 11:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
В нас взагалі по місту 5-6 магазинів :D І те що в Києві є в наяності, в інших містах тільки під заказ, а поміряти можливо хіба що віртуально. Що до ввічливості ніхто, звісно, не посилає в гузно, але далі як "подати з прилавку" діло рідко доходить. Правильно настроїти рюкзак під людину це взагалі фантастика. Але правди ніде діти - багато туристів і самі цього не вміють. Та новачкам це простимо, а от продавець що поняття не має, що більшість ваги рюкзака припадає на кістки тазу, і відповідно треба пояс рюкзака налаштовувати по висоті і зятягувати по силі, це вже прикро. І щось я сумніваюсь, що в Києві в магазинах таке роблять, а головне вчать цьому покупця.

_________________
TREK 8000 Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 12:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Volod писал(а):
Правильно настроїти рюкзак під людину це взагалі фантастика. Але правди ніде діти - багато туристів і самі цього не вміють. Та новачкам це простимо, а от продавець що поняття не має, що більшість ваги рюкзака припадає на кістки тазу, і відповідно треба пояс рюкзака налаштовувати по висоті і зятягувати по силі, це вже прикро. І щось я сумніваюсь, що в Києві в магазинах таке роблять, а головне вчать цьому покупця.
Ну, мені давно не актуально (хоча пам'ятаю, що коли купували рюкзаки і я, і дружина, продавці допомагали з регулюванням), але коли заходжу до магазинів подивитися щось інше, бачу, як обслуговують інших, що вибирають у тому числі й рюкзаки. І "подачею з прилавку" справа далеко не обмежується.
Можливо, допомагає те, що в серйозних київських магазинах спорядження продавцями часто працюють люди, які самі досить активно чимось займаються (хто ходить у гори, хто бігає мультигонки, хто їздить на велосипеді тощо), тому спілкування навколо товарів складається продуктивно. У мене, наприклад, бували ситуації, коли я попередньо збирався щось купити (не рюкзак, але теж щось серйозне: похідне взуття тощо), і мене відмовляли продавці: "Ми це для асортименту тримаємо, бо комусь подобається саме таке, але бачимо, що тобі краще подивитися оцю дешевшу модель, вона за посадкою явно "твоя".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 13:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
За інше не скажу бо це діло смаку - мене, наприклад, критикував продавець за покупку пластикової миски, мовляв металева (не термос) краща, бо якщо забути казанок вдома, то можна зварити на себе їжу в металевій мисці, а те що вона гаряча стає від супу, то можна й потерпіти.
Що до рюкзаків, то дійсно продавці біля покупця крутяться, але вся їх інфа під вуаллю турботи більше направлена на впарювання більш-менш відповідного.
Я кажуть фахівці "вся інфа, що викладається на курсах для бізнесменів направлена не на зростання їх квалівікації, а на переконання бізнесмена, що він дійсно отримав потрібні знання"

_________________
TREK 8000 Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 14:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 276
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Жен
Возраст: 47
Зарегистрирован:05.02.2016
Volod писал(а):
І щось я сумніваюсь, що в Києві в магазинах таке роблять, а головне вчать цьому покупця.


з власного досвіду-купляли двічі протягом 2016 року рюкзаки в київському тур.магазині,
дуже сподобалося ставлення та професійність продавців: розказали і показали як регулюється рюкзак(бо я наприклад була впевнена що пояс фіксується на талії), навантажили до 15 кг його, й навіть примусили ходити сходами щоб відчути чи комфортно (там два поверхи в магазині)...
і таку процедуру провели з 2-3 моделями. Дуже терпляче, тим більше одразу покупку не зробили, пішли пару днів думати. Але потім повернулися й купили.
теж саме коли й чоботи обирали.
І так, склалося враження що продавці- самі досвідчені туристи, ну або гарно вишколені)))

_________________
Пенсионерка-шоссейница. Reptilienzuchter.
Вечно юная ашаномучительница.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 14:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
Bellissima писал(а):
Volod писал(а):
І щось я сумніваюсь, що в Києві в магазинах таке роблять, а головне вчать цьому покупця.


з власного досвіду-купляли двічі протягом 2016 року рюкзаки в київському тур.магазині,
дуже сподобалося ставлення та професійність продавців: розказали і показали як регулюється рюкзак(бо я наприклад була впевнена що пояс фіксується на талії), навантажили до 15 кг його, й навіть примусили ходити сходами щоб відчути чи комфортно (там два поверхи в магазині)...
і таку процедуру провели з 2-3 моделями. Дуже терпляче, тим більше одразу покупку не зробили, пішли пару днів думати. Але потім повернулися й купили.
теж саме коли й чоботи обирали.
І так, склалося враження що продавці- самі досвідчені туристи, ну або гарно вишколені)))


Ну точно як з другої планети :D

_________________
TREK 8000 Custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 14:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Volod писал(а):
За інше не скажу бо це діло смаку - мене, наприклад, критикував продавець за покупку пластикової миски, мовляв металева (не термос) краща, бо якщо забути казанок вдома, то можна зварити на себе їжу в металевій мисці, а те що вона гаряча стає від супу, то можна й потерпіти.
:)))
Найкраща миска з того, що у мене було за останні роки, як раз полімерна: шведська кружкомиска Wildo Fold-a-Cup 600 мл.
Цитата:
Що до рюкзаків, то дійсно продавці біля покупця крутяться, але вся їх інфа під вуаллю турботи більше направлена на впарювання більш-менш відповідного.
Прикро, що у вас там так. Приїздіть до Києва, пройдемося разом нормальними магазинами, де ніхто нічого не буде "впарювати" :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Какой купить рюкзак!
СообщениеДобавлено: 17.01.2017 14:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Bellissima писал(а):
з власного досвіду-купляли двічі протягом 2016 року рюкзаки в київському тур.магазині,
дуже сподобалося ставлення та професійність продавців: розказали і показали як регулюється рюкзак(бо я наприклад була впевнена що пояс фіксується на талії), навантажили до 15 кг його, й навіть примусили ходити сходами щоб відчути чи комфортно (там два поверхи в магазині)...
і таку процедуру провели з 2-3 моделями. Дуже терпляче, тим більше одразу покупку не зробили, пішли пару днів думати. Але потім повернулися й купили.
теж саме коли й чоботи обирали.
Здається, я навіть знаю, про який магазин ідеться (бо двоповерхових у нас, м'яко кажучи, небагато) :))). У нас з дружиною він уже з десяток років улюблений, хоча й в інших продавці грамотні й хороші.
Цитата:
І так, склалося враження що продавці- самі досвідчені туристи, ну або гарно вишколені)))
Туристи, туристи, я принаймні про трьох-чотирьох з них (якщо правильно зрозумів, про який це магазин) можу розповісти, хто куди й як ходить :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.217s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'