ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| Рюкзак купить |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ПРОДАНО
СообщениеДобавлено: 26.02.2020 22:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 258
Город: Луцк
Пол: Муж
Зарегистрирован:14.02.2010
Репутация продавца: 11
  • 0

Город: Луцьк 
Цена:
Год выпуска: 2016 
Телефон для связи: 0662360427 

Пропоную вашій увазі передній амортизатор (також відомий як "вилка")) Cannondale Lefty SuperMax Carbon PBR 130 29. Лефті нова, з коробки, придбана на eBay під проект з рамою що має рульовий стакан 95мм, але не склалося. З весни лефтя лежить сумує, а такі речі мають працювати ) На велосипед не встановлювалась, навіть для тестів, не розбиралась та не ремонтувалась. Все 100% як з магазину. Якщо в когось буде потреба, можу знайти інвойс.

Изображение

LEFTY встановити можна як на сучасну раму Cannondale ростовки S чи деякі M (наприклад, Trigger чи Habit), так і на раму інших виробників, в якої висота рульової не більша за 95-97мм. Результат – мегаплюшевий хід, ідеальна робота передньої підвіски, торсіонна жорсткість та все-все, чого користувачі взагалі чекають від Lefty. З встановленням на звичайну раму я допоможу та проконсультую – нічого складного в тому немає. На світлині нижче мій Giant Trance 29er з Lefty Supermax 29/130 – як бачите, все виглядає дуже органічно. порівняно з стоковою Fox 32 Float CTD Evo, це просто космос! Вартість компонентів потрібних для встановлення в межах $40-50 (залежить від рами). По максимуму це шток від будь якої старої вилки, 1-2 спейсера з 1 1/8" на 1 1/2" та нижнє розрізне кільце під вашу рульову. Приклад встановлення на звичайну конусну раму:

Изображение

В комплекті я даю стандартний шток для встановлення в раму Cannondale та адаптер гальм, на вибір, до звичайної втулки Lefty чи до Supermax. за втулку чи колесо в зборі можна поговорити окремо. пишіть, питайте, я завжди на зв'язку.

По параметрах багато цікавого є в мануалі по посиланню нижче, але якщо коротко, то відстань crown to axle стандартна для вилок 130/29, 530мм. Збільшений fork rake/offset задля кращої стабільності - 55мм. Налаштунки компресії лайтові, що зручно на підйомах та взагалі на перегонах – залочена вилка не стає дубом, а працює.

Хочу за неї $600 або гривневий еквівалент на момент продажу, Можливий невеличкий аргументований торг. По Україні безкоштовно надішлю Новою поштою за умови предоплати. Наложка теж можлива, умови обговорюємо в приваті. є питання? потреби в додаткових фото? Пишіть, телефонуйте 066 236 0427

https://www.cannondale.com/-/media/file ... scr_en.pdf

https://www.cannondale-parts.de/Lefty-C ... -Hybrid/en

додаткові фото:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение


Последний раз редактировалось Shkoder 19.11.2021 20:32, всего редактировалось 5 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Lefty Supermax Carbon PBR 130 29
СообщениеДобавлено: 30.04.2021 20:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 258
Город: Луцк
Пол: Муж
Зарегистрирован:14.02.2010
Репутация продавца: 11
апдейт цены - $550


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Cannondale Lefty Supermax Carbon PBR 130 29
СообщениеДобавлено: 13.11.2021 12:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 258
Город: Луцк
Пол: Муж
Зарегистрирован:14.02.2010
Репутация продавца: 11
нова ціна - $500


Тема поднималась пользователем Shkoder 13.11.2021 12:29.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.105s | 19 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'