ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/news/beskamernye_pokryshki_na_velosiped.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 222, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03.05.2019 22:13 

Сообщения: 1
Город: Kharkiv
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:03.05.2019
Недавно купил очень дешевый велосипед Титан, чисто покататься понять как работают переключатели скоростей, какое отличие скоростного велосипеда от синглспида шоссейника, и через 5 км понял что цепь смазанная с магазина, которую я и так протер от лишней смазки, просто превратилась комок плюющейся во все стороны жирной грязью))) Причем постоянно вовремя движения от заднего переключателя доносился неприятный щелкающий звук. Два дня думал где взять нормальное масло для цепи, пока не попал сюда. После того как я снял цепь, просто промыл в керосине и проварил в парафине (который купил за 70 грн/кг!), всё прошло: грязь, непонятный звук от заднего переключателя, и по моему переключение заработало чётче! И даже если цепь прослужит на парафине меньше чем на специальной смазке, я лучше куплю новую цепь, чем буду покупать дорогущую смазку (которая стоит от 300 грн и выше) и буду весь жирной грязи (как бы я ее правильно не наносили и потом не протирал) и буду слушать шум в переключателе!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.05.2019 19:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Геннадий61 писал(а):
Voyutichi
Прошу виготовити мені Вашу парафінерку.
Не знайшов Ваші контактні реквізити - ні тут на ХТ, ні на ютубі під відео, де Ви написали, що виготовляєте її на замовлення.
Отже, прошу скинути мені в приватку вартість та реквізити для оплати

Прошу вибачення за незручності. Передбачалось спілкування про парафінерку тільки через цю тему. Вже можна звязатись через ФБ, я додав свій профіль. Якщо комусь зручніше телефоном - 098 8о8 ші сть три 70, звати мене Ігор.


ПС. Почав користуватись "кеф іром", так як почались дощі, а їздити всеодно треба. При нагоді, думаю, протестую це мастило. В суботу, перед дощем, я прокапав кефіром ланцюг, прокрутив його і дав постояти півгодини (як за інструкцією). Поїхав, через 5 км оглянув - парафіновий пластилін таки повиходив з-під ланок, може і старий парафін звітам витягнув, не знаю, але пластилін був з металом, сірого кольору. Ввечері попав під добрячий дощ, але з ланцом не заморочувався, сьогодні зранку протер його сухою ганчіркою і спробував кефірити знову (ну щоб знати, для статистики). На відміну від сухого ланцюга, мокрий ланцюг відмінно прийняв кефір - рідина добре змочувала ланки і затікала під ролик, чого не було при кефіренні сухого ланцюга (може тому, що він був парафінений). Я це собі відмітив на майбутнє: кефірити тільки мокрий ланцюг. Дав постояти годину часу і поїхав, в дощ. Проїхав 10 км, приїхав додому. Ланцюг не "дзвенів", як зазвичай буває коли мастила вже зовсім нема в ланцюгу, не дивлячить навіть на те, що ланцюг мокрий. Тобто за 10 км по досить сильному дощі мастило не вимилось.
Вирішив ще раз прокефірити, але дати постояти годин з десять, ну щоб вода вийшла повністю (як вона з парафіну виходить - я невторопав). Тобто я взяв і примусово водою вимив ланцюг пензликом, просто на ровері, бо знімати було ліньки. Витер (на скільки це було можливо) сухою ганчіркою і прокапав мастилом. Мастило дуже добре розтікалось по ланках і ролику кожного піну, майже як мінеральна олива по сухому ланцюгові. Для себе відмітив, що краще наносити краплю мастила зі сторони середини зовнішньої пластини ланки ланцюга, так мастило краще проникає між зовнішньою і внутрішньою пластинами ланки, видно як забарвлюється щілина між ними у білий колір мастила.
Завтра оціню ефект кефірення на мокро. Передбачаю, що кефір хороше мастило саме під час дощу..:)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.05.2019 23:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Фото каплі кеф іру: одна має 10 годи, друга - свіжо капнута.
Изображение
Изображение

Їх вигляд через 12 годин:

Изображение

Изображение

Щось мені не сильно подобається цей пластилін на ланцюгові через 5 км після вчорашнього кефірення:

Изображение

Изображение

не подобається його забрудненість металом. Метал, напевне, з зірок системи (алюміній), це говорить про те, що кефір успішно абсорбував у себе весь пісок, який залишився на ланцюгові після миття водою і успішно шліфував ним метал зірок і ланцюга. Після парафінення я такого ніколи не бачив, тобто не було такого явного металізованого пластиліну, як на фото. Вважаю це суттєвим недоліком. Щоб максимально ефективно скористатись кефіром, ланцюг треба добряче мити, і не один раз, і в парафінерці.
Просто скористатись ним в дорозі без промивання ланцюга призведе до посиленого зносу останнього, може ще і швидше від мінерального мастила.

Проїхав на кефірі сьогодні 44 км, ланцюг очистився від пластиліну, під дощ не попадав.

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.05.2019 23:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Теперь в свой парафин придется еще и бутылку кефира бахнуть)
К вопросу про первые несколько нанесений. Я бы, наверное, цепь поболтал в кипятке (в консервной банке, чтоб не жалко), а потом помыл с содой от жира. Тогда прилипать сразу будет на 100%


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.05.2019 08:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
кефір пластичний, добре вичавлюється з ланцюга.
Це не альтернатива парафіненню, навіть не "підтримка штанів". Бачу тільки один випадок для користування - на довгій дистанції ланцюг попав в дощ і висох від води. Тоді можна прокефірити для доїзду додому. По приїзді додому - відразу парафінити.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.05.2019 22:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Voyutichi
Кефир можно как приманку для завлечения в секту использовать.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.05.2019 23:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Aleksei Dmytren писал(а):
Voyutichi
Кефир можно как приманку для завлечения в секту использовать.

хіба що ціною. Сьогодні ще +40 км без дощу. Ланцюг не чути.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.05.2019 23:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 766
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:07.06.2015
Voyutichi писал(а):
Бачу тільки один випадок для користування - на довгій дистанції ланцюг попав в дощ і висох від води. Тоді можна прокефірити для доїзду додому. По приїзді додому - відразу парафінити.

Для такого сценарію використання підійде будь-яке рідке мастило, яке зазвичай вже є в арсеналі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.05.2019 00:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Uda4nik
После масла придется тратить кучу времени на отмывку трансмиссии и рук.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.05.2019 03:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 766
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:07.06.2015
Aleksei Dmytren писал(а):
Uda4nik
После масла придется тратить кучу времени на отмывку трансмиссии и рук.

Чёрт, точно. Я уже и забыл, каково это :)

Но всё равно, ради докатки несколько раз в год нет смысла покупать отдельно кефир, а руки можно и помыть пару раз хоз.мылом и губкой. (ИМХО) А масел с "допарафинных времён" у меня в запасе достаточно :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.05.2019 15:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 258
Город: Луцк
Пол: Муж
Зарегистрирован:14.02.2010
Voyutichi писал(а):
Фото каплі кеф іру: одна має 10 годи, друга - свіжо капнута.
Проїхав на кефірі сьогодні 44 км, ланцюг очистився від пластиліну, під дощ не попадав.
Изображение


дивіться, всі схожі мастила які зараз є на ринку, наприклад популярні Squirt та Smoove, після підсихання перетворюються в аналогічний "пластілін". це є нормальним процесом та властивістю мастила, що сприяє адгезії до металу. воно не перетворюється в шматок парафінової свічки, а більше схоже на віск, якщо його добре розім'яти. бруд та пісок після підсихання Кефір не збирає та вже точно не тягне всередину ланок ланцюга. питання в тому, що там було до Кефіра? ) не всі парафіни для варення ланцюга однаково корисні..

раджу спробувати нанесення на новий ланцюг, попередньо знежиривши його. чи перед нанесенням на ваш ланцюг добряче помити його від парафінового вару в розчинниках типу бензина.

якщо в цій темі є користувачі Кефіра та Сквірта, спробуйте залишити на висихання однакові краплі обох мастил на ніч. вранці побачите, що "сухої речовини" в Кефірі суттєво більше, хоча спочатку він здається рідший за Сквірт.

ще одна порада всім, хто переходить к варки в парафіні на Кефір чи використовує щоб "підмазувати" ланцюга в тривалих подорожах, а вдома далі варить. лийте мастило тільки всередину. решта відвалиться сама. ну і найкраще залишати на ніч, звичайно. хоча за півгодини-годину в теплу погоду чи на сонці мастило зазвичай висихає


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.05.2019 23:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
. бруд та пісок після підсихання Кефір не збирає та вже точно не тягне всередину ланок ланцюга. питання в тому, що там було до Кефіра? ) не всі парафіни для варення ланцюга однаково корисні..

вода була, із залишками парафіну. Ось фото штанини після 84 км на кефірі:

Изображение

Прийдеться завтра терміново змінити ланцюг і припинити експерименти з кефіром, підтверджується старий висновок - чим твердіше мастило - тим менше зношення металу трансмісії.
на парафіні я проїздив тисячі км і ні разу в мене не було чогось подібного. А тут буквально на очах наслідки, як після мінеральної оливи.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.05.2019 23:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
А ведь могло и громом разразить, за ересь и отступничество. Но цэрква святых цепных свечей - милостива)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.05.2019 10:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 258
Город: Луцк
Пол: Муж
Зарегистрирован:14.02.2010
Voyutichi писал(а):
. бруд та пісок після підсихання Кефір не збирає та вже точно не тягне всередину ланок ланцюга. питання в тому, що там було до Кефіра? ) не всі парафіни для варення ланцюга однаково корисні..

вода була, із залишками парафіну. Ось фото штанини після 84 км на кефірі:


шкода, що вам не сподобалось. але дякую, що хоча б спробували. більшість сектантів і на тe не наважується


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.05.2019 22:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
От добра бобра не ищут :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 222, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.130s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'