| велосипед Oskar |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 222, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30.08.2019 17:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
tifo писал(а):
За таких розкладів

в мене ніколи не буде таких розкладів
tifo писал(а):
варити в походах це просто збочення.

кип'ятити воду на чай теж збочення? Сильно ця процедура відрізняється?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 18.09.2019 14:35.
Причина: Оффтоп
СообщениеСообщение было удалено | 18.09.2019 14:35.
Причина: Оффтоп
СообщениеСообщение было удалено | 18.09.2019 14:36.
Причина: Оффтоп
СообщениеСообщение было удалено | 18.09.2019 14:36.
Причина: Оффтоп
СообщениеСообщение было удалено | 18.09.2019 14:36.
Причина: Оффтоп
СообщениеДобавлено: 01.09.2019 08:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 766
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:07.06.2015
Rost писал(а):
Как-то скептики интересовались — а как же в походах?

Да очень просто:
С собой банка от консервы, парафин и старая спица

ставим на горелку без всякой водяной бани, и всё готово


Я как-то предлагал "более весоманьячный" вариант (и более безопасный): плотный пакет (напр. от молока), внутрь насыпается парафиновая крошка. Лучше 2 пакета, один в один. Цепь в пакет, пакет в котёл и варить. Пакет потом сжигается или идёт на растопку на следующем привале.


Последний раз редактировалось Uda4nik 01.09.2019 11:15, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.09.2019 08:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Uda4nik писал(а):
Я как-то предлагал "более весоманьячный" вариант (и более безопасный): плотный пакет (напр. от молока), внутрь насыпается парафиновая крошка. Лучше 2 пакета, один в один. Цепь в пакет и варить в котле. Пакет потом сжигается или идёт на растопку на следующем привале.

это больше костровой вариант, но интересный


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.09.2019 23:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
в мене тут нова інфа про суміш+каніфоль.
Під впливом вражень від їзди під дощем, я пропарафінив у цій суміші всі ланцюги, які в мене були, на всіх велосипедах. Для експерименту з'імітував дощ для першого ланца для турінга - кинув парафінений ланц у холодну воду на 6 годин. Поті вдів ланц і відразу поїхав.
До відвертого скрипу під гору ланц проїхав 700 км, по рівній дорозі при 20 км/год, передача 42-15, 83 кг велосипедист - скрипу майже не чути, потрібно прислуховуватись.
Приємні несподіванки: ланц розім'явся на протязі 500 м, і ніякого характерного дзвону чи шуму, який так комусь докучав при свіжопарафіненому ланці. Перших 300 км - взагалі ніяких звуків від ланца, як би його і не було.
Другий ланц мочив 12 годин і дав воді стекти. Поки що їдеться так само, як на першому.
Ланци в мене старі (5 штук на турінгу), всі на межі 307-8 мм, система і касета - пробіг 35т.
Завтра катну сотку на шосері, подивлюся, як він вестиметься на каніфолі..
пс. сотка не виходить - проливний дощ, почекаю погоди.
ППС. Другий ланц пройшов 350 км і запищав під гору, що характерно, саме запищав писком, а не заскрипів, як попередні. Ровер простояв на сонці десь годин з 5 (+27С в тіні) - писк пропав, але при навантаженні з'являвся.
Їду на третьому ланці, який мокнув 36 годин, довше мокнути не виходить, бо починає ржавіти ланц..:)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.10.2019 08:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Изображение

Вчора закінчив проїзд п'яти ланців, парафінених з каніфоллю. Проїхали не менше 400 кожен, довше їздити було ліньки, хотілось швидше наново запарафінити і почати новий дослід.
По попередньому досліду: вимочування у воді мало що змінює, корисне хіба те, що свіжовийнятий з води ланцюг швидше розминається (за 500 м). Просто вимочування і висушування нічого не змінювало, п'ятий ланц їздив так, ніби нічого мочилося. Він же підтвердив попередньо, що має стійкість до дощової і калюжної води. Останній тиждень у нас дощі, а я їздив на ньому досить інтенсивно, майже кожен день дощ - ланц на запищав на 370 км.

Що помітив при вчорашньому парафінуванні: суміш залишилась чистою і прозорою. Тобто, якщо я парафіни в у суміші без каніфолі п'ять ланців, то суміш темніла і ставала мутною. Після відстоювання і зішкрябування для плитки парафіну зішкрібався добрячий шар з темносірим осадом (відео як очищувати тут :
phpBB [video]
), який собою представляє скоріше всього порошкоподібний метал ланца. Вчора ж я відстояв суміш і почав зішкрябувати дно плитки - шар осаду був дуже тонким, знімався майже одним помахом. Допускаю, що каніфоль якось вплинула на зношування ланцюга, тобто зменшила його у декілька разів, якщо судити по кількості металу в осаді.

Випробовуємо далі, бо якщо підтвердиться зменшення зношування трансмісії, то це дуже добре, мені вже час змінити її на нову.. :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.10.2019 00:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 2500
Город: Судак
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2010
Voyutichi писал(а):
Допускаю, що каніфоль якось вплинула на зношування ланцюга, тобто зменшила його у декілька разів, якщо судити по кількості металу в осаді.

Може суміш просто більш тверда?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.10.2019 00:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 766
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:07.06.2015
Voyutichi
Как Вы растворяли канифоль в парафине - всыпали и размешали?
Например при варке пропиточного масла для дерева канифоль сначала растворяют в скипидаре или в этаноле, а потом добавляют раствор в масло и греют до испарения растворителя. Потому что сухая канифоль в масле почти не растворяется.
В парафине она точно растворилась вся, не выпала в осадок?


Последний раз редактировалось Uda4nik 12.10.2019 08:54, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.10.2019 00:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 766
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:07.06.2015
Voyutichi писал(а):
По попередньому досліду: вимочування у воді мало що змінює, корисне хіба те, що свіжовийнятий з води ланцюг швидше розминається (за 500 м). Просто вимочування і висушування нічого не змінювало, п'ятий ланц їздив так, ніби нічого мочилося.

Просто намочить - это не имитация реальных условий мокрой езды. В реальных условиях цепь с водой ещё и движется :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.10.2019 10:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
aidaho писал(а):
Voyutichi писал(а):
Допускаю, що каніфоль якось вплинула на зношування ланцюга, тобто зменшила його у декілька разів, якщо судити по кількості металу в осаді.

Може суміш просто більш тверда?

Так, враження Таке, що суміш стала твердішою при зішкрябуванні осаду.

Каніфоль просто вкинув у парафін, я попередньо про це писав. Скільки її там розчинилось, а що випало в осад - не відслідкував, але якась чорна субстанція осіла, її візуально було процентів 5-8 від кількості всипаної каніфолі


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.10.2019 09:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 292
Город: Днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:07.08.2012
а в какой пропорции добавлять канифоль?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 222, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.160s | 34 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'