ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/dir_cross_country.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 222, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 02.10.2016 21:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
з практики я дійшов до висновку, що достатньо прокрутити таким чином ланцюг 5-6 хвилин. Тоді весь старий (почорнілий) парафін вимивається і замінюється новим. Це я перевірив повторним парафінуванням щойно пропарафіненого ланцюга чистим парафіном. Якщо я так "перемішував" ланцюг не менше 5 хвилин - то парафін після другого (контрольного) парафінування не міняв кольору, тобто не ставав темнішим. Це свідчило про те, що спрацьований парафін був достатньо вимитий при першому парафінувані. Коли я "перемішував" ланцюг менше часу від 5 хв - повторне парафінування показувало помітне потемніння другого розплаву парафіну..
Висновок: для якісного парафінування необхідно побільше парафіну і достатньо активно перемотувати ланцюг не менше 5 хвилин (для мого приспосіблення)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.10.2016 21:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 99
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:17.07.2016
Блин, это же сколько времени надо проволочкой теребить цепь в расплаве парафине без такой приспособы, чтобы она достаточно прочистилась от старого парафина, если в такой приспособе для этого надо 5-6 минут? :-o :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.10.2016 22:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
Voyutichi писал(а):
ось хочу запропонувати таке приспосіблення для парафінування ланцюга.

:good: Надо патентовать!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.10.2016 22:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Kirill Yevtushenko писал(а):
Voyutichi писал(а):
ось хочу запропонувати таке приспосіблення для парафінування ланцюга.

:good: Надо патентовать!
все патентувати - грошей не вистарчить..:) 10 000 грн коштує оформлення плюс понад 3000 ще доплати за охорону на 10 років.. Тому не патентую..:) Достатньо того, що ресурс ланцюга збільшується майже на порядок, за одне це вже можна вхопити..:)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.10.2016 22:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Voyutichi
Главное, что ты удовлетворен, классно получилось и просто. Но смысла именно в этом "вращении" я не вижу.
Вот "калатание" в бутылке с растворителем повторить в парафине - вот бы был результат (я так понял это все для того, чтоб из звеньев вымыть продукты износа?)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.10.2016 23:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 99
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:17.07.2016
Я тоже задался вопросом мытья. Это вращение заменяет мытьё? Или всё же если очень хорошо отмыть цепь от старого парафина, но недостаточно (меньше 5-6 минут как данном приспособлении, например) поболтать чистую цепь, то парафин проникнет не во все щели?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.10.2016 23:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Nechupara
Покупай дешевле цепи - ну его на... эти.... мысли (а ты когда ходишь, думаешь про подошву кроссовок? - тысячи молекул остаются на асфальте при каждом шаге!)
Nechupara писал(а):
Это вращение заменяет мытьё?

Заменяет, вроде не видно - оно и утренний секс заменяет, а надо?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2016 00:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
просте калатання ланцюга у пляшці не гарантує вам прокручування кожної ланки навколо свого піна. Невже це не очевидно при простому спостереженні за таким бовтанням? Якісь ланки будуть достатньо "прорухані", а якісь - зовсім ні. Я робив перевірку якості парафінення при простому руханні ланцюга спицею у одинарній бритванці (чеплашке). Була (і є) в мене перша версія такої бритванки для парафінення, де ланцюг не прокручувався з однієї котушки на іншу, а просто був у одній котушці. Так от, чистим парафін залишався тільки після третього-четвертого контрольного парафінення підряд, що говорить про незадовільне проникнення нового парафіну у деякі з ланок, брудний парафін в яких "кочує" у третє або і четверте парафінення. Саме прорухування кожної ланки ланцюга гарантується ось таким перемотуванням, а не "шарудінням " шприхою у мисці..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2016 00:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Цитата:
просте калатання ланцюга у пляшці не гарантує вам прокручування кожної ланки навколо свого піна. Невже це не очевидно при простому спостереженні за таким бовтанням?

Невже не очевыдно? представь себе цепь, падающую в жидкость со скоростью....Эмм с какой обычно кулак в лицо летит :twisted:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2016 08:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
DesignerMM писал(а):
Цитата:
просте калатання ланцюга у пляшці не гарантує вам прокручування кожної ланки навколо свого піна. Невже це не очевидно при простому спостереженні за таким бовтанням?

Невже не очевыдно? представь себе цепь, падающую в жидкость со скоростью....Эмм с какой обычно кулак в лицо летит :twisted:
не можу уявити, як та швидкість збережеться в щілині шириною 0,1-0,2 мм, та ще і збережеться при зміні вектора на 90 градусів..
Там на відео є фрагмент, де ланцюг скручую у котушку попередньо розмотуючи його з "закусів", в яких він потрапляє, коли створюється петля з нього і одна ланка зчеплюється з іншою, утворюючи майже нерухоме кільце з 5-7 ланок. Так от, у пляшці таких кілець створиться мінімум 2-3 штуки, в яких ланки зафіксуються в одному положенні, вкрай погіршуючи проникнення свіжого парафіну і видалення відпрацьованого з міжлаково-пінового простору.Виправити цю ситуацію простим спостереженням за нею через стінку пляшки вкрай складно..:) А у приспособі гарантовано можна кожну ланку порухати відносно сусідніх, і на значний кут. Ніяка пляшка цього не гарантує. Що викликає спротив - це надмірна (на перший погляд) кількість перемотувань ланцюга з котушки на котушку.. Я не наполягаю на такій кількості, але гарантую при її дотриманні гарне оновлення парафіну у міжланковому просторі ланцюга.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2016 10:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 2857
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
у тебя промывается цепь потому что она перемещается в жидкости а не потому что звенья сгибаются разгибаются.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03.10.2016 10:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Така думка має право на існування, але не відображає повноти процесу вимивання парафіну. Взаємне переміщення ланок на порядки пришвидшує процес промивання і видалення старого парафіну.


Последний раз редактировалось Voyutichi 03.10.2016 22:40, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.10.2016 16:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 503
Город: Нет, спасибо
Пол: Не указан
Зарегистрирован:16.12.2010
Отличная штуковина. "Анти-цепемойка" :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2016 01:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Voyutichi
:good: Остроумно и эффективно.
Главное, чтоб мы не докатились здесь до нанотехнологий, забыв, как всё просто было в самом начале :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.10.2016 19:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
Копався сьогодні у радіогубителів, вони там сплавом Розе платки лудять. Пролетіла ідея про медичний електростерилізатор - як в кого де є "лапа", беріть ідею в руки.

Voyutichi
:good:
Тільки чомусь як подивився - захотілося знизу ТЕН причепити :pardon: А сьогодні натрапляю на електростерилізатор - фактично така ж ванночка з ТЕНом знизу :pardon:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 222, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.113s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'