ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| dorozhnik comfort male ph |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 188, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12.07.2020 09:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
EvGaS, а можна навести конкретні приклади? Бажано, саме з виробництва велосипедів.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.07.2020 09:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 579
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:28.07.2019
real SIMON, а є з чим зараз порівнювати в країні? Нащо знов мене сіпати, й змушувати «захищатись», чим коротко спробувати пошук? Що можете навести у нас зараз виробничого на захист своєї думки? Який тоді був сенс питання, зробити з мене поганого, чи дізнатись про виробництво?

Алюмінієва сировина для ободів — Польща.
Велогума — Чехія.
Втулки торпедо — Чехія.
Виробництво рам — Польща.

phpBB [video]

https://www.youtube.com/watch?v=UDad17PvzlA
phpBB [video]

https://www.youtube.com/watch?v=4D4tIBuilww

Це для прикладу. 3 заводи одного з виробників — 1/3 велопромисловості країни (за твердженням з відео).
В нас ви знайдете лише відеозаписи велозбірних цехів, де тітонька вкручує дреллю спиці і хлопці вкручують китайські вузли на раму й пакують коробки.

Якось різниця трохи відчутна.

_________________
Наркоман на голці, це коли в тебе не топові:
запчастини Shimano, шини Schwalbe і ланцюг від KMC.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.07.2020 10:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
EvGaS писал(а):
Нащо знов мене сіпати, й змушувати «захищатись», чим коротко спробувати пошук? Що можете навести у нас зараз виробничого на захист своєї думки? Який тоді був сенс питання, зробити з мене поганого, чи дізнатись про виробництво?


Ой, ну не треба так нервуватися та щось собі вигадувати... Я просто запитав, що саме малося на увазі. Сенс питання - звичайна цікавість.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 03:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 251
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.05.2012
Маю питання, яке мене, як власника Rocx Dirt Tour 2019, дещо бентежить (правду кажучи бентежить не перший рік, коли бачу таке рішення на рамах) - що чіпляти на бонки на нижній трубі знизу, які між переднім кулком та кареткою?

_________________
Погано налаштований SRAM, це Shimano.
Чотири колеса возять тіло, а Харон - душу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 07:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 579
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:28.07.2019
Цитата:
що чіпляти на бонки на нижній трубі знизу

Бажано усе, що не треба тягти до рота, і що не побоїться багна чи удару з необачності (хз як, та не виключено). Чи навпаки, важкий предмет понижч.

Якусь скрутку тканини, інструментарій чи дрібниці у контейнері. Замість бутилю — термос, якщо в нього кришка не є чашкою. Може який насос. Усе що влізає, крім батарей для дозарядки смарта. Пляшка хіба що як запасна запасної мабуть (місце де порівняно багато бруду й пилу).

Ті ж самі замки для велу з металевих пластин можуть чіплятися (футляр для них), щоб звільнити зручніше місце згори труби для пляшок.
Бо нещодавно дививсь відео серед інших по велам, трапилось як люди обирали собі електровел в Німеччині, і замок запхнули на бонки на нижній трубі переднього трикутника згори. Лінь трохи нахилитися то може й можна зрозуміти, але нащо?
*****************
Изображение
https://velosvit.net/wp-content/uploads ... 4210_3.jpg
Місце не те що питалося, та загальне уявлення дасть що річ може влізти практично усюди де голова дятлу стукне насвердлити дірок.


На захист Прайдів і їхню позитивну якість: вони свердлять дірки й роблять кріплення усюди де хтось щось чіпляє. Економить час і кошти щоб люд не бігав до веломайстрів.
В мене взагалі пусте кріплення для динамо катає з древності, і якось живемо. :twisted:
Можна ігнорувати, хіба що крім випадків коли пусті бонки комусь морально муляють. :D

_________________
Наркоман на голці, це коли в тебе не топові:
запчастини Shimano, шини Schwalbe і ланцюг від KMC.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 09:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 710
Изображения: 20
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:22.01.2008
PlusOdyn писал(а):
Маю питання, яке мене - що чіпляти на бонки на нижній трубі знизу, які між переднім кулком та кареткою?

З низу можна закріпити ремкомплект в герметичній банці, балон з рідким паливом...
Все що не боїться бруду та пилу.

До речі, банку у мене з під серветок для протирання електроніки: широке горлечко, герметична кришка.


Вложения:
ремкомплект.jpg
ремкомплект.jpg [ 136.28 КБ | Просмотров: 2962 ]
IMG 20170813.jpg
IMG 20170813.jpg [ 299.86 КБ | Просмотров: 2895 ]


_________________
хожу, плыву, еду, ищу


Последний раз редактировалось Дмитрий Хребтов 15.07.2020 11:25, всего редактировалось 2 раз(а).
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 10:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
EvGaS писал(а):
Можна ігнорувати, хіба що крім випадків коли пусті бонки комусь морально муляють. :D


А що робити коли муляють багатослівні, майже завжди випадаючі з контексту "оповідання" створені, здається, заради процесу?

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 10:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
PlusOdyn писал(а):
Маю питання, яке мене, як власника Rocx Dirt Tour 2019, дещо бентежить (правду кажучи бентежить не перший рік, коли бачу таке рішення на рамах) - що чіпляти на бонки на нижній трубі знизу, які між переднім кулком та кареткою?

Будь що, при умові відповідних габаритів та герметичного пакування. Більш ілюстративно ось тут https://bikepacking.com/

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 15.07.2020 11:58.
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 11:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 251
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.05.2012
EvGaS, Дмитрий Хребтов, я про це знаю, але якось негармонійно моєму оку воно виглядає, коли якийсь об'єм там теліпається (навіть і соляра до примуска, чи тойе ремкомплект/акум), та й додаткова деталь для забруднння.
Хоча замок (Бордоподібний) я б таки не чіпляв - бруд в механізм замка, потім підклинить (мав із Криптонітом-ланцугом якось пригоду, коли не міг від себе (обмотаний довкола пуза) відчепити, коли в офіс приїхав :D ).

Може який болотник, чи інший корисний механізм? Бо бонки є, "вагу збільшену возиш, а користі немає". :fatgirl:

Ото, курва, дилема: от наче є куди щось вчепити, і муляє таки, що не використовується, а вчепиш і мулятиме негармонійність. І так погано і так не добре. :cry:


P.S. Ото маю для Pride по суті гарантійний випадок, наразі "готую матеріали", побачимо як його вирішать (я знаю доволі простий і недорогий спосіб), відпишуся чого я його взагалі в користування заполучив. До власне велосипеда, як велосипеда ставлення у мене позитивне, на відміну від причини "гарантійного випадку".

_________________
Погано налаштований SRAM, це Shimano.
Чотири колеса возять тіло, а Харон - душу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 12:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
PlusOdyn, так в чому є проблема, в тому що бонки "зайві"?

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 12:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 251
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.05.2012
real SIMON писал(а):
PlusOdyn, так в чому є проблема, в тому що бонки "зайві"?

Є можливість, а ти її не реалізовуєш, певне специфічне психічне відхилення, один із видів того що є у кожного із нас. :smile:

_________________
Погано налаштований SRAM, це Shimano.
Чотири колеса возять тіло, а Харон - душу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 12:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
viewtopic.php?f=23&t=449138&start=75#p2025346
Особый специальный девайс для пустых бонок

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2020 23:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
PlusOdyn
В житті достатньо різних можливостей, але далеко не всі є сенс використовувати... тим більш - постійно. :wink:

Але, як казали самураї - якщо можливість скористуватися мечем врятує тебе лише раз у житті, варто носити його постійно.
Байкпакінг, цеможна сказати, є той самий меч. Зовнішні кріплення надають певні можливості, а які них і коли використовувати вирішуєш сам, згідно з актуальними потребами.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.07.2020 21:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 3077
Город: Харьков. ПП
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:10.06.2009
Важливо!

Саме в ці теплі дні ми вносимо останні правки в моделі 2022(а змін буде ДУУУУЖЕ багато) року і вже скоро будемо робити замовлення. В цьому чаті багато власників, а також тих, хто не став володарем велосипеду Pride через якісь вади, чи недоліки(можливо вони і не є недоліками з нашого боку).
А також тут чимало спеціалістів в сфері розробки велосипедів і завзятих туристів.

Прошу усіх небайдужих висказати свої думки та бачення ідеального турінгу чи гревелу. Навіть ідеі чи розмірковування будуть доречні.

Велкам в приватні повідомлення, щоб моя об'ява не потонула в тексті.


Дякую за увагу до нашого продукту, який ми робимо саме для вас!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 188, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.239s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'