| идеи подарков |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 17.12.2019 17:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 17278
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
MARIN NICASIO+ - Гревел - Адвенчер и Туринг
MARIN FOUR CORNERS 28 100% Туринг

Маркетологи подзадолбали размывать классы на Гревел - Адвенчер и Туринг, но в целом так или иначе оба вела подходят под стиль Туринг.
Оба хромолевые, но разница очевидна. Посадка, геометрия, расчет, бонки.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 17.12.2019 18:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
відверта реклама вже пішла?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 17.12.2019 18:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Велосипед MARIN NICASIO+ 27.5"

Изображение

___


Велосипед MARIN FOUR CORNERS 28"

Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 18.12.2019 23:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
зачем они ретушируют ниппеля? :twisted:

У никасио база метр - эталонный шоссер имеет 99)), причем этот бонус как то хитро выдали 4углам только в Л ростовке - типа пусть наибольшее количество покупателей страдает, а остальные - наслаждаются комфортом?
Изображение

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 19.12.2019 01:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
ну пролюбили трошки, буває.

Доречі, в мене кадейл 2004 року має базу 1125, якурат як ХЛ марин, але ж в мене мтб Лка на 26 колесах. О як мода змінюється.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 10.02.2020 16:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
У будь-яких рам, розрахованих на руль-баран (хоч шосе, хоч CX, чи гревел, чи туринг), як правило, довжина ETT істотно менша, ніж у MTB. Тому й база в середньому менша.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 18.07.2021 22:42 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:08.02.2018
Вітаю друзі. Бачу що гілка не дуже популярна, але сподіваюсь що мій досвід комусь знадобиться.
Проїхав на маріні нікасіо (котрим зараз володію) трохи більше 1000 км, у минулому- на прайді рокс тур 2018- близько 1500.
Спробую їх порівняти. Я не спортсмен і не турист, до цього ще володів шоссейним olympia khers raсe і merida silex 400.
На мою думку нікасіо і нікасіо плюс- чудовий вибір для людини з великою вагою і без претензій на корону в страві.
1. Він не такий швидкий як чистий шоссейник. Шоссейний компакт на нікасіо виглядає трохи дивно, хоча ваш особистий скіл і ваші цілі можуть зробити цей велосипед ідеальним особисто для вас.
2. Зрівнюючи посадку рокс туру і нікасіо- останній більш спортивний, але з виносом 90-110 мм і кутом 35 градусів- отримаєте таку ж чи навіть більш вертикальну посадку ніж на турі.
3. Зрівнюючи тур і нікасіо- нікасіо так само добре поглинає вібрації, ями, але його не трясе так як рокс усіма його нутрощами. Це як зрівняти на поганій дорозі ваз копійку і мерс 140. Можливо із-за більшої товщини труб нікасіо. при цьому нікасіо на 28 мм конті ультраспорт набагато комфортніший алюмінієвого сайлексу з тими же покришками.
4. Для чистого турингу я би вибрав все ж таки посадку рокс туру. Для інших сценаріїв- нікасіо. Скоріше всього для мене найменш компромісним варіантом був би нікасіо плюс, але його колір абсолютно не моє.
5. В цілому якість рами нікасіо мені сподобала більше ніж туру.
6. Із нюансів нікасіо- каретка з валом надмірної довжини, із-за чого налаштувати перемикання передач ідеально- неможливо- буде постійно тертись ціп за рамку перемикача і перемикання з малої передньої на велику можливе лише на певних передачах задньої зірки і лише при невеликому навантаженні.
7. Оскільки я не спортсмен, дуже важкий (116 кг), в моєму баченні ідеальний нікасіо це розрахунок 46-30/36, (я навіть зустрічав на просторах інтернету варіант 46-27 https://www.suginoltd.co.jp/store/cart/ ... 59dc7f9c39, але з яким перемикачем це буде працювати х.й.з.), два вілсети- 28/28мм і 27,5 /47мм, заміна обмотки на товстішу. Промакси, після 105 гідри я переніс легше ніж трп спаєр роксу, але думаю їх замінити на avid bb 5-7.
Тобто марін це, по факту, універсальний вел, котрий для невибагливого і не надто спортивного користувача може з декотрими зазначеннями і апгдейдами замінити шоссер і мтб.

_________________
https://www.strava.com/athletes/23499230


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 19.07.2021 19:55 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
Честно, странна тема. Есть утверждение, вопроса нет. Нужно подтвердить, опровергнуть или это просто реклама?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 21.07.2021 22:34.
Причина: Флуд
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 21.07.2021 17:57 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:08.02.2018
Yamato88 писал(а):
Честно, странна тема. Есть утверждение, вопроса нет. Нужно подтвердить, опровергнуть или это просто реклама?

tifo писал(а):
Не дивна, а дебільна.
Про що - хз. Реклама.
"Експерти" набігли з пробігами 1к :facepalm:


Чесно кажучи не зрозумів вашої реакції і агру. Я не катаю по 10-20к за сезон. І просто розповів про свій особистий досвід. Чи в цій темі будь яке повідомлення вважається рекламою?
Краще допоможіть, експерти. В моєму маріні стоїть каретка з валом 120мм. І проблема з перекидуванням з малої передньої на велику зірку, ціп постійно треться рамкою перемикача. Знайомий механік говорить що довжина валу надмірна, потрібно на 1 см вужчий , 110мм, щоб кларіс нормально перемикав. Це так?

_________________
https://www.strava.com/athletes/23499230


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 21.07.2021 18:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
1 - катаєш всього 1к - не давай поради, бо ти поки що можеш щось не дуже вірно та дуже суб‘єктивно, з огляду на порівняно ще невеликий пробіг, оцінювати, що можливо призведе до обмеженої якості та корисності порад, а це дуже засмучує більш досвічених відвідувачів форуму
2 - звідки я знаю? В мене немає перед очима сабжу, щоб глянути. Не шариш сам - хай механік зробить як вважає правильним. Але механіки бувають тупорилі. Ні - механіки бувають нормальні, переважно ж вони тупорилі що не може не засмучувати, навіть якщо хотілося б в цілому протилежну оцінку давати та отримувати виключно кваліфіковану допомогу та високу якість послуг. Але якщо ти трошки додаш інформації та фото- можливо буде знайдене рішення тут в темі.

(c)vmail
Не дякуйте за переклад на нормальну


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 21.07.2021 22:35.
Причина: Оффтоп
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 04.11.2021 22:35 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:08.02.2018
Ап по маріну нікасіо. Продав його, не моє.
Мінуси.
Посадка. Для моєї ваги в 120 кг і гнучкості, при рості 176, 54 рама- посадка для мене занадто спортивна і руки постійно були по мтб-шному, не на дуалах, а на горизонтальній трубі руля, на 10 см ближче до тіла. Хоча зміг проїхати на ньому за раз і комфортніше і більше ніж на сайлексі 400- 175 км.
Передній переклюк Кларіс на даному велосипепі НЕ МОЖЛИВО настроїти так, що б він працював безшумно і не тручись об рамку. Два то в велогоу проблему не вирішили. Проблему вирішив поставивши нову каретку, на 1 см вужчу ніж штатна. Але тоді вилізла інша проблема- велика зірка почала чіпати тулбокс закріплений на нижій трубі, зовні трикутника- таке враження що рама проектувалась під одну зірку одразу, а вже потім на неї наліпили двійник. Ще пістолети кларісу постійно зажовували мої літні короткі рукавиці. На сорі, 105, на кампі велоче- такого не було ні разу.
Штатні гальма- ніщо. Одразу замінив на авід бб5, котрі набагато кращі ніж трп спаєр- у останніх дуже тугий холостий хід ручки і навіть після кількох то, заміни роторів, колодок, при зажатих гальмах вони не блокували колесо.
Система- 50/34- 32. На свої потреби бачу ідеальним розрахунок 46/30-36 і десятерик- оптимально по моїм швидкостям, діапазону і по вартості змінників.
Штатні колеса. На моєму велосипеді задня покришка дала грижу не пройшовши і 50 км першого заїзду після покупки, ну то таке.
Взагалі на цей велосипед, при моїй вазі, просится більш широка і м"яка гума з меншим тиском.
Бонки- їх не достатньо. Зокрема бісила відсутність бонок на горизонтальній трубі, коло руля і занадто високо встановлені бонки всередині діагональної труби трикутника- з флягою 0.75 внутрішньорамну сумку впихнути проблема.
Із плюсів- набагато комфортний після сайлексу 400 на однакових 28мм покришках конті ультраспорт 2.
tifo писал(а):
1 - катаєш всього 1к - не давай поради, бо ти поки що можеш щось не дуже вірно та дуже суб‘єктивно, з огляду на порівняно ще невеликий пробіг, оцінювати, що можливо призведе до обмеженої якості та корисності порад, а це дуже засмучує більш досвічених відвідувачів форуму
згідно страві мій загальний пробіг за весь час- 9500 км. не багато але мабуть достатньо.
Алюміній однозначно не моє. Знову починаю дивитись на рокс тур 20-21р. Є ще слабка надія на рокс тур 2022, по єдиній інформації з ютюбу там має бути карбонова вилка і антикорозійна обробка.Хоча і там мабуть половину комплектухи потрібно буде міняти під мої потреби (плаский карбоновий руль 44см, система 46\30-36, шатуни 170мм, бажано колеса 27,5 42-47мм і інше по дрібницям). Розглядав "китайвуглець" раму від карбонди, (cfr 707-606 frame) але сам і фінансово такий проект не потягну. Кому цікаво- гугліть "Gravel mode on | Приключения гравийника"

_________________
https://www.strava.com/athletes/23499230


Последний раз редактировалось ruslanbass 05.11.2021 11:05, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 04.11.2021 23:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
ruslanbass писал(а):
Мінуси.
Посадка. Для моєї ваги в 120 кг і гнучкості, при рості 176, 54 рама- посадка для мене занадто спортивна і руки постійно були по мтб-шному, не на дуалах, а на горизонтальній трубі руля, на 10 см ближче до тіла.
У Вас Nicasio був якого року? Питаю, бо там з роками дещо мінялася геометрія.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Туринги от Marin - Nicasio и FOUR CORNERS
СообщениеДобавлено: 05.11.2021 11:01 

Сообщения: 36
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:08.02.2018
Максим Козуб писал(а):
У Вас Nicasio був якого року? Питаю, бо там з роками дещо мінялася геометрія.

2021.

_________________
https://www.strava.com/athletes/23499230


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.524s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'