| каремат купити |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 31.05.2018 09:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Вилка поки ше стара, бракує однієї деталі.

диск буде. на рамі теж бачу кріплення.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.05.2018 16:42 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Loredan писал(а):
выглядит здорово :-) интересно как покажет себя в ходу на 27,5" , какие даст ощущения?

Сам не можу деочекатись коли його прожену, але одразу скажу що чекаю від цієї трансформації дуже багато. Поки в планах його просто зібрати, навіть з деякими компромісами, головне поїхати, а далі можна буде експерементувати, і місця для експерементів там є досить. Буде цікаво!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.06.2018 21:57 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Поскільки Scott Street G1 поку в процесі, ніби і все є але мій максималізм не дає мені скласти його аби як, та і колеса 650В поки одні, забравши вужчу резину поспішив її приміряти на раму Scott SUB 10, бо був впевнений що 2,1 в неї не влізе. І в цьму я був правий, але 1,65 стала класно. Байк для мене виглядає дуже незвично, колеса звісно повна шняга і конче треба шось краще, та їде він дивно, на тижні прожену його на дальняк. Все ніяк не можу вирішити, складати колеса самому, чи простіше придбати готове рішення від компанії DT Swiss, вибираю між їхніми Х1900 та Х1700, схиляюсь до Х1900, дешевше і вроді як втулки котрі в них використовуються це аналог 370 без галасливого ратчета, та мушу визнати що дизайн втулок які використовуються в Х1700 космічний, і тільки за це я готовий терпіти цей шум.
Тут ше виникла ідея для двох скотів створити октему тему, вони сюди не дуже вписуються, та створити загальну тему про важкий вибір коліс чи компклетуючих для них.
Для порівняння фотографії на 26 колесах і 650В.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.07.2018 15:57 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Якось трохи захлох розділ нью-ретро, чи то всі почали їздити на роверах поновіше, чи тема ретробайків ше не поглинула Україну, трохи сумно за все це бо довкола стільки класних ретро байків котрі чекають коли їх приведуть в порядок... Я і сам більше часу зараз приділяю перевтіленню Scott, в найблищий час створю тему де спробую описати всі його трансформації. Так от наразі хочу показати байк котрий був складений для мене, аби їздити з дружиною, по моєму класно виглядає Wheeler і ця Merida коли пересуваются разом, і дружина буде мати з чого вибрати.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.07.2018 20:37 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Ну і так як маю трохи часу, не можу не додати цього красеня Checker Pig CPX 3010. В мене він побув декілька тижнів, але продав бо були потрібні гроші на запчастини, та і взагалі багато всього розпродав аби звільнити місце, і саме основне меньше привязуватись до речей.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.07.2018 17:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
І як, Merida використовується?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2018 21:45 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
І як, Merida використовується?

Merida скоріше не використовується, я задоволення дістав від складання, проїхався один раз в магазин/супермаркет де його не було боязно закрити на замок до пирил, ше декілька коротких тренувань з дружиною, на цьому все.
Ше хочу показати як виглядає Scott SUB на нових колесах і ризині, але попри мій позитив всеодно довелось пиляти задій мостик.
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2018 21:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Нормально виглядає, не викликає відторгнення. Пропорційний.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.07.2018 18:51 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
Нормально виглядає, не викликає відторгнення. Пропорційний.

Він і їде класно, одразу коли сів було зрозуміло шо він їде, пре, фігачить, і ризина швидка та комфортна! Також на байку нове/інше сідло Selle Italia SLR Team Edition Flow, легке і тверде, моя сідниця себе на ньому почуває офігенно!
А потім коли пересів на свій повсякденний байк все підтвердилось, було якесь обломне відчуття що ровер не їде, сідло мяке, явно було щось не так, я навіть не одразу зрозумів що коїться і зупинився перевіряти чи не пробите колесо.

Наче як намагаюсь зменьшити кількість своїх байків, але то завдання поки мені не по плечах, ну не розумію як можна не придбати такі класні байки. У Олпрана ціна була така, що неміг не взяти.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.07.2018 19:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
ну не розумію як можна не придбати такі класні байки.

ну, ти просто звертаєш увагу ще й на не класичного типу рами, от і не можеш пройти повз. :D

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.07.2018 19:20 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
ну, ти просто звертаєш увагу ще й на не класичного типу рами, от і не можеш пройти повз. :D

Перше що я бачив на Оффроаді, то був комплект чорного LX, а вже з близька шатуни LX в котрих BCD110, я про них чув, але до мене вперше такі попадають. А Olpran коштував як ящик пива, ну не купи!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.08.2018 10:18 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Посліднім часом подумую про то, шо я сам того не усвідомлюючи став анонімним Скотоводом, була навіть ідея перейменувати тему. Байк неймовірний, мені все більше та більше подобається чорний LX, втулки в ідеальному стані, ризина Спешл, стальна рама, кантіки, все тру-тру!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.08.2018 12:02 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Просто і лаконічно, ровер за пару рублів. От чесно, чимось мені подобаються жіночі байки, а тут ще гарна комбінація кольорів.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.08.2018 16:58 

Сообщения: 185
Город: Кривой Рог
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:28.11.2015
kycerjaska писал(а):
Якось трохи захлох розділ нью-ретро, чи то всі почали їздити на роверах поновіше, чи тема ретробайків ше не поглинула Україну

Я бы запостил своего красавца, но мне его даже нечем сфотографировать. Хожу с кнопочным телефоном, все свободные деньги уходят на комплектующие, а зарплата 200€ в месяц -- тут уж не до коллекционирования. Есть только эти фото до перевоплощения:


Вложения:
IMG_9111.jpg
IMG_9111.jpg [ 994.23 КБ | Просмотров: 2937 ]
IMG_9105.jpg
IMG_9105.jpg [ 904.74 КБ | Просмотров: 2937 ]
IMG_9106.jpg
IMG_9106.jpg [ 985.36 КБ | Просмотров: 2937 ]
IMG_9107.jpg
IMG_9107.jpg [ 950.03 КБ | Просмотров: 2937 ]
IMG_9109.jpg
IMG_9109.jpg [ 927.84 КБ | Просмотров: 2937 ]
IMG_9113.jpg
IMG_9113.jpg [ 847.31 КБ | Просмотров: 2937 ]
IMG_9118.jpg
IMG_9118.jpg [ 852.48 КБ | Просмотров: 2937 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.09.2018 20:25 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Cuervo Blanco писал(а):
Я бы запостил своего красавца, но мне его даже нечем сфотографировать. Хожу с кнопочным телефоном, все свободные деньги уходят на комплектующие, а зарплата 200€ в месяц -- тут уж не до коллекционирования. Есть только эти фото до перевоплощения:

Для того аби почати свою тему, фотограафії котрі ти вклав би вистачило, мені б було цікаво дізнатись як в тебе опинився цей байк і які зміни в ньому відбулись, як експлуатується, цікаво знати все...

Нещодавно за дорого придбав Marin Hawk Hill 1995, і лиш сьогодні зробив декілька фотографій. Після чого повністю розібрав, далі переберу, дещо заміню і складу в стилі попередньго Marin Bobcat Trail 1994 власником котрого я і надалі являюсь.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.225s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'