ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купить велосипед двухподвес |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06.10.2018 00:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
А в мене би рука не піднялась розсверлити, простіше знайти відповідні камери.

ну є ті дві, решта все шредер. Я за стандартизацію в своєму "гаражі". Але я не поспішаю, спочатку я дійсно залишу так як є, бо велосипед той буде не для довгих дальняків.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2018 01:26 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Cuervo Blanco писал(а):
Це мій найулюбленіший бренд, бо співвідношення найголовніших параметрів -- ціна-якість-вага -- поза конкуренцією.

Я можу і помилятись, але коли я їхав на цьому спеші до хати, то він мені здався легким. В майбутньому буду його розбирати до гвинтика, надіюсь не забуду зважити раму.
Rost писал(а):
Я за стандартизацію в своєму "гаражі".

Стандартизацію підтрумую обидвома руками, тому і залишаю в своєму користуванні два стандарти. :biker:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.10.2018 15:32 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Ше на початку літа зробив серію фотографій свого байка Superior Excalibur, сам не знаю чого їх не виклав сюди, от виправляюсь. Минулої суботи знайомий запросив катнутись по лісових стежках, вражень багато, але в ліс кататись я більше не поїду. Єдиний плюс в такій покатусі було то, шо я потім весь байк помив і деякі місця довелось почистити. Якшо хтось не слідкує за темою, або слідкує але пропустив, то перше повідомлення теми постійно редактуєтся, поскільки додаю туди посилання на всі нові велосипеди.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Последний раз редактировалось kycerjaska 22.03.2020 13:02, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.10.2018 15:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
вражень багато, але в ліс кататись я більше не поїду. Єдиний плюс в такій покатусі було то, шо я потім весь байк помив і деякі місця довелось почистити.

А я навпаки зараз для себе відкрив ліс, правда там сухо.

Ріжки на нього поставити не хочеш?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.10.2018 15:52 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
Ріжки на нього поставити не хочеш?

Напевно мені всі враження зіпсувало те що ліс був сирим і те що я їхав другим, по сухому я і сам з радістю прокатаюсь, але всього треба в міру, а ми там як телепні 30км накатали, по стежках. Про рожки думаю і зараз шукаю якісь маленькі котрі би файно вписались, іноді насравді коли їду кудись далеко шукаю рукам інше місце на рулі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.10.2018 00:04 

Сообщения: 185
Город: Кривой Рог
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:28.11.2015
kycerjaska писал(а):
Ше на початку літа зробив серію фотографій свого байка Superior Excalibur

Он красивый, но странно видеть раму без опознавательных знаков производителя.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.10.2018 01:00 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Cuervo Blanco писал(а):
Он красивый, но странно видеть раму без опознавательных знаков производителя.

Так сталось шо він потрапив до мене вже без них, згодом в мене був ще один такий самісінький байк лиш розміром меньший, і вже по ньому визначив на байку якого виробника катаюсь вже декілька років.
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.10.2018 23:20 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Давно нічого нового не було і от сьогодні я знайшов еМ-Те-Бешку SpeedFire.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Спробував його нагуглити але нічого не знайшов, довелось теоретизувати... Тут в темі вже був ровер Biria (додав відносно свіжі фотки), з подібною конструкцією рами, але ше перед ним в мене проходив один зашифрований донор, тоді я ше не знав що то таке, бо хтось з попередніх власників перефарбували його, єретики! І тепер увібравши в себе побільше інформації про історію гірських роверів, хочу поділитись цим з Вами... Так от цим загадковим донором був ніхто інакший, як легендарний Чешський Olpran Mike в топовій комплектації XTR, на такому в 1995 році ганяла на чемпіонаті європи Katka Neumannová, і саме тоді взяла бронзу, більше про цей легендарний байк читайте в статті за посиланням. Тоді я не міг знати що то таке, от я його обдер як липку, і пустив далі.
Вважаю що сьогоднішній байк має з цією легендою спільне коріння, поскільки рама є майже едентична з "Майком" колєги по цеху.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2018 00:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Пшесмикач = RD
Мєніч = FD
правильно?

Бачу, в тебе 770-ті ручки з'явились - на тих світлих регуляторах тросу різьба дійсно стала с більшим кроком, ніж як це було завжди у Shimano?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2018 00:20 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
Пшесмикач = RD
Мєніч = FD
правильно?

Так, все вірно. Ручки були давно, і давно продались, вони встигли побувати на якоби байку дружини, але його я потім швидко розбарахолив, різницю в різьбі не помітив, може тому що не дивився?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2018 01:49 

Сообщения: 185
Город: Кривой Рог
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:28.11.2015
Фигасе, Олпраны были ещё и топовыми. В Украине ни одного Олпрана, достойного внимания, не заметил в продаже.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.11.2018 15:34 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Давно нічого нового не додавав, але зайнятись було чим. Тим часом я встиг відвідати своє рідне місто Стрий, і мушу сказати шо там насправді більшість роверів виглядають так шо плакати хочеться, та в кожному випадку тішить те шо вони використовуються за призначенням, тобто засіб пересування.
Також за той час нічого цікавого не потрапляло мені в руки, і аж сьогодні я натрапив на шось шо варте уваги. Bianchi SL 440! Пошук показав шо байк був вкомплектований ригідною вилкою, але тут він приїхав з Marzocchi Zokes PRO, і дивлячись на кут під яким трубка сідла, видно шо рама трохи задерта носом до гори. Байк вкомплектований запчастинами середнього рівня, колеса на рафках Mavic з втулками LX, задній перемикач також LX, кантіки та шатуни STX, решта такоє.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.11.2018 19:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Тим часом я встиг відвідати своє рідне місто Стрий

так от звідки в тебе ті "рафки" ;)

В Стрию цієї осени купив Cro-Mo заготовку. Правда продавець був з "10 км. від Стрия".

kycerjaska писал(а):
Bianchi SL 440

Написано "superlug". Дійсно, так виконаних луг я ще не бачив.

від недавна слухаю Radio Čas Rock: Pravé rockové rádio.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.11.2018 23:14 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
так от звідки в тебе ті "рафки" ;)

Ніяк не можу це слово замінити, для мене просто рафки органічніше...
Rost писал(а):
В Стрию цієї осени купив Cro-Mo заготовку. Правда продавець був з "10 км. від Стрия".

Шо придбав?
Rost писал(а):
Написано "superlug". Дійсно, так виконаних луг я ще не бачив.

Є в мене ідея на свому байку котрий алю, підібрати стальну раму і доки буде холодно перетрясти все, і спробувати з теперішнім досвідом поїздити на хромомолібдені.

А мене волочить від KISS FM Ukraine - The Best Dance Radio


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 24.12.2018 14:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
kycerjaska писал(а):

А мене волочить від KISS FM Ukraine - The Best Dance Radio


+1 :wink:
У меня оно постоянно включено когда с велами вожусь, в этом году его нашел и с тех пор оно в тройке фаворитов.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.185s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'