| горнолыжные куртки украина |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21.01.2018 23:56 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Zapalony писал(а):
а на базарі старі компоненти suntour є?

На базарі старих гідних компонентів взагалі нема, якщо зявляються то по ціні яка тому відповідає та всеодно довго не затримуються. За місцевою інтернет барахолкою добре слідкую послідніх два роки, за весь цей час я продукції Suntour на продаж не бачив. Мені тільки раз в руки попадав ровер на обвісі Suntour XC LTD, це був Hercules Indiana, а недавно вперше попався ровер на обвісі Sachs 7000, і от він також фірми Hercules Superior. Біда з старими запчастинами, треба шукати чи в знайомих питати, всі ровери я купую тільки заради того щоб були запчастини а далі вже рішаю що з тим робити, більшість банально приводжу в товарний вигляд і перепродаю.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.01.2018 17:22 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Давно нічим себе не тішив, і от місцевий інтернет магазин мене змусив потратити кровні, змусив! Але з іншого боку, як можна було не придбати декілька касет CS-HG70 8S 12-21 по смішній ціні (в перерахунку 170 гривень штука), от думаю чи не мало взяв? А недавно якраз моя касета почала проскакувати, хоч і ланц дав кілометрів 500 тому новий.
Ше декілька моїх спостережень: коли катав на касеті 11-32 використовивав максимум найменьших 4 зірочки, рідко на 5 перекидував, потім у мене зявилась 12-25 на котрій катаю до тепер, і використовую 6 зірочок далі вже перекидую впереді на середню аби правільно було, цікаво як воно буде тепер...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.01.2018 23:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska
це ти на шосейник взяв? Він вже готовий?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.01.2018 23:47 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost
Та яке там на шосейник, на свого Суперіора взяв. І чим далі, тим чіткіше розумію шо монстеркроса в мене не буде, от чекаю коли підвернеться хороша шосейна рама щоб спробувати з бараном поїздити. Але коли думаю як то буде по місті з бараном, класно шо багато хватів, але шо буде коли треба затормозити а руки не там де треба...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.01.2018 23:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
але шо буде коли треба затормозити а руки не там де треба...

постав повторювачі

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 07:10 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost
Я як подумаю тільки про ті повторювачі, перестройку згадую! Тоді и всіх були аля шосейники з повторювачами, то так трохи колгосп, поки запчастин хороших на МТБ досить та є з чого вибирати, то і сенсу переключатись немає.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 07:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Я як подумаю тільки про ті повторювачі, перестройку згадую! Тоді у всіх були аля шосейники з повторювачами

Ти мабуть про такі згадуєш:
Изображение

а я кажу про такі:
Изображение

kycerjaska писал(а):
поки запчастин хороших на МТБ досить та є з чого вибирати, то і сенсу переключатись немає.

тут я з тобою згідний.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 08:42 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
Ти мабуть про такі згадуєш

Так і є, про них згадую, а сучасні зустрічав на форумі але забув про них. І що стосується шосейників то рідко бачу гармонічні, а взагалі тут всі ринулись на кросові велосипеди, так от кросові то ше пів біди, але часто зустрічаю їздаків на двадцять девятках з рульом 680+ на велодоріжках, таких обганяти боюсь аби де не зачепити.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 16.02.2018 01:35 

Сообщения: 185
Город: Кривой Рог
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:28.11.2015
real SIMON писал(а):
Резина "Швайне", практически вся в той или иной мере кривая и ущербная- не хотят они делать качественно, впечатление такое, что у них проектирование и производство живут отдельно.

С резиной от Швальбе в аспекте качества изготовления может конкурировать разве что Континентал. Сами Вы, надеюсь, не на Кенде или Чаоянге ездите?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.02.2018 09:30 

Сообщения: 61
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:12.01.2015
Cuervo Blanco писал(а):
real SIMON писал(а):
Резина "Швайне", практически вся в той или иной мере кривая и ущербная- не хотят они делать качественно, впечатление такое, что у них проектирование и производство живут отдельно.

С резиной от Швальбе в аспекте качества изготовления может конкурировать разве что Континентал. Сами Вы, надеюсь, не на Кенде или Чаоянге ездите?

Швальбе обычные капиталисты, делают некачественную резину за дорого. Континентал лучше, а также куча фирм ни чем не хуже.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.02.2018 11:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Zapalony писал(а):
...а также куча фирм ни чем не хуже.


Например? Перечислите, будьте добры. Заодно укажите сколько и в каких условиях катали все перечисленные марки и какие модели, включая Швальбе и Конти, чтоб сделать выводы.

Просто интересно.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.02.2018 01:40 

Сообщения: 61
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:12.01.2015
vmail писал(а):
Zapalony писал(а):
...а также куча фирм ни чем не хуже.


Например? Перечислите, будьте добры. Заодно укажите сколько и в каких условиях катали все перечисленные марки и какие модели, включая Швальбе и Конти, чтоб сделать выводы.

Просто интересно.


если Швальбе не требует доказательств, то и ладно. не обязательно катать, б.у. швальбе часто кривые. хорошая резина Ritchey, Bontrager и др.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.02.2018 13:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Zapalony писал(а):

если Швальбе не требует доказательств, то и ладно. не обязательно катать, б.у. швальбе часто кривые. хорошая резина Ritchey, Bontrager и др.


Вообще-то, требует. Я даже специально написал. Но уже понятно, очередное "мнение обо всем". При всей моей нелюбви к Швальбе - у них есть очень хорошая резина для города/туринга, и я на ней катал как и на многих других их моделях чтоб делать свои выводы. У Конти, которые тоже обычные капиталисты, есть не совсем ровные покрышки, при том что Конти для меня безусловный фаворит. Но это в свою очередь исключительно потому, что я катал и катаю на продукции Конти от 19мм до 47мм, от 630 до 26", и сознательно их выбираю. Таких кривых покрышек, как 700С циклокроссовые от Ричи, у меня редко когда попадалось когда я купил недорогую замену, хотя другая модель циклокроссовых и МТВ пара была очень хороших.

Так что или пишИте о том, что знаете, в виде нормальных ответов, или не пишИте и не засоряйте темы флудом. Здесь не про выбор первого велосипеда.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 01.03.2018 22:21.
Причина: Флуд.
СообщениеДобавлено: 12.03.2018 18:45 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Попалась мені отака рідкісна гарнюня, і тепер не знаю що робити. Вроді як мені мала на розмір, вона 19" а мій ріст 182, та всеодно хочеться її нарядити та осідлати. Піду потім переміряю свій, буду себе вмовляти на компроміс.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.267s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'