ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| электро велик |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12.05.2017 07:45 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Пошук по твоїх фотографіях мене вивів на польський ОЛХ, запчастин в них побільше, треба наладжувати стосунки з кимось з польщі... А тут чесно скажу, знайти щось зі старої серії дуже важко, практично неможливо, я незнаю чому, і коли десь вилазить ровер на ХТ, ХТР я його купляю. Тому і маю якісь запас запчастин. А ще помітив що багато людей почали займатись перепродажем, тобто йдеш рано по блошиному базарі і стоїть там ровер, після обіду він вже продається на барахолці за подвійну ціну.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.05.2017 10:25 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
kycerjaska писал(а):
Пошук по твоїх фотографіях мене вивів на польський ОЛХ

так, там навіть назви фото лишились з Польщі.

Я от так і купив свій задраний винос, оголошення було в Кракові, знайомий, який там живе - поїхав і купив. А потім хлопці забрали і привезли.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.05.2017 13:50 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Попробував поміняти колеса на Привиді, всеодно не феншуйно віглядає. Мавіки поки переклав на Бянку і думаю може скласти ровер на срібній рамі, котра едентична моїй тілкі меньша.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 16:59 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Після того як собі поміняв рульову незміг пропустити повз на місцевому аукро схожу рідкість...
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.05.2017 22:05 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Переобув резину Specialized Rhythm 26" 2,3, Bianchi одразу інакше виглядає. Ше приїхали болти зірочок для Marin, виглядають нормально, от тепер думаю чи ше замовити роліки голубенького кольору для заднього переключателя.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.05.2017 22:07 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
kycerjaska писал(а):
Bianchi одразу інакше виглядає.

ага
kycerjaska писал(а):
приїхали болти зірочок для Marin, виглядають нормально

нормально
kycerjaska писал(а):
от тепер думаю чи ше замовити ролики голубенького кольору для заднього переключателя.

не треба, а є посилання на них?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.05.2017 22:25 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
От посилання на ролики, я би ще хотів педалі Wellgo M111 під колір, я на них наїздив 500км, появився люфт, треба там на місце фторопласта латунні втулки точити та ставити, але то тільки мрії. Файно би було щоб в тих педалях було більше одного підшипника, педалі однозначно своїх грошей варті.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.05.2017 23:11 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
Ці кольорові ролики з часом стають обтерті ланцюгом від покриття, і виглядають не зовсім файно.
Хоча я сам маю два таких, але колір блискучий, на таких не так видно, вони в мене нижні на двох перекидках.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.05.2017 08:30 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
RostiTorth писал(а):
Ці кольорові ролики з часом стають обтерті ланцюгом від покриття, і виглядають не зовсім файно.

Я іменно того і боюсь, шоб воно колхозно не виглядало. Ше хочу похвалитись: розпродав майже усі ровери котрі назбирались за час моєго сліпого захоплення та займали місце, залишився ще один, плюс вагаюсь чи продавати фреймсет Кастла, я розумію шо з ним нічого робити не буду, але всеодно шкода. Навіть подумую Бянку під ніж пустити, речей багацько і всі вони просто "необхідні". Боюсь шо продам, а через пів року чи рік буду шкодувати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.05.2017 09:30 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
kycerjaska писал(а):
речей багацько і всі вони просто "необхідні".


в інший будинок переїзд?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.05.2017 09:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
RostiTorth писал(а):
Ці кольорові ролики з часом стають обтерті ланцюгом від покриття, і виглядають не зовсім файно.
Хоча я сам маю два таких, але колір блискучий, на таких не так видно, вони в мене нижні на двох перекидках.


В мене такі саме ролики відходили весь ресурс майже без втрати коліру ( в тому числі їздив з ними по піску з морською водою). Замінив тому, що зносився сам матеріал. :wink:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.05.2017 09:55 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
real SIMON писал(а):
В мене такі саме ролики відходили весь ресурс майже без втрати коліру


я ось таку втрату коліру мав на увазі:
Изображение


в мене ось такі, втрату тупо не видно
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.05.2017 10:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
з тих самих мiркувань брав безкольоровий комплект

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.05.2017 17:50 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Сьогодні знов ходив на базар, вертався не з пустими руками. Придбав ровер Bulls, хоча то шо придбав важко назвати ровером, то були залишки. Купив я його виключно як донора запчастин, основним поштовхом придбання були Кояки 1,35. Потім коли я його вже роздивився зрозумів шо гроші потрачені не даремно. Передня та задня втулки Shimano LX, задня Shimano LX R080 Silent Clutch, рульова Tioga Alchemy, шатуни 170мм а я давно хотів спробувати коротші шатуни. Дещо з того залишу собі, решту розпродам. Отака цікава знахідка!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Минулого року писав шо вбив ланцюг за ~500км, якшо добре памятаю то був KMC-Z50 (мазав маслом досить часто), цього разу запартачив KMC-Z51 також за 500км (мазав мастилом на основі воску також досить часто) і тепер йому на заміну придбав Shimano CN-HG71. Шо роблю неправільно нерозумію, вже морально готовий кидати ланц у віск. Коли буду міняти ланц поміняю передню перекидку, котру знайшов на ровері який в мене стоїть вже роки три, давно на неї дивися але не ставив бо вона має верхнє кріплення а воно мені неподобається. Тепер захотів шоб все було правільно підібране, тому такий компроміс, буде то XT FD-M735, трохи дивно з мого боку поставити саме її, ще недавно мені саме ця серія дуже неподобалась, а тепер я від неї в захваті. Перебуваю в пошуку передньої перекидки Shimano XTR FD-M901 31.8mm top pull, коли поставлю її взагалі буде фен-шуй.

Ну і трохи оффтопіка про сам базар: знаю там декількох продавців котрі возять ровери, завжди спілкуюсь з ними і кажуть шо помало але впевнено ціни на старі ровери в Німеччині ростуть, та і запаси вичепуються.

Як додток: давно хотів придбати легендарні Koss Porta Pro, але їх ціна мене відштовхувала, так от сьогодні на базарі придбав за ціну котру я собі і уявляв, і звук в них "такий як треба"!

Update 29.05.2017
Поміняв передню перекидку, ше цікаво було зважити але в домашній вазі батарейки сіли, зважу коли буду встановлювати XTR FD-M901. За якість фотографій вибачайте.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Update 03.06.2017
Як зявились в мене Кояки, захотілось зібрати відносно "лайтову" пару коліс, експеремент заради експеременту.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Update 04.06.2017
Вчора на базарі придбав винос Deda Newton котрий сьогодні прикинив на ровер, швиденько зняв і хочу це розбачити, плюс придбав шатуни Sugino Impel кину в коробку хай чекають своего зоряного часу (подобаеться як вони виглядають на Маріні). Ну і давно хотів позбавитись від зайвих дротів на ровері, от і потішив себе новісіньким спідометром Sigma 16.16, версія з датчиком каденса, початком тижня буду тестувати.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Update 05.06.2017
Перебирав архіви з фотографіями, натрапив на фотографії своїх перших роверів котрі придбав в Празі (наклейки КТМ сам вирізав!). Які вони тоді з моєї точки зору класні були, а сірий я і досі згадую, він не їздив а літав над землею...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2017 22:41 

Сообщения: 61
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:12.01.2015
знаю де в Польщі ХТРи

kycerjaska писал(а):
Пошук по твоїх фотографіях мене вивів на польський ОЛХ, запчастин в них побільше, треба наладжувати стосунки з кимось з польщі... А тут чесно скажу, знайти щось зі старої серії дуже важко, практично неможливо, я незнаю чому, і коли десь вилазить ровер на ХТ, ХТР я його купляю. Тому і маю якісь запас запчастин. А ще помітив що багато людей почали займатись перепродажем, тобто йдеш рано по блошиному базарі і стоїть там ровер, після обіду він вже продається на барахолці за подвійну ціну.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.206s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'