| самокат в украине |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 09.12.2019 10:35 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
Здається Cuervo Blanco мав на увазі покришки а не баран.

Шо стосується того байка, то на нйому їздять лиш по велодорожках, і робив він його по фану
(рама проскакувала в цій темі). Що стосується вузьких покришок, то кожен повинен їх спробувати, і як висновок продати та забути.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2019 10:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Що стосується вузьких покришок, то кожен повинен їх спробувати

ну от Cuervo Blanco спробував, а на нього накинулись
viewtopic.php?f=2770&t=435081

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2019 11:02 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
ну от Cuervo Blanco спробував, а на нього накинулись

Пройшов ще раз тему про Arrow Kiowa, ще раз переконався шо кожен з нас по свому бачить свій байк. І ліпше завжди все спробувати самому, я на тонких покрихах їздив зовсім мало, вони мені естетично/прапорційно не подобаються на МТБ. Але ми для того тут і кучкуємось, щоб донести до інакшемислящих своє - правільне бачення!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2019 23:31 

Сообщения: 185
Город: Кривой Рог
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:28.11.2015
kycerjaska писал(а):
кожен з нас по свому бачить свій байк

Я тепер можу розповідати, що покришки підбирав відповідно до діаметру нижньої труби рами, адже він становить точнісінько 1,25". :wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.12.2019 10:45 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
а сейчас модно покупать настоящий велокомпьютер с большой буквы, всякие там Гармины и прочее. И датчик пульсометра на грудь, запомни!

alexphd писал(а):
+датчик каденса

Не знаю чи був то сарказм, але одне з самих топ придбань був саме велокомп, і добре що взяв саме з каденцом. Наступним кроком бачу шо доведеться кататись через страву, але для того треба придумати як кріпити телефон і де, як варіант придбати сумочку для перекусів на верхню трубку, туда влізе павербанк і різні дрібниці.
І от аби не пустозвонити, милуйтесь новим байком Merida Boston, зверніть увагу як розмальований байк, думаю з нього деякі запчастини перекинути на Morishima, особливо шатуни, я за такими давно ганяюсь, плюс там задній переклюк с короткою лапкою. Дивно бачити стару меріду на топі.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.12.2019 13:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Суперечка про швидкість тепер в окремій темі.

Сколько добавочных км/ч дают узкие слики на МТБ?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 01.01.2020 20:09 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Merida Boston виконала своє призначення і тепер XT M730 шатуни насаджені на Morishima, мені вони подобаються, але чи вписуються вони туди я не дуже впевнений. Ше добавились оранжеві педалі куплені за "пару рублів", а якшо буду залишати шатуни то є варіант і поставити срібні кантіки, там також дилема, ХТ M730 серії чи Ritchey Logic? Хоть бери і влаштовуй голосовалку.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.01.2020 10:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 361
Изображения: 1292
Город: Луцьк
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:27.06.2011
kycerjaska писал(а):
Merida Boston виконала своє призначення і тепер XT M730 шатуни насаджені на Morishima, мені вони подобаються, але чи вписуються вони туди я не дуже впевнений. Ше добавились оранжеві педалі куплені за "пару рублів", а якшо буду залишати шатуни то є варіант і поставити срібні кантіки, там також дилема, ХТ M730 серії чи Ritchey Logic? Хоть бери і влаштовуй голосовалку.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


до чорних палок (руль, винос, підсиділ) - чорні шатуни і кантікі...

_________________
ЗВЯЗОК ---> 099 777 07 60 telegram, 097 655 5 655 viber


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.01.2020 20:21 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Байк вже тут був Corratec 2005, після придбання я його дерибанив і розпродавав то на шо був попит, а на днях розгрібаючи завали приготував на продаж. Срібний STX в його концепцію вписався набагато краще ніж STX Special Edition.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 16.02.2020 00:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 1195
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
Просто фото под название темы. Если ТС не против.


Вложения:
velosiped_30459_26.jpg
velosiped_30459_26.jpg [ 122.88 КБ | Просмотров: 3865 ]
velosiped_30459_26 (3).jpg
velosiped_30459_26 (3).jpg [ 131 КБ | Просмотров: 3865 ]
velosiped_30459_26 (1).jpg
velosiped_30459_26 (1).jpg [ 148.66 КБ | Просмотров: 3865 ]
velosiped_30459_26 (2).jpg
velosiped_30459_26 (2).jpg [ 166.89 КБ | Просмотров: 3865 ]


_________________
Накат есть - дорог нет!!!
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.02.2020 00:09 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Я зовсім не проти, дуже красивий байк, мав можливість декілька разів на такому проїхатись, котить він більше ніж класно. Якщо добре памятаю він навіть потрапив до історії дизайну, і в колєги по цеху проходило таких два, саме на них і катався.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.02.2020 23:36 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Пропоную продовження епопеї з Author Sector. Може в когось велосезон вже почався, хтось ще готується, а хтось перебуває в пошуках найкращого байка. От і я перебуваю в пошуках, раніше писав що маю велике бажання придбати хромомолібденового Sector в 21 розмірі, і от придбав, можливо вірно буде написати врятував, попередньому власнику він однозначно був малий і після того як його "обдерли" (познімали все обладнання) власник не заморочувався шо туда встановити.
Тепер є дилема яке обладнання встановити на байк? Спочатку думав просто перекинути все зі свого основного, але то занадто велика афера, і вирішив тимчасово накидати на нього те що маю в запасі. В разі якщо відчую/зрозумію що він котить, з мого основного байку на Sector піде все, і вилку свою поставлю, та вилка котра в данний момент на ньому Merida не буде легка. Остання фотографія це вже початок сервісу, перебрана рульова з заміною верхнього підшибника, заміна виноса, руля, підсидільного штиря та сідла.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.02.2020 23:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Може в когось велосезон вже почався

в мене не закінчувався.

kycerjaska писал(а):
попередньому власнику він однозначно був малий

ого, такий класний розмір, і малий. Розмір просто ляля.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 26.02.2020 00:06.
СообщениеДобавлено: 14.03.2020 22:05 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Продовження історії Author. Накидав на нього шо було найкраще і зробив тест драйв, за тих 15км шо проїхав він себе показав класно, але мені потрібно саме порівняння з моїм Superior, і обладнання в них різного рівня, оцінити поки не можу - потрібно більше часу...
Ше доповню інформацію про модельний ряд Sector, то був не просто байк, то була модель з якою ви сміло могли приймати участь у змаганнях, але не все так просто! Є ще один модельний ряд тих років, називався Magic, про яку ви нічого не знайдете в каталогах тих часів, і от саме цей Magic відносився до ARP – Author Racing Program, і тут є нюанс, знаєте який? Так от цей самий Magic, був тим самим Sector, то була та сама рама лиш з тою різницею, шо Magic не можна було просто прийти в магазин і придбати. Працювало то так що осіню в веложурналах таких як Velo чи Cykloservis був бланк, котрий треба було заповнити та відіслати виробнику байків Author, і вже весною для вас був готовий Author Magic в крашійкомплектації с фірмовим велоодягом Author. Та це ще не все, однією з умов того що ви дістанете Magic було те шо ви на цьому байку, та в цьому велоодязі приймете участь у певній кількості змагань. Байки Magic мали свою номерацію котра означала рік від впровадження программи Author Racing Program. Отакою не простою тоді була ця мануфактура, вміли домовлятись, копериватись, та створювати насправді класні байки.
Декілька фотографій на швидку руку.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.246s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'