ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| магазин електровелосипедів |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11.10.2017 17:10 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Не пройшло і два роки як розжився на нормальні дуали, от тепер і можна доскладувати свого монстеркроса. Десяткові дуали кампа повинні добре працювати в міксі з вісьміркою шімано (перекідка, касета), буде час попробую. (все гуглиться як Шімерго/Shimergo)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2017 22:29 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Знову притягнув ровера Biria, не можу не поділитися! Звернув на нього увагу через резину Schwalbe Marathon 26 X 1.75 KevlarGuard, резину звістно одразу зняв. На її місце одягнув стару Schwalbe Mountaineer II, котра в свою чергу дуже гідно на ньому дивиться! Сам ровер помив, підкрутив та поїхав зробити декілька фотографій сюди. Фотографії не предають справжнього кольору з перламутровим відтінком.
Проїхав на ньому мало, він важкий зараза, може і від того відчуття що їдеш як на танку, широчезні рафки (24) все по дорослому. Думаю якщо його перебрати повністю і накинути трохи кращий "обвіс" то він би не підвів, а увага байкеру забезпечена!
Цікаво би було побачити на тих рафках Maxxis Hookworm.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Последний раз редактировалось kycerjaska 28.10.2018 09:34, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2017 21:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska
які втулки на Бірії стоять?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2017 22:51 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
які втулки на Бірії стоять?

Shimano EXAGE.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.10.2017 22:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
А що там за марку сплаву написано на рамі? 25CrMo4?
http://piccy.info/view3/11695145/8dc9f9 ... fad24b037/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.10.2017 08:25 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Тільки дома побачив що та фотографія з маркою нездало вийшла, марка як пишеш 25CrMo4.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.10.2017 12:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Ну, сплав десь приблизно як 4130. Деякі реакційні буржуазні довідники звуть їх аналогами один одного, а деякі - просто різним маркуванням одного сплаву.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.10.2017 21:23 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Вирішив перебрати Бірію, хочу трохи на ньму покататись. Переобув в ширшу резину, поставив інше сідло, і перебрав обидві втулки. Першим перебирав передню втулку і ше руки чесались поміняти ось на ексцентрик, але рішив залишити як було. А от з задньою втулкою запара вийшла, крива ось, плювався і матюкав все! Довелось ставити ось на ексцентрик (іншої не було), тепер не феншуй, буде час то передне також поміняю на ексцентрик. За винятком тої осі, втулки у відмінному стані, конуси як нові.
Планую ще замінити переключателі, мені туда так і просяться гріпшіфти, і якісь "чоткі" тормозні ручки, можливо Tektro Eclipse MT 3.0?
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.10.2017 21:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
і якісь "чоткі" тормозні ручки, можливо Tektro Eclipse MT 3.0?

так Бірія ж на кантіках.

А, теж підійдуть
Изображение
2-Finger-Bremshebel für V-Brakes, Cantilever-Bremsen und mechanische Scheibenbremsen.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.10.2017 21:51 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Мені він на кантіках подобається, але... Буду міняти винос на короткіший під колір рами (ядовито-зелений), а в ньому немає кріплення тросіка під кантіки, тому тимчасово, а можливо і на постійній основі поставлю вібрейки.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.10.2017 21:57 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
От вже декілька днів перебираю той ровер і дістаю массу задоволення! Сьогодні поміняв ось в передній втулці, поставив ексцентрик, перебрав чотири колеса щоб знайти рівненьку вісь, ніколи би навіть не подумав що вони всі гнуті. Вчора переробив його на гріпшіфти, подивився як жальогідно виглядає мій апгрейд, і повернув як було. Винос також поміняти не вийшло, виявилось що в мене розмір рульової 1 1/4", я ж навіть не знав що такі бувають! Тепер шукаю такій тільки щоб виглядав поагресивніше (з більшим кутом). Їхати на ньому в кайф, після того як перебрав все переключається як швейцарський годинник, навіть на моєму Суперіорі з XTR воно не працює так як тут.
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2017 11:01 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Якось навіть банально добавляти ровер, але думаю він вартий щоб бути тут, хоч і куплений був на роль донора. То вже не перший Кастл котрий проходить моїми руками, на всіх стояли вилки Marzocchi, обладнання вище середнього, вони і з ІТМ кооперувалися. :cool:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.10.2017 11:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Хороша заготовка :good:

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.11.2017 14:02 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Рідко я пишу про свого скота якій зовсім не вписується в рамки девяностих і от знов я займаюсь не пойми чим.
Надибав в Празі новий каліпер XTR BL-M975 під IS 160/140, не втримався і придбав його, ціна була що називається: "ну не купи то". Тепер думаю що треба його на свого Скота встановити, але щоб його встановити бажано і другий знайти XTR BL-M975 котрий має кріплення ІS на 160мм, на ебеї всього за 59 вічнозелених, і зрозуміло що то не варіант, треба шукати дешевше і бажано поближче. Виноватий, сам собі на голову зайві клопоти знайшов, люблю простоту, ці каліпери можна буде встановити без зайвих адаптерів, буде кошерно! А взагалі дуже подобаються компоненти Шіми в котрих поеднанання шліфованого металу з чорним, свого часу то було XTR 975, 980 і робили таку "дюру"...

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.11.2017 14:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
і от знов я займаюсь не пойми чим.

:ROFL:

я то собі рамки визначив :wink:

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.256s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'