| giant revolt 2 |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05.07.2020 17:42 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Бачу ти дальше свої улюблені втулки шукаєш, ти їх на чорний день відкладуєш? В мене на добитих колесах є вроді 570 втулки, мабуть треба писати в мене є ВСЕ :-P


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.07.2020 17:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Бачу ти дальше свої улюблені втулки шукаєш, ти їх на чорний день відкладуєш?


так я так і ні одної не купив! Взагалі ніхто не запропонував, и сам не знайшов! Я думав буде легше.


я то маю на чому іздити, але хочу ці моделі. Я от зараз навіть з трьох втулок мікс зробив, але все одно, навіть крайніх гайок ХТ в мене досі немає.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Последний раз редактировалось Rost 10.07.2020 00:19, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.07.2020 17:59 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Просто втулки паралакс самі прікольні, хочу собі десь знайти М910. По Sectror ше треба придбати передній переключатель М901 а мене жаба душить 40 євриків давати, перекинути всі тросіки на тефлонові і кожухи, поміняти ексцентрики на лайтові, але хочу якісь трушні знайти на кшталт TUNE, ну і вже їдуть титнові болти в підсиділ і винос, потім може педалі ше одні на титанових осях візьму, вони варті тих грошей котрі я за них дав.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.07.2020 18:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Просто втулки паралакс самі прікольні

це просто товстий корпус, про що вони і сповіщали цим написом "Parralax", коли це була новинка. Потім, коли всі втулки стали грубими, писати це слово вже не було сенсу.

kycerjaska писал(а):
По Sector-у ше треба придбати передній переключатель М901 а мене жаба душить 40 євриків давати, перекинути всі тросіки на тефлонові і кожухи, поміняти ексцентрики на лайтові, але хочу якісь трушні знайти на кшталт TUNE, ну і вже їдуть титнові болти в підсиділ і винос, потім може педалі ше одні на титанових осях візьму, вони варті тих грошей котрі я за них дав.

ага, більш зрозуміло.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2020 01:14 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Не міг собі відмовити в такому задоволенні, ProFlex 756 :biker: . Байк в жахливому стані, я буквально прийшов з ним до хати, ані метра не проїхав. Зняв з нього все, встиг перебрати паралелограм і дістав массу емоцій, неймовірний байк! Помітив що встановлені якісь кастомні амортизатори, вилка з штоком на 1 дюйм, переберу ще задній трикутник і можна ставити на хід.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2020 16:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Цікавий аппарат! :good:

В мене маленьке прохання, якщо не важко, розповіси будь ласка де та як ти купуєш цікаві вели. Бо час від часу в людей з'являється думка, що всі вели 90-х та початку 2000-х обов'язково десь вкрадені ("бо більше їх нема де взяти" :roll: ). Вважаю твій досвід тут буде дуже слушним та цікавим. Можливо, навіть є сенс відкрити нову тему, щоб тут не створювати оффтоп.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2020 17:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 1739
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
real SIMON писал(а):
Цікавий аппарат! :good:

В мене маленьке прохання, якщо не важко, розповіси будь ласка де та як ти купуєш цікаві вели. Бо час від часу в людей з'являється думка, що всі вели 90-х та початку 2000-х обов'язково десь вкрадені ("бо більше їх нема де взяти" :roll: ). Вважаю твій досвід тут буде дуже слушним та цікавим. Можливо, навіть є сенс відкрити нову тему, щоб тут не створювати оффтоп.


Такі апарати є цікавими для обмеженого кола людей , для господаря він непотрібна річ . Їх привозять разом з іншим мотлохом . І так само продають . (Власний досвід).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2020 19:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
kycerjaska писал(а):
Помітив що встановлені якісь кастомні амортизатори,


Дещо по темі є на https://risseracing.com/.

Але ціни там кусачі. В цьому році ціни виросли на 100 баксів за найпростіший Genesis Damper ( був 200, зараз майже 300)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2020 22:23 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
real SIMON писал(а):
В мене маленьке прохання, якщо не важко, розповіси будь ласка де та як ти купуєш цікаві вели. Бо час від часу в людей з'являється думка, що всі вели 90-х та початку 2000-х обов'язково десь вкрадені ("бо більше їх нема де взяти" :roll: ). Вважаю твій досвід тут буде дуже слушним та цікавим. Можливо, навіть є сенс відкрити нову тему, щоб тут не створювати оффтоп.

Та тут все просто, з самого початку я байки моніторив на місцевих інтернет барахолках, запчастини купляв також там. Девяносто відсотків всіх байків сюди попадає з Німеччини, можливо деякі з Австрії, це країни громадяни яких живуть на роверах. А тут вже є декілька варіантів як вони потраплять до вас, декотрі з тих що возять, самі їх продають через інтернет за приємлимі ціни, інші продають одразу по налагоджених схемах і тоді ті байки вже на пряму їдуть в Україну. В Празі мабуть основним джерелом цих байків являється блошиний ринок, і повірте мені шо то велика лотерея, купити ретро байк на ходу майже неможливо, завжди є нюанси. Не рідко стається шо купляю ціле "щось" тільки заради однієї запчастини, і не важливо чи ця запчастина залишиться у мене, чи продастся навіть по собівартості, це чисто мій вибір. Крадені ровери чи ні, з того шо нас цікавить вважаю шо лиш 5 відсотків є підозрілими, це саме ті - в свої далекі роки ТОПові байки, котрі ви аж ніяк не маєте можливість побачити на вулиці, та коли ти подивишся на продавця (а ти їх всіх знаєш в обличчя) ти знаєш ризиковано його купувати чи ні.
Додам ше інфи по байкам дорожчим 300 умовних одиниць, саме в цьму сегменті кількість крадених велосипедів росте по експоненті, підозрюю сам себе що недавно придбав один такий лясик, то була емоційне прудбання через то шо байк з закосом під ретро і дуже захотілось на ньому поганяти, мля!
За весь той час в мене появився знайомий з котрим розговорились, він тягає ровери в неймовірних маштабах, і думаю лиш 10-15 відсотків він продає в Чехії, в більшості до нього приїжджають наші земляки і забирають гуртом по 40-50 роверів на раз. Тепер він знає шо МТБ моя тема, і всі МТБехи він звіряє в мене аби я нічого не пропустив. Де він бере ці байки, а де німець може брати байки, звісно шо в Німеччині, поскільки він там там працює то і сам моніторить шо де продається за безцінь, миттєво телефонує та забирає "товар". Має звязки в велосервісах, а в велосервісах люди залишають свої старі ровери. З його слів коли він щось забирає з якогось велосервісу, то вибору йому не дають, або береш все або нічого.
Деякі продавці таряться зновужтаки в Нінеччині на пунктах прийому сміття, це таке місце куди ти можеш сам привезти будь яке сміття по місцю прошивання і вони забовязані його прийняти, де ті хто приїжджає за "товаром" платять за вїзд, і точно доплачують якісь гроші за "товар".
В Празі лиш декілька продавців моноорієнтовані на велосипеди, від сили 3-4 продавця, і кожен з них закриває якись окремий сегмент, міські, дрантя, дорогі, середні, по різному. Переважно продавець має якісь товар і ше пару велосипедів, і такі варіанти досить часто бувають цікавими, бо то означає шо вони тарились в іншому місці.
Ше є категорія місцевих, тобто Чехів з інших регіонів, і от коли ти в такого продавця бачиш класний велосипед по ціні трохи нижче ринка, задумаєшся чи з ним все в "порядку".
Мабуть тут відкриті всі основні нюанси, якшо в когось є якісь конкретні запитання не встидайтеся запитувати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.11.2020 22:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Щиро дякую. Десь так все і уявляв, але з "перших рук" воно завжди вірніше.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.195s | 24 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'