| Camaro велосипед |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04.11.2017 14:58 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
я то собі рамки визначив :wink:

То відкрий мені цю таємницю, бо я ніяк не можу з собою справитись. Постійно хочеться щось покращити та проапгрейдити, але всі ми знаємо що то за апгрейди і покращення :facepalm:. То я ще про новісінький винос томпсон не написав, ну клініка і все...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.11.2017 22:20 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Навіть не знадобилось багато часу щоб знайти другий каліпер, вчора приніс його до хати. А сьогодні не витримав і вже встановив на ровер, попри то замінив гальмівну рідину на нардну Total LHM Plus, ще треба трохи прокачати. Тепер там ротори тупо виглядають, роблю вигляд що не помічаю. Фото, до і після.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.11.2017 23:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Изображение
Тепер, мабуть, щось таке треба.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.11.2017 00:17 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
real SIMON писал(а):
Тепер, мабуть, щось таке треба.

Я чогось не хочу ставити ротори через адаптери, колеcа центерлук тому наразі дивлюся на SLX SM-RT68 CL 160мм, в них і ціна адекватна. Поки давлю в собі жабу, але не знаю скільки витримаю. :deadpig: Комбінація гідравліки в мене вийшла пекельна: ручки ZEE, каліпери XTR, буде завтра час то катнусь :vi-est: , але вже ясно що треба вирізати декілька шайб з пивної банки.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.11.2017 01:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Перепрошую, не звернув уваги, що center lock. Але в мене на Fulcrum вже декілька років безпроблемно стоять через адаптер.
Якщо ставити Шиману, то, на мій погляд, більш гармонійно виглядатимуть Shimano XTR SM-RT99 Freeza Center Lock Rotor
Изображение

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.11.2017 04:44 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Так званий "апгрейд" каліперів в мене ще мав якийсь сенс, але ротори по 50 вічнозелених штука, то мені треба довго над собою працювати. І я повністю згідний, вони би гідно вписались.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.11.2017 04:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Я з точки зору гармонійності дизайну та відсутності адаптера. :roll: Alligator виглядатиме не гірше (але ж адаптер...) а ротор SLX, на тлі каліперів, на мій погляд, буде виглядати досить брутально

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.11.2017 19:39 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
З точки зору гармонійності навіть ХТR ротори будуть виглядати брутально зі своїми радіаторами, а от версія ХТ би була якраз. Ну а щоб взагалі відрізнитись можна взяти Ultegra SM-RT800, вони і несуттево дешевші.
ИзображениеИзображение

Приїхала моя посилочка, я ще не бачив щоб так обережно запаковували! Тепер їх можна сміло ложити у шухляду разом з дуалами Кентавр, сам і надалі перебуваю в активному пошуку Тарантул під окталінк.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

І маю запитання: хто купляв на ебеї тітанові болти для чого небуть, в моєму випадку для каліперів, вони варті того щоб їх спробувати?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.11.2017 12:17 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Просто покажу що сьогодні придбав, фотографії говорять самі за себе і тут навіть не варто багато виписувати.
Giant Escaper
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Corratec 3004 Про Corratec хочеться написати декілька слів, ровер хоч і на обвісі алівіо, але виглядає гідно! Одразу видно що ровер складений продумано, явний представник сітібайків в якому все зроблено для того щоб він просто виконував свою функцію. А кольор болотніків взагалі бомбезний плюс написів багацько, а я як сорока на це ведусь.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

І вже коли дописував повідомлення знайшов фото іншого Коратеку котрий пройшов через мої руки. Можна сказати, що завдяки саме цьму байку я почав свої пошуки ідеала, поскільки саме з нього я "пересадив" руль з переключателями на свій SUP, далі від Булбара відмовився і через рік його продав, переключателі LX котрі тепер на Маріні замінив на XT. Тоді повністю перебрав SUP, Ви навіть собі не уявляєте як я тоді собою пишався! :cool:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 00:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Giant Escaper

якого він року?

kycerjaska писал(а):
То відкрий мені цю таємницю
одна з рамок: в світ дискових гальм не лізу.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 01:39 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
якого він року?

Чесно скажу що не знаю котрого він року, моя здогадка по обвісі десь 93, завтра ще гляну може десь є "клеймо".
Rost писал(а):
одна з рамок: в світ дискових гальм не лізу.

Ну значить я вже мінімум по одному признаку не проходжу. До речі, послідній рік чи півтора (для мене це рік чи півтора, я розумію що ці зміни почались набагато раніше але тоді вони мене обминали боком) дуже цікаво спостерігати у якому напрямку розвиваються велоіндустрія, і як з цим змінюється моя точка зору по відношенню до різних технічних рішень будь то величина коліс, 1х11/12, геометрія рам, чи гідравліка на дорожніх роверах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 01:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
моя здогадка по обвісі десь 93

десь так і є, задні верхні пера ще по класичному сходяться біля підсідлової.

kycerjaska писал(а):
1х11/12

Цитата:
1x drivetrain philosophy


як на це дивишся?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 02:08 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
як на це дивишся?

Наразі вважаю що для простих смертних котрі просто їздять на 26 колесах повинно бути 3х, і саме в цю категорію відношу себе, також сюди я би ще додав 650В/28/29 котрі їздять 2х, там просто розмір коліс вже більший. І "1x drivetrain philosophy" я би залишив людям/спорцменам котрим це допомогає йти вперед та перемагати, срам навіть хоче на дорожні ровери навісити 1х. Треба розуміти що ми живемо в єру "споживання", і купуємо (вірно буде написати що нам продають) багато речей навіть не задумуючись над тим, чи вони нам щось дадуть в плані покращення якості нашого з вами життя. Купуємо бо можемо.

P.S. Якось я нерозгорнуто відповів на запитання, я нічого не маю проти 1х, тут просто незрозуміло для чого то робиться, хоча що я таке пишу, дають це в масси щоб заробити грошей, а насправді би вистачило встановити 2х8-10.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 10:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
kycerjaska писал(а):
Rost писал(а):
як на це дивишся?

Наразі вважаю що для простих смертних котрі просто їздять на 26 колесах повинно бути 3х

Я простий смертний і мені 1х7 на 26 колесах майже вистачає. На найнері 1х9 ідеально. І виглядає краще.

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 10:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Rubovod писал(а):
Я простий смертний і мені 1х7 на 26 колесах майже вистачає. На найнері 1х9 ідеально. І виглядає краще.

тебе почуто

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.235s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'