| велосипеди купити Харків |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14.03.2020 23:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
:good:

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 21:23 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Покажу ще один класний байк KHS Montana Descent, з дуже малим пробігом і в класному стані.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 22:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
рама 18?

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 22:56 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Аякс писал(а):
рама 18?

Геометрія рами: Підсидільна труба 43/47(середина-середина/середина-верх); Верхня 55(середина-середина); Рульова-10(верх-низ); Нижня-61(середина-середина).


Добавилось декілька змін в обладнанні основного байку Superior Excalibur, тормоза поміняв минулого року на паралельки XTR BR-M950, паралельки повністю перебирав, бо всередині все позасихало і навіть не хотіло повертатись, був вражений їхньою технологічністю в порівнянні з ХТешними 739-ої серії. A недавно поміняв палки, руль однозначно був вартий того (а може і ні, це матеріальний погляд $$$), бонусом його ширина 600мм і мягкість котра відчулась одразу, підсиділ TiTo Titanium без логотипів, одразу як встановив навіть незвично було на нього дивитись (через мінімалістичний замок). Заодно коли все перекидував навів феншуй з проводкою переключателів і тормоза. В планах замовити лайтові педалі Kaktus з титановими вісями.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.03.2020 23:20 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Ще один класний байк Bianchi Ocelot, весь на комплекті Shimano EXAGE ES 1993 року, у відмінному стані. Сподобалось поєднання їхнього фірмового кольору "Celeste" в наклейках та елементах сідла.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.03.2020 23:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska
оці шатуни дуже подобаються, одні з найулюбленіших.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.03.2020 23:39 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Мені взагалі всі їхні старі шатуни з BCD 110 подобаються, навіть оці EXAGE можна так відполіровати шо від ХТешних не відрізниш.
Є в мене ше один байк MDF Askania на цьому обладнанні корнями з німеччини, там руль на рівний поміняти і вигляд би помінявся. Помітив що всі ці нестандартні рулі не додають шарму байкам.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 17:13 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
В темі вже проскакував Cheker Pig, тому додам ще одного Cheker Pig CPX 3025 не зважаючи на те що він вже давно тішить нового власника. У цього виробника мені подобаєтся те, що на кожній фіговині є їхній логотип чи напис бренду. Давно одному хлопцю продавав якісь запчастини, і от він ше шось купував, слово за слово виявилось шо в нього є хоббі повязане з роверами, він займається ретро джерсі, кому цікаво запрошую глянути його інстаграм Guinea Pig Jerseys.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 23:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
kycerjaska писал(а):
Я просто не втримався та купив колеса Bassano Grimeca

Доброго дня. Можно узнать, во сколько обошлись колеса?

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 00:16 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
В перерахунку то 600 гривень, але я продав залишки того ровера і якшо відняти то шо я дістав за залишки, вийшло 250 гривень :oops:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 00:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
ясно. дякую.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.07.2020 21:17 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Як не дивно але саме цього року пересів на інший байк, більшість часу катаю на Scott SUB на котрий встановив руль 720мм, і хочу сказати шо мене поперло, плюс зняв з коліс ше по пару грам заміною камер на супер легкі. І після того як відчув потенціал байка, було вирішено заморочитись і поставити крапку в постійному бажанні скласти TOPчик на CrMoлі.
Декілька спроб вже було, і у жодній з них не дотягнув до завершення, чи хоча б до приємлимого стану. Тепер озираючись назад, я розумію де саме я шпортався. Історія почалась давно з куплених байків Author Sector, і після двох невдалих спроб, була третя спроба, результатом якої залишився задоволений. Рушійною силою остаточного рішення доробити хромолевий байк стала ситуація коли терміново треба було поїхати по справах в інший кінець міста, і під рукою опинилася саме друга версія моєї спроби скласти Author Sector. Можливо почав більше відчувати байк незнаю як це описати, та коли підїхав до файного підйому подумав шо треба буде тягнути байк, але я помилявся, він просто їхав сам, ніколи такого не відчував але в той підйом їхав байк а не я, він тупо пер як дурний. Після того вже не зміг їздити на своєму Superior Excalibur, i було розібрано першу спробу: жовтий Sector, далі розібрано другу спробу: срібний Sector(за посиланням версія на момент придбання, внизу в спойлері як виглядав потім), і без будь якого жалю розібрано свій основний байк Superior Excalibur. Із цих трьох байків зібрано один, поки байк не в фінальній комплектації але вже зараз можна сказати що саме в цьому сетапі лясик валить! Це іменно то шо я чекав від нього, і віддача яка від нього є - просто феноменальна.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Хто скаже шо за мавіки на байку? Я мусів писати прошареному знайомому котрий вже мені сказав шо то таке. :cool:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.07.2020 15:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Із цих трьох байків зібрано один, поки байк не в фінальній комплектації

так яка там рама, і які гальма? Бо заплутатись можна.

базар по вельчикам в Празі під час карантину працював?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.07.2020 17:25 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Рама виходить 99 року на трубках Ritchey Logic Nitanium. Одразу не хотілось робити такий жорстокий мікс, але ліпше такий компроміс, із плюсів такого рішення виявилось шо рама в порівнянні з 96 роком на два розміри меншою є лекша на 73грами і важить 2164 г. Встановлений підсиділ KORE lite 2 seatpost 237грам, для порівняння Ritchey 350мм 299грам і Thomson Elite 410мм 275грам. Давно хотів також спробувати встановити на задній переключатель роліки від добитого ХТешного десятишвидкісного переключателя, був вражений як же вони легко обертаються в порівнянні зі стоковими. Гальма встановлені XTR-M950 серії, для тих хто не відгадав шо за колеса, є то Mavic Crossmax Enduro.
Поки був карантин базар не працював, більшість магазинів за той час розпродали все шо мали, народ массово пересів на ровери, було цікаво спостерігати як місто помінялось, і коли автівки майже не їздили то було мега!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.07.2020 17:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
супер!

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.435s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'