| велосипед Scott |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 11:27 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rubovod писал(а):
Я простий смертний і мені 1х7 на 26 колесах майже вистачає. На найнері 1х9 ідеально. І виглядає краще.

Я от важко уявляю себе на двадцятьшостому розмірі укомплектованому 1х. От наприклад мені 46/48х12/11 потрібно, люблю "лєсапед" розкочегарити, а як повезе то все сяду на хвіст комусь на "жилєтці", а ті в свою чергу їздять від 35 до 46, хотів би бачити той каденц на 1х7. І місцевість тут не рівнинна, навіть в місті є такі затяжні підйоми котрі я ненавиджу. А яку функцію в тебе виконує ровер на котрому 1х7?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.11.2017 12:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Тренувався банні хоп на ньому, зараз поставив крила та на роботу їжджу в спокійному темпі. Ну мені не зовсім вистачає, я там писав "майже". Думаю 1х9 буде в самий раз, скоро займусь...

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.12.2017 10:48 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Нічого цікавого не відбувається от і писати нема що, але сьогодні пощастило придбати от такий красивий Giant Team World Cup Atlanta Edition! На простенькій Ацері, але ровер мені сподобався, геометрія "правільна", все по фен-шую, але дивно чому минулий Ескейпер був на еліксі, а тут блін Ацера.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

І до того маленька історія, на базар я ходжу раненько шоб попасти на його відкриття, тобто 5:30 виходжу, автобусом не їду а йду пішки близько чотирьох кілометрів, дорога класна, місцями темнувато для такого є ліхтарий на 2000 люменів за допомогою котрого оглядається товар, і на базарі всі з ліхтариками, а товар там починають розкладати вже від 4:00, от і пів дороги бавлюся фокусом, зайців ганяю. І тут я йду, а перед мною величезна гірлянда, фотографії звісно так собі, бо вночі того на яфон 4ес того багато нафотографуєш, але просто про уяву!!! Шофер якраз стояв на перерві, і коли побачив мене фотографувати це все, закликав всередину подивитись. Коли на вулиці темнота і ти таке бачиш, насправді всередині зявляється якесь відчуття свята!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.12.2017 11:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
красивий Giant Team World Cup Atlanta Edition!

1997. Мій Giant Terrago теж 1997. І така сама наклейка про тип рами, всі вузли такі самі.
Колір в твого як на 97-й рік - відповідає чомусь ексклюзивному, наприклад як Sony Walkman Sports в таких кольорах були. ;)

Втулки які на ньому?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.12.2017 12:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 8282
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
kycerjaska писал(а):
Сьогодні пощастило придбати от такий красивий Giant Team World Cup Atlanta Edition! На простенькій Ацері, але ровер мені сподобався.

Цікаво, з якого доброго дива вони устаткували дешевим залізяччям раму World Cup? Чи то продавцева творчість?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.12.2017 15:22 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
Втулки які на ньому?

Втулки видно що також початкового рівня, без всяких примудрих пильників, як буду в підвалі подивлюсь детальніше може щось побачу.
andr писал(а):
Цікаво, з якого доброго дива вони устаткували дешевим залізяччям раму World Cup? Чи то продавцева творчість?


І мене здивувало що на рамі красується такий напис, а обладнання такий "пшик". Однозначно що то не творчість продавця, він точно не знав що продає, ще і ціна смішна була, але я був стійким і як результат ще виторгував 5 зелених. Всі ті ровери котрі я купляю, привозять прямо з Німетчини, а посліднім часом мені навіть здаєтся що почали возити з Австрії.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.12.2017 14:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
kycerjaska писал(а):
....Всі ті ровери котрі я купляю, привозять прямо з Німетчини, ..


Скоро перестанут, наверное. Сталь сильно вошла в моду, и если с шоссерами уже лет пять как цены вверх поперло конкретно - то с МТВ было позднее зажигание, но уже и на сталь/алю 80-90хх цены прыгнули. Остается еще возможность купить занедорого при условии покупки вела целиком и его забирания из каких-то "глухих сел", но мало. Продавцы тоже eBay видят. Форумы лучше, но там быстро улетает поскольку доверия больше и люди лучше разбираются, да и по цене проще договориться чем в аукционе участие принимать.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.12.2017 16:36 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
І мені здаєтья що МТБ 90-х сильно недооцінюють, принаймі тут жодного ажіотажу не бачу, видно ще не настільки модно. Старий ровер можна довго продавати, з запчастинами все набагато простіше, жодної гараантії чи відповідальності, а саме основне що ті запчастини купують люди, котрі розуміють що вони беруть. Та мушу сказати що за дешево по оголошенню хороший ровер не придбати, то Вам просто повинно пощастити! Я два рази купував ровер по оголошенню, один раз то був червоний Швін на Деоре ХТ (3000 в місцевій валюті ≈ 120$), і другий щось невідоме на ХТЯ(4000 в місцевій валюті), памятаю ще сильно вагався чи варто мені їх купувати!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2017 12:10 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Доброго ранку! До Вашої уваги ще один рідкісний байк, Kastle Tour Extreme! Коли починаю гуглити конкретну модель цієї мануфактури, нічого не знаходиться, складається враження що в той час то була маленька фірма яка вироблялась зовсім не массово. Маленьке резюме: обвіс Deore DX, рульова 1 1/4", коротка рама, і чомусь дропи та каретка мені дуже нагадують Klein (ІМХО).
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Вже майже перебрав Giant, всередині він як новий, тільки задня втулка (Alivio) була трохи перетянута, познімав все зайве, трохи підлаштував під себе, одразу віджувається весь потенціал вкладений в "класичну" геометрію рами.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2017 12:15 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Доброго ранку! До Вашої уваги ще один рідкісний байк, Kastle Tour Extreme! Коли починаю гуглити конкретну модель цієї мануфактури, нічого не знаходиться, складається враження що в той час то була маленька фірма яка вироблялась зовсім не массово. Маленьке резюме: обвіс Deore DX, рульова 1 1/4", коротка рама, і чомусь дропи та каретка мені дуже нагадують Klein (ІМХО).
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Вже майже перебрав Giant Team World Cup Atlanta Edition, всередині він як новий, тільки задня втулка (Alivio) була трохи перетянута, познімав все зайве, трохи підлаштував під себе, одразу відчувається весь потенціал вкладений в "класичну" геометрію рами.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.12.2017 22:04 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Давно чекав на можливість прокататись, і от провітрив Kastle Degree 44.0HDB. Було трохи прохолодно, і як виявилось ще є деякі дрібниці котрі треба підлаштувати, найбільше мене дратували тормозні колодки, котрі заміню, і треба протянути колеса. Так як я їжджу тільки на ригідах, то пересісти на цю еластомірку Marzocchi Zokes PRO було чимось неземним, мене не залишало враження що переднє колесо спустило, все решта просто шик!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.12.2017 22:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Подобається мені така гайка з фіксаторами.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.12.2017 22:25 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
Подобається мені така гайка з фіксаторами.

На обох послідніх Giant такі самі гайкі з фіксаторами, мало того так вони ще і заморочувались щоб то було під колір.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.12.2017 22:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
мало того так вони ще і заморочувались щоб то було під колір.

хіба в Giant не білого кольору вони?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.12.2017 22:37 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
хіба в Giant не білого кольору вони?

В одному білого, в другому жовтого. А то що біле ше і якесь брендове, тобто вироблене в співробітництві з якоюсь компанією, зара не згадаю її назву.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.179s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'