| орбітрек купити в Україні |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05.05.2019 14:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
ще один байк від Чешської мануфатури

дуже красівий біцикл.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.05.2019 23:48 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Одразу хотів на цей байк/Sabotage e-Razor обути позлішу ризину, результат мені подобається, але сумніви залишаються, і встановив нормальні педалі. А як він вам на цьому взутті?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Додам ще одного Чешського представника Amulet Stratos Techno Edition, що мені в ньому сподобалось так це перш за все колір, він неперевершений, далі конструкція верхніх трубок заднього трикутника, та хвилястість притягує, решта посереднє та потенціал в такої рами велетенський.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.05.2019 00:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 731
Изображения: 82
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:26.09.2009
Amulet Stratos выглядит интересным, как у него с торсионной жесткостью, и что с весом? :)

_________________
отчеты


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.05.2019 08:57 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Я про його їздні властності нічого не скажу, проїхався на ньому і це все, а про вагу не сказав би що важкий, такій собі середнячок.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.05.2019 23:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
А яка у вас ціна(в євро) на вживані велосипеди? На ті, що ви купляєте? Звичайно, якщо це не секрет. Хотілося б порівняти з нашим вторинним ринком.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.05.2019 12:07 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Навіть не знаю як Вам про ціни відповісти, все залежить від багатьох обставин, і того як сильно я хочу його придбати, послідній Амулет коштував в перерахунку 900 гривень. Намагаюсь себе тримати в рамках і не купувати дороще 2000 гривень. Але тут є нюанс, я шкаю ті велосипеди на правільних місцях і слідкую за оголошеннями, аби швидко реагувати якщо воно того варте.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.05.2019 16:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 1199
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
Дякую. В нас теж проскакують досить цікаві екземпляри. Тільки цінник вище за названий Вами.
Ще хочу спитати Вашу думку. Ви перепробували чималенько велів 90-х років. Тож, який вел Вам сподобавсь більше в плані кермування? На якому обвісі?
Мені дуже подобаються велосипеди 90-х років. Хотів би мати 5-6 моделей різних виробників, але ціна зазвичай під 100 євро і більше. І зберігати нема де. Живу в 25-поверхівці.
Зараз придбав Scott Peak хромолєвий. Ще не отримав. І облизуюсь на Peugeot Explorer 030 - 1993 року і GT Palomar 1998 року.

Можете про них щось сказати, якщо знаєте?


Вложения:
20181205_132939.jpg
20181205_132939.jpg [ 120.22 КБ | Просмотров: 2640 ]
100_4941.JPG
100_4941.JPG [ 182.85 КБ | Просмотров: 2640 ]
WP_20180303_15_17_31_Pro.jpg
WP_20180303_15_17_31_Pro.jpg [ 198.69 КБ | Просмотров: 2640 ]


_________________
Накат есть - дорог нет!!!
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.05.2019 18:17 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Мушу зізнатись шо сам іноді листаю ОЛХ, і зустрічаю багато цікавих варіантів. Що можу порадити, в перш чергу байк має подобатись, в якісь мірі то можна описати словом еволюція. У мене все умовне, зараз я можу сказати що основне це рама, треба просто їздиити і не боятись спробувати щось нове. Хороше обладнання завжди можна перекинути на іншу раму, поміняти колеса, чи в кожен момент все вернити назад. Про вінтажне Японске Shimano, я взагалі погного слова сказати не можу, підійде все починаючи від STX. Поскільки я вже в цьому давно, в мене є якісь запас запчастин і то що підходить одному фреймсету, може не підійти іншому. Вибачте що відповідь така розмита, але як можна помітити з моїх трьох основних байків Superior, Scott SUB10, Sabotage e-Razor, то я не дотримуюсь жодних канонів МТБ, в мене байк являються чимось середнім між МТБ та Шоссе, посадка шосейна, обладнання емтебешне і все це на широкій та гладкій ризині.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.05.2019 22:46 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Вашій увазі початкова стадія Marin Quake 5.0 FRS, деталі в більшості своїй накидані для того аби побачити і спробувати що Воно таке? Часом як сподобається заміню майже все, пропозиції та критика приймаються.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.07.2019 09:15 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
От як посліднього разу зробив фото Marin, так я на нйому і не їздив. Не скажу що запостити нема що, але постійно є інакші завдання. Вже готую маленьку фотосесію DIABLO. Заради нйого довелось роздерибанити, декілька байків, але такий я. Я просто повинен прокататись на байку котрий мені подобається, а цей майже на 100 відсотків залишиться в мене байком вихідного дня.
ИзображениеИзображение


От один із байків котрий довелось пустити під ніж є Specialized HardRock, я коли його купував то так ся тішив, на ньому майже усе тіп-топ, довелось поміняти винос і готово до експлуатації. Рама така як мені подобається, мало того що вона коротка так вона ще і моєго розміру, вилка повністю робоча, я його шкилет запхаю подалі, потім він мені ще пригодиться.
В отакому стані я його придбав...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Далі він пройшов очисткою та підстроюванням під мене...
ИзображениеИзображение

А тут вже щось с хоже на то яким я би хотів бачити його, по моєму ще та цяцька, звісно що треба з проводкою порядок робити, колеса однакові ставити бо заднє інше ніж переднє, але ітак то досить жирний байк!

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2019 02:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Щось якось ніхто не відреагував. Так от доповідаю: прочитав, передивився.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2019 15:16 

Сообщения: 62
Город: Васильків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.12.2018
kycerjaska,
якого року ваш specialized?
на стікері написано "crmo main tubes". 3 1992 на hardrock почали ставити hi-ten вилку+багато відмінностей всередині модельного ряду: hardrock, hardrock sport, hardrock comp. Якщо у 1991 простий хардрок мав звичайну crmo вилку, а sport мав велику зірку на 50 зубів та crmo fork with triple butted blades.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2019 18:45 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Я чесно не знаю котрого Specialized року, думаю 90-91, схиляюсь до того що на ньому катав якись топ?райдер або фанат, комплектація якась дуже жирна. Частично вже його розібрав, прийде час знайду для нього групсет STX або LX в хорошому стані. Що стосуєтся DYNA-TECH то я не зміг їздити на стоковій комплектації і трошки його проапгрейдив, рама маленька але цей момент я догнав довгим підсидлом котрий встановлював прямо перед магазином в котрому його купував. Про враження рано писати, але я в захваті навіть від того що на нього дивлюся!

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2019 20:36 

Сообщения: 62
Город: Васильків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.12.2018
kycerjaska,
класний raleigh. Такого dyna-tech на olx довго шукати треба) Свого часу не наважився придбати stumpjumper comp 1991 (який був під схибленим на цяцьках хлопчиною) з амовилкою mag21 sl, оскільки знайти ригідку відповідного класу не було і не буде можливості. Велосипеди коштували тисячі, а зараз по 40-50 фунтів можна придбати...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.07.2019 14:23 

Сообщения: 62
Город: Васильків
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:16.12.2018
Del


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.292s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'