Ищем контент-менеджера в велосипедный интернет-магазин

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 31.03.2018 11:16 

Пару тижнів тому попалась така ракета Raleigh Team Banana, для якогось юніора в самий раз, все працює як годинник, та всеодно би здалося повністю перебрати.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

А нині купив дорожній Bianchi, нездорово мене так потягнуло на дорожню тему. Фотографії Bianchi додам після обіду, не було як його фотографувати. Виглядає він класно, обвіска цікава, тільки мене в ньому парить задній мостик котрий зроблено з бляхи решта просто круть. Коли будете критикувати мене за мої висловлювання такі як: круть, класний, офігенний то памятайте що в шосейниках я не бум-бум.
:-P
Проїхався на Bianchi, байк їде дуже мягко, розганяється на раз-два, то шо руль "завалений" зрозумів тільки з фотографій, ато я ніяк не міг пристосуватись до тормозних ручок. В раму і вилку думаю би з легкістю влізла ширша ризина. Шатуни хоть і 170мм, та мені то всеодно в повороті не заважало зачепити педалею асфальт. З фотографій зрозуміло що ходова Shimano 105 Golden Arrow, дуже сподобались тормозні ручки Sachs. І видно хтось міняв передній чи задній обод, задній J.Bayer, передній неопізнаний.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 14.04.2018 20:44 

Класний сьгодні був день! Придбав отакий класний ровер Wheeler PRO Line 2000, хоча ні, всі Веллери автоматом попадають в категорію байки. Все що є на ньому, в хорошому стані, ровер залишиться в сімї тому обвску треба мінімум STX.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потім поїхав відкривати сезон дальняків, поїхав на Lom Homolák, туда вийшло 57км, вертався іншою дорогою і сумарно вийшло 120, послідніх 30 кілометрів були великим випробуванням, я просто котився. Вже коли повертався на самому початку був просто неперевершений спуск, такий хвилястий, свіженьке покриття, чисте без будь якої каки, не втримався і розкочегарив байк до 75км/год, довольний як слон!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 14.04.2018 20:57 

Изображения: 0
kycerjaska писал(а):
Придбав отакий класний ровер Wheeler PRO Line 2000

а навіщо от така рама?

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 14.04.2018 21:17 

Rost писал(а):
а навіщо от така рама?

Та от дружина постійно мені в морду тикає шо я їй нормального жіночого байка не складу, і через то вона їздити не може. В мене для того була відложена інакша заготовка, але Wheeler породистіше буде.
ИзображениеИзображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 14.04.2018 21:19 

Изображения: 0
kycerjaska писал(а):
Та от дружина постійно мені в морду тикає шо я їй нормального жіночого байка не складу

Тоді точно нормальний вибір! :good:

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, Bce