ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купить велосипед в черновцах |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 10.05.2020 23:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
tifo писал(а):
Беспонтове кермо, абсолютно.

+1

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 11.05.2020 00:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Доречі, мій зібраний можна сказати. Проїхався сьогодні. Важкий, пре як крейсер, одразу те саме відчуття. От тільки хз коли можна буде норм кудись поїхати - він для місячних дальняків. По Україні я не хочу так катати, а за кордон... :cry:

Втретє обламались всі диванні експерти, що пророчили неїздабельний вел( не на цьому форумі), якщо я запилю в нього подібну високу вилку. До цього були мертві коліна з овальною зіркою та неробоча підвіска з планетаркою. Так, кут рульової відчувається, як тільки сів, то одразу, але за 20 секунд забув про це та згадав хз коли. Якісь відчуття є, погані чи добрі - хз. Загалом ніякої відмінності в керуванні немає.

Я так хотів отак низько фару запилити - типо чим нижче, тим краще. Ні, ну освітлює то воно краще, але набагато частіше межа уходить за горизонт на кочках й в результаті мені здається, що фару я виставив на ближчу відстань, ніж була, коли фара висіла в стандартному положенні на короні.
Тож порада тим, хто хоче понижче - ставте на корону( ну якщо багажник не заважає звичайно).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 11.05.2020 01:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 20
Изображения: 0
Город: Одесса
Пол: Муж
Зарегистрирован:25.06.2019
Беспонтове кермо, абсолютно. Для якогось комфорт/біч/растабайку. Але знову - є купа інших варіантів з розворотом, які легше дістати.

Для туристичного вела потрібна купа хватів та/чи купа місця, та/чи якісь фічі. З фіч, наприклад, наявність "дірки", як в джонсах, куди можна запилити сумку, можливість лягати безпосередньо на кермо та всіляке інше.

Підйом для туристичного керма - погано. Підйом зжерає місце, де міг би бути зайвий хват чи куди щось повісити можна було. Тому підйом повинен бути на штоці/виносі. Так, це сумніше виглядає, але тру туристичний вел цікавим й не буває - суцільна раціональність.[/quote]

Да не в том вопрос. Мне хотелось мнения услышать по поводу того, для чего на него типично бмх- совскую приблуду тулить. А в целом каждому своё. Джонсбар приподносился как некая инновация, хотя по сути даёт один дополнительный хват- вытянутый и узкий, во многом применим лишь на шоссе, где сообразней целе дропбар использовать. И сумочка в петлю безпонтовая. В продаже куча всего более полезного- и кормушки как на фото и фронт танки всякие.. К стате, руль с перекладиной отлично использовать как грузовую платформу для закрепления цилиндрической сумки.

_________________
Я слышу голоса!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 11.05.2020 10:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Звідки ми знаємо логіку володаря того велу?

На тих велах стакан короткий, а руль піднімається виносом сильно. Це видно й на фото мого вела на першій сторінці. Може просто таким кермом з величезним підйомом висоту собі виставив нормальну.
Крашпеди в торцях - просто закінцівки. Вони є у всіх( окрім тих, хто їх зламав та не париться). У більшості звичайні пластикові заглушки, а хтось ставить красиві алюмінієві анодовані на бовтах. Останні, доречі, нічого окрім геморою не дають - пластиві добре тримають, коли вел спираєш кермом на щось, а металеві ковзають та вел падає.

Хз що там за іновації в джонсі, але це зручно. Хват там один величезний - від перехрестя( включаючи тримання за нього) й далі-далі-далі вперед до центру. Так воно й повинно бути. Ці різні хвати потрібні лише на відносно гарних поверхнях з відносно прямолінійною їздою, як мінімум бо в інших випадках потрібні перемикачі та гальма та відповідно основний хват. Ну насправді при їзді по єбєням вага переноситься, упору в кермо нема - руки й не втомлюються.
Це, вважай, та ж бабочка, але вужча - в неї все починається з бокового хвату та так само плавно переходить вперед. Тут те саме, але з вужчим початковим боковим хватом. Й краще може бути лише їх об'єднання - додати бокові роги на джонс. Ну або центральні на бабочку. От таке я й хочу, тому не беру джеофа.

Якщо вже юзати перемичку, щоб в'язати зручно фуел, то краще вже не джонса таки.


Я поки думаю от такий кастом запилити.
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 11.05.2020 13:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 20
Изображения: 0
Город: Одесса
Пол: Муж
Зарегистрирован:25.06.2019
tifo писал(а):
Звідки ми знаємо логіку володаря того велу?

На тих велах стакан короткий, а руль піднімається виносом сильно. Це видно й на фото мого вела на першій сторінці. Може просто таким кермом з величезним підйомом висоту собі виставив нормальну.
Крашпеди в торцях - просто закінцівки. Вони є у всіх( окрім тих, хто їх зламав та не париться). У більшості звичайні пластикові заглушки, а хтось ставить красиві алюмінієві анодовані на бовтах. Останні, доречі, нічого окрім геморою не дають - пластиві добре тримають, коли вел спираєш кермом на щось, а металеві ковзають та вел падає.

Хз що там за іновації в джонсі, але це зручно. Хват там один величезний - від перехрестя( включаючи тримання за нього) й далі-далі-далі вперед до центру. Так воно й повинно бути. Ці різні хвати потрібні лише на відносно гарних поверхнях з відносно прямолінійною їздою, як мінімум бо в інших випадках потрібні перемикачі та гальма та відповідно основний хват. Ну насправді при їзді по єбєням вага переноситься, упору в кермо нема - руки й не втомлюються.
Це, вважай, та ж бабочка, але вужча - в неї все починається з бокового хвату та так само плавно переходить вперед. Тут те саме, але з вужчим початковим боковим хватом. Й краще може бути лише їх об'єднання - додати бокові роги на джонс. Ну або центральні на бабочку. От таке я й хочу, тому не беру джеофа.

Якщо вже юзати перемичку, щоб в'язати зручно фуел, то краще вже не джонса таки.


Я поки думаю от такий кастом запилити.
ИзображениеИзображение


Да я не про барэнды, а про паралоновый валик на кроссбаре. В восьмидесятых его на бмх-ы ставили, но затея эта не прижилась. И после валики эти, крашпады, остались уделом детских лясиков. А здесь вот странно- руль то и так не дешёвый, а производитель ещё и валики эти по 25 долларов предлагает. И не могу найти хоть одну причину, по которой он там нужен. Держаться за него нельзя, это точно.
Да, компенсирует короткий стакан и вообще решает геометрию старого мтб. В те времена ездили с флет барами и огрооооомными выносами, какие сейчас только в триале используют. А руль такой даёт 76мм подъёма.
Если есть возможность под себя руль сделать, то я считаю это круто. Тем более если вы точно знаете чего хотите. (-:

_________________
Я слышу голоса!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 11.05.2020 14:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Халиф Аист писал(а):
В восьмидесятых его на бмх-ы ставили, но затея эта не прижилась. И после валики эти, крашпады, остались уделом детских лясиков.


Дядька, а мотоцикл кроссовый, чисто случайно, видеть не приходилось? :roll:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 11.05.2020 18:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Халиф Аист писал(а):
Velo Orange Klunker
Изображение


Кому треба - от за 11 баксів "таке" ;)

https://www.olx.ua/obyavlenie/rul-velo- ... GJJOI.html


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 12.05.2020 16:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Поставив рідний переклюк з дивною системою верхньої тяги. Зайві 20см рубашки - фігня, але стає без проставок та пречудово працює.

Залишились кермо з виносом. Тоді й рубахи вкорочу.

ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 12.05.2020 19:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
tifo
як тобі таке кермо?

phpBB [video]

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 12.05.2020 20:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Норм, але потрібен ще далі хват - тобто "ріжки" повинні літерою Т бути, ну або зходитись й вийде джонс)). Плюс особисто мені потрібні ріжки між гріпсою та гальмом - тупо мастхев.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 13.05.2020 03:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 20
Изображения: 0
Город: Одесса
Пол: Муж
Зарегистрирован:25.06.2019
real SIMON писал(а):
Халиф Аист писал(а):
В восьмидесятых его на бмх-ы ставили, но затея эта не прижилась. И после валики эти, крашпады, остались уделом детских лясиков.


Дядька, а мотоцикл кроссовый, чисто случайно, видеть не приходилось? :roll:


А ничего страшного, что чисто случайно речь о велосипедах для туризма?

_________________
Я слышу голоса!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 13.05.2020 09:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Халиф Аист
Я к тому, что, для начала, стоит задуматься откуда на велосипедах появился руль с перемычкой, для чего эта перемычка и зачем на ней эта поролоновая штуковина... Кстати, к велотуризму этот руль вообще никак не относится. :wink:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 31.05.2020 23:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
tifo
як блокуєш кермо під час зупинки/стоянки, щоб вел не робив ось так?

Изображение

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 31.05.2020 23:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 4341
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 37
Зарегистрирован:01.03.2015
Підніжка.
На цьому фото ще норм, більшість велів з вантажем попереду падають на задній підніжці.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Черговий Trek SingleTrack
СообщениеДобавлено: 31.05.2020 23:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
tifo писал(а):
Підніжка.

буде передня?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.272s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'