ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| veliki.com.ua/address.php?city=Днепр |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 439, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеСообщение было удалено | 19.05.2017 15:01.
СообщениеСообщение было удалено | 19.05.2017 15:01.
СообщениеСообщение было удалено | 19.05.2017 15:01.
СообщениеСообщение было удалено | 19.05.2017 15:01.
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 08:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
Хлопці, ви прийшли на цей форум у ПАБ про велосипеди спілкуватись?
Чи мірятись тим шо в трусах своєю смооцінкою?
Немає вже що цікавого про вело написать/ спитать? Новачкам допоможіть!
Тільки ж більш слушною порадою, ніж "поміняй все на нові китайскі деталі з базару"...
Толкові поради нещодавно тут були нерідкі. Як і доброзичливий стиль спілкування! :friends:
Яка муха вкусила? - це я механічно спитав. Насправді я радий що був зайнятий більш важливими справами і не слідкував за форумом в часи гарячих змін холодною зимою. І мені зовсім нецікаво, хто ненароком перекинув бочку з гімном навозом... сподіваюсь скоро він вже перегниє і стане родючим грунтом. :yes:

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 08:41 

Сообщения: 2175
Город: Rīga, Latvija
Пол: Не указан
Зарегистрирован:22.10.2010
MWL

поперше, це паб, а не велотема, i я тобi скажу - шiмано - це гарна фiрма, я використую багато частин шiмано i не скаржусь!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 09:11 

Сообщения: 2175
Город: Rīga, Latvija
Пол: Не указан
Зарегистрирован:22.10.2010
Aleks91

С позволения друга Черепахи - расскажу.
На рейхе владыка - киса. но у него есть там два аккаунта - киса и Кот Мартын (такое своего рода виртуальное раздвоение личности). Так вот он банит от имени Кота Мартына.
Черепаха наблюдал за бурными действиями Мартына, и позволил себе сказать профессиональную, но очень меткую шутку (Бегущая Черепаха работает ветеринаром). Ну, он, типа, и говорит: Что-то разбушевался твой Кот, может стоило бы его кастрировать, это то я умею (слова может не совсем точно те, но похожие).
За что и последовал бан. Так что всем перебежчикам - осторожнее там с юмором, они его не понимают.


Изображение

Ну, а теперь вернемся-ка к Пиво д'Италия Джиро, если кому интересно. Сегодня вроде как последний равнинный этап. Блин, вчера уже спринтеры развлекались, сегодня это продолжится - ни одной горки! даже очки КОМ наверно, не будут раздавать. Вообщем, скучный этап сегодня. Не буду удивлен, если послезавтра объявят, что кто-то из спринтеров покидает гонку.
Ну и да, перепроверили образцы Руффони и Пирацци из команды Бардиани ЧСФ - положительные. Частенько в таком случае с гонки снимают всю команду, а тут, видите ли, помиловали, сняв только тех ддвых балбесов. Тогда как честные Андрони-Джьокатоли и Вини Фантини остались вне игры. Грустно. Очень несправедливый набор команд в этом году.
Что вы думает об этом, коллеги?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 10:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
Gagarins раз тут Паб, то хтось згадував про перші велозмагання сина. Розповів би більш детально... Це дійсно цікаво. І, вибачайте за тривіальність, - "наше майбутнє в наших дітях!" :) [ПРО ДІТЕЙ]

Десь на форумі народився афоризм: "немає такої країни прибалтика і такого народу прибалтці". Цитую по пам'яті, перепрошую за неточність перекладу. Цілком згоден з автором у цьому, і розумію, що його може обурювати, коли так говорять про його Вітчизну і його співвітчизників.
Проте автор, напевне, забув математичне поняття симетрії, яке в людському спілкуванні виражає древня мудрість "Ставтесь до інших так, як би Ви хотіли, щоб ставились до Вас". Подивіться в дзеркалі на Ваш афоризм, Ви побачите "немає і не було такої країни - совок і такого народу совки".
І я залишаю за собою право обурюватись, коли хтось так говорить про моїх батьків, країну, у якій я народився, за яку воювали мої діди ... досі я вважав, що це називається коротко - мою Батьківщину!

Р.S. З цікавістю читаю про "Пригоди iталiйця в Ризi" і готовий спілкуватись про вело і туризм, якщо Ви схочете.
А якщо хтось вважає, що може інших людей називать сковорідками, чурками, нігерами, жидами, хохлами і всяке таке інше... то, мабуть, йому здається, що він належить до вищої раси. Хай тоді будує свій маленький "рейх" в своїй голові. :eek: Історію він навряд чи здивує, а лікувати його хвору уяву - то не наша справа.

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 10:24 

Сообщения: 2175
Город: Rīga, Latvija
Пол: Не указан
Зарегистрирован:22.10.2010
MWL
A я думав, що твоя батькiвщина це окупована Украiна, а не як не срср. Наприклад, в Литвi нiхто тобi не скаже, що вiн народився в СРСР и це його батькiвщина. Всi знають - Литва. а яка - окупована, анексована, iнкорпорована - не важливо. головне - Литва. Отак. Я ж не кажу що мiй дiм - EU. Ну, неможна СРСР вважати батькiвщиною. А ти ще раз - дiди воювали. :facepalm: для дiдив батькiвщина, до речi, була як раз - Украiна, або Рос.Iмперiя, або Австро-Угорщина, або Польша, но нiяк не СРСР. I у кожного своi дiди :D хтось у чорвоних, а хтось у електрикiв воював.


Про малят у велоспортi.
В мене син, йому майже 3 рокi. Вiн бере участь в велогонках для дiтей. трапляються навить призовi місця.

Про раси. Я нiколи не називав нiкого хохлами або чурками. Це прерогатiва росiян, нажаль. Для нiх я нацiк, лабасранець, прiєбалт. Звернiй увагу - спiлкуюся з тобою українською. Це важко, пишу з багатьма помилками, але намагаюся.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 20:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 1667
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:07.09.2006
Ну, наконец-то все встало на свои места - одним ездить, другим шашечки. Одним крокодилы, другим реставрация.

Киса, нормальный паренёк, но амбиции сгубили. Вторым дядюшкой Шелдоном стать... бороды не хватило )

Ваше, здоровье джентльмены! - http://velo-sport.sumy.ua/forum/gallery ... e_id=33189

Будьмо!!!

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 20:15 

Сообщения: 2175
Город: Rīga, Latvija
Пол: Не указан
Зарегистрирован:22.10.2010
MABP писал(а):
Вторым дядюшкой Шелдоном стать... бороды не хватило
:ROFL:

А чего без картошечки су укропом?
Натюрморт напомнил старую песенку: пей пиво, ешь мясо!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 20:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 1667
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 54
Зарегистрирован:07.09.2006
Ты мясо с тунцом не путай. К тунцу, укроп не нужен - http://velo-sport.sumy.ua/forum/viewtop ... 132#p84132

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 20:28 

Сообщения: 2175
Город: Rīga, Latvija
Пол: Не указан
Зарегистрирован:22.10.2010
показалось, что свинина.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 21:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
MWL писал(а):
Десь на форумі народився афоризм: "немає такої країни прибалтика і такого народу прибалтці". Цитую по пам'яті, перепрошую за неточність перекладу. Цілком згоден з автором у цьому, і розумію, що його може обурювати, коли так говорять про його Вітчизну і його співвітчизників.
Проте автор, напевне, забув математичне поняття симетрії, яке в людському спілкуванні виражає древня мудрість "Ставтесь до інших так, як би Ви хотіли, щоб ставились до Вас". Подивіться в дзеркалі на Ваш афоризм, Ви побачите "немає і не було такої країни - совок і такого народу совки".
І я залишаю за собою право обурюватись, коли хтось так говорить про моїх батьків, країну, у якій я народився, за яку воювали мої діди ... досі я вважав, що це називається коротко - мою Батьківщину!

Р.S. З цікавістю читаю про "Пригоди iталiйця в Ризi" і готовий спілкуватись про вело і туризм, якщо Ви схочете.
А якщо хтось вважає, що може інших людей називать сковорідками, чурками, нігерами, жидами, хохлами і всяке таке інше... то, мабуть, йому здається, що він належить до вищої раси. Хай тоді будує свій маленький "рейх" в своїй голові. :eek: Історію він навряд чи здивує, а лікувати його хвору уяву - то не наша справа.

Максим ти припам'яті ?! :D Зверни увагу на ресурс на якому ти модератор і подивись будь ласка, хто і кого і в який спосіб там ображає. Завуальована, в використаний туалетний папір, антиполітика насправді ніщо інше як пропаганда. Мені чесно байдуже, яке значення ти приписуєш слову Батьківщина, для початку навчись поважати чужі інтереси, а тоді вимагай поваги до свого діда ! Ти ж напевно пам'ятаєш нашу розмову про "дєвятоє мая" в ЛС ?! Я до твого побажання тоді віднісся з повагою, тепер твоя черга ...

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 19.05.2017 22:13 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:10.01.2014
Читаю і відчуваю суть виразу історія людства - історія костюма. Чуть гною бризнуло і все людське змило.Чому не можна залишатись людьми? Ну не влаштовує когось щось пішов далі..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 439, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.161s | 34 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'