Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Спутник 79 г.
СообщениеДобавлено: 29.07.2013 13:29 

да уж советов и предложений по зап. частям куча. :sad: а ведь я писал на шару мне не надо. это точно как у нас в Украине "моя хата з краю"

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.07.2013 16:44 

Влад К
На токарном, например

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 29.07.2013 17:33 

Изображения: 100
TOMAHAWK60 писал(а):
да уж советов и предложений по зап. частям куча. :sad: а ведь я писал на шару мне не надо. это точно как у нас в Украине "моя хата з краю"

Колего TOMAHAWK60, підозрюю що мої слова Вам можуть не сподобатись але необхідно щоб їх хтось написав для Вас. Із Ваших запитів, а також докору "моя хата скраю" з образою на всіх українців, випливає що ми всі пропонували б Вам різні запчастини а Ви вибиратимете що підходить а що ні. Погодьтесь, це дещо нескромно. Для пошуку необхідних запчастин є відповідний розділ купівлі-продажу. Його необхідно регулярно моніторити, там часто трапляються цікаві пропозиції хоч хвз, хоч інший вінтаж. І там Ви можете розмістити своє оголошення про купівлю, але конкретне, з конкретною назвою деталей. Одна справа коли потрібна допомога і зовсім інша коли людина хоче щоб хтось за неї виконав роботу, самому не приклавши ніяких зусиль (на форумі є безліч інформації, яка буде корисною для вашого проекту) А на конкретні і коректні запитання ми готові дати відповіді. Дуже сподіваюсь що Ви знайдете мої слова справедливими і не затаїте злобу.

По темі Вашого фреймсета. Мені здається що відновлювати його марна трата свого дорогоцінного життя, оскільки рідного пофарбування вже нема. Можна зібрати сінглспід або планетарку поставити з ножним гальмом забити на мостик і кататись в своє задоволення.

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 31.07.2013 15:06 

Уважаемый step нет у меня на Вас ни каких обид. Я перелапатил весь форум. И понял для себя одну вещь, что есть основная часть форумчан которые считают что рама будь то Спутник или Турист это в металлалом. да у меня рама не спорт- шоссе. не старт-шоссе, не 50-х и не 60-х годов.Но она мне понравилась. Да покраска не родная. Так я и не собирался оставлять родную краску. у меня своё мнение по поводу покраски. То советуют мостик отрезать и приварить другой. Так можно и раму самому сварить или спаять. И на этом форуме и на других дейтвительно много винтажа. Но ведь не весь подходит, а когда продавцу вопрос задан в ответ или тишина или при получении товара сам понимаеш уже что не то. И дело не в деньгах которые потратил. Дело в самом настроении. потому что когда ждёш посылку и думаеш что сейчас получиш и сразу поставиш. А тут болт тебе. Даже напильник не помогает. Да знаю что сейчас начнут писать не морочь себе и другим голову "купи новый шосейник и не парься" могу на это ответить. НЕ ВАМ РЕШАТЬ ПАРИТЬСЯ МНЕ ИЛИ НЕ ПАРИТЬСЯ. я собираю велосипед для себя в своё удовольствие. я не собираюсь участвовать в Тур де Франс.Просто хочеться с утреца делать заезды не только на МТБ но и на шоссе. Да знаю что Спутник это не шоссе, но и не МТБ. может со временем и найду раму подходящую и которая вам всем будет нравиться. "А зрараз маєм що маєм" як казав наш президент. а сейчас ближе к делу. я ищу винтажные передние и задние втулки. обода уже купил Alexrims28" DA22 (700x32) 32h Al. step Вам отдельное спасибо.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2013 15:43 

Хочеться так робіть, цього заборонити Вам ніхто не може. :smile:
Не знаю який мотив у Вас щодо вінтажних втулок, але якщо це не зовсім низька ціна (а це тільки хвз) то найоптимальнішим варіантом для нових ободів будуть Новатек http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=44&t=53831&hilit=%D0%B2%D1%82%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B8+%D1%88%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B5
На рахунок "перелопатив весь форум" для мене очевидно що ні, або Ви пройшли мимо корисної інформації, або ще добре не призвичаїлись до форуму. Тут є зручний пошук, в розділі породаж можна фільтри ставити і копати собі потрохи "діаманти" :smile: Зберете, сфоткаєте і покажете і всі скажуть - Вау!... або не скажуть :smile: Он у сусідній темі чоловік взагалі з хламу збирає велосипеди обзиває їх "бомж" і тішиться цим :D В будь-якому випадку бажаю щоб все склалось у Вас якнайкраще. :smile:

СообщениеДобавлено: 31.07.2013 16:00 

TOMAHAWK60 писал(а):
я ищу винтажные передние и задние втулки. обода уже купил Alexrims28" DA22 (700x32) 32h Al.

Щось мені здається ,що з ободами Ви поспішили старі ХВЗ втулки на 36 отворів,а Ваші обода на 32 отв. Уточніть можу помилятись.
Оприділітся з тим ,що Вам до цього вєліка не хватає (з з.ч :wink: ) складіть список, виставіть в рубрику "Куплю", а сюди киньте на неї посилання і буде Вам щастя (сам вдома маю пару металолому) зрадістю віддам,якщо воно буде комусь корисне.
Бажаю успіху в проекті !

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2013 17:01 

може я і помиляюсь. але обода вже куплені. а шукаю я не ХВЗ-ні втулки. якщо звичайно такі є. якщо немає то тоді дякую step за підказку

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2013 18:12 

Изображения: 13
ХВЗ крепче, чем Новатек . Отполированные выглядят не хуже. Имею ввиду, втулки СШ с высоким фланцем. Передние СШ, в отличие от туристичесвких, имеют 36 отверстий, но ширину под вилку 100 мм вместо 90. На поздних туристах алюминиевая втулка (передняя) имеет пыльники, 36 отв. и ширину 90 мм.

СообщениеДобавлено: 31.07.2013 23:17 

TOMAHAWK60 писал(а):
а шукаю я не ХВЗ-ні втулки...

Ви ж писали,що хочете реставрацію наближену до оригіналу :sad:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.08.2013 02:01 

предлагают систему шимано 52-42 эксеж спорт,с овальными звездами,длина шатунов 170 мм. подойдёт ли она мне на каретку квадрат. и как понять"овальные звёзды". спасибо за ответ

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 03.08.2013 06:40 

Изображения: 45
Бегущая Черепаха писал(а):
TOMAHAWK60 писал(а):
а шукаю я не ХВЗ-ні втулки...

Ви ж писали,що хочете реставрацію наближену до оригіналу :sad:

А понимать это надо так, что "реставратор" - спекся и занялся "Кулибинизмом" :facepalm:
PS. По опыту знаю, что собрать вел в оригинальной комплектации проще, легче и надежней, чем пытаться "скрестить ужа с ежом". ...Хотя хозяин - барин...

СообщениеДобавлено: 03.08.2013 07:49 

З мого досвіду все запросто схрещується і працює набагато краще як оригінал хвз. Відновлення оригіналу велосипеда хвз має одну перевагу - дешевизну. Може ще бути естетичний мотив щоб зібрати оригінал, це достойно і благородно, але якщо мова йде про простіше, легше і надійніше то очевидно що про естатику тут не говориться. Незважаючи на низьку вартість оригінальних хвзешних деталей знайти їх як правило дедалі важче, тому якщо є мозок і руки то простіше, легше а головне надійніше використати сучасні комплектуючі.

СообщениеДобавлено: 03.08.2013 09:29 

TOMAHAWK60 писал(а):
... и как понять"овальные звёзды". спасибо за ответ

http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=27&t=20975 тут інфа про Овал

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 08.08.2013 22:52 

Ребята что скажете об этой втулке. продавец пишет "Задняя втулка Normandy. 36 отверстий, сделано во франции" стоимость 150 грн.

Вложения:
qPXHjrL5sL4.jpg
qPXHjrL5sL4.jpg [ 50.1 КБ | Просмотров: 474 ]

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 14.08.2013 00:36 

Изображения: 0
Бегущая Черепаха писал(а):
TOMAHAWK60 писал(а):
я ищу винтажные передние и задние втулки. обода уже купил Alexrims28" DA22 (700x32) 32h Al.

Щось мені здається ,що з ободами Ви поспішили старі ХВЗ втулки на 36 отворів,а Ваші обода на 32 отв. Уточніть можу помилятись.

Ответ уже прозвучал, раньше вопроса. Или есть уже два человека, которые чего-то в теме не понимают.
Для ясности, количество отверстий должно совпадать