Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: хвз В-22
СообщениеДобавлено: 21.03.2014 18:41 

Изображения: 36
Бегущая Черепаха писал(а):
Творча пауза ?!

:yes: Угу! Наварив з пів відра борщу, сала засолив. Підготувався. :roll:
Про цировки ТУТ

shoppage  personalpage P Персональный альбом  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 00:24 

Доброго вечора всім, і подяка за цікаві фото і коментарі!

Цитата:
Творча пауза ?!

Це точно! :facepalm:
По перше справ навалилося, а по-друге, дійсно необхідна була пауза. З таким обсягом інформації, настільки неясно було що робити і чого хочу, що стало аж якось сумно. Але наразі, сподіваюсь все остаточно вирішено)
Отже ситуація така. Великою справою було б підібрати кольори ідентичні рідним В-22! Спокуса була, але в той же час хотілось і чогось яскравого та сучасного! І от так я мучилась між цими двома варіантами, доти доки не з"явився таки один фактор - хромувати обода таки не вийде. Хромовані не виходять, чорні я не сприймаю - справжній дизайн вже неможливий, тож хай пробачить мене Влад К :smile:
довелося взяти напрямок в інший бік.
Доля мого екземпляру - оливковий колір з білими шинами, у вівторок рама буде готова до фарбування) Те, що з ободами не вийшло - мінус, доведеться фарбувати, але зате вийшло з усіма іншими хромованими деталями. Віддавати на реконструкцію буду невеличкими партіями по декілька деталей. Першими по"їхали за новим життям кермо і все пов'язане з ним. Тож вважаючи на те, що гріпси в мене вже є, сподіваюсь, що цю частину зможу вам презентувати вже на цьому тижні.
Хотіла почати з сідла, але хромувати пружини виявилось найважчим з усього процесу, ну і звісно найдорожчим. Тому, зважаючи на ваші зауваження на початку теми, намагаюся знайти інше. Таким чином, все потроху рухається. Не вистачає мені багажника, педалей, сідла (50х50 типу є, але типу і інше можна), ну і гальма. До речі пропонують мені одні, ну я бачу що не такі і знаю, що знову все забракуєте, але так, на всяк випадок покажу. :smile:
Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 00:56 

Marina Buzhor писал(а):
Доля мого екземпляру - оливковий колір з білими шинами, у вівторок рама буде готова до фарбування) Те, що з ободами не вийшло - мінус, доведеться фарбувати, але зате вийшло з усіма іншими хромованими деталями. Віддавати на реконструкцію буду невеличкими партіями по декілька деталей. Першими по"їхали за новим життям кермо і все пов'язане з ним. Тож вважаючи на те, що гріпси в мене вже є, сподіваюсь, що цю частину зможу вам презентувати вже на цьому тижні.
Хотіла почати з сідла, але хромувати пружини виявилось найважчим з усього процесу, ну і звісно найдорожчим. Тому, зважаючи на ваші зауваження на початку теми, намагаюся знайти інше...

Тааак для початку хочу дещо зрозуміти цікаво ж ... оливковий колір :roll: це зелені оливки ? ))) Чим малювати будеш? Маю підозру автомобільними фарбами ?
Білі шини мммм гуд :yes: так, а що з ободами вирішила ?
Сідло .... ну якщо концепція помінялась ризикну запропонувати "Brooks" Чи не настільки концепція помінялась ?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:15 

Изображения: 13
Ручка тормоза - не отсюда конкретно. Такие ставили на спортивные и туристические ХВЗ, причём эта - самая неудобная и некрасивая из всех вариантов. В идеале нужна какая-то такая (там ещё через пару постов) , в крайнем случае - такая
Вложение:
P1010389.JPG
P1010389.JPG [ 56.24 КБ | Просмотров: 548 ]

. Сам "лапоть"... непонятно ничего по фотке, если честно.

А, и на детские вроде такие ручки шли как Вы показали, причём да! Это всё похоже на тот тормоз, что я предлагал, а Влад забраковал.

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:22 

:yes: ручку найти накрайняк мотоциклетну (сам ричаг),а ще краще "кітайця" роздєрєбанити :wink: да Кость ?!

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:47 

Бегущая Черепаха Так, фарба буде автомобільна.

Изображение

Серед десятків відтінків відаю в цьому випадку перевагу поєднанню перших двох. Яке саме поєднання поки що не скажу) Задуми є але що скаже майстер. Хай це поки що буде секретом. З ободами остаточно вирішу коли побачу готову раму, поряд з шинами. Але вони точно будуть теж в цих відтінках. Можливо навіть третій колір в палітрі. А може навпаки світліший за всі. Дивлячись на те чого не буде вистачати композиції. В усякому випадку, з темно-коричневим сідлом такі відтінки будуть дуже гармонійно виглядати.

Сідло хочу тільки оригінальне! З оригінальним, таким очікуваним шильдиком, який вже тиждень перетинає наш неспокійний кордон. Цей велосипед хочу залишити справжнім. Але ж в мене є ще мрія) І сподіваюсь вона колись перетвориться в реальність і от там вже буде "Brooks" . Рудого кольору :yes:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 01:50 

Цитата:
Ручка тормоза - не отсюда конкретно. Такие ставили на спортивные и туристические ХВЗ, причём эта - самая неудобная и некрасивая из всех вариантов. В идеале нужна какая-то такая (там ещё через пару постов) , в крайнем случае - такая

Ну ручка да, але їх вибір є. А от система сама. Прям справжню незнаю чи знайду.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:10 

Не буду вже вносити свіжі вагання ... нє все таки скажу, може ти і мені, своїми відповіддями, поможеш розібратись :roll: з моїми ваганнями.
1) маю розколірку (Paint code) англійських і німецьких автомобілів 50-70 років з кодами фарби :roll:
2) рама велосипеда , зарахунок маленької і округлої форми площини , може нерозкрити або навпаки знівелювати всю вкладену тобою задумку в колір... НЕ ФАКТ ! але так мені здається ...
рижий Брукс мммм ...,щоб веселіше мріялось реальні ціни на Брукси можуть відрізнятись від цін офф.сайту і що не може тішити - в меншу сторону :yes:
бежева резина, а покажи яка тобі подобається, так для інтересу :wink:
ПС: поговоріть з майстром,щоб не шкодував лаку .... багато-багато шарів і я не жартую !

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:15 

О, маю ще ідею щодо твоїх ободів, але поки не скажу :D дочекаюсь ТВОГО рішення )))

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:40 

Цитата:
2) рама велосипеда , зарахунок маленької і округлої форми площини , може нерозкрити або навпаки знівелювати всю вкладену тобою задумку в колір... НЕ ФАКТ ! але так мені здається ...

Абсолютно!
Але зважте будь ласка на те, що я роблю свій перший велосипед! Вело-прокат - це те, що дозволяло мені їздити в сезон і ще в дитинстві пам"ятаю сірий "Аіст". В тому році я гортала об"яви в пошуках чогось на чому їздити і натрапила на те повз чого не змогла пройти з огляду своєї непомірної любові до раритету. Тепер я тільки починаю знайомство з вело-світом) Я не знаю назви деталей і моделей, з приводу кожної гайки мені потрібна консультація, в мене тільки почав наповнюватись ящик з інструментами і тим більше я не можу уявити як на рамі розкривається той чи інший колір. Але я вже місяць про це думаю і мені скоро стане відверто хрєново. %) Так шо який буде такий буде) Тим більше завжди є можливість змінити його імідж? Чи не так?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 02:48 

Так, таки-так :yes: На решту питаннь дам відповідь завтра :wink:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 09:24 

Изображения: 13
С такими оттенками аккуратно нужно - чтобы не было ассоциации с бронетранспортёрами Бундесвера, советскими грузовиками и прочими хаки. Механизм тормоза такой Влад уже забраковал, но переспросим? Ведь временно он у него стоял и функционировал...

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 15:17 

kisa писал(а):
С такими оттенками аккуратно нужно - чтобы не было ассоциации с бронетранспортёрами Бундесвера, советскими грузовиками и прочими хаки....

А Костя правий :yes: ... воно на розколірці виглядає "цукєрочка" в компанії інших кольорів і "укропа" :D
а як воно запрацює на рамі, в компанії НЕ нових комплектуючих ? вАпрос ... :sad:

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 15:44 

Изображения: 2
Про руль возможные причины- плохо закреплён в выносе подтянуть болт, крепящий руль в выносе. Люфт в рулевой колонке подтянуть. Знакомый парень есть -пусть подтянет или найдите мастера.

СообщениеДобавлено: 24.03.2014 15:49 

Baiker писал(а):
Про руль возможные причины- плохо закреплён в выносе подтянуть болт, крепящий руль в выносе. Люфт в рулевой колонке подтянуть. Знакомый парень есть -пусть подтянет или найдите мастера.

:D пройшло 12 сторінок ...

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, Bce  След.