| подарки на день туриста |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 02:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
В світлі буму в форумі "Крокодиловодства" довкола всіляких Пешлів з Гувнорами, виникла нова ідея і виготовлення чергового крокодила
на базі рами ХВЗ "Старт-Шосе". Деякий велохлам у мене вже був, дещо було придбано, дечого ще нема, як от наприклад гальм.
Складнувато зараз мені виділяти кошти на свої забави, ну та нічого, мало-помалу та дійде до завершення.
І так, представляю вашій увазі - "СКОРПІОН"!!!!!!! :)

Изображение

Коротко про пророблену на цей момент роботу. Рама була зачищена болгаркою з дротяною насадкою, обезжирена, зашліфовано
грубі подряпини і без грунту пофарбовано в два тонких шари чорною акриловою аерозоллю NEWTON. Грунт не використовував
з метою зменшення товщини лако-фарбового шару, сподіваюсь не так буде відколюватись. Поверх кілька шарів (не запам'ятав скільки)
акрилового лаку тієї ж фірми що й фарба. Знаю-знаю, аерозоль шлак, але, як уже десь згадував, іншого варіанту пофарбування у
моєму місті поки що нема. Систему з кареткою залишив рідну, з зіркою на 51 зуб. Задню зірку планую ставити на 22 зуба, скориставшись
досвідом Черного Властелина https://sites.google.com/site/brevetride/tehnika/bolsie-vedomye-zvezdy Вилки є дві, одна від СШ,
друга точно не можу сказати, але думаю що від "Туриста" (з нею на фото). Здається від "Туриста" більш пасує, але мягка вона сильно,
можливо поверну від СШ. Винос від "Сталевого оленя". Так що ще? О! Сідуха! Ця річ залишилась ще від мого першого велосипеда - "Спутніка". Йому її втулили
коли рідна претворилась на хлам. Як бачите замок сідла відсутній. Його я викинув ще у ті далекі часи, коли він дістав мене постійним
своїм прокручуванням, як би сильно я його не затягував. Було взято шматок титанової трубки і проточено під Ф25мм. Під рельси сідла вибрано
косі пази з таким розрахунком, щоб сідло займало горизонтальне положення, а в самих рельсах просвердлено отвори під болт М6.
Шкуру зашкурив і випалювачем по дереву наніс зверху орнамент (з Брукса передер). Фарбою VILO для шкіряних курток і тп,
пофарбував шкуру в чорний колір. Ага, фара. Фару купив китай під ретро, на АУКРО. Кронштей з комплекту страшний, тому з нержавійки
зробив інший, з кріпленням його до упора троса переднього гальма. В комплекті ще є динамо і задній стоп але поки що не чіпляю.

Комплектація на фото:
рама "Старт-шоссе" 54, 1976р (або 78, або 79, або 73)
- вилка "Турист" 19??р
- винос "Старт-шоссе" 1987р
- руль-базарний за 25грн. сталь, хром
- обмотка (ошмьотки)
- підсідел ТИТАН :cool: :)
- сідло шкіряне ХВЗ
- каретка під клини СШ
- система під клини СШ
- ручки гальм POINT
- обода Ambrosio 28" 36
- втулка задня CШ
- втулка передня СШ
- спиці СШ
- покришки Continental Gatorskin Road Bike Tyre 700 x25C (дорого капєц)

Коротше. Це все був разводняк, ровер віртуальний, намальований мною в фотошопі :-P
Кому цікава реакція на жарт, може почитати наступні пости :D .
Але велосипед все таки зроблено і майже по фотошопівському малюнку :dance: :
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Також деталі та аксесуари.
Сідло: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?p=1542797#p1542797
Фара: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?p=1542818#p1542818
Задній лахтар: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?p=1547071#p1547071
Дзвоник: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?p=1547187#p1547187

Цей велосипед прожив коротеньке життя :pisec:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Последний раз редактировалось step 01.09.2015 20:13, всего редактировалось 15 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 02:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:shock: :shock: :shock: ыыы
:good:
(внятные комментарии завтра..)

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 03:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
:kozak: ого-го-го-гошечки .... :shock: :good:
також вернусь завтра ..... якщо засну!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 03:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Так, а ідея назви спала на думку, коли викидав старі речі і на очі попалась пряжка ременя з
скорпіоном, якого я благополучно відірвав і планую втулити замість шильдика :D

Изображение

Взагалі то спочатку велосипед мав бути іншим (не вперше таке :D ), більш прудким і дуже точно відповідати назві. Швидкий і жорсткий, а обрізаний під булхорн баран, з короткими циклокросовими ручками гальм, мав нагадувати клешні скорпіона. Обмотка теж з скорпіонівських мотивів - дві стрічки, чорного і коричневого кольорів, хитрого плетіння.

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 10:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Сон велосипедиста тривожний і короткий :smile:
Мое ІМХО по суті:
Вчора, вперше побачивши цю тему з фоткою, я подумав ухти: Step, почав новий проект !
Фотку я розцінив як змодельований ескіз, майбутнього байка, на онлайн-конструкторах з теми Kisa, http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=160854, далі по ходу тексту я починав розуміти,що картинка є реальною фоткою реального вєліка ... :shock:
Звичайно ровер виглядає цукерочкою, але ........ картинка дуууже гарна, та оцінити адекватно важко так як гола синтетика(фотошоп чи хто там).
Цікаво побачити "живі" фото.
А може то так задумано ... до закінчення проекту ні-ні :cool:
ПС: пишу тут ... Step, ми не настільки далеко живем один від одного,щоб малювати веліки балончиками.
Ви ж могли його запросто передати знайомими,маршрутками,провідниками і я б завіз її кудись на пром. покраску.На майбутнє майте на увазі, я без проблем допоможу !
ПС2: шильдік "скорпіон"- то Вас, випадково, не тьотя-Ню з "БайкПорн" надихнула :evil: ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 10:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 1099
Город: Бердянск
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:07.08.2013
А руль такой удобен? С точки зрения дизайна смотрится супер :) А по удобству как? Ну и кроме как :shock: :shock: :shock: добавить нечего :D

_________________
Ищу манетки В-552 и передний переключатель В-551
манетки https://pp.vk.me/c317027/v317027007/1d79/yxEeI-nPRp8.jpg
переключатель https://pp.vk.me/c309621/v309621506/484c/E00xL3MmrSg.jpg


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 10:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 410
Город: Одесса
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:15.10.2012
вижу этот вел и сразу почему то хочеться к нему добавить рычажные передние тормоза (понимаю конечно что это ещё тот геморой) но хромовые рычаги это было кокраз в масть сюда

_________________
Истина всегда одна


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 11:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Мдаааа... Художник видать з мене хреноватенький. Стільки роботи роботано...руки, ноги, спина, шия, жопа... все боліло...
Вісім годин роботи в графічному редакторі і написання легенди, потрачені марно, вмить розкусили. Так, я хотів пожартувати колеги :)
видати віртуальний об"єкт за реальний, але Бегущая Черепаха пильне око має, непрокатило :)
Ну загалом все вірно ↓
Бегущая Черепаха писал(а):
А може то так задумано ... до закінчення проекту ні-ні :cool:

Ви ж знаєте по попередніх моїх роботах - викладаю готову конструкцію, а потім в обговореннях нюанси процесу.
Тепер чесно викладу деякі карти на стіл.
Що правда?
- рама СШ 54 1976р, дві вилки, сідуха, підсідел, пара коліс СШ з високими фланцями, винос, руль, система, контакти crank brothers, концепція.
Що не правда?
- резина Gatorskin, обода Ambrosio, ручки Point, фара (тільки сьогодні до мене прибуде), кронштейн фари, на сідлі нічого не випалював і
вона не фарбована (хоча саме так планую), рама і вилка насправді теж не фарбовані (Бегущая Черепаха натяк зрозумів,
"записав", коли небудь обнаглію і попрошу про пофарбування у Львові :) )
А в загальному все так і планується як було мною описано в першому пості теми. Накрутити фрівіл на втулку СШ і на нього встановити
від мтб системи зірку на 22 зуба. Обода будуть низькопрофільні, пістоновані, Mach1 RJ PROJECT 350 (вже їдуть до мене).
Резина на початок буде Panaracer Duro Protex, але Gatorskin в планах.
Бегущая Черепаха про шильдик так, та тьолочка нагадала, прада сама ідея корінням іде ще від сталевого оленя,
пам'ятаєте про задній сигнал у вигляді черепа? Саме тоді скорпіон попався на очі. Тим не менше Бегущая Черепаха, щиро дякую за відгук :)

denis_ber писал(а):
А руль такой удобен? С точки зрения дизайна смотрится супер :) А по удобству как? Ну и кроме как :shock: :shock: :shock: добавить нечего :D


Дякую. Руль, як ви вже тепер знаєте, я ще не тестував, але думаю що буде зручно. Особливо хочеться спробувати облокотитись на нього і їхати як на лежаку :)
____________________________________________
Загалом жарт наполовину все таки вдався :D Прошу адмінів тему не видаляти, а раптом я все таки доведу до пуття ідею і вона стане реальністю,
я тоді сюда забабахаю реальні фото цього ретробайка :smile:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 13:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:ROFL:
А я по ночи повёлся, тем более те кусочки поекта, о которых я случайно знаю, полностью уложились в развод :lol: Ещё и полунедоделаный - без педалей, цепи - чего б не повестись :D

По вилкам.
Может всё-таки туристовская пойдёт? Она даже на вид более уютная, чем СШ, это всё-таки не спортивный снаряд, ему желательно быть покомфортнее остальных твоих велов. Туристовская вилка добавит реального комфорта, а визуально этот вел тоже не должен быть коротким. Эти старые туристовские вилки как раз и изящны внешне своим изгибом, в отличие от более поздних. Тормоз же родной на них как-то стоял? На Табуретке тормоз скручен с В-542 72 г, на стартоновской вилке есть большой запас. На нём ещё надпись "Харьков". Такие же тормоза, но с надписью ХВЗ стояли и позже - вот курочу Турист (вилка точно как твоя) , там колодки выдвинуты на максимальный рич и всё на месте. Рич у того и того тормоза 75 мм. По стилю они подходят к лругим твоим блестяшкам - системе, втулкам и выносу лучше, чем Альхонга. Впрочем, рассказывать тебе о стиле - всё равно, что учить Паганини на скрипке играть :D Притулил на место вилку, колесо и торморз Туриста '79, но фотик сел. Так итак ясно, что всё родное совместимо :)

Ну и седуха на комфорт намекает. Кстати, на такой седухе ракообразная спортивная посадка может быть неудобна. Даже скорее так: все свои достоинства такая седуха проявляет, когда на ней сидишь вертикально или около того. Т.е. расположение ручек руля, как на картинке - это максимально низкое. А поднимать или переворачивать руль - половина шарма проекта уйдёт. (Понял, почему моя первая самопальная сидуха на таком каркасе по-уродски смотрится - сильно обрезал, по бокам кожи у меня мало - буду знать на будущее).

У этого руля грипсы параллельны, т.е. подобны Гувнору? Или ракурс такой?

Резина, о которой ты мечтаешь, очень и очень сюда идёт. Помимо всего прочего, она придаёт благородный и дорогой вид. Теперь, если я увижу здесь что-то другое, мне врядли понравится. Даже кремовые Швальбе :D . До весны время есть, может получится поэкономит на бутербродах :) и таки купить её.

Понятно, не нужно спешить с педалями. Твои контакты хороши, но вдруг придут СШ и из них можно будет сочинить что-то по этому образцу. При красивом виде вел не будет перегружен басурманскими железяками (они хорошо дополнят систему, втулки, вынос и тормоза, если ХВЗ)

Да, и на покраску бы точно во Львов отправил, пока Коля не передумал :D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 14:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
:D Костя дякую за позитивне сприйняття мого пасажа.
По вилкам. Туристовська мені більше подобається саме візуально, але...
- вона довша за вилку СШ на 3см і піднімає перед приблизно на 1,5-2см, в результаті рама отримує деякий слопінг, видно навіть на моєму художньому шедеврі ( до речі, хоч це і графіка, але з реальних моїх і інших зображень комплектухи) і це мені не дуже подобається, хочу щоб горизонтально
- вона гнута, пробував руками, піддається
- шток довгий, не для цієї рами, або вкорочувати
РІЧ там дійсно 75мм. Тормоза зацікавили твої, але як там реалізовані отвори для колодок? Якщо старий варіант, де ричаги перпендикулярні ободу, то ні, не хочу. Треба такі:
Изображение
Це вже пізніша модель і чи є такі з потрібним РІЧ в 75мм? Я було націлився на ці:
Изображение

Сідуха так, комфорт. Але тут хочу поекспериментувати - жорстка конструкція велосипеда, 9-10 бар в шинах і сідуха на пружинах. Як би чуть винос можна бул витягнути більше, але стартонівський короткий. Ну тут покажуть реальні виїзди. О, моя сідуха насправді теж таких глибоких крил немає, з брксівської малюнок передер :) Ну, має те що маєм, і будем потроху з бюджету хо'мячити на Брукс :)

Ручки руля не паралельні. Во реальне фото:
Изображение

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 14:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
С вилкой-тормозами понятно. Не, те, что у меня - под кантеливерные колодки, не современные.

Ага, руль всё равно прикольный. От китайцы дают жару - молодцы. И бараны классика, и такой, и я ещё один типа старинный видел, но немного другой. судя по исполнению - всё одна лавочка делает.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 15:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 1099
Город: Бердянск
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:07.08.2013
step писал(а):
Изображение


Такие тормоза стояли когда-то на "зеленом" из моего гаража. Тормоза были отменные!!! Например на моем старом старте стояли более длинные, как на табуретке kisa и их эффективность была меньше. Да и вид у них симпатичней, я всегда на них слюни пускал :D

_________________
Ищу манетки В-552 и передний переключатель В-551
манетки https://pp.vk.me/c317027/v317027007/1d79/yxEeI-nPRp8.jpg
переключатель https://pp.vk.me/c309621/v309621506/484c/E00xL3MmrSg.jpg


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 15:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Понятно, что короткие жёстче. Но внешне мне старые больше нра :-P
Добавил
Степан, что-то эти, на которые ты нацелился, доверия не вызывают - очень похожи на один тормоз, который я поставил как задний на дачный вел приятелю - так оно там вообще не тормозит, с любыми колодками. Правда тот без неприличной надписи :) но по памяти форма очень похожа. И с лицевой части он рельефный, а сзади плоский, видно что отлит в форму тупо в виде ямы :)

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 15:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Ще є варіант з вставкою в шток вилки куска труби, а ззаду мутити щось з мостиком, пластини і тп. Тоді можна і
короткоричажні гальма. Але поперше колодки туди тільки шосейні підуть, а я хочу ставити для вібрейків, подруге
не хочу збільшувати кількість деталей на велосипеді.
Костя, Альхонга, принаймні та що я на "Україну" ставив, точно на такі самі думки наводила, але нічого, служить не ламається. Правда там принцип хвата мощніший.

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: "SCORPION" Cтарт-Шосе
СообщениеДобавлено: 15.11.2013 16:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Та не, Альхонга мне нравится - туристическую на салют поставил, всё там правильно и качественно сделано. Но по виду она здесь будет "простительная", а не "офигенная" :D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.127s | 28 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'