Convoy s2+2,8А 390грн -"Первый Фонарик"-ВСЕ ГОРОДА УКРАИНЫ!

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 10:58 

Павло Чернецький писал(а):
бачив ці твої - просто шикарна робота)
я б хотів якісь одинарні алюмінєві, шоб відчистити класно, або хромовані могли би бути, буду шукати, шо попадеться

Заїдь на то ж "Торпедо" але в сб/нд коли з машин торгують, то що там є такі обода як треба 100% але продають колеса в зборі, на всякий планетарках старих, питай може домовишся ?!
З сідлом пробуй-експерементуй http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=28294, гірше не зробиш точно !

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 30.07.2014 11:02 

Бегущая Черепаха писал(а):
бачив ці твої - просто шикарна робота)
я б хотів якісь одинарні алюмінєві, шоб відчистити класно, або хромовані могли би бути, буду шукати, шо попадеться

Заїдь на то ж "Торпедо" але в сб/нд коли з машин торгують, то що там є такі обода як треба 100% але продають колеса в зборі, на всякий планетарках старих, питай може домовишся ?!
З сідлом пробуй-експерементуй http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=28294, гірше не зробиш точно !

був там в неділю, не знайшов в парі, але от купив 2 передні від старт шосе вбиті по 20грн, вже втулки почичстив, перебрав) і купив за 30грн задню втулку під фрі віл з трещоткою, теж знадобиться ше.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 02:05 

Додаю фото рами
Изображение
Изображение
Почистив систему, вийшла лялька), забув сфоткати :facepalm:
найшов ше педалі СШ, але різьби погані, в знайомого є сильно ржаві такі педалі, поставлю осі з них), думаю нормально вийде?
на переднє колесо буду ставити втулку від СШ, але, напевно, переставлю вісь під гайки
Изображение
руль і винос від дорожника "пегасус"
Изображение
з виносом є питання, я не міг його зняти і не шарив шо нам внизу інакша гайка, не конус як в радянських, а зрізана, але знімав таким методом як з конусом, тобто відкрутив і стукав, в рузультаті розклепав трошки верх і болк повністю не сідає на своє місце, вже і розсверліти то пробував, але нічо не вийшло, незнаю шо зробити?
Изображение
на руль попробую поставити цю обмотку, таяк подерли мені її при падінні і на баран її не вистачає ітак, + поставлю це сідло, але треба шось з ним зробити шоб не пускало фарби
Изображение
Изображение
п.с. вибачайте за бардак і такий печальний фон, робоча обстановка в підвалі)

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 02:09 

забув ше пару питань)
як можна зняти ту кронку (чи як воно) з вилки
побачив шо задній мостик відпаяний, це страшно? думаю прихватити півавтоматом, бо до пайки доступу нема(
Бегущая Черепаха
де можна покрасити порошком у Львові? і яка ціна?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 10:39 

Бегущая Черепаха

вул.Володимира Великого, 2 (ну майже :D) це практично перехресток Стрийська-В.Великого (біля "Автобусного з-ду"), з вулиці видно тільки маленький будиночок вулканізації, підходиш до них і вони тебе скерують.
Ціна 200 грв піскоструй+покраска(рама-вилка).

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 11:17 

Додаю фото рами
Изображение
Изображение
Почистив систему, вийшла лялька), забув сфоткати :facepalm:
найшов ше педалі СШ, але різьби погані, в знайомого є сильно ржаві такі педалі, поставлю осі з них), думаю нормально вийде?
на переднє колесо буду ставити втулку від СШ, але, напевно, переставлю вісь під гайки
Изображение
руль і винос від дорожника "пегасус"
Изображение
з виносом є питання, я не міг його зняти і не шарив шо нам внизу інакша гайка, не конус як в радянських, а зрізана, але знімав таким методом як з конусом, тобто відкрутив і стукав, в рузультаті розклепав трошки верх і болк повністю не сідає на своє місце, вже і розсверліти то пробував, але нічо не вийшло, незнаю шо зробити?
Изображение
на руль попробую поставити цю обмотку, таяк подерли мені її при падінні і на баран її не вистачає ітак, + поставлю це сідло, але треба шось з ним зробити шоб не пускало фарби
Изображение
Изображение
п.с. вибачайте за бардак і такий печальний фон, робоча обстановка в підвалі)

А что за рама на фото №6.?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 11:33 

Павло Чернецький
Хромована накладка на корону просто надіта - у нас колись такі окремо в магазині продавалися , задній мостик там з самого початку приварений точковою сваркою - для пайки там мала площа тому полуавтомат якраз підійде, до виносу можна підібрати болта з нормальню голівкою під ключ і поставити його через шайбу як на звичайному виносі - вони значно надійніші .Обода при вазі за 90 кіло ставити або подвійні низькопрофільні , або сталеві , інші на ваших бруківках довго не проживуть, не забувайте що висота фланця втулки впливає на жорсткість колеса , вісь можна не міняти - достатьньо в існуючій нарізати різьбу М6 і загвинтити два гвинти.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 11:33 

Ё-жик-2
Рекорд

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:34 

Бегущая Черепаха

вул.Володимира Великого, 2 (ну майже :D) це практично перехресток Стрийська-В.Великого (біля "Автобусного з-ду"), з вулиці видно тільки маленький будиночок вулканізації, підходиш до них і вони тебе скерують.

дякую). а мені ше підказали шо біля мотозаводу є, теж красять добре, піскоструй+покраска, але ціна 150, не чув нічо про ту кантору?

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:42 

alexandrxxl писал(а):
Павло Чернецький
Хромована накладка на корону просто надіта - у нас колись такі окремо в магазині продавалися , задній мостик там з самого початку приварений точковою сваркою - для пайки там мала площа тому полуавтомат якраз підійде, до виносу можна підібрати болта з нормальню голівкою під ключ і поставити його через шайбу як на звичайному виносі - вони значно надійніші .Обода при вазі за 90 кіло ставити або подвійні низькопрофільні , або сталеві , інші на ваших бруківках довго не проживуть, не забувайте що висота фланця втулки впливає на жорсткість колеса , вісь можна не міняти - достатьньо в існуючій нарізати різьбу М6 і загвинтити два гвинти.

не зрозумів, як там поставити звищайну шайбу, там ж винос зрізаний косо внизу і вона не буде мати куда зайти, шо розтискати

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:46 

не зрозумів, як там поставити звищайну шайбу, там ж винос зрізаний косо внизу і вона не буде мати куда зайти, шо розтискати

Шайбу під голівку болта щоб він у отвір для шестигранника не провалювався , якість рядянських шестигранників була так собі , от і заміняли більш якісними аналогами .

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:47 

Бегущая Черепаха

дякую). а мені ше підказали шо біля мотозаводу є, теж красять добре, піскоструй+покраска, але ціна 150, не чув нічо про ту кантору?

Чув, що малюють довго, халтурно, вибір кольорів обмежений і т.д. х.з. пробуй розкажеш :wink:
До речі ця кантора,що на В.Великого відкололась від "мотозаводу", я їх перевірив на двох веліках (на днях третій буду малювати) те,що вони ведуться на різні мої експерименти (цировки і т.д.) також їх характеризує з найкращого боку, тому вирішуй сам, чи вартує економити 50 грв. !

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 13:10 

alexandrxxl писал(а):

Шайбу під голівку болта щоб він у отвір для шестигранника не провалювався , якість рядянських шестигранників була так собі , от і заміняли більш якісними аналогами .

так проблема в тому шо він ітак не провалюється), розклепався отвір у виносі і туда головка болта не влазить(
п.с. то не радянський, зняв його з дорожника пегасус
Изображение

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 13:17 

Павло Чернецький
Я мав на увазі щоб зробити як на тому рекорді з 6 фото , якщо хочеться зробити як було то тоді взяти шарошку та дриль и трохи розточити отвір , можна з тригранного напилка зробити шабер і ним трохи розвернути , або трошки обточити головку болта як варіант.

shoppage  personalpage P  

СообщениеДобавлено: 31.07.2014 13:39 

alexandrxxl писал(а):
Павло Чернецький
Я мав на увазі щоб зробити як на тому рекорді з 6 фото , якщо хочеться зробити як було то тоді взяти шарошку та дриль и трохи розточити отвір , можна з тригранного напилка зробити шабер і ним трохи розвернути , або трошки обточити головку болта як варіант.

о, обточити головку болта-те шо треба). того я ше не пробував

shoppage  personalpage P  

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, Bce  След.